MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõige naljakam juhtum elus.

Go down 
+9
nasicc
Pingu
Lord Esai
Taylor
black
Maiu Laaneoja
Audrey
Pizza
MileyRay
13 posters
AutorTeade
MileyRay
Piraat
MileyRay


Female Postituste arv : 23
Age : 28
Asukoht : Ma ei hakka kodunumbrit ütlema.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 18:56

Ma pole nüüd nii hoolikalt vaadanud ja ma pole näinud ühtgi sellist teemat.
Räägime siis kõige naljakamast juhtumist:D
See ei pea olema alles juhtunud.

Minul väiksena juhtus ehituspoes õnnetus.
Väiksena ajas nutma ja ei julgenud kaua enam sinna poodi minna, aga nüüd suuremana on see rohkem naljakas.
Ma läksin ühe kraanikausi vastu mis oli seina küljes kleeplindiga ja see kraanikauss kukkus maha kildudeks.
Ma hakkasin kohe nutma.
See oli veel roosa kraanikauss. Mul oli nii häbi ja ma ainult nutsin seal. Ühekorra pidin emaga sinna poodi minema siis hoidsin pead maas ja varjasin juustega nägu ja proovisin töötajatest kiirelt mööda minna.
Tegelikult ikka sinna poodi minna ei taha, aga ma ei tea hetkel tundub see nii naljakas:D Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee/profile.forum?mode=viewprofile&
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 19:42

Mul on palju olnud naljakaid juhtumeid.

Näiteks eelmisel reedel sain sõbrannalt avaliku litsilaksu rongis Very Happy Kõik vaatasid ja mina irvitasin segaseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 19:50

Ma ise olengi üks naljakas juhtum x)

Enne jõuab suvi kätte kui jõuan siia neid kirjutada ...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 20:00

no näiteks väiksena, talvel, käisin õhtupoolses vahetuses koolis. ma olin alati 1h enne kooli algust valmis minema, kui 50min aega oli, olin täiesti paanikas. aga no, eniveis. tahtsin panna sellist ilusat pihikseelikut selga, mis mulle vaikselt väikseks hakkas jääma. ema pani hommikul valmis ka. lähen mina kooli, suur kombekas seljas, jõuan kohale, hakkan kombekat ära võtma, vaatan, mida kuradit, ma olin seeliku koju unustanud xD viskasin koolikoti sinna samma, ütlesin seda garderoobitädilegi ja siis jooksin kiirestik oju, panin seeliku selga ja tulin kooli Very Happy suht feil, aga ma olin siis jumala närvis Very Happy ja ma vist isegi ei hilinenud, kui, siis ainult minut-paar Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 20:02

issand x)
Tagasi üles Go down
MileyRay
Piraat
MileyRay


Female Postituste arv : 23
Age : 28
Asukoht : Ma ei hakka kodunumbrit ütlema.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 20:55

Naljaka:)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee/profile.forum?mode=viewprofile&
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 21:43

feiiil Liisu Very Happy xD
ma kunagi mõtlesin et 'oh, nüüd ma tean mida öelda, kui mult küsitakse kõige piinlikumat hetke minu elus', aga loomulikult pole mul enam meeles mida ma siis välja mõtlesin, nii et hetkel ei saa midagi kribada siia. Very Happy
Tagasi üles Go down
MileyRay
Piraat
MileyRay


Female Postituste arv : 23
Age : 28
Asukoht : Ma ei hakka kodunumbrit ütlema.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime16/12/2009, 22:12

Mul oli vaja koolis kiirelt kirjutada naljakaim asi siis ei osanud midagi kirjutada jätsin tühjaks.
Aga kui ma praegu mõtlen siis tuleb mingi kummalised asjad meelde.

See pole mingi juhtum vaid lihtsalt üks lugu minust.
See oli veel siis kui need päkapikud olemas olid ja polnud emme/issi päkapikke:D
Mu ema ja õde olid kodust ära ja mina olin isaga kahekesi. Ma ärkasin varem kui isa ja läksin sussi juurde. Kuna isa alles magas oli suss tühi ja kui ma tühja sussi nägin hakkasin nutma. Mu isa ärkas siis ülesse küsis mis juhtus ja ma vastasin. Mu suss on tühi, ma polnud ju eile paha laps. Isa otsis kohe lohutuse, et nii palju lapsi tahavad komme ja päkapikud pole veel jõudnud, et mine magama ja siis pärast päkapikud tulevad, kui üleval oled siis nad ei saa tulla. Ma läskin isa juttu uskudes magama ja pärast oligi üks mäng mu sussis.

Nii armsalt uskusin päkapikke:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee/profile.forum?mode=viewprofile&
Külaline
Külaline




Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime28/12/2009, 01:35

Mattaku... Kus nüüd hakata neid ette lugema... Very Happy

Ano.. Naljakas on see, kui on söögivahetund, söögiks on makaronid ja ma hakkan, suu täis, naerma. Nii on mitmed makaronid tee leidnud minu kandikule. Kõigil hambad laiali, õhõhõõ, "lendmakaronid".

Aga ujumistrennis sai nalja. Sõbranna hoidis basseiniservast kinni ja vadistas mingist asjast. Hakkas tagurdama. Teine trennikaaslane tuleb parajasti kroolides. Sõbranna müksab tema pead oma tagumikuga ja see poiss lööb pea vastu basseiniseina ära. Sõbranna kõõksus oma hea 5 minutit seal naeru käes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime28/12/2009, 12:10

Tuleb ainult üks meelde. Ja ma olen SURMkindel, et neid on kohe kõvasti rohkem...

Lähme kehalisse, kuskile staadionile. Ma suht räägin seal klassiõdedega, pea on koguaeg nende poole pööratud ja hakkame üle tee minema, ma kõnnin lihtsalt vastu posti. Nagu nii mark oli olla. Ise tuli ka tegelt naer peale. Valus ei olnud üldse. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 10:08

Kõige naljakam...
See kuidas Me sõbraga 132,000 eek maksnud Honda CBR 1000RR Fireblade'i maha põletasime...Eelmine talv...
Sõber läks nurgataha suitsu tegema...
Ma valasin bentsu juurde aga läks natuke mööda ja jooksis istmele...
Ta tuleb tagasi, ma ei pannud veel korki peale, sest see kukkus maha.
järsku vaatan, midagi lendab istmele, ja pistan jooksu. See oli koni...
käib pauk ja alles on hunnik metalli...
mulle lendas üks plastiku tükk kätte...valus oli...
Kui keegi üritab mulle kunagi väita, et koni ei süüta bensiini, siis valan ma neid bensuga üle ja käsen neil suitsetada...
Siis naljakas polnud aga nüüd naerab ta selle üle ise kaa..

Muidu naljakaid juhtumeid on palju...
Enamasti olen mina kannataja ja enamasti on need seotud tulega.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 12:37

süütaja.

Aga Maiu, sina unustasid seeliku selga panna - mina unustasin oma esimesel käigul Aurasse - ülielevil olin Very Happy - trikoo selga panna. See oli küll mingi dekaad tagasi, aga nii eredalt on meeles, kuidas ma veel sõbrannadele seletasin, et kõigepealt tuleb minna lastebasseini. Very Happy Aga nemad ka ei märganud. Siis mingi kiilakas turvamees pani käe lastebasseini ukse ette ja ütles (gosh, kuidas see mul meeles on xD) "Ole hea, pane trixi kaa selga." Mu esimene Aurakülastus on ilmselgelt vägagi meeldejääv Very Happy

Nii, et Maiu. Haa. Ära panin ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 13:05

Ega mina ei süütand... ma ainult aitasin kaasa...
ja kui ma kedagi bensuga üle valan ega ma siis neid ju veel põlema ei pane...

HaHa Pingu!
See võib päris eredalt meelde jääda...

Teine juhtum - veega tuli meelde..
Kõndisin Anne kanalis ja lärsku libastusin...mingi kuradi 2.1m sügavune ja 2m diameetriga auk...ise olin viiene ja ujuda ei osanud...
Mingi jumala suvaline tüüp päästis ära...
Kellele naljakas - kellele mitte...
Mulle on naljakas :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 14:29

mineeeeeeeeeee, Pingu Very Happy päris heaaaaaaaaa x'D ma unustasin ükskord trikoo maha, kui me õega läksime pärnusse, et sinna terviseparadiisi päevaks minna :d päevapilet, see oli aasta pärast selle avamist, suvel Very Happy ja siis mul tuli õnneks meelde see rongis, läksime kaltsukasse ja ostsime mulle ühe, mingi 10 eeguga umbes Very Happy aga too oli veidi väike. õel tema trikoo hõõrus kusagilt ja me vahetasime ära. ta venitas selle minu oma välja, pärast vahetasime tagasi ja mul oli tunne, et ma olengi naked, kuna see nii õhuke juba oli xD kergelt voltis ka, väga paljas tunne oli Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 14:41

Paljud on kindlasti kuulnud juba, aga kui ma mingi 3aastane olin, olime vanematega Tallinnas, autota. Ootasime seal siis bussi ja kärsku olin ma minema kõndinud, mingisuguse väikese 2aastase vene poisi juurde läinud, munadest kinni võtnud ja pigistanud. Very Happy

Enam väga naerma ei aja... aga kui isa seda paar aastat jõululauas meelde tuletas, olid isegi vanaemal, kes muidu on jõle range ja värki, naerupisarad silmas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 14:42

XD sa oled julm!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime5/1/2010, 14:50

(AAA) Very Happy Very Happy
No comments selle koha pealt. Very Happy Very Happy

Ja ss veel üks asi... ma ei usu, et see siin kedagi naerma ajab, aga mul endal on küll raskusi naeru tagasihoidmisega kui uue aasta algus meenub. Very Happy (Selle aasta.)
Mingi... klassiõde ja ta soomlasest poiss tulid meile tina valama. Very Happy Ja siis ma valasin suure hurraaga esimesena - pool pliidile. Very Happy See selleks. Very Happy Siis vahepeal klassiõde ja õde ja isa ja siis tuli klassiõe kuti kord. Very Happy No ja siis ta polnud kunagi enne tina valanud. Very Happy Võttis kuidagi selle kätte ja pani pooleldi külma vee sisse. xD

Käis üks suur PAUHH! Very Happy Ja vett pritsis igasse kanti. Very Happy Pliidi kohal veel see... asi, mis vingu ära viib, :DSee oli üleni märg ja kui sõrmega tõmmata, jäi tinatükke sõrme külge. Very Happy Õnneks keegi pihta ei saanud. Very Happy

Ja ma ei saa aru, miks me nii hüsteeriliselt naerma hakkasime ja värki... Very Happy

Selle pauhh'iga meenus veel teine asi. Very Happy Paar aastat tagasi, mingi 12-13 olin. Very Happy Põletasin küünlaid ja toppisin igast sodi sisse. Very Happy Lõpuks oli tänu igast asjadele tavalisest teeküünlast saanud nagu tõrvik. Very Happy Ma mingi elu eest lehvitan ja üritan ära kustutada ja... Very Happy Ja lõpuks puhusin. Very Happy Leek läks jumala laialt laiali. Very Happy Siis mõtlesin, et ahh, vesi. Very Happy

Võtsin selle teeküünla koos alusega, millel ta oli, kaasa, ja panin kraanikaussi põlema vannitoas. Very Happy Ja siis jumala rahulikult kraan lahti ja jääkülma vett peale. xD Leek muutus mingiks sekundi murdosaks ligi poole meetri kõrguseks, julgeks öelda. Very Happy Kuhugi sinnakanti, kuna peeglialus oli ka hetke tules. Very Happy

Vot see oli jaiks... Very Happy Keegi/miski kannatada ei saanud, tuli kustus ka ära... Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime6/1/2010, 02:10

no, vesi ja tuli on ülisõbralikud ju Very Happy
Ma ka topin igast huvitavaid asju küünalde sisse, aga õnneks siiani midagi hävitanud pole Very Happy

Aga jamh. Peale seda pisikesena-käisin-auras asja ei olegi midagi võrdväärselt naljakat Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime6/1/2010, 12:40

Takuya Kenzo kirjutas:
Aga ujumistrennis sai nalja. Sõbranna hoidis basseiniservast kinni ja vadistas mingist asjast. Hakkas tagurdama. Teine trennikaaslane tuleb parajasti kroolides. Sõbranna müksab tema pead oma tagumikuga ja see poiss lööb pea vastu basseiniseina ära. Sõbranna kõõksus oma hea 5 minutit seal naeru käes. Very Happy

Sa käid ujumas? Oh, äge, ma polegi ainuke.

Igatahes ujumisega tuleb meelde see, et riietusruumis, peale ujumist. Me suhteliselt naersime seal Grete ja Lauraga ja siis läks Grete millegipärast kappi naerma ja Laura tahtis ta luku taha panna. TIK'is pole eriti ruumi ja ta jäi varbaga ühe tooli külge kinni ja lendas kapi ette pikali maha. Grete muidugi tahtsis teada, mis seal kolises ja tegi ukse pärani lahti, aga Laura tagumik oli seal ees ja ta lükkas selle kapiukse otse üle sellest. Laura tõstis pea üles, hüüdis: "Ai, mu pe*se!", tegi mingi hästi kahtlase näo pähe ja nägu vajus siis kohe alla tagasi. Ma naersin oma viis minutit peale seda. Sellel hetkel tundus see lihtsalt nii naljakas.

Ja eile peale trenni istusime hästi väsinult peegli ees ja rääkisime millestki. Siis jäime vait ja vaatasime peeglisse. Laural oli selline hästi musinägu ees ja mul oli nn. colgate-smile (mis tegelikult on blendamed-smile vms) Ja siis me vaatasime üksteisele otsa jäime hetkeks paigale ja hakkasime nii valjult naerma. Estrilt tuli pärast kommentaar: "Nüüd ma olen kindel, et meie tüdrukud on hulluks läinud." Mis on vist täitsa tõsi.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime6/1/2010, 21:15

Hmm..
ma arvan, et üsna naljakas oli see kui me Helena ja Inesega Tartu kesklinnas ringi käisime ja küsisime (väga täpselt valitud) suvalistelt inimestelt (kellest 99.9% olid poisid), 'Kas te olete õnnelik?' ja siis kui Ines jälle ühelt suvakalt poisilt seda küsis siis see poiss vaatas teda mingi üliaeglaselt alt üles ja lõpuks ütles: "Jah." ja siis Ines vastas ikkagi täiesti üliõnnelikult "Tore. Siis olen mina ka." ja tuli meie juurde tagasi. Ja see poiss vaatas meile täiega pikalt järgi sellise 'nad on idioodid' näoga. Ei pane eriti imestama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime25/1/2010, 01:33

Minu üks naljakamaid juhtumeid on ka ujulaga seotud.
Käisime klassiga ujumas ja siis õps koguaeg kordas, "Vaadake, et te ei kuku.. Põrandad on libedad." Mina hästi kõva häälega: "Ega me mingid imelikud pole, et kohe lendame."
Viis minutit hiljem kukkusin täpselt selle poisi ette pikali, kes mulle siis hirmsasti meeldis ja muidugi lendas mul rätik ümbert ära ja loomulikult vahtis see poiss mind enne tükkaega kui rätiku mulle ulatas.
Siis oli hirmus piinlik.. Nüüd on naljakas. Wink

Ja teine ujulajuhtum:
Mul oli süda hästihästi paha ja siis läksin mingit koristajat otsima. "Vabandage, kus Wc on?" Naine ei jõudnud mulle veel vastadagi, kui ma olin ta täis oksendanud.
Nojaa pärast suutsin ma asja veelgi piinlikumaks teha. Naine küsis minult, et kuidas ma basseini lähen, kui mul paha on olla. Ma vastasin "Kui ma peaks oksendama eks ma kutsun teid." Alles siis sain aru, kui tobedalt see kõlas.. xD

Aga jah, kõik mu naljakad/piinlikud juhtumid on seotud ujumisega või autodega..
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime26/3/2010, 13:55

Keiti ma naeru krampides olen:D
Minul ei ole midagi niinaljakat juhtunud, aga sõbrannade omi tean küll.
Nt. Ma mäletan kui oli Mariliniga kunstie koolis ja tema jooksis küpsise kott käes, sii ta komistas kellegi jala otsa ja kukkus. Kukkus nii et pill lahti, aga küpsise kotti lahti ei lasknud Muidu on kunstide koolis palju naljakt juhtunud, eriti sii kui Liisa hulluks läheb ja pervotsema hakkab
Very Happy
Tagasi üles Go down
ayy2757
Kuri põhjapõder(???)
ayy2757


Female Postituste arv : 198
Age : 29
Asukoht : Tallinn/Tartu

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime27/3/2010, 11:22

Haa, päris head kõik:D

Aga minupuhul on see tavaline kui ma kuhugi kukun, või ennast ära löön.

Paar eredamat näidet siis:

*Olime perega Montenegros ja sõitsime taksoga mingisse linna. Mina väljusin taksost esimesena ja astusin kõnniteele. Ema ja õde väljusid taksost pärast mind, et neile ruumi teha (kuna tänav oli kitsas) astusin paar sammu tahapoole. Ma ei märganud, et mu seljataga oli mingi suur kraav. Loomulikult lendasin ma sinna sisse. küünarnuki lõin veriseks, aga ise hüppasin püsti ja jalutasin minema näoga: "siis pole midagi juhtunud." Väike õde naerab nii, et pisarad voolavad. Isegi hakkasin naerma, sest jälle olin ma suutnud kuskil augus lõpetada. Very Happy

Teine lugu ka siis.

Olime suvilas, oli kevade algus ja basseinil oli veel jää peal. Otsustasin reha varrega seda jääd toksima hakata. Pool basseini oli juba lahti toksitud, kui mulle sattus ette kõva jääkamakas. Virutasin talle täiega ja ta purunes, aga mina kaotasin tasakaalu ja prantsatasin vette. Üli kähku sain välja ka, üldse ei tundnud et külm oleks olnud vesi Very Happy Isa oli alguses paanikas, pärast irvitas pool päeva Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime27/3/2010, 13:55

Mulle tuli meelde, kuidas ma sõbranna juures olin. Tal on vanaema aias tiik. Oli ka kevad ja meie läksime jääle. Meil olid plätud jalas kuna soe oli, aga tiigil oli ikka jää peal. Läksime jalutasime siis tiigi ääres, kuni ma porri kinni jäin, jala sain välja aga plätu jäi sinna sisse. Kaotasin tasakaalu ja panin jala sinna pori sisse. Hedi muidugi hirnus niii et kusi püksis. Mille peale mina jälle hullult naerma hakkasin. Lõpuks tuli Hedi vend mulle appi ja mul oli mark nii maas, et ma pole siia maani sinna julgenud minna:D

Teine lugu teel poriga seoses meelde, kuidas ma läksin korterist suvilasse. Ei viitsinud mööda teed minna ja seega lõikasin teed:D. Muidugi mai tadnud et seal sihuke pori mülgas oli ja jäin sinna kinni. Hakkasin siis tossu sealt pori seest välja võtma, aga jalg tuli tossu seest välja. Oli jälle tasakaalu kaotas ja panin jala pori sisse. Panin siis oma porise jala tossu sisse tagasi ja hakkasin teist jaöga välja üritada saada, aga juhtus täpselt sama moodi. Suht mark oli, kuna korter majad olid minu ümber ja inimesed jalutasid väljas:D Mul ei jänud muud üle kui jalgu pidi porisisse minna ja siis tosud oma ktega välja õngitseda, mis mul pika proovimise peale ka välja tuli. Pidin siis oma poriste sokkide ja tossudega veel linnast ka läbi minema, et üldse kohale jõuda. Ikka veel nii mark on, kuna ma kujutan ette kuidas inimesed mu üle irnusid
Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõige naljakam juhtum elus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige naljakam juhtum elus.   Kõige naljakam juhtum elus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõige naljakam juhtum elus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: