MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime21/11/2009, 19:15

Jätsin juba mitu päeva tagasi pooleli. Eelmine aasta oli jah hea, sest mul polnud üldse mingit elu, mis seisneks arvutist eemal olekut. Arvestagem fakti, et "Ära iial alahinda vaguraid" sai täielikult trükitud, mitte käsitsi tehtud.
Mul on Asashioga liialt tegemist (jõulupidu ja Riia animepidu), mul on kahed ja kolmed matas ja ajaloos, lisaks pean ma (okei, tahan) animesid vaadata, et rohkem aru saada, mis teema Asashios pidevalt käib. Ja juba Riia animepidu hõlmab enamiku minu nädalast. Oeh.
-.-
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime21/11/2009, 19:31

Ma olen ka paar korda pooleli jätmisele mõelnud, kuid mitte niivõrd ajapuuduse pärast, kui selle pärast, et ma ei suuda oma ideed korralikult rakendada. Algsest kavandist on kuidagi vähe järele jäänud, tegelased on pinnapealsed, kõik toimub liiga kiiresti...pff, ma pole oma tööga rahul. Aga õnneks selle asja mõte ei olegi Nobeli preemia jaoks kirjutamine, nii et...ma pean oma käkerdise lihtsalt kuidagi rahuldavalt ära lõpetama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime22/11/2009, 10:30

TK- Kas see toimub järgmise aasta juulis ka ikka? :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime22/11/2009, 15:56

Loomulikult. Ja ma jätangi oma romaani selleks ajaks.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/11/2009, 16:58

Yattaaaaaaaaaaaaa!
Minu romaanikäkerdis on nüüd ametlikult valmis. 50 228 sõna Very Happy
Nüüd tuleb veel end kokku võtta ja läbi lugeda, mis siis lõpuks kokku kirjutatud sai...aga see oli kindlasti arendav kogemus bom
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/11/2009, 23:57

Oo, nii et üks inimene jõudis lõpuni ka ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime28/11/2009, 12:22

Prince Kirameki- Õnnitlused Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime28/11/2009, 17:38

väga pro! Very Happy tubli
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime28/11/2009, 19:07

Õnne, PK.

Aga, jäta oma romaan seisma ja ära seda praegu loe. Loe kuskil uue aasta paiku, siis on sul hoopis uus vaatenurk. :) (räägib oma kogemuste põhjal)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime15/12/2009, 10:37

ojee. tõesti hilinenud õnnesoovid.
Mina ise olen endaga ämbris... mitu vihikut on juttu täis, aga... aga mitte päris nii nagu ma tahaksin.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime20/5/2010, 17:39

Ma just pidin küsima, et kas keegi siis lõpuks selle valmis kaa sai.. Very Happy
Ja PK said siis selle.. ee.. sertifikaardi vms? Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime23/5/2010, 14:50

Jah, sain Very Happy Kui ma ainult mäletaks, kuhu ma selle salvestasin... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime10/7/2010, 03:20

Ma sain ka sertifikaadi, printisin välja ja raamisin ära. Ja panin seinale. Uhke tunne on.

WT, ma tahaksin sulle soovida sulge sõrme, aga sul ei edene see asi vist üldse... Ma sain eilsega ära kirjutatud 11,332 ja olen veidi daily goalist maas. Aga edeneb. Kuidagi. Ja sellest võib tulla 100k+ romaan... : |
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime26/10/2010, 10:59

no, kes see aasta plaanib osaleda? Very Happy viis päeva veel alguseni
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime26/10/2010, 11:06

ma esimest korda plaanin proovida Very Happy aga sel aastal noorte kirjanike poole peal ehk olen oma sõnade arvuks valinud 37 000, sest ma lihtsalt tean, et kümnenda klassi kõrvalt viiskümmend tuhat täis saada on kergelt öeldes võimatu Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime26/10/2010, 14:36

Mina ikka, ja eelnevalt esimesest korrast lausa plotiga. Very Happy Samas olen ikka official NaNoWriMol, rühin 50 000 poole. ^_^ Esimesel NaNol sain ~1700, JulNol ~3000, eks nüüd peab ikka rohkem tulema, Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime26/10/2010, 22:23

Ma mõtlesin alguses, et jätan sellel aastal vahele, kuid otsustasin lõpuks ikkagi osa võtta Very Happy 50 000 sõna ei ole küll hetkel minu põhieesmärk, vaid ma tahaksin lihtsalt oma kirjutamisindu tagasi saada Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/10/2010, 11:56

Sama siin. xD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/10/2010, 13:52

Oojee, plaanin ka osaleda. Aga lähen juba kergelt närvi, sest ikka veel ei ole korralikku plotti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/10/2010, 13:56

Mul õnneks pole erilist ploti vajagi... natuke ikka, aga ma olen kindlalt pantser, mitte plotter. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/10/2010, 18:12

mul on plott, idee, arendus ja kõikk olemas, aga arvuti on paranduses -.- FEIL.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime27/10/2010, 18:34

Mul pole midagi olemas. xD Noh, arvuti on. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime29/10/2010, 23:49

Ma osalen ka ja mul pole sellest ülde halli aimugi. Ok, 50 000 sõna. Aga mis teemal, mis keeles, kes tegelased.. Ja ni snaaju. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime30/10/2010, 00:38

No, registreerusin kaa viimasel hetkel. Ainult, ma tean, et ma ei saa 50 000 täis. Very Happy
Mul kool siiski esimene prioriteet ja ma pole korralikult mitu aastat kirjutanud. Sellega tahaks lihtsalt natuke hoogu sisse saada. Selle loo teeks siis valmis ja ehk saadaks romaanivõistlusele...
*suur unistusemull*
... kõik armastavad mu pusserdust, annavad mulle esikoha.. Oo milline auhinnaraha, kuulsus(xd) Very Happy
Siis selgub, et mu raamat on nii hea, et seda peab tõlkima nii umbes 60 keelde ja siis ma olen miljonär ja siis ma jätan teid kallikesi maha, panen foorumi kinni ja irvitan teile näkku Very Happy

mm.. sellepärast ei tohikski pingu igavleda..

PS! juhin tähelepanu ohtratele "ja siis"idele, mida kirjanikes ikka austatakse ja hinnatakse Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime30/10/2010, 02:17

Hahaha, hästi, Pingu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: