MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unistus suvest, ei midagi enamat.

Go down 
4 posters
AutorTeade
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/11/2009, 20:41

*Üsna ammu kirjutatud. Lihtsalt ühel päeval tekkis selline pisikene mõttevälgatus.*

Unistus suvest, ei midagi enamat.


Kerge tuuleiil sasis mu ¹okolaadipruune juukseid. Istusin vaikides oma rannalinal, ülevalt minu peale laskumas kuldsed päikesekiired, mis mu nahka soojendasid. Kuulsin kõikjalt enda ümber väikeste laste rõõmsaid kilkeid, kui nad mühiseva veega mängisid, kuulsin kõrkjate vaikset sahinat tuulehoogudes. Minu vastas mängis üks paarike kaarte. Teisel küljel kuulasid nooremad koosviibijad muusikat. Kusagil eemal luges üks vanem naisterahvas raamatut, oodates niiviisi oma abikaasat, kes oli otsustanud ennast palava ilmaga veidike vees jahutada. Mu pilk peatus pikemalt ühel neljasel poistepundil, kes jalkat mängisid. Mõnda aega oli neid päris huvitav jälgida ning mu näole kerkis tahtmatult isegi kerge muie. Tõusin linalt ja sammusin liiva tasase laulu saatel mere poole. Pinnas - liiv - mu jalge all oli tulikuum, lausa kõrvetav. Astusin jalgupidi jahedasse vette. Valge kleit tantsiskles mu seljas. Imetlesin hetkeks vaadet enda ees - mustavates lainetes sillerdasid kuldkollased päikesejoad. Seejärel sulgesin silmad. Jah, see kõik oli siin ju super... kõigi teiste jaoks peale minu. Omaenese unistuste suves ei oleks ma kindlasti tühipaljas kõrvaltvaataja. Ma oleksin osavõtja. Mängiksin koos poistega jalkat, tunneksin väikeste lastega koos rõõmu lainetest, kuulaksin seltskonnaga muusikat ning mis kõige tähtsam... Ma poleks kindlasti mitte üksi... Mu ümber oleksid mu parimad sõbrad. Me lõbutseksime koos ja ma ei peaks tunnetama tühjust enda sees, enda ümber, vaid ma oleksin täielik. Selline oleks täiuslik suvi, sõpradega jagatud rõõm.
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/11/2009, 20:46

Armas.
Ma ei suuda uskuda, et sa tõesti seda mulle varem lugeda ei ole andnud.
Mulle meeldib. Selline.. ARmas, sa tead hästi, mida ma mõtlen (,
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/11/2009, 20:48

Jahh. Ma saan täpselt aru, mida sa mõtled.
Aga ma tõesti ei oska öedla, kuidas see jutt sinuni varem pole jõudnud.
Tagasi üles Go down
Pump
Võlur
Pump


Female Postituste arv : 59
Age : 28
Asukoht : Aruküla.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/11/2009, 21:20

Ülihea. (Y )
Tagasi üles Go down
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/11/2009, 21:41

Ei tea. On ka paremaid.
Aga tänud ikkagi. : )
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/2/2011, 21:14

mulle täiega meeldis, eriti kirjeldused , aga nohjah ma ei suuda kunagi midagi tähele panemata jätta ... nimelt oli selleks segajaks seekord sõna "super" ... noh, selline ilus tekst, ja siis järsku "super". aga noh, ära ole pahane, ma olengi mingi vigiseja Very Happy

sest jutt mulle kokkuvõttes meeldis väga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/2/2011, 21:14

mulle täiega meeldis, eriti kirjeldused , aga nohjah ma ei suuda kunagi midagi tähele panemata jätta ... nimelt oli selleks segajaks seekord sõna "super" ... noh, selline ilus tekst, ja siis järsku "super". aga noh, ära ole pahane, ma olengi mingi vigiseja Very Happy

sest jutt mulle kokkuvõttes meeldis väga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/2/2011, 21:16

Tore, kui meeldis. :)
Eiei, kriitikat peab ka oskama taluda. Very Happy Aga see on nagu üliiiiiiiammu kirjutatud lihtsalt ja ma olin mingi meganoor ka siis, kui selle kribisin, seega ma ei imesta, kui seal mingid haiged sõnakordused või sobimatud väljendid või midaiganes. Ühesõnaga ma usun, et kui ma ise seda juttu nüüd uue värske pilguga läbi loeks, siis mulle hakkaks ka ühtteist silma ning muudaks heameelega nii mõndagi. :)
Aga jahh.. Aitäh! :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/2/2011, 21:20

appike topeltpost tuli :S
ma ei tea kuidas kustutada *punastab*
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime15/2/2011, 21:23

Pole hullu. Wink
Ikka juhtub.. Ka parimatel. Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unistus suvest, ei midagi enamat. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unistus suvest, ei midagi enamat.   Unistus suvest, ei midagi enamat. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unistus suvest, ei midagi enamat.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unistus
» Eilne unistus
» midagi reaalset .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: