MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 12:21

okei, see ei ole reaalne, et keegi nii hästi kirjutab. Issand jumal, see ajab endal jälle kirjutamistuju ära, sest kes ikka sellist saasta tahab lugeda, kui tal on valida sellise jutu vahel. Õhh, palun hästi kiiresti uut :) ja mulle väga meeldib,
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 17:26

Haa. Very Happy
Et Seljamaa tundi rikkuda... ei usu, et uus osa seda väärt oleks. Very Happy

bbrit. - sinu jutud on ka VÄÄÄÄÄGA head. :) Nii palju kui ma neid lugenud olen. Ja sul on minu ees isegi üks eelis - uued osad tulevad kindlasti tihemini kui paari kuu tagant. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 17:47

mitte alati, aga vist juhtub jah nii olema Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 19:22

Raudselt oleks. Seljama ilme oleks juba seda väärt. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 19:47

Haha. Very Happy

Aga DAVAI! Very Happy Tee seda! Very Happy Sinust hakatakse siis legende rääkima. Very Happy "Oli kord üks reaalikas, kelle teed ristusid Seljamaaga..." Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime6/12/2009, 18:12

Jutu viimane lause oli hea xD

Mis seal ikka, mulle meeldib Very Happy Edasi!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime8/12/2009, 18:58

Mu teed on ammu temaga ristunud. Ta ei julgeks minuga möliseda, mu õde sõimas tal ükskord näo täis ja ta teab väga hästi, et ma olen 10 korda hullema temperamendiga kui Marelle. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime8/12/2009, 20:02

Millal Marelle mu näo täis on sõimanud? Very Happy
Ei meenu. Very Happy
Ja su ähvardustele vaatamata pole uut osa. Razz Very Happy
Ja me teed pole ristunud, sa oled tagant ligi hiilinud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime8/12/2009, 21:29

Ta tegi mulle suppi ka...

Ehh, see lõi mu tänase naerudoosi lakke. Very Happy

Üleüldse, hea jutt. No critic. Ja me kõik soovime uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime8/12/2009, 22:47

täpselt.. 'ta tõi mulle suppi ka...' halloo Sille ? Very Happy xd
aga okei, humm.. hea jutt on Very Happy uut, ja viimane osa oli selgelt liiga lühike ju ? Very Happy
et jah, uuuuuuut.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 13:51

Mis teil selle supiga on kõigil? XD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 18:28

Sa oled natuke totu.. Ma rääkisin Seljamaast!! (I)

Nagu..

nasicc kirjutas:
Haha. Very Happy

Aga DAVAI! Very Happy Tee seda! Very Happy Sinust hakatakse siis legende rääkima. Very Happy "Oli kord üks reaalikas, kelle teed ristusid Seljamaaga..." Very Happy

Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 20:08

AAAA. Very Happy
Miks Marelle ta näo täis sõimas? Very Happy
*klat¹, klat¹, klat¹* Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 21:05

MIDA HEKKI???
Misajast mina sellist asja kirjutan??? Ja jumala lõtva tuleb... Very Happy
Merci. Very Happy
See pole liiga palju Ajaränduri naist. See on liiga palju Women of the Otherworld'i, ma kardan.... Very Happy
Aga siin teile uus. Very Happy
Homme TSSST! Very Happy (See oli ühele teatud SööklaPsühhopaadile. ;D )


3. Osa

...on...

Birgit:


Vantsin trepist ülesse ja ei kavatsegi teiste meelerahu huvides vaiksemaks võtta. Selja taga on pikk ja väsitav päev ning ainuüksi mõte selle psühhopaadiga ühtede ja samade seinte vahele sattumisest paneb vere keema.

Virutan ukse enda selja tagant kinni ning lükkan saapad jalast. Need lendavad Urmase omade peale, kuid mind ei huvita. Ei huvita! Trambin kööki ning tõmban külmkapi ukse lahti, kui tunnen söögi lõhna. Sooja söögi lõhna. Ühepajatoidu lõhna.

Kas ma mainisin enne midagi psühhopaadist?

Ei.

Ühepajatoit!

Ta võib pakkuda, et peseb mu pesu, mu nõud. Ta võib küsida, kas ma tahan unejuttu kuulda või et ta ööseks kõik aknad kinni paneks... Ta võib olla üks kitsehabemega nuustik, aga... süüa teha ta oskab.

Ja seda jagada ka.

Võtan kapist taldriku ja kuhjan sellele oma õhtusöögi, õngitsen kapist ket¹upi peale ning õunamahla kõrvale ja pidusöök võibki alata.

Urmas tuleb kööki täpselt sel hetkel kui ma kahvli suhu panen ning soovib mulle head isu. Peale meie esimest õhtut olen ma teda näinud ainult teksade ja kampsuniga – kodune ja viimseni kaetud. Näitamaks, et ta ei pea hauduma, olen mina kandnud lühikesi pükse ja toppe.

´Lapsed´ teda ju ei eruta, eksole? Milles siis probleem?

„Mul on hea meel, et sa korralikult sööd. Pole midagi paremat kui prisked põsed ja särav rahulolev naeratus,“ ütleb Urmas ökolimonaadipudelist lonksu võttes. Tegelikult on seal sees õlu. Üks õhtu oli mul janu ja ma... noh. Ületasin külmikusse tõmmatud nähtamatu piiri.

„Paks laps, ilus laps,“ pomisen oma vanaema lemmikütlust, kuid piilun sellegipoolest oma kõhtu. Ei midagi liiga suurt... ei midagi otsimistvajavat.

Urmas naerab ning lonksab veel õlut, muutudes siis tõsiseks. „Ma tõmbasin Jääaeg kolme, tahad seda vaadata?“

Toit hakkab jälle suus ringi käima. Millal ta saab aru, et ma pole lasteaiaealine! „Sul midagi paremat pole teha? Ööklubidesse minna või... ma’i tea... tööd teha või midagi...“

„Ei, ei ole.“

Toit kukub kahvlilt mu taldrikusse tagasi ning hetkelise inspiratsioonivälgatuse taustal ilmub mu näole naeratus.

Kes ei tahaks teist võimalust olla viiene?

Urmas:

Asetan läpaka meie ette lauale ning istun tagasi diivanile, Birgiti kõrvale. Multikas algab ning ma sätin end unere¾iimi peale. Pole midagi igavamat kui vaadata inimkeeles rääkivad loomi. Olgu see siis nii naljakas kui ta ka on.

Birgit istub kaksiratsi ühte diivanipatja kallistades ja üksisilmi multikat vaadates nagu kivikuju. Äkki ma paningi täppi... õige multikas, õige ajastus. Pole midagi kergemat, kui naisele meele järele olla.

Paar lille, komplimenti... sellel puhul mõni multikas, natukene süüa – räägitakse ju, et armastus käib kõhu kaudu – ning kohtlemine nagu tegu oleks kellegagi... kes ei ole sinu enda tasemel.

Ainult et ta on alles 16 ja seega ta ei olegi minu tasemel.

Silmanurgast näen, kuidas ta minu poole nihkub ning ma üritan naeratust varjata. Hoolitsev ja pai isane. Kõik, mida vaja läheb.

Järgmisel hetkel on plika aga õhus ning näitab näpuga ekraani poole, lõkerdades nagu poolearuline. Vaatan segaduses olles ekraani ning kortsutan kulmu. Opossum või miski kallistab munasid... SO?

„Issand kui armaaas! Vaata seda, no vaata seda!“ iniseb Birgit mu käe külge klammerdudes ning oma põske minu põse vastu surudes.

„Ee...“

Õnneks rahuneb ta maha ning mõne aja pärast saame jälle rahulikult Jääaega vaadata. Või noh, tema saab. Minul on vaja kahest vanalinnas olla.

Kell tiksub poolt üht öösel kui ma tänu häiritusele sülepiirkonnas oma mõtetest naasen. Birgit sätib end uimaselt mu sülle... mida tegema? Magama? Pigistab väikemeest nagu... ow.

Ow, ow, ow.

Ahmin õhku ning pilgutan sügavalt sisse hingates ägedalt silmi. Ei, oh ei, jaa, jaa...

Värisen üle kere ning kummardun ettepoole. Silmad on kinni, kuid suunurk kisub liiga kõrgele.

Haare tugevneb.

„Oh...“

Aitab!

Kogu allesjäänud enesevalitsemist appi võttes tõstan ta hellalt-karmilt oma kätele ning tõusen püsti. Kerge kui udusulg.

...ja põhjustab selliseid... ei, ära mõtle, Urmas. Ära mõtle.

Jumala eest, ÄRA MÕTLE!

Viin tüdruku tema tuppa ning asetan voodile. Põrguline tõmbub kerra ning käsi liigub näo juurde. Kindlasti selleks, et naeratust varjata.

Sulgen ettevaatlikult ukse ning hingan väikemeest paitades sügavalt sisse.

Räpased mängud alaku.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 21:12

Omg.. Urmase osa oli nii perv, kui perv veel olla saab. Muide.. mis homme söögiks on? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 21:18

Mingi supp ja kakaoga hapukooretörts vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 22:44

Mida OSA, sille!? Very Happy
veits perv vä? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime9/12/2009, 23:29

black kirjutas:
Mida OSA, sille!? Very Happy
veits perv vä? Very Happy
*kordab blacki*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 15:53

Tõesti nii hull w? Very Happy
Enam ei meeldigi? Very Happy
Olge ausad ja karmid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 16:32

Very Happy Very Happy
Mulle küll meeldis. Samas, ma olen liiga veider ka. Very Happy
Tahan juba uut. (A)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 17:23

Omgomgomgomgomgomg Very Happy

Ei, mulle meeldib, parajalt muhe ja värki. Urmas on selline ee...lahe Very Happy

Mis seal ikka, edasi Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 17:40

black kirjutas:
Mida OSA, sille!? Very Happy
veits perv vä? Very Happy

ma siis kordan 'ennast' Very Happy

(see oli nagu selge vihje Inesele, et ta iga kord kui ta minu kasutajas käib, alla kribaks, et see mina Ei Ole *tsekib Inest pahaselt*)
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 18:30

mulle ka väga meeldiis. lõpus sai naerda Very Happy
aga osad võiks olla pikemad võisiis tihedamini ilmuda Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 18:34

Ei, see ei tähenda seda, et see meile ei MEELDIKS, (see on super, ausalt.. mõnusalt vaimukas. Very Happy), aga lihtsalt..

VEITS PERV VÄ? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime10/12/2009, 18:46

Sa nüüd Ines w? Very Happy
Me vist saime aru, et ma viimasel ajal väga kahtlaselt palju perv, nii et... (A) Very Happy

Ja tihemini... oeh. Oodake kuni ma pensionile jään... siis on aega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: