MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 James Cameroni film "Avatar"

Go down 
+18
Everleigh
Viinamari
Tuki
Tricia
Emma
Pizza
Maiu Laaneoja
Lord Esai
black
kcissy
padjanägu, [h]
Karolin
Audrey
Tärru.
Taylor
nasicc
Pingu
Prince Kirameki
22 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 17:59

James Cameroni film "Avatar" Avatardp

Eepilises seiklusfilmis "Avatar" viib "Titanicu" lavastaja James Cameron meid teekonnale vapustavasse uude maailma, millesarnast keegi seni näinud ei ole. Kaugel taevakehal nimega Pandora asub trotslik kangelane teekonnale lunastuse leidmiseks, juhtides kangelaslikku võitlust terve tsivilisatsiooni päästmiseks.

Kes on näinud? Millised on teie arvamused? Ma käisin seda eile vaatamas ja leian, et see oli nii sisuliselt kui ka visuaalselt ääretult võimas ja seda isegi ilma 3D-efektideta.

Jagage minuga oma muljeid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 18:08

Oh, ma tahan seda 3D's vaatama minna. Treiler juba oli piisavalt huvitav, kui seda Reporteris näidati... Iseenesest pole mul praegu muljeid jagada, aga andke mulle paar-kolm tundi ja ma saan juba tänase päeva jooksul filmist rääkida Very Happy (online streaming and cam versions, that is. ^^)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 18:35

minu esimene 3d vilm Very Happy
Kindlasti kohe üks parimaid filme mida iial näinud olen :)
Need sinised (na'vid?) olid kaa tohutult ilusad Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 22:15

Oh juudas.
Ma olin täiesti astonished. Very Happy
Ma läksin vaatama nii, et üldse pold aimu, millest see on. Isa tahtis vaadata, läksime. Very Happy
Pani piiiiika puuga teistele 3Dfilmidele ära. Very Happy nagu poleks enne 3Dd näinudki... Very Happy
Võimas film. Muud kirjeldust pole. Very Happy Tükk aega pärast lõppu olin täiesti tumm. Seedisin. Very Happy
See oli nagu ikka täiega hea film. Very Happy
Aint kiidusõnu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 22:18

Mina jagan kiidusõnu homme. Tükk aega juba plaan klassiõega seda vaatama minna. Niiet. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime29/12/2009, 22:41

See. On. Liiga. Hea. Ausalt.
Ma nagu.. läksin seda üksinda täiesti suvalt vaatama, jõudsin täpselt 3D seansi alguseks kogemata kinno ja ostsin pileti ära. Esimese saali viimase rea nurgakoht.
AGA SEE OLI NII HEA!
Ma olin nagu totaalses vaimustuses ja ma ei saanud sellest tükk aega üle! Lihtsalt see loodus.. Ohh-ohh-ohhhh! See oli nii ilus, kui see pimeduses helendama hakkas ja see suur-suur puu, mille mingidasjad helendasid ja KÕIK! Nagu totaalne respekt sellele tüübile, kes kõik selle välja mõtles!
Müts maha!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime30/12/2009, 15:04

Pole näinud aga tundub, et peaks ka vaatama :)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime4/1/2010, 21:33

Käisin Cinamonis vaatamas.
Lihtsalt suprer, fantastiline, ülihea...pole lihtsaalt nii haid sõnu.
Pilt ja sisu ja 3D olid kõik väga head.
Ja see oli ka väga hea, et ei olnud traditsiooniline happy end vaid enamus põhi-häid-tegelasi sai otsa, enne kui happily ever after tuli.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 00:14

Niisiis. Ma tegin selle väikese vea, et käisin seda ilma 3Dta vaatamas (vähemalt ma arvan, et viga oli selles, sest et vastupidisel juhul on see niisama üks räige läbikukkumine) ((no pilet tehti välja, mis ma teha sain?)). Ja, noh.. mis ma siis öelda oskan? Üks sitemaid filme mida ma näind olen. Vähe puudus, et ma magama oleks jäänd.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 00:31

Shocked Kuidas nii? Shocked

Aga ma lähen ka sellel nädalal mingi aeg seda vaatama, siis saan kommenteerida kah Wink
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 00:58

Ines, I hate you! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 01:18

Tärru, I join you! Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 01:23

Tegelikult ma absoluutselt ei saa aru, kuidas see teile üldse MEELDIDA sai? Okei, paar sädelevat olendit ja puha aga.. see oli täiesti totaalselt absoluutselt IGAV ju. Ma olin NIIII pettunud!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 02:13

Ines, sa tekitad pingviinis mõrvaplaane Very Happy Nii ei saa.
Ilmselt andis 3D sellele siis lõpuvõimsakõvahoobi Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 02:55

Millest see film siis täpsemalt ikkagi räägib?
Inese jutu järgi saan ma aru, et kõigile meeldis see mis nad Nägid, välimus ja värk, mitte selle filmi sisu? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 03:36

Nii oligi, Iris.
Isegi Sille ytles, et selle m6te ja v2limus oli super aga sisu oli veitsa igav (sellele lisas ta muidugi, et tegelt oli ikkagi hea film aga kui ta juba ytles, et see oli IGAV, siis see ju OLIGI igav! I don't give a damn about the trees in that show, i talk about the MOVIE. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 03:52

but the trees is the movie Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 04:27

See on k6igest taust. :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 10:18

Pole 3D-na veel näinud aga niisama küll ja kuradi hästi tehtud film...
Mõne asja üle oleks võinud viriseda aga ei hakka teistele filmi rikkuma...
3D filmi näen siis, kui saan uue teleka... 200Hz 1080p 40" Arvuti>HDMI>Telekas
Kodus 3D filmi vaadata on võimas...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 11:32

mulle meeldis väga, just selle pärast, et on toodud kõigile silme ette see inimeste uhkus ja lollus, näidati ära täpselt, kuidas me praegugi ju oma enda planeeti hävitame. goosh, see oli nii hästi tehtud, et kuna inimene saab midagi tappa, siis ta ka võib seda teha. niiiiiii tüüpiline. ja sellepärast see mulle meeldibki, äkki tõstab nende teiste usakate teadvustaset ka ehk veidikenegi.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 12:29

maiu, you wish Very Happy Nad on ju kõige rohelisemad. Selliseid tüüpe nagu seal filmis ei eksisteeri. näkää Very Happy
Ameeriklased tegelevad ju praegugi üliaktiivselt planeedi päästmisega.. missiis, et nad liigselt tarbivad ja vett raiskavad. Rääkimata oma igalrojulomakahekorruselinemaja poliitikast Very Happy

Minumeelest olid need elukad üliilusad ja haruldaselt head :) Filmides võid sa kohata kas ülipahasid metslasi, või uduse pilguga, hulle wannabe looduse sõpru.
Aga nemad lihtsalt olidki sellised targad ja head.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 12:41

loodangi Very Happy

aga julmalt hea maailma oli cameron küll loonud Very Happy selline fantaasia, et kadedaks teeb Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 13:06

Sa pole ainuke kes teda kadestab... ←Äkki see tüüp kaa...
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 13:46

Sisul ei olnud midagi viga. Sisu oli ka täiega hea. See mõte ja üleüldse. Sa oled lihtsalt imelik inimene. Agh, tegelt jah, mul pole midagi rohkemat öelda.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime5/1/2010, 18:58

See oli lihtsalt nii ülekiidetud minu jaoks. Very Happy Viis inimest ütlesid pmst, et see on nende lemmikfilm. Loogiline, et ma pettuma pidin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





James Cameroni film "Avatar" Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
James Cameroni film "Avatar"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: