MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Blue rose petals - Sinise roosi õied

Go down 
+19
Tennu
imeilus1
nasicc
Tärru.
Prince Kirameki
bbrit .
Karolin
Jezzy
EITC.
padjanägu, [h]
LittleStar
Murtagh
LittleMissy
Marmelaad
KK
Kärolyn
kcissy
Everleigh
Pizza
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 15:21

Viimane lõik on üle kõige Very Happy Laughing Very Happy

Kiiresti UUUUT Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 18:02

viimane osa-või õigemini selle lõpp- oli super!

Järgmist osa paluks siis Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 18:33

Ma ilmselgelt vist ei mõelnud sellele, et ta lihtsalt puhtalt tänutundest ei ründa seda, kes ta päästis, ega ka tema sõpru/sugulasi.
Selle osa kohta ... ma ei hakka enam välja nimetamagi neid sarnasusi, mis ma Twilightiga leidsin, aga neid polnudki väga palju.
Mulle meeldis see, kuidas Chris suutis nii ... vabalt käituda. Mulle meeldis see, et kuigi tema seltskonnale ilmselt Ellie enne seda ei meeldinud, tegid nad lihtsalt Chrisi heaks seda, st et kui Chris palus, et nad Ellie vastu viisakad oleksid, siis nad ka olid, olgugi, et mõned tüdrukud tegid seda ilmselt, et Chrisile rohkem meeldida, aga jääme üldsuse juurde. Üleüldse oli Chris tore, et ta ei näidanud kordagi isegi Elliele välja, et ta teeskleb. Aga imelik oli see, et Chris oli nagu otsustanud Ellie sõbraks hakata, mitte temaga käima hakata, aga sellest koguaeg ümbert kinni hoidmisest jäi küll vale mulje.
Mulle meeldis Tristani tagasitulek, ilmselgelt. Just see, et ta ütles lause, ja tabava lause, ja et ta naeris. Ja ma teadsin, et ta tuleb tagasi, ja ma olin 99% kindel, et ta otsib ise (või leiab) Ellie üles, mitte vastupidi.
Kokkuvõttes oli see parem, kui eelmine. Mulle meeldis. Uut.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 18:59

Ma tänan, kuid ETIC., mis siin osas sarnases Videvikuga? Ma tõesti ei mõista, kas tõesti unes karjumine on sellega seotud? Ma võin Ellie kuutõbiseks ka muuta, sest ma tõesti ei kavatse seda saaga sarnaseks teha.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 19:27

Kahtlane o_O
Aga armas^^
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 19:29

Sa ei saa ikka veel üle sellest, et ma kirjutan armastusjuttu või on midagi muud kahtlast?
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 19:52

Selle unes rääkimise-karjumisega olen ma juba leppinud, see ei ole tegelikult väga harv nähtus, kuigi mina olen suutnud kuidagi kõikidest unesrääkijatest mööda kõndida. Aga ma ütlen, need on pisiasjad, mis ei tohiks üldse silma torgatagi, ma ei heida sulle midagi ette. Ma olen lihtsalt ennast kuidagi automaatselt lainestanud sellisesse suhtumisse, et see jutt sarnaneb Videvikuga, ja ma märkan ka mõttetuid pisiasju. Need samad faktid võiksid olla mis tahes jutus ja ma ei märkakski neid.
Ma enam neid ei maini, ja sina ära muretse, ma olen lihtsalt vastik ja õel kriitik. (:
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime10/1/2010, 23:41

Hanna, sa ei ole kõigist unesrääkijatest mööda kõndinud! Üks neist juhtub su parim sõber olema ju. Very Happy (Ma räägin Irisest mitte Annist.)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 16:27

Mulle meeldis see osa. Väga.

UUT!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 16:45

aaargh, lõpp oli nii hea!
ruttu uut nüüd :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 17:15

ma hakkasin seda igavusest lugema ja ma lugesin kõik läbi. Meeldib ja nagu ei meeldi ka, ma ei oska öelda, ilmselt sellepärast, et ei ole ennast sellele vampiirilainele lülitanud, ma olen vist ühe videviku raamatu läbi lugenud, sest ma arvasin et ma olen ka siis lahe ja esimest filmi käisin ka sõbrannaga vaatamas, mille ajal m koguaeg üksteiselt küsisime, et millal see ära lõpeb, kuna see oli tõesti mõtetu.

Aga igatahes, kui uus tuleb siis loen jälle :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 19:35

Aitähh.
Nii, ja kui kedagi huvitama paeks, siis ma teen ilmselt alles homme uue osa. Ma alles praegu jõudsin haiglast koju ja kogu tee magasin. Olen siiamaani väga väsinud ning ilmselt ka kurnatud.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 19:42

haiglast? Shocked

Kas ma olen midagi maha maganud? Mis juhtus?
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 19:43

Ma lugesin kõik osad eile läbi, kuid ei jõudnud varem kommenteerida Very Happy

Su idee on kohati üsna hea, kuigi minu jaoks jääb põnevust natuke väheks. Samuti on su stiili juures midagi, mis mind natuke häirib, eeskätt komastamise ja ajavormide koha pealt. Üldmuljet see aga ei riku.

Kui nüüd kriitika kõrvale heita, siis on see jutt üsnagi hea ja ma loeksin seda kindlasti edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 20:03

Kcissy, midagi ei juhtunud. Lihtsalt krambid ja siis nüüd tehakse mingi värk ehk ma lähen kolmapäeval tagasi teste tegama.

Ja aitähh, Kirameki. Ma mainisin varemgi, et kirjutan veidralt.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 20:26

Ines, ma mõtlesin, et ÜKS teist rääkis mulle, kuidas ta ei saanud magada, sest teine rääkis, aga ma ei mäletanud mitte midagi rohkem selle kohta, nii et ma arvasin, et ma kujutasin seda ette. Pealegi ei ole mina seda kuulnud (sest ma magan nagu karu), ja Iris vähemalt ei karju. (: Pluss, ma tean, et Anni ei räägi unes.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime11/1/2010, 21:35

Meie Inesega kuulsime, kuidas Iris rääkis. XD Või mina ei tea, mida ta tegi. Very Happy Ma olin suht unine juba, nii et ma kuulsin lihtsalt mingit käuksumist. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 12:33

Käuksumist. XD Looda, et Iris sellesse teemasse ei satu :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 19:11

Oota sorry, krambid? o_O
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 19:27

Jah, krambid, kuid epileptik ma ei ole. Pigem on mingi jama närvisüsteemis või annab aju liiga tugevaid elektrilaenguid organismi, mis võibki põhjustada lihaste kokkutõmbumist ja krampe. Pagana valus.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 20:28

Nii ma näen, et sa oled pealkirrja vahetanud ja tüüpilise eestlasena ütleksin ma, et pole midagi halba öelda [loe: väga hea ja huvitav, annab mille üle mõelda] .Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_biggrin

Kas uus osa juba paistab?
Sa jätsid kohe nii hea koha pealt katki, et tahaks kohe...juukseid katkuda ja toas ringi hüpata...kahjuks ei saa enam rohkem end alandada, seda on miilegi pärast hljuti liiga palju juhtunud..., aga jah kogu selle jutu mõte on tegelikult selles, et sa näeksid, et siin on ka neid, kes ei kirjuta ainult 'väga hea' (nagu näiteks vahepeal mina) vaid on selle jutu nimel ka rohkem arvuti klaviatuuristikku kulutama, sest nad tahaksid, et sa kirjutaksid ruttu edasi, palju-palju suurepäraseid osi.

PS: Tunnen kaasa...
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 20:39

Jaah... Blue Rose Petals - Sinise roosi õied tõlkes. Mulle meeldib miskipärast see pealkiri rohkem kui endine. Lihtsalt Blue (sinine)

Aga see on tõesti tore, kui siin on neid, kes arutavad ja lisavad asju, mis on mul kahe silma vahele jäänud ning märgivad ära kirjavigu, mis mul alailma tekivad. See noorte uus stiil (komad igal pool ja muu värk) on isegi minule külge hakanud. Ma pean rohkem aega kulutama sellistele asjadele nagu õigekiri. Ja ma olen mingi venelase segu ja räägin vanematega vene keeles (ma ei oska ukraina keelt nii hästi, et selles keeles emaga rääkida, kuid venku ja ukraina segu kõlbab tema jaoks) ning siis tekivadki valed sõnad. Oijah, palun vabandust nende pärast. >.<

Ning aitäh, jälle.

BTW - Praegu kirjutangi uut osa.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 21:07

Isegi aeg tundus aeglustuvat kui ma ennast tema poole pöörasin. Siis venisid mu huuled laiaks naeratuseks ning isegi Christopheri küsiv hüüe minu poole oli kauge. Ma vaatasin taas sellesse imetlusväärsesse näkku, millel ei ilutsenud naeratust, kuid silmad sädelesid lõbususest. Pudel mu sõrmede vahel oli peaaegu libisemas ning Tristan võttis selle ettevaatlikult minu käest, hoides pilku ikka veel minul.
Taas see läbitungiv pilk ning taas tundsin, kuidas judinad mööda mu selga jooksevad ja jalad nõrgaks muutuvad. Miks ma reageerin nii? Ta surus pudeli tagasi mulle pihku ning suunas oma tumedad silmad üle minu õla. Koheselt tajusin kellegi käsi enda õlal ning siis tõmbas Christopher mind enda sooja kaissu, hoides mind Tristani eest. Nägin korraks tema pilgus kõhklust ning pahameelt. Oli ka kolmas emotsioon, kuid see jäi mulle mõistatuseks. Need kõik kadusid kiirelt tema silmist ja ta manas näole kerge muige:“Sa võiksid talle natuke privaatsust lubada,“ tähendas ta vaikselt. Christopher turtsatas vaikselt mu kõrva ääres. Tundsin, kuidas tema kuum hingeõhk minu kaela silitab.
“Lihtsalt ära röövi minu tüdrukut,“ lausus ta pahaselt. Kergitasin selle peale kulme. Ka Tristan tegi sama ning siis liikus ta pilk minule ja ma raputasin kiirelt pead. Minu tüdruk? Christopher libistas käe õrnalt tagasi minu pihale nagu ta tänaval teinud oli ja surus mind tugevamini enda vastu. Kuulsin, kuidas äkitselt oli kõik vaikseks jäänud. Isegi Christopheri lärmakas seltskond oli lõpetanud mängimise ning tundus, et nad olid kõik siia kogunenud.
“Aga sa võiksid ju meiega...“ alustasin, kuid Christopher raputas kindlalt pead.
“Ei.“
Kortsutasin kulme ning vaatasin tema poole. Ent noormehe pilk oli kindlalt Tristanil. Tundus, nagu ta tõesti kaitseks mind tema eest. Miks? Ma peaaegu tajusin tema ägedaid südamelööke...
“Ei, Ellie, ma pidingi ainult korraks läbi astuma,“ lausus Tristan ükskõiksel toonil. Reageerisin sellele veidralt. Minu pilk oli haavunud ning ta ainult naeratas nukralt. “Õhtul näeme?“ küsis ta seepeale. Noogutasin aeglaselt ja siis ta lahkus. Seisime Christopheriga kaua paigal ning siis hakkas ta mind enda järel tagasi piljardisaali vedama. Ma ei hakanudki vastu. Minu pilk oli klaasistunud ja põrandale kinnitunud.
Mäng jätkus nii, nagu polekski midagi vahepeal juhtunud. Christopher ei teinud sellest juttu ja naljatas edasi, tehes nägu nagu poleks Tristanit olemaski. Ise istusin vaikselt ühel toolil ja kuulatasin kõike, mis mind ümbritses. Ma ei mõistnud nende käitumist. Miks Tristan mind jälitas? Või kas ikka jäitas? Kui ei, siis mida ta tegi siin? Veetis vaba aega? Kuid kus olid tema sõbrad ning miks nad ei tulnud tema juurde, kui Christpher, peaaegu kindel tülinorija oleks talle kallale läinud? Ohkasin raskelt. Miks ta üldse vahele segas? Oli ta armukade?
Igasugused küsimused... Need tulid aina juurde ja juurde. Pigistasin silmad vaevaliselt kinni ja lükkasin juuksed silme eest kõrvale, vaadates tüdrukute poole. Nad seisid eraldi ja arutasid midagi elavalt. Vahepeal vilksatas nende pilk minule ja siis olid nad taas enda teemaga edasi läinud.
Jah! Levitage kuulujutte! Muigasin mõrult. Seda nad ju ainult oskasid. Isegi imeline Synthia oli nende kambas ja arutas kaasa, kuid ta keeldus minu poole vaatamast. Hingasin pahinal välja ning tõusin viimaks püsti. Läksin Chrisi juurde ja panin käe talle korraks õlale. Sellest piisas, et ta ennast minu poole pööraks ja küsivalt kulme kergitaks.
“Mul on paha olla. Ma hakkan koju minema,“ laususin talle vaikselt.
Ta andis kepi ühele sõpradest üle ja noogutas kergelt:“Ma saadan su ära,“ sõnas ta vaikselt. Noogutasin. Ohjaa, ma panin seda pahaks. Oleksin tahtnud üksinda minna ning kiiremini Tristaniga kokku saada.
Miskipärast kaldusin ma arvama, et ta on solvunud. Olin liiga mõttes, et tähele panna, kuidas Christopher aitas mul jope selga saada ning siis võttis ta minu käest õrnalt kinni. Ma ei teinud sellest suurt numbrit. Minu nägu näitas välja lihtsalt tuimust. Ning siis väljusimegi majakesest. Jalutasime vaikides käsikäes mööda pimedat tänavat.

Jõudsime minu majani ning sõnatult kallistas Christopher mind. Ka mina ei öelnud midagi vaid ootasin, et ta selja pööraks. Kuid seda ta ei teinud vaid naeratas mulle kergelt:“Eleanor, vasta nüüd ausalt. See tüüp – Tristan, ta meeldib sulle?“ küsis ta viimaks.
Neelatasin kergelt. Kas ma meeldib mulle? Asetasin käe ukselingile, kõheldes kahe vastuse vahel. Jah, tema kohalolek muutis mu jalad ebatavaliselt nõrgaks ning siis, kui ta mind puudutas, tundsin ma judinaid. Kuid ta ei saanud mulle meeldida. Ma ei tea teda veel hästi ja ma ei uskunud armastust esimesest silmapilgust. Sundisin ennast pead raputama.
Tundus, et see vastus meeldis Christopherile. Ta astus mulle lähemale ja pani oma soojad käed minu külmadele põskedele, vaadates mulle täpselt silma:“siis pole mul midagi karta,“ tähendas ta vaikselt. Ning siis ta lähenes mu näole. Tundsin taas tema kuuma hingeõhku. Ta oli mulle nii lähedal...
Ja siis ma pöörasin pea kõrvale. “Ma arvan, et ma lähen sisse,“ sõnasin vaikselt ning vajutasin ukselingile. Uks vajus lahti ja kodu õrn kuma paistiski välja. Christopher muigas korraks ja eemaldas käed, astudes paar sammu tagasi.
“Homme näeme!“ lubas ta ja pööras selja, joostes mööda tänavat tagasi piljardimaja poole. Kaua ma talle järgi ei vaadanud vaid tormasin tuppa ning võtsin väliriided seljast. Seejärel tormasin ma üles oma tuppa ja hüppasin voodisse. Surusin padja enda kaissu ja vahtisin valget seina, silmad pärani.
Mis see veel oli?
Libistasin käega üle enda kuumeneva näo, ohates vaikselt. Ma tundsin siiamaani tema kerge auru puudutust ninal, põskedel ja huultel.
Viimaks pöörasin ennast ümber ja karjatasin.
Tristan seisis ukselävel, käed vaheliti ja tumedad silmad minul. Ahmisin õhku ja tõusin püsti, padi ikka veel kätevahel. “Tristan?“ küsisin vaikselt ja ärevalt.
Ta vaatas ringi ja kergitas kulme:“Näed sa siin kedagi teist?“ küsis ta vastu. Hüppasin voodist püsti, heites pehme padja vaibale ning siis tormasin tema juurde, kallistades teda seekord ise. Ta oli miskipärast tore vaheldus soojale Christopherile.
Noormees embas mind vastu, hoides mind õrnalt enda käte vahel.
Siin leidsin mõne erinevuse Tristani ja Chrisi vahel.
Tristan oli minuga õrn. Ta ei surunud kunagi oma tahtmist peale ning kui ta mind puudutas, tegi ta seda suure ettevaatlikusega.
Christopher oli samas rangekäeline. Ta hoidis mind koguaeg enda küljes justkui oleksid tema käed minu külge liimitud. Ta üritas mind sundida enda tahtmisele alluma ning ta oli tõesti hea näitleja.
Tundsin kuidas ta oma käed läbi minu juuste libistas ja siis eemaldus. “Ma oletan, et sa ei taha sellest rääkida?“ küsis ta vaikselt. Nõustusin temaga ning astusin kõrvale, lubades tal siseneda minu tuppa. Ta istus voodile ning korjas padja üles. Kui ma maandusin tema kõrval, asetas ta selle mulle sülle. Vaikus ilmus kiirelt meie kahe vahele. See polnud isegi piinlik ega kõrvadele rusuv. Pigem leevendav ja rahustav. Ma suutsin tema kohalolekul mõelda asjad korralikult üle ning tema seltskond polnud sugugi nii häiriv kui Christopheri oma.

“Ta on armukade.“
Võpatasin vaikselt ja suunasin pilgu noormehele, kes vaatas mõtlikult eemale. Kortsutasin kulme. “Armukade?“ kordasin veidra tooniga. Rääkisin häälel nagu oleks mul midagi kurku kinni jäänud. Tõepoolest, ma tundsingi kuidas hapnikku hakkab väheseks jääma. Kuid ma ei liigutanud ennast. Ma hoidsin ennast vaos ja mu pilk oli kindlalt siidisel padjal, mis läikis lambivalguse käes.
“Jah,“ vastas ta vaikselt ning siis pööras ta oma pea minu poole. “Minu peale.“
Maigutasin hääletult suud, tuues kuuldavale vaid paar vandesõna. Miks peab minusugune ebapopulaarne tüdruk nii kannatama?
“Kuidas sa seda tead?“ tundsin siiski huvi. Olin tänulik, et sain viimaks suuga hingata. Tristani näole ilmus jälle lõbus naeratus kui ta mu juukseid kergelt sasis. Sellega lõpetanud, langetas ta käed oma sülle, laksutades korraks keelega.
“Oleksid sa näinud kuidas ta sind hoidis kui ta mind nägi...“ lausus ta vaikselt, sulgedes korraks silmad, meenutades mis oli baarileti ees toimunud. “Ta oleks mulle ilmselgelt kallale tulnud, kui ma sind puudutaksin.“
Mu näole ilmus tahtmatult soe naeratus. Ma ei tea miks, kuid mulle meeldis mingil kombel kui keegi on minu nimel valmis võitlema. Kuid mulle ei meeldinud teadmine, et see keegi oli Christopher. Ma ei oleks suutnud pealt vaadata kuidas ta Tristanile kallale läheb. Selle mõttega kaduski mu naeratus ning ma pöörasin pilgu kõrvale.
“Ta üritas sind suudelda, kas pole?“ küsis ta vaikselt.
Tundus nagu oleksin ma kiviga kõhtu saanud. Järsku oli kõik mu sees tühi ning ma noogutasin. See oli liiga veider elamus olnud. Ka tema ees tundsin ma judinaid. Ma oleksin pidanud ennast erilisena tundma. Christopher – meie kooli iga tüdruku unelm soovis mind Suudelda!
“Kuid sa ei lasknud tal seda teha...“ lausus ta veel vaiksemalt. Ma ei hakanudki küsima kust ta seda teadis ning noogutasin taaskord, neelatades mõrult. “See on masendav,“ lisas ta veel.
Kergitasin kulme. “Masendav? Miks?“ see tekitas minus erakordset huvi. Oli Tristan ka armukade?
“Sa jäid just oma esimesest suudlusest ilma,“ tähendas ta laia naeratusega. Ahhetasin solvunult ning äsasin talle padjaga vastu kõhtu. Selle rebis ta osavalt minu käte vahelt ära ning hüppas püsti, mina tema järel.
“Sa oled armukade!“ kissitasin tema poole silmi. See solvas mind kõige rohkem. Ma arvasin et ta on erinev. Teistsugune. Kuid tema lihtsalt naeris lõbusalt, toetudes vastu lauda, keerutades patja.
“Ei. Aga ma olen üllatunud, et sa ütlesid ära enda kooli ühele populaarsemale poisile. Huvitav kuidas sa homme üle elad...“ narris ta mind edasi. Ohkasin kurnatult ja vajusin tagasi istuma.
Kool. Selle ma olin unustanud. Muidugi oli mul juba õpitud esmaspäevaks ette ära kuid nüüd tekivad jälle kuulujutud...
Tristan vaatas mind pikalt enne kui sügavalt sisse hingas ja minu kõrvale istus, ulatades mulle padja tagasi. Surusin selle taas tugevalt enda vastu ja tõstsin jalad samuti voodile, vahtides ainiti ukse poole.
“Anna andeks. Ma ei oleks pidanud seda ütlema...“ lausus ta vaikselt, kaisutades mind õrnalt enda jääkülmade käte vahel. Mul ei olnud selle füüsilise kontakti vastu midagi. Hoolimata sellest, et ta idiootselt käitus, oli ta siiski üks neist, keda võis esimesest kohtumisest usaldada. Istusime kaua ühel kohal, mina värisemas külmusest ja Tristan lihtsalt silitades õrnalt minu juukseid. Nii tegi kunagi ka minu ema kui ma noorem olin.

“Ma peaksin magama minema,“ laususin vaikselt. Mu pilk liikus tahtmatult kellale, mis näitas, et olime Tristaniga üle poole tunni üksteise kaisus olnud. Ta noogutas ning eemaldus minust.
“Homme näeme?“ küsis ta vaikselt. Noogutasin ja ta astus toast välja.
“Magusaid unenägusi,“ soovis ta veel vaikselt ja nii hääletult kui ta tulnud oli, nii ta ka lahkus.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 21:29

Seni kõige parem osa, kindlasti Very Happy Ma isegi ei leidnud mingeid vigu (vähemalt midagi ei toganud silma) Very Happy

Et jahh.. UUUT! Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime12/1/2010, 22:12

ja , nõustun kcissy-ga , pariiiim osa siiani ! :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Blue rose petals - Sinise roosi õied
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Under the blue-blue sky... 7

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Pizza looming-
Hüppa: