MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 13:20

Very Happy mul on nii hea cover ka sellele juba valmis mõeldud, tuleb ainult hea modell leida ja pilt valmis teha. taustu on mull küll Very Happy ja siis ma mõtlen jälle, kui kiireks läheb, kui ma selle asja juba hiljemalt 30 posti pean panema. uurrrrrrrrrrrrr Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 13:28

Keiti kirjutas:
mina joon p2evas umbes 10 tassi kohvi.
Novembris ma korrutaks selle iga p2ev kahega.

aga, krt, ma tahan juba kirjutama hakkata!!!

sama siin.

Ma olin eile kaheni üleval mõeldes mida ja kuidas kirjutada.
Thanks god, et pühapäev on juba esimene november!!!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 13:31

Ma olin terve 66 l2bi yleval. Minu puhul pole see mingi ime, aga v2hemalt oli midagi teha.
K6ikide syndmuste meenutamine v6tab ikkagi hirmus palju aega. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 13:35

kahju et praegu ette ei või kirjutada Very Happy

ps. mina täitsa saadaks sulle selle jutu lugeda :) ma arvan praegu. Muidugi ma ei tea kui suureks südamepuistamise-jutuks see kujuneb Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 13:39

On jah hirmus kahju.

Ja ma arvan, et ma saadaks sulle oma jutu ka. Aga ainult sulle. Sa oled kuidagi teistmoodi kui teised. Usaldus tekib. :) Kuigi kui ma eile 6htul neid kavapunkte kirja panin, siis ma m6tlesin kyll, et mu elu on nagu mingi 6udusfilm olnud.

aga hea asi on see, et j6udsin nii m6neski asjas selgusele, miks k6ik yldse nii l2inud on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 14:28

maiu, pmst on mulgi pilt olemas, vaja see vaid ära joonistada. Very Happy

vau, mis rõõm on lugeda,e t ma pole ainus, kes kohe närvitsema kukkumas on, sest nano võiks juba alata Very Happy ega eelmine aasta oli ka hull ärevus sees Very Happy

tahaks nii väga oma kausta kirjutama hakataaaaaaa..... *karjub*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 14:30

*hakkab ka karjuma*

ma niii ootan juba!
ma saan kõik välja kirjutada- sõnade arv? See pole sel juhul enam olulinegi!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 15:38

XD

töö kõrvalt jääb ka aega vähemaks, aga tegelikult, ma ei usu, et kellelgi siin probleeme ajaliselt tuleks sellega Very Happy kui ikka teema on selles suhtes hea, et sa valdad seda, siis lase aga käia ju Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 17:19

jap :) ja koolinädalatel ma tööl ei käi, ses suhtes on isegi hästi. vaheajal, kui sedagi.

pmst pole mu romaanil mingit kindlat algust ega lõppu, kavas on ainult sinna hästi palju masekajuttu panna XD

EDIT:
Ma kavatsen ka sellest siin osa võtta: JulNoWriMo ^^
Seal on metsikult linke sarnastele üritustele, nagu on nanowrimo. nt saab kirjutada romaani juulis ja augustis :3

EDIT2:
ja ega seegi pole paha: NaNoEdMo Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 20:16

Very Happy sa oled nagu mingi õnnelevitaja siin Very Happy

ja ma võtsin just suht palju endale tööd novembriks Very Happy septembris rabasin endal sussid otsast, noh Very Happy trenni jõudsin mingi kord nädalas ainult. feil Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 20:19

Ooh, lahe!!!

*õnnes*

kui seekord midagi välja ei tule proovin suvel midagi kirjutada- siis aega rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 21:03

jep, pole mingi kool asjaajamisi segamas Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 21:13

Täpselt! Mu vend juba küsis et mis kuradi 50 000? Very Happy XD
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 21:24

XD
*ootabootabootabootabootab* Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 21:29

ma sogasin kokku et omad naljad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 13:26

XD

Tänks, Maiu. (Is kami-sama and damn proud of it)

Ma lihtsalt ei jõua novembrit ära oodata. Pealegi, mida on juulikuus teha, kui pere reisida ei taha? Nagu, juunis on eksamid jne. Augustis on juba selline kohe-kooli-kurat-kus-mu-koolikott-on-aeg. Mida tehakse juulis? Vahitakse, hambad laiali, plekke laes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 14:26

või peetakse pidipidupidu :)

Ma juuli esimene nädal nagunii rivist väljas XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 14:44

kõik ei ole sina, A. Very Happy
(vahib "A" klahviga tõtt) Kusoooo... See klahv hakkab tänu StepManiale ära kuluma. ^^;

Nooooh.. See aasta olen ka mina ilmselt juulis audis, sest mul on jaanipäevani eksamid ja lõpetamine, :S

Aga ma tahan ikkagi julnowrimos kaasa lüüa. esiteks sellepärast, et mul pole nkn juulis midagi teha. teiseks olen ma selleks ajaks loodetavasti saanud oma isikliku läpaka. ja kolmandaks on mul neist lihtsalt kahju, sest neil on nii vähe osalejaid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 14:47

Julnowrimole tuleb see isik ka. * osutab endale * Suvel pole midagi targemat teha mul. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 20:24

oleks ma sellest enne teadnud, võinuks MMSiga osaledagi Very Happy

ja juulis ma olin mingi esimene nädal haige, masendav aeg. aga pm küll, juuli on kõige chillim Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime30/10/2009, 20:06

Hell, ma just praegu otsustasin, et ma kirjutan hoopis ühe crossover fiki, mitte seda teist mõtet, mis mul plaanis oli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime30/10/2009, 20:16

Ma ei tea enam üldse, millest siis lõppude lõpuks ikkagi kirjutada. Ma mõtlesin oma idee ühe sõbrantsi õhutusel juba valmis, aga tahaksin tegelikult kirjutada hoopis ühest teisest asjast...mis tähendaks omakorda mitme vana tegelase välja kaevamist...oeh. Milline sobiv hetk kahtlema hakkamiseks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime30/10/2009, 20:17

Ma tegin endale t2na mingi tabeli. Nt: Jaanuar-ja sinna j2rele syndmused. Mu tegevusaeg toimub umbes 25 kuud ja mul l2ks see t2iesti sassi l6puks.
Mul on neid kavapunkte ka umbes 45. xD
Raskeks l2heb.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime30/10/2009, 20:21

Ma kirjutasin endale umbes 30 punkti ette, iseasi, kas ma neid ka tegelikult järgin Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime31/10/2009, 10:21

Mina ytlen kavapunktidele ei. Sest 1) ma ei j2rgi neid nkn ja 2) t2iesti etteplaneerimata kirjutamine tuleb mul paremini v2lja.

Yks p2ev veel... *hakkab energiajooke ja kohvi varuma*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: