MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 01:12

FOOOOOO oma vahestiga! xD
Ja WoO on tõesti mõjunud. Väga. Teistmoodi asjad on juba jamad. xD
Larsson ka mõjunud... varsti hakkan lesbidest kirjutama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 01:15

tegelikult ma tahaks seda lugeda:D väga huvitav oleks:D tavaliselt teismelised ei kirjuta väga lesbidest ega geidest:D noh VAHEL ikka aga jah:D
mul oli vahepeal plaan teha mingi geijutt, aga plaaniks ta jäigi:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 21:11

Fial. Very Happy
Saadame siis vaheaja Urmase ja Birxiga minema ilusti. :)

11. Osa

...?

Urmas:


Täna on suurepärane esmaspäeva õhtupoolik. Ametikõrgendus ja... katus on pea kohal ja... püksid on jalas ja... kuigi see vast pole nii hea... Vähetähtis on fakt, et Birgit ja Joonas pausi peavad.

Eksole?

Massive destruction. says:
Mul on kahju kuulda... Kuidas sa ennast tunned?
Birx. :* says:
Ääh... pole viga. Emotsionaalsel tasandil pole kunagi midagi erilist olnud.


Oi.

Oi oi.

Oi oi oi.

Kas see siis tähendab, et nad...? Hingan sügavalt sisse ja välja, üritades seda infot seedida. Birgit... ja Joonas... Ma pole armukade, ega ju?

Ei.

Ma tahaksin selle kluti sellepärast maha lüüa, et noh... noh... sest... ma olen armukade.

Okei. Ma olen armukade.

„MA OLEN ARMUKADE!“ Karjun seda täiest kõrist isegi mõistmata, mida ma teen.

„OKEI!“ kostub kusagilt mehehääl. Ehmatan ning vaatan ringi. Paberõhukesed seinad... muidugi.

Birx. :* says:
Kuku?! Oled siin ikka?
Massive destruction. says:
Sorry. Käisin köögis.
Birx. :* says:
Mm. Mida head sul siis täna repertuaaris on? Very Happy


Võtan lonksu õlut ja naeran. Mina ja Birgit ja meie söögid...

Massive destruction. says:
Midagi eriti head. Tahad näha?
Birx. :* says:
Jaa!


Naeratan ning panen oma veebikaamera käima. Birgit teeb sama ning ma tunnen värinat mööda selgroogu alla voogamas. Ma pole teda nii ammu näinud... Pildid ei loe.

Võtan sahtlist kõrvaklapid ning panen nad läpakale taha. Näen, kuidas Birgit sama teeb ning mu naeratus venib veel laiemaks.

„Noo? Kas ma siis näen su järjekordset meistriteost?“ küsib ta naeruselt. Kurat, ta on naeratades nii armas...

„Kohe...“ Venitan dramaatilise pausi andmiseks ning tõstan siis kaamera ette oma õllepudeli. „Ainult täna, eksklusiivses Urmase Massive Destruction restoranis oooon... SAKU HELE!“

Birgit vaatab hetke ekraani täiesti midagiütleva ilmega ning lõpus käib ta silmade taga nagu klõps ning ta hakkab naerma. „Oled jah eputrilla mul siin.“

Tõsinen ning vaatan skeptiliselt tüdruku poole. Temal... Birgitil... olen mina.

Surun naeratuse näole. „Olen jah sinu eputrilla.“

Nüüd on Birgiti kord tõsineda.

Rüüpan õlut. Täitsa lõpp kui hea kohmetusepagendaja üks hea õllelonks on. Tunnen, kuidas külm vedelik mööda söögitoru seinu alla voolab ja mul hakkab kohe palju kergem. Võtan veel ühe lonksu.

„Miks sa veini või midagi ei joo?“ küsib Birgit küünarnukkidega lauale toetudes ning arvutiekraani jõllitades. „Ma mõtlen, et ma olen seda vist kõikidelt oma meestuttavatelt küsinud ja nad kõik on vastanud, et see on maitsev...“

Lehvitan äraolevalt käega ning vastan:„Õlu hoiab mehed liikvel.“ Panen pudeli lauale ning vaatan tüdrukut mõtlikult. Ma pole kunagi tema juures käinud... Huvitav, milline ta tuba välja näeb... Praegu on kõik nii tume.

„Urmaaas....“ venitab tüdruk mu tähelepanu tagasisaamiseks. Võpatan ning naeratan tobedalt. No kaua me vindume siin... Nüüd on Joonas ka tee pealt eest ja... Tahaks nägu triikida, aga Birgit jälgib iga mu liigutust.

Äkki neil oli ikkagi emotsionaalne side ka... mingisugune. Ta ei tahaks kohe... Ma ei suuda mõeldagi. Mida ta vanemad mõtleks? Kas meie klapiksime? Oleks mõtet proovida? Ohkan.

„Aga mida sa kõikidelt oma meestuttavatelt küsinud pole?“ pahvatan järsku välja. Noh... see pole just väga ilmne küsimus. Noh et... jutu jätkuks või nii. See ei tähenda absoluutselt midagi. Sellel pole mingisugust flirtivat tagamõtet...

Birgit:


Mida ma oma teistelt meestuttavatelt ei küsi...? Hea küsimus. Ma ei küsi neilt paljusid asju. Ma ei küsi kui palju nad kaaluvad või milline poos neile voodis meeldib. Ma ei uuri kui suur nende sissetulek on ning millal nad viimati... ma ei tea, Mõisa poolsuitsuvorsti sõid.

Samas... vaatan Urmast kaalutlevalt. Ta oli rõõmus kui kuulis, et meil Joonasega “paus“. Ta ei suudaks seda varjata kuidas ta seda ka ei sooviks. Energiline olek, lai naeratus... Ohkan.

Joonas oli... kena vaheldus. Temaga sai pidutsetud ja ennast igakülgselt rahuldatud, kuid... Kusagil me ületasime selle nähtamatu joone, mis meid maaslebades ootas. Enam ei olnud temaga nii hea olla, rääkida...

Ja ma ei mõista, millest see tuli.

Urmas... võimalik, et tema on osa sellest, kuid... Ma ei tea. Urmas on nagu... Urmas. Ta on kena mees, ta on vahva mees, ta on naljakas, teeb hästi süüa, naeratab armsalt ja pillub oma anekdoote siia-sinna... Ta on minuga kannatlik, ta paneb mind vahest nalja pärast magama nagu väikest last...

Ja siis see kahe nädala tagune intsident. Poleks vanemad üleval olnud... Mis siis saanud oleks? Enne isa hääle kuulmist polnud ma olukorras, kus oleksin suutnud minema kõndida... Ja järsku oli pea niivõrd selge...

„Urmas, Urmas, Urmas...“ pomisen vaikselt.

„Mh? Kas sa ütlesid midagi?“ paneb ta uuesti oma õllepudeli lauale. Keeran pea kergelt viltu ja silmitsen teda.

Meie vahel on särtsu ja mu keha on justkui erutusseisundis kui ma tema lähedal olen, aga... kas see on tõeline? Ta on must nii palju vanem, kogenum...

Raputan pead ning toetan selle ühele käele. Urmas naeratab põgusalt.

„Kas ma saan oma küsimusele vastuse?“ küsib ta samuti ettepoole nõjatudes.

„Millisele?“ küsin vastu. Tahaks talle keelt näidata.

Silme eest vilksatab õhtu Urmase toas... Selle mälestuse peale mul lendabki keel suust välja. Naerame.

„Esimesele.“

Silmitsen mõtlikult arvutiekraani ning kehitan õlgu. „Noh... Ma ei küsi näiteks seda...“ Olla väljakutsuv või ei? Iseenesest võib ju. Mida halba see teha saakski?! Süütu... flirt. „...et kas ta tahaks minuga midagi aretada.“

Urmas naerab. Sunnitult, nii palju kui mina aru saan. „Isalt on seda tõesti raske küsida.“

Puristan ning sirutan käe voodisoleva mängukaru poole. Lehvitan seda ekraani ees ja ähvardan Urmast sellega visata. Mees vaid kehitab õlgu eks-sa-ürita näoga.

„Kas sa seda minult küsiksid?“ küsib ta mõne hetke pärast.

Vaatan üllatunult üles. „Ee... vist mitte,“ ütlen liigagi kiiresti. Hammustan huulde.

„Miks mitte?“ tulistatakse kohe järgmine küsimus.

„Sest minu arust on seda tobe küsida. Asi peab arenema spontaanselt.“

„Birgit...?“

„Mh?“

„Palun vaata otse kaamerasse.“


Kortsutan imeliku soovi peale kulmu, kuid täidan selle. Kuulen Urmast ohkamas. Vaatan taas tema pilti ning näen, kuidas ta toolil tahapoole nõjatub ning käed kukla peale paneb.

„Millal sa Tallinna tuled?“

Vaatan Urmast kahtlustavalt. Mis temal...? Ja siis on mul vastus justkui varnast võtta. Ei ole midagi loogilisemat.

Ma tahan teda näha... Ma ei saa seda salata.

„Mida sa see nädalavahetus teed?“


Viimati muutis seda nasicc (10/1/2010, 22:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 21:23

Sa oled nõme, et nii harva kirjutad:D
Ja Sille. VAHEL mitte vahest:D vahelvahelvahelvahelvahelvahel
mai saa see lihtsalt jääb mind häirima:D i can't help it:D
Aga hea osa oli...peaaegu:D peaaegu sellepärast et neil oli ainult arvutivestlus:D
ja nüüd traditsiooniline: Uuut!Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 21:43

UUUUT! Very Happy

Ja rohkemat ma tõesti ei oska enam öelda Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 21:57

Lehvitan äraolevalt käega ning lehvitan käega. <-- Kas see lause pidigi selline.. kahtlane olema? Very Happy
Aga muidu.. super! Very Happy Tõsiselt. Ma jõudsin järeldusele, et ma ei mäletagi, millal viimati Birgiti vaates oli. Very Happy Aga see oli väga äge. Ja mulle tegelt täiega meeldib, et nad niimoodi.. poolotsekohesed on. Very Happy Just mitte täitsa, aga piisavalt. See on väga numps. Very Happy
EDASI!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 22:16

Tärru - mkm. Parandasin ära. Very Happy Ja ma ka avastasin, et ma olen täiega Ummit eelistanud... Siis otsustasin, et aeg Birgit ka sisse tuua. Muidu me temast ei tea muhvigi. Very Happy Btw, sa esimene inimene, keda ma mäletan põhjendavat, miks Ummi ja Birx numpsid on. Very Happy

Lammas - Tead, ma ei tee vähemalt 3kuulisi pause sisse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 22:27

Ma olengi äge. Very Happy Aga mulle nagu tegelt ka täiega meeldib, et nad ei ole, et "Hakkame nüüd käima, ükskõik, mida teised arvavad!" aga samas nad ei ole ka "Oh, ma ei saa temaga käia, ta on liiga vana *halab nurgas*", eksole. Very Happy See on lahe, kuidas nad nagu mõtlevad, et sellest võib asja saada, aga kaalutlevad ja siis annavad nagu vihjeid üksteisele. Very Happy
Ah, ma ei oska selgitada! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 22:33

Ma vist enam-vähem saan aru. Very Happy Ma üritan vaikselt oma jututegelastele iseloomu andma hakkama. Very Happy Ja nagu... üritan vastupidiselt sellele, et ma ise tahaks ikka neid kohe paari panna, asja natukene... loogilisemalt ajada. Very Happy V mai tea... Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 22:53

Ma ei tee kaa kolme kuuseid pause:D ikka 7 kuused vähemalt:D
ja see ka woo süü, et ummi ja birxi vahel selline vanuevahe on:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 22:58

HAAAH. XD
Vanuste aspektist ma polegi veel jõudnud vaadata. Very Happy
*naerab südamest* Very Happy

Üldiselt... 6 osa vist veel tulemas. :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 23:07

Sel juhul hop hop kirjutama:D vähemalt viite osa ootan veel homse päeva jooksul:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime10/1/2010, 23:17

Haaa. Very Happy
Mul teisipäevaks kõne + vene keele kodune töö. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 16:20

sa oled nõme, nõme, nõõõõõõõme
kirjuta kähku uus ja ma tõesti ei suuuda oodata :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 16:36

jeaa, ma nõustun eelnevate tsiklimeestega. Very Happy
eriti arvestades, et MINA tean, mis edasi juhtub ja see tuleb PÕNEEEEEEEEV. Very Happy
aga eelmine osa oli ka super mudu. :)
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 16:53

iga kord kui ma seda juttu loen siis ma olen nii krampis ja vaatan et mis neil nüüd edasi saab. oeh.
muarust urmas ja birgit on megalahedad koos :)
aga nüüd tahaks ruttu uut osa küll et teada saada mis nad siis teevad nädalavahetusel Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:17

*naerab* Very Happy
Tänan! :)
Ma ise ei tea, kas selle osa teostusliku poolega rahul olen. Sisuga vist olen... Very Happy
Et siis... loodan, et see pole osa, kus pooltest ridadest pilk üle lastakse. Very Happy
Ja loodan, et pika kirjeldusega igavaks ei läinud. ;D

12. Osa

Enam...

Birgit:


Sätin end Urmase kõrvale istuma, jalad üle tema omade. Mees võtab mul kahe kerge liigutusega sussid jalast ja viskab need teise toa nurka. Toetan pea diivani seljatoele ning sulen silmad, kui ta mu jalgu mudima hakkab.

Siiatulek polnud kindlasti halb mõte. Ma pole kunagi siia tulnud lihtsalt Urmase pärast. Siin on mõnus.

Laua peal on poolik pudel veini ja pokaal, mida me kordamööda tühjendanud oleme. Põrandal on väike plekk, kuid see on hetkel viimane asi, mille pärast me muretseme.

Urmase käed on soojad... Nii kuramuse soojad. Ja mu kõht on täis... Imelikul kombel vaid makaronisalatist, mis oli oivaline. Nagu Urmas.

Mehe käed liiguvad mu säärtel üles-alla kuni jõuavad lõpuks reiteni. Avan silmad ning näen Urmast endale kavalalt naeratamas. Muigan ning nihutan end diivanil nii, et laman, reied Urmase süles.

Tunnen, kuidas ta keha korraks pingule tõmbub, kuid ta jätkab mu jalgade mudimist. Ikka üles ja üles... Mõmisen ning vaatan pilukil silmadega Urmast, tema tugevaid käsi, nurgelist lõuajoont, siiliks pügatud pead... Ta huuled on kergelt kaardunud... ja äkitselt tunnen ma soovi teda suudelda.

Mitte nagu varem ühel-kahel korral. Mitte õrnalt, et lihtsalt väike musi huultele... Ei, ma tahan midagi... kirglikumat. Ma tahan kirge, jõudu... Ma tahan-

„On mõnus?“
küsib Urmas mesimagusa häälega. Justkui ta teaks, mis mu kahe kõrva vahel hetkel toimub.

Mõmisen talle vastuseks ning tunnen, kuidas ta käed juba liiga kõrgele tõusevad.

Ohkan ning tõusen istukile, võttes oma jalad tema omadelt ära. „Ära mind ära hellita,“ patsutan teda semulikult õlale.

Miks ma püsti tõusin?

Urmas minu kõrval on vaikne ning paneb teleka käima.

Tore, ma rikkusin meeleolu ära.

„Mis sa mossitad nüüd...“ torisen mehele kaksiratsi sülle istudes ning tema suunurki üles tõstes. Urmas vaatab mind tujutult ning kiikab üle mu õla telekat vaadata.

Ohkan ärritunult ning Urmase õlast kinni hoides laskun diivanilaua poole, võtan sealt telekapuldi, panen teleka kinni ning viskan puldi nurka. Kuuleme valju kolinat, mis tähendab puldi tükkidekslendamist.

Urmas kortsutab veel rohkem kulmu ning hakkab mind oma sülest ära ajama. „Nüüd veel koristama ka. No Birgit...“ ajab ta end püsti ja puldi järele. Tunnen väikest pistet.

See oleng pole üldse mitte nii välja kukkunud nagu mul plaanis oli.

Vaatan nurgaskössitava Urmase poole ning ohkan. Ajan end diivanilt püsti ning sammun vaikselt Ummi juurde. Ta tõuseb ning me seisame hetke vastakuti, tema silmad minu omadesse puurimas.

„Mida sa praegu saavutada tahad?“ küsib Urmas väsinult kukalt kratsides.

Vaatan teda skeptiliselt. Ta tuju läks pahaks kui ma tõrkuma hakkasin. Mulle ei meeldi pahas tujus Ummi.

Astun tast sammu eemale ning mu näole ilmub kaval naeratus. Tema tahab seda. Mina tahan seda. Mida me veel ootame?!

Hakkan Ummi jahmunud silme all oma särki lahti nööpima. Ta nagu tahaks midagi öelda, kuid suust ei tule ühtegi häälitsust. Naeratan veel laiemalt ning nööbin särgi lõpuni lahti.

Vaatan teda lähemale astumas. Me mõlemad hingame katkendlikult. Ma libistan särgi üle õlgade põrandale.

Urmas:

Tunnen, kuidas sisikond krampi tõmbub, kui Birgit tahapoole sammub ning mind järgnema kutsub. Neelatan ning järgnen talle samal ajal oma T-särki seljast võttes. Tema näljane pilk peatub hetkeks minu rinnal ning ta jätkab oma taganemisteed.

Kiirendan sammu ning minu lõbustuseks teeb seda ka Birgit, kes sokki jalast kiskudes ühel jalal köögi pole keksleb. Naeran. Kuramuse tüdruk.

Järgnen talle kööki, et seejärel peatuda ning vaatepilti mällu talletada. Birgit on end juba aluspesu väele võtnud ning ma lasen silmal rahulikult tema kuuvalguses kumavatel kurvidel peatuda. Tüdruku huulil mängleb endiselt vallatu naeratus ning silmis on kelmikas tuluke.

Tüdruk tõmbab juuksed patsist lahti ning need langevad ta õlgadele. Seksikas.

Kolme piinavalt aeglase sammuga on ta minu juures ning põimib oma käsi mulle kuklale. Me vaatame üksteist veel ühe kaalutleva hetke. On see asi, mida me tahame? Kindlasti. Aga on see õige?

Kurat sellega.

Panen oma käed tüdruku kuumavale seljale ning tõmban ta enda rinna vastu. Kummardun ning tunnen tema huuli enda omade vastas paotumas. Mu keha läbib värin, kui ma tunnen tema keelt oma suus ning ma tugevdan instinktiivselt oma haaret Birgiti pihal.

Ma ei lase sind enam kunagi lahti.

Birgit liigub suult mu kaelale ja sealt aina allapoole. Mu käed libisevad mööda tema selga ülespoole ning ma tunnen, kuidas ka tema väriseb. Erutusest, mitte hirmust. Siin pole küsimustki.

Birgit suudleb mu vöökohta ning kohmitseb püksivöö kallal. Mõne hetke pärast tunnen, kuidas Birgit need aeglaselt üle mu puusade maha aitab ning reie sisekülgedel aeglaselt ringjalt masseerima hakkab.

Mu keha läheb pingesse ning ma sulgen hetkeks silmad.

Ja siis ma enam ei suuda.

Tõmban tüdruku pooleldi jõuaga püsti ning surun oma huuled tema omadele. Birgit mähib oma käed taas minu kaela ümber ning toetab oma jalad mu puusadele. Toetan teda oma kätega.

Naeratan ning avan hetkeks silmad. Tema omad on endiselt suletud.

Pimesi endale teed kobades liigun esikusse ning sealt edasi järjekindlalt oma toa poole. Järsku lõhub Birgit suudluse ning oigav, kui ta oma käed lahti laseb, et haigetsaanud kohta hõõruda.

Panen ühe käe toetamiseks ta seljale ning pooleldi kukun valusalt vastu oma toa uksepiita. Oigan ning lasen lõbustatud ilmega Birgitil end maha toetada.

Tüdruk on oma vigastused juba justkui unustanud ning nügib mind nüüd edasi minu tuppa, kus ta mu kõhuli voodile lükkab. Tunnen ta niiskeid huuli oma selgrool ning keharaskust mu tagumikule toetumas.

Kui tüdruk oma suudlustega mu kõrvani jõuab, oigan, ning keeran end ettevaatlikult selili, et tema huuled taas enda omadele saada. Mu käed liiguvad taas tema rinnahoidjahaagi juurde ning lõpuks ometi suudan need avada. Nügin selle meievahelise mõttetu riidehilbu minema ning mu pulss kiireneb kui tema väikseid rindu enda vastas tunnen.

Birgit keerab end minu kõrvale voodisse pikali ning hakkab oma püksikuid jalast nügima. Kummardun tema kohale ning aitan need üle tema puusade. Lasen pilgul hetke tüdruku peal puhata.

Ta vaatab mind poolsuletud laugude vahelt ning tõuseb pooleldi istukile, et mind suudelda. Ühe käega ajab ta mu boksereid mööda tagumikku allapoole ning ühel hetkel olen ma kindel, et mu nägu on tulipunane.

Täiesti põhjuseta. Nagu see oleks esimene kord.

Lõpuks maistest asjadest vabastatuna lükkan Birgiti uuesti voodile pikali ning laskun tema peale. Tüdruk on igal pool minu ümber ning mu keha tõmbub juba teab mitmendat korda tänase jooksul krampi.

Birgit vaatab küsivalt minu poole.

Ahjaa.

Sirutan käe öökapi poole ning tõmban selle sahtli lahti, kuid Birgit võtab mu käest kinni ning suudleb seda.

„Ma võtan hommikul SOS-pilli,“ pomiseb ta mind endale lähemale tõmmates.

Silmitsen teda skeptiliselt.

„Kindel?“ Ja see küsimus ei olnud vaid SOS-pilli kohta. Sellel küsimusel on palju sügavam tähendus.

Birgit on hetke vait, kuid mähib oma jalad taas minu ümber ning kergitab pead, et mind suudelda.

^^^

Mu pea valutab, kuid ma tunnen end hästi. Kuramuse hästi. Terve mu keha hõljuks justkui teises universumis. Nii kerge on olla.

Naeratan, kui eilne õhtu meenub. Birgit on... ta on eriline. Temasarnast teist lihtsalt ei ole. Need eelnevad naised... erutus, mida ma Birgitga tundsin pole eelmistega võrreldavgi. Kuidas tema pisimgi liigutus mind sütitada suudab...

Eilne oli lihtsalt imeline.

Ja akna taga sirab päike.

Koban käega teist voodipoolt, et Birgit endale kaissu tõmmata, et teda veelkord enda läheduses tunda, kuid taban vaid tühja õhku.

Avan kulmu kortsutades silmad ning tunnen, kuidas sisimuses miski murdub.

Voodi on tühi.

Ja mis veel hullem... Korter on vaikne.


Viimati muutis seda nasicc (11/1/2010, 21:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:30

wow:D
wow:D
mai oska midagi targemat öelda:D
Uut siis:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:32

*naerab* XD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:50

JESSSSSSSSSSSS! Lõpuks! ;D
Lõpp oli hea, algus oli hea, (jeaaa, ma olen ainus, kes julgeb nii kommida, veame? Very Happy), kirjavigu oli muide vähemalt kolm tükki aga nojah, see selleks. Very Happy SUPER, et nad lõpuks nagu noh.. jah. Very Happy ja VEEL super'im, et birxi pärast polnd! Very Happy See oli NIIIIIIIIII hea. Very Happy Tegelt ka. Very Happy
Mmm.. ja mis veel. Hästi tähtsusetu fakt, aga mulle väga meeldis, et seal viimases lauses oli sõna 'korter'. Suure tähega ja puha (ma tean, et see pidigi olema aga ikkagi). See sobis sinna hästi. Very Happy
SUPER, Sille! Very Happy

edit. NÄED SIIS! Very Happy see post polnd veel ära saadetud, kui juba üks sõnatu kohale jõudis. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:52

Mõnus SISUKAS kommentaar! Very Happy
Loodetavasti tuleb neid veel ja kõik pole nii hirmunud kui sa eeldad. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:54

raudselt on. Very Happy (kõik hirmunud, et vanemad võivad kogemata selle jutu osa ja kommentaari avastada, ma mõtlen, mitte et sisukas kommentaar xd)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 17:59

Haaa.... Very Happy
Jah. Very Happy
Ma ise ka vahest kartnud seda... xD

Ükskord andis Harles mulle ühe lingi. Very Happy ja ma avasin selle, isa tuli ukse peale rääkima ja rääkisime ja ühel hetkel ta, et mis sul seal ekraanil on. Ma siis vaatan jumala segaduses ekraanile ja näen, et jõuluvana tegi seal ümber korstna striptiisi v midagi. XD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 18:09

Haha. Very Happy

Aga.. FAINNALLLIIIIIIIIII.
ööh. Need ^^^ märgid seal vahel meenutavad mu foorumit, kus pannakse vahele lihtsalt tärnid, mis nilbet osa tähistavad. Very Happy

See oli nii õige ja nii reaalne. Mulle nii meeldis see, et Birgit end vahepeal ära lõi. Very Happy Lisas reaalsust. Very Happy Ja üldse.. urh. Very Happy Vot NÜÜD ma enam ei arva, et Urmas on õllekõhuga vanake. Very Happy See massaa¾ oli ka nii urr ja.. Very Happy

RAWR ühesõnaga. Very Happy

Ja see lõpp. No HELL YEAH!! Girl power. Paras talle. Very Happy Kuigi ma tglt arvan, et Birgit oli kas väga vaikselt kusagil või siis läks SOS-pilli ostma. Very Happy Very Happy

Aga see sobis sinna. Ja just see, mis Ines välja tõi, et see viimane lause ja.

AAH!!

Uut? (A)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/1/2010, 18:33

Mul on lai naeratus suul praegu. Very Happy
Siiamaani on hästi vastu võetud. Very Happy
Ja väga hea kui Ummi enam vanake pole. Very Happy
Tänan. :)
Uut varsti, ma loodan.
Hetkel tegelen kõnega teemal "Hridus". Very Happy (Due to tomorrow.)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» 2. Number - November
» "Karamell" 1. number
» "Karamell" 2. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: