MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:24

mul on välja prinditud ka eelmise aasta kokkuvõtlik tabel enda sõnadearvu jm kohta, eksole. esimesel nädalal kirjutasin ma (iga päeva eraldan komaga) 0, 0, 0, 2304, 1196, 840 ja 0 sõna, teisel 0, 0, 852, 0, 0, 0, 0, sõna. (XD) kolmandal 0, 598, 1841, 0, 0, 0, 679 sõna. kokku wordcount 8310. ja kuna viimases nädalas on siia märgitud 9 päeva, siis neljas ja viimane nädal skoorisin 2204, 5216, 4270, 3081, 4858, 7081, 1071, 8142 ja 5793 sõna. ja 50,026 oligi käes.
hull, eksole? Very Happy

nagu, ma ei tea, mida ma seal alguses munesin.

PK, kirjuta lihtsalt ette.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:26

Mina ei julgeks kirjutada sinna yhtegi asja, mis mu elusse puutuda.
Ma arvan, et asjad l2heksid siis ..ee.. p2ris k2est 2ra.
Endale valisin lihtsa teema. On tundeid, pettumusi, valesid (pealkirja j2rgi oleks veider, kui neid poleks), armastust, m6rv,..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:26

TK-eriti hea ju :)

võibolla peale kõige kirja panemist jõuan ise ka selgusele mida ma tahan... :)


Viimati muutis seda Audrey (27/10/2009, 19:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:27

Ma üritan ka pikkasid osasid kirjutada.
Aga nüüd kaon ma uue järjeka kirjutamise juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:27

Keiti, pmst peaks algse outline'i järgi minu romaan tulema autobiograafiline, talk about personal. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:30

Tundub huvitav.
See andis mulle m6te, aga eieieiei ma ei julge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:35

kes seda ikka loeb. ainult sina, kui sa seda just teistele lugeda ei anna.

pealegi - nano eesmärk ongi end vabaks last ja kirjutada kokku hunnik jama. küll NaNoEdMo ajal on aega seda parandada Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:38

minu puhul piisab, et ma seda ise loen.
Kui ma tuletaks meelde asjad, mis on minuga kahe aasta jooksul juhtunud ja need kirja paneks. Oijah .. see oleks masendav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:41

siis masendusse ma langengi. esimene lause, mis mind viimasel 6 kuud saatnud on, sisaldab piisavalt masekat. aga ma panen selle ikka kirja. et noorsooromaanikonkursile saata.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:44

muidugi oleks super hea m6te oma hull elu kirja panna, aga seda kellegile lugeda ma kyll ei julgeks anda.
See on t2is asju, mis on meeletud, metsikud, idiootsed ja hirmutavad.
Ja, kui seda keegi ei loe, pole sellel erilist m6tet.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:51

Julla, sa eis aaks DLiga seal ju osaleda. vaata, kui palju juba valmis on. that's the point, et sa alustad esimesel täiesti algusest uue jutuga.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 19:59

jap, üks reeglitest on, et "you start from scratch".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:10

Minul tuli väga hull idee. Kirjutan ühe oma sugulase autobio. Ta on lihtsalt liiga äge ja palju teinud selleks, et temast kirjutamata jätta. Very Happy

Muidu alguses oli mul fanfiction plaanis (me and my fics -,-), aga see idee tundub paaalju lahedam. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:17

fiction on toredam Very Happy aga ei, kirjuta ja lisa, präast loeme kõik üksteise omi siin Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:20

Mina otsustasin, et kirjutan siiski enda p66rasest elust.
Ma kujutan ette, et sellega seoses meenub mulle palju erinevaid asju.
Ja pealkirjas pidin muutma ainult kahte t2hte. (:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:29

WT: autobio on on sinu enda kirjutatud bio sinu enda elust. kui kirjutad oma tuttavast, siis see on lihtsalt bio. Very Happy

well, mul on pealkiri ja esimene lause juba eelmise aasta nanost olemas. umbes seal ta sündis.
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:29

Ma mõtlesin ka korra oma elulugu, aga 50 aastase vaatepunktist Very Happy
Siis tuli mulle vähe huvitavam mõte arendada teemat, mida ma natuke paremini valdan kui oma isiklikku elu Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:32

xD sa oled alles nii noor ju, god knows kes sa kümne aasta pärast oled Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:35

Tuki, fantaasiamaailma mõtted? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:42

Maiu, mul on oma eluga nii kindlad plaanid, et ma anna saatusele molli, kui ta midagi ära rikkuma peaks Very Happy

Bullet, ei ole fantaasia.. päris Very Happy Mõne jaoks vb on. Novel genre: Religious, Spiritual & New Age. Ma tean täpselt, mis sealt välja peaks tulema :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:48

uu, kõlab huvitavalt Very Happy

aga tuleviku suhtes oleme me sarnased sel juhul Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:49

aww, :) huvitav teemavalik. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:51

Keiti kirjutas:
Mina otsustasin, et kirjutan siiski enda p66rasest elust.
Ma kujutan ette, et sellega seoses meenub mulle palju erinevaid asju.
Ja pealkirjas pidin muutma ainult kahte t2hte. (:

Kujutan ette et see tuleb huvitav Very Happy

Enivei, ma pühendan selle juttu siis temale Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:53

hästi lennukad ideed. aga kas sellest piisab 30 päevaks, 1667 sõna per day?

ma ei väsi korrutamast ka seda - vali teema, milles oled kindel, et suudad seda 30 päeva ja 1667 sõna päevas käsitleda. järjest.

ma võtsin eelmine aasta fantaasia, eksole. ja mõnel päeval oli tunne - i'll drop it. täiesti tühi maa.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 20:54

oh, Audrey kui sa peaksid seda kunagi lugema. Su arvamus muutuks minust kindlasti v2gav2gav2ga palju.

ja miks ma seda arvasin, et sa seda teed?!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: