MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]

Go down 
+11
EITC.
ThatsMe
SixxBitch
Kärolyn
padjanägu, [h]
Krissu
Pharaoh
Diana.
nasicc
Disaster
bbrit .
15 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 12:26

Vott, see tuleb lovestory. Very Happy Ma ei kujuta ette, kuidas ma sellega hakkama saan, aga ma teen selle ära Very Happy


1. osa

Ma olen armunud.. vist. Miks vist ? Sellepärast, et mul on elus ainult üks poiss olnud ja see oli ka siis kui ma olin kümme. Ei, ma ei ole mingi kaheteistkümne aastane, kes tahab endale meeletult poissi saada, et lahe olla. Ei, ma ei ole tüdruk , kes on nii kole, et keegi ei taha teda. Ma olen tavaline, ma ei ole liiga rikas, ma ei ole vaene, ma elan jumala normaalselt. Ma näen välja normaalne, ma lihtsalt ei taha poissi, ma olen paljudele ei öelnud, sest ma tean millised naistemehed nad on. Kuid see poiss, tema on tõeline.. vist. Kurat närvi ajab, et ma teda rohkem ei tea. Kõik mida ma tean on vanus ja see et ta suitsetab. Nüüd ma siis usun armastusse esimesest silmapilgust ..

Hüppasin aknalaualt maha ja vaatasin veel korraks aknast välja. Vihma sadas kohutavalt, juba kolm päeva oli sadanud. Aiast väljas tänaval ilutsesid suured veelombid. Inimesed käisid ringi vihmakeepide ja kummikutega. Ja kes üldse tahaks sellise ilmaga väljas olla ?

Kolm väikest last jooksid tänaval veelompides ringi, trikood seljas ja kummikud jalas. Milleks üldse need kummikud? Mõtlesin ma ning muigasin. Lapsed kiljusid seal nii õnnelikult. Mida neil ongi muretseda, nad on veel liiga noored, et tunda armastust..

Liikusin köögi poole ja tegin endale ühe suure ja vahutava sooja kakao, millega teleka ette istusin. Tujutult teleka pulti klõpsides leidsin ma lõpuks kanali kust tuli midagi põnevat. Nohh, mitte just vägapõnev, aga oli normaalsem, kui need argipäeva hommikused seebikad.

Jõin seal oma kakaod ja vaatasin telekat, kui elutuppa tuli mu vanem õde. Tegelikult on ta juba täiskasvanud ja ma tõesti ei saa aru, miks ta meie juures veel elada tahab, aga nohh, see on tema valik.

„Hommik,“ lausus ta ning lasi valla ühe suure haigutuse.
„Hommikust jah, kell hakkab üksteist saama, kas sa tööl ei peaks olema?“ küsisin õelt, suu väikseks muigeks kaardunud.
„Ei, mul on õnneks vaba päev,“ lausus ta ning suundus köögi poole.

Paari minuti pärast panin oma tühja kakao tassi lauale ja hakkasin uuesti pulti klõpsima, et midagi telekast vaadata oleks.

Ma olin kolm korda oma teleka kanalitele ringi peale teinud, kui ma lõpuks loobusin ja teleka üldse kinni panin ning taaskord selle sama akna juurde läksin.

Ikka sadas. Kurat, mul on kõrini juba... käis peast vihane mõte läbi. Need väiksed lapsed olid lompidest kadunud. Ilmselt hakkas külm. Oli kõik, mida ma suutsin nende kiire kadumise kohta mõelda. Kui mina väike olin, hüppasime Hannaga ju tunde lompides... meenutasin lapsepõlve, kui mul järsku tuli kohutav tahtmine just seda tehagi.

Jooksin üles korrusele enda tuppa ning võtsin laua pealt telefoni, valisin kähku Hanna numbri ja jäin ootama.

„Tsauu musii!“ kostus üsna kiiresti teisepoolt toru.
„Tsau kallis! Tead, mul tuli just üks üsna hea idee!“ rääkisin tüdrukule õhinal.
„noh?“ küsis Hanna naerma hakates.
„Vaata, ma just mõtlesin, või nohh meenutasin vanu aegu. Mäletad kuidas me väiksena lompides hüppasime?“
„Mäletan,“ sõnas Hanna, näol muie. Ta sai aru, mis mul plaanis on.
„Nohh, oled valmis?“ küsisin talt, sest rohkem ei olnud vaja seletada, ta sai sellest ise aru.
„Jah, viie minuti pärast sinu maja ees,“ oli kõik mis ta ütles, enne kui kõne ära katkes.

Jooksin alla korrusele tagasi, nüüd oli mu vend ka juba üles ärganud. Ta on ka minust vanem. Masendav on olla pere kõige noorem laps. Õnneks need kaklemised on juba läbi ja me saame kõik üsna hästi läbi. Kuigi jah, vahest mingi nöökimine, mõnitamine ja peksmine käib ka, ilma selleta ju ei saa..:)


Viimati muutis seda bbrit . (12/12/2009, 20:31). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 12:29

Yay, minu mõeldud pealkiri! xDxD
muidu väga hea jutt on . xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 13:03

Paljutõotav. :)
Ootan uut! ;D
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 14:58

Ma usun, et sa kirjutad sellest väga hea lõpuga loo :)
Igatahes, uut ootan juba:D
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 15:50

Uut osa tahaks! Very Happy
Algus on hea (Y)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 22:48

Jahh, ma arvasin, et te väärite uut osa :) Mulle hakkas see jutt meeldima nii, et olge õnnelikud. Raske on küll kolme juttu korraga kirjutada, aga nohh .. ma s a a n hakkama ! Very Happy


2.

„Hommikust paks..“ ütlesin vennale, see on sõna, mille peale ta ikka tõsiselt närvi läheb. Tegelikult on ta üli kena figuuriga kutt, kõhulihased ja särkivärki.
„Olevait jobu,“ ütles ta mulle ja pani mulle ühe paraja löögi ribide vahele.
„See oli valus!“ hüüatasin ma.
„Ära siis järgmine kord mind paksuks kutsu!“ ütles ta ja manas näole ühe eriti ülbe irve. Ma näitasin talle keelt ja jooksin õue, kus ma paari sekundiga juba päris märg olin.

„Hanna!“ hüüdsin ja jooksin tüdrukule vastu. Me saime kokku täpselt ühe poriloigu keskel. Ma tundsin kuidas vesi mu jalanõudesse sisse voolab. See on see hinnapommi ketside viga. Talda tuleb kohe mingi nõme auk sisse ja sealt tuleb liiv, kivid, vesi , ühesõnaga kõik tuleb sealt sisse.

Hanna tilkus juba üleni veest, sest ta oli minust vähemalt neli minutit kauem väljas olnud ja padukas mis tuli, oli jube tugev.

Ma kallistasin hannat ja hüppasin siis täiest jõust poriloiku, nii et Hanna püksid said täpselt nii märjaks , nagu ta oleks püksi teinud.

„Sandra!“ karjus Hanna ja hakkas jalaga vett minu poole pritsima. Ma jooksin kähku tema eest ära ja hüppasin poriloiku mis oli ikka väga sügav. Üle mu jalanõude igatahes, nüüd voolas vett juba sealt ülevalt sisse.

Me olime nagu väiksed lapsed, hüppasime poriloikudes, naersime ja jooksime. Paljud vanainimesed vaatasid meid rõõmsate nägudega ja meenutasid kindlasti mõtetes oma lapsepõlve.


Umbes pooltundi hüplemist, naermist ning jooksmist ja me olime läbimärjad, nii märjad, et juuksed tilkusid, riided tilkusid ja isegi suu oli vett täis, sest seda lendas igas ilmakaares.

Just siis kui ma uude poriloiku hüppasin, nägin ma oma venna kampa. Perse küll.. peita ennast ära või jääda siia ja olla nagu väike laps, tilkuda veest ja hüpata poriloikudes. Või lihtsalt seista ja jõllitada?

„Sandra?“ kutsus Hanna rääkimine mind mõtetest välja.
„Ah, mida?“ pöördusin tema poole ja manasin näole naeratuse.
„Mida sa jõllitad oma venna kampa?“ küsis ta ühe totaka küsimuse millele mina oskasin ainult totakalt vastata. See kamp aina lähenes ja bmx’ga sõitis see perfektne poiss..
„Miks me selle kambaga ei suhtle?“ küsisin ma kogemata liiga kõvasti. Ma tahtsin seda ainult endalt küsida, mõtetes.
„Sest sa oled mulle sadakorda öelnud, et see kamp on nõme ja et seal on liiga vanad inimesed meie jaoks,“ seletas Hanna. Ma sain alles nüüd aru, kui loll ma olin olnud, et ma seda küsinud olin.
„Muidugi..“ pobisesin ma ning istusin kõnnitee peale maha rätsepaistes.
„Kuule, sul on midagi viga.. sa oled kuidagi ..... Sandra ! Ma tean ! Sa oled armunud ! Ja see kutt on selles kambas,“ seletas Hanna. Kurat.. See tüdruk mõistab mind liiga hästi. Ma tean, et mul ei ole mõtet seda tagasi ajama hakata, sest ta saab aru kui ma valetan.

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 22:57

Hhhea.(Y)
Ootan uut.Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 23:04

Vääga kihvt! Edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 23:15

Täna tahan uut !!
Liiga hea . :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 00:11

a mulle meeldib (H) Very Happy

uut (;
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 10:05

Täna lisad uue osa eks Very Happy
Eelmise osa kohta siis veel niipalju, et see oli väga mõnus osa.
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 10:30

Heaa! (Y)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 11:43

Trallallaaa, nii tore on vaadata, et inimestele meeldib see mida ma teen :)

3. osa

Hanna istus minu kõrvale ja vaatas seda kampa. Vahest üritades minu silmadest aru saada keda ma vaatan.
Me istusime seal tee peal kaks minutit vaikuses. Kamp oli jõudnud minu aia taha. Üks poiss võttis telefoni ja helistas Kevinile.
„Kurat, kui sa veel mõni sekund vait oled, siis ma hakkan kiljuma,“ ähvardas Hanna. Ma ei suutnud tema poole vaadata, sest ma oleks kohe naerma hakanud, ma lihtsalt muigasin ja olin meelega veel minuti vait. Nii tore, et mu vend mingi aeglane on. Mõtlesin ma, sest muidu ma poleks saanud seda kutti nii kaua vaadata. Daah, ta on niikena.
„Nohh, ma olin umbes minuti vait, sa ei hakanud kiljuma,“ laususin naerdes tüdrukule. „Ähh, sa ju ise ka teadsid, et ma ei hakka seda tegema nii, et räägi, milline neist,“ anus Hanna. „Haha,“ naersin Hanna üle, „arva milline.“
Hanna ohkas vihaselt, kuid turtsatas hetke pärast naerma.
„Neid on nii palju ju seal, kust ma peaks teadma, milline just sulle meeldib,“ vingus tüdruk. „Sa tunned mind, see peaks kerge olema..“ laususin Hanna poole vaadates.
„Oota, ma varsti ütlen, niikuinii nad liiguvad siit poe poole nii, et siis ma näen kõiki paremini, praegu on nad kobaras koos,“ seletas neiu. „Jajah, eks vabandusi leiab alati,“ ütlesin Hannale ning pöörasin pea jälle kamba poole.
Mõne hetke pärast avas mu vend meie maja ukse ning väljus sealt. Keegi kambast karjus kõvasti: „Tulid ka lõpuks!“
Mu nägu venitus naerule, kui ma nägin, kuidas mu vend ühte poriloiku astus ja märjaks sai. Hanna tõusis teeäärelt püsti ja vaatas mind.
„Ma pean nüüd tähelepanelik olema,“ lausus ta. Taaskord ma muigasin. Hanna ulatas mulle käe ja ma tõusin tema käe toel püsti.

Terve see kamp hakkas liikuma. Taaskord liikuma poe poole, kust oli vaja mingi alko laadung kokku osta. Mida siis poistekambalt veel oodata? Mõtlesin ning vaatasin Hanna nägu, kes vaatas kõiki poisse pealaest jalatallani välja.
„Ma tean, see blond geelipede!“ sosistas ta mulle, sest seda küll vaja poleks olnud, et keegi seda kuulnud oleks. „Ei Hanna, Iu . See on kole ju,“ Sosistasin talle vastu.

Hanna uuris poisse edasi, aga mu vend märkas mind ja tuli minu poole. „Kuule, sul mulle raha pole anda?“ küsis ta minu juurde tulles. Mingi väike osa kambast oli seisma jäänud ja Kevinit ootama jäänud. Teine osa, kus oli ka see kena kutt, edasi liikunud. Ja ta isegi ei vaadanud minu poole.. käis mu peast taaskord üks kurb mõte läbi.
„Palju sa tahad?“ küsisin talt, sest mul oli taskus raha küll, aga mitte just palju. „Viiskümmend on anda?“ küsis ta vastu. „Võtsin oma vettinud raha ettevaatlikult taskust välja. „Tahad sa ikka mingit vettinud raha?“ küsisin temalt, lootes, et ta ei ütleb. „Suva see, anna nüüd, mul on kiire,“ hakkas ta juba närvi minema. „Jaja, ära tõmble, võta see,“ laususin talle ja ulatasin vennale kaks kahekümne viiekat.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 13:01

Liigaliigaliigaliigaliiga hea (y)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 15:23

Uut. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 17:12

Ootan uut. :)
Meeldis see, et tüdruk kohe sellele poisile ka silma ei jäänud ja kohe Pauk! mingit erilist sidet ei tekkinud. Wink
Keep on goin´! Wink
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 19:41

Jah.. see oli hea Wink
Uuut tahaks!! :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 21:43

Aitäh teile kõigile, kes te seda loete :)

4.

Vend tänas mind ning liikus oma kambaga edasi. Hanna hakkas naerma. „ma tean, ma vaatasin nad kõik pealaest jalatallani üle, arva keda ma arvan..“ ütles tüdruk. Ma hakkasin selle peale nii kõvasti naerma, et mu vend veel korraks tagasi vaatas ja pöialt näitas.

„Sa oled nii jobu, ma ju ei ütle sulle otse näkku, kes mulle meeldib,“ ütlesin Hannale ja ta sai vist aru, kui jobu küsimuse ta oli just esitanud.

„Okei siis..“ mängis Hanna solvunut. „Sa oled nagu väike laps,“ laususin ma talle, mille peale jälle üks naerupahvak tuli. „See lokkis juustega, eks?“ küsis Hanna ennast minu poole pöörates.

Ma ei öelnud midagi, olin lihtsalt vait. Ka Hanna ei öelnud midagi vaid istus keset poriloiku ning muigas enda ette. Mõne hetke pärast istusin ka mina sinna loiku ning Hanna müksas mind sõbralikult. „Soovin edu,“ oli kõik mis ta suust välja tuli.

Ma lihtsalt ei uskunud et siis kui mulle keegi silma jääb ja Hanna sellest teada saab, et ta nii vait on. Tavaliselt ta ajab mulle poisse igast kohast kokku ja käsib ära sebida ja siis kui ma jälle kellelegi Ei ütlen, siis on kisa lahti.

„Hanna, sa oled naljakas, tavaliselt sa kisaksid , kui mul mingi teema mõne poisiga oleks,“ laususin naljatledes.

„Eh, jah. Ma ju võin kisada, aga mis mõte sellel oleks, sa oled lõpuks leidnud endale kuti,“ ütles Hanna ning manas näole armsa naeratuse.

„Ma lähen koju, üsna külm on,“ lisas ta varsti ning tõusis loigust püsti. Ka mina ajasin ennast püsti, me kallistasime ja tema hakkas oma kodu poole liikuma.

Mis toimub, miks ta selline on? Küsisin endalt, kui vastus mulle otsekui pähe lendas. Ei ole nii, palun ei, mitte nüüd, kui ma leidsin inimese, kes M U L L E meeldib. Aga ma ei saa ju tülli minna Hannaga, ta on mu parim sõber. Ah homme ütlen talle, et see oli tüng.

Toetasin pea vihaselt vastu ust ja oleksin äärepealt majja kukkunud, sest õde avas just sellel samal hetkel ukse.

„Nohh, mida sa siin teed?“ küsis ta mind pilguga uurides.
„Eh, tahtsin just tuppa tulla,“ pobisesin vaikselt.
„Mis ajast ust peaga avatakse?“ küsis õde naerdes.
„Ah, pea vajus lihtsalt uksele liiga lähedale, ma ei saanud seda ust jälle lahti,“ valetasin talle.
„Sa ei oska valetada ja tegelt vahet pole ka,“ muigas õde ning kõndis minust mööda, nii, et ta mind korraks oma õlaga müksas.

Pärast seda astusin tuppa ja jooksin kohe pesema, märjad riided viskasin kuskile musta pesu kaussi. „Pärast saab empsilt jälle sitaks möliseda, aga suvasee..“ pobisesin ma ning keerasin du¹¹i vee nii kuumaks, kui mu nahk kannatas ja lasin veel umbes pooltundi lihtsalt enda peale voolata.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 22:47

Tuleb uus osa :)

5.
Elu on raske, see ei ole võimalik, lihtsalt võimatu. Mulle ja Hannale pole mitte kunagi üks ja sama inimene meeldinud. Meie poistemaitsed on ikka totaalselt erinevad. Talle meeldivad geelipeded, mulle mingi hullu paksu ja pika lõngaga. Asi on nõme, täiega. Ma ei taha ju Hannaga tülli minna mingi kuti pärast. Ma pean leidma kellegi teise ja tema Hannale jätma, muud võimalust lihtsalt ei ole...

Ajasin ennast voodist püsti ja läksin venna tuppa arvutisse. Logisin msni, orkutisse ja reitti ka. Ajasin seal oma asju, msnis ei viitsinud mitte kellegiga rääkida, vaatasin lihtsalt kas Hanna on sees, ja kui ma nägin, et ei olnud, siis panin msni away peale, et mitte keegi minuga ’lobisema’ ei hakkaks.
Orkutisse oli Hanna uusi pilte juurde pannud. Need olid meie laagrist, kus me käisime. Salvestasin paar paremat pilti endale arvutisse ja laadisin need siis orksi.
Varsti tuli Hanna sisse, kerge jõnks käis kõhust läbi, sest ma teadsin, et ma pean temaga sellel teemal rääkima. Klikkisin tüdruku nime peal ning hakkasin rääkima.

Sandra/L/ says: ttsauu muss : )
Hannaaaa! Says: jjjjooou ;*
Sandra/L/ says: Kuule, vaata, nohh (a) asi on selles, et sulle meeldib ka see lokkis peaga kutt?“ :$
Hannaaaa! Says: Ei Very Happy
Sandra/L/ says: aga tegelt? ;d
Hannaaaaa! Says: Miks peaks? Very Happy
Sandra/L/ says: ma ei tea, sa sattusid kuidagi masendusse, kui sa teada said, et see on just tema (a)
Hannaaaa! Says: ahmaniisama :d pohhhseeju :d
Sandra/L/ says: Et siis pole sittagi, kui mul temaga kunagi mingigi teema tuleb ? Very Happy
Hannaaaa! Says: Ei, kõik on OK : )
Sandra/L/ says: Tavai, ma lähen teen endale süüa siis :d (L)

Jätsin venna arvuti lahti ja jooksin alla endale paari võileiba tegema. Kell oli juba üks päeval ja ma polnud midagi söönud. Nohh tegelikult on see normaalne, sest ma ei söögi hommikuti. Aga nojah, asi on nii, et ma peaks midagi korraliku sööma, mitte mingit väärakat võileiba. See pole üldse kasulik ju ..

Jooksin üles arvutisse tagasi ja hammustasin vahepeal oma võileiba. Järsku käis ukse pauk ja ilmselt palju erinevaid inimesi tuli sisse, sest hääli oli küll palju erinevaid.

Jälle mu vend, deem.. nüüd ta ajab mind siit ära ju. Ma tahan siin olla. Daah, isa võiks mu arvuti juba parandusse viia..

Vahtisin arvutis ringi, kui ma kuulsin sammudemüdinat, mis trepist üles tulid ja otse venna toa poole.

„Mine ära palun Sandra, ma ei taha, et sa siin oleksid hetkel, sa võid pärast siia tagasi tulla..“ palus poiss.
„Ja, oota kohe,“ pobisesin talle, süvenedes mingisse reidi järjekasse. „Lülitan arvuti välja või jätan sisse?“ küsisin talt, ikka veel juttu lugedes.
„Pohh, jäta lahti, mul on vaja poistega siia tuppa tulla ja meestejuttu ajada,“ lausus vend, mille peale tema seljatagant naerupahvakut kuulda oli.
„Ära alanda mind siin oma sõprade ees..“ laususin ma talle ja pöörasin ennast tooliga nii, et ma nägin Kevini viite sõpra, üks nendest oli see kena lokkispeaga kutt..


Viimati muutis seda bbrit. (19/8/2008, 00:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:04

ja siis see lokkispeaga kutt n2eb seda vestlust ja sellega l6ppeb j2rgmine osa..
on nii jah ? Very Happy

ei, heahea (:
mulle meeldib (H)

uut ! Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:18

oioiioii, Very Happy
keegi aimas veitsss valesti ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:30

veits ainult ? Very Happy
no siis on h2sti xD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:34

Tegelikult täitsa mööda ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:41

2ra vingu ! Shocked Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime18/8/2008, 23:48

Ma ei vingu ;d
ma lihtsalt ei saanud mainimata jätta, et sa ei arvanud õigesti Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Simple Poems by Simple Girl :)
» Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: