MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Voodoo master [lõpetatud!!]

Go down 
+4
bbrit .
SixxBitch
spring
Disaster
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime28/8/2008, 23:21

Ahh, tüdruk, ma armastan seda juttu :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime30/8/2008, 19:43

Niinii hea, palun uut!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime12/9/2008, 19:02

Sooooory, et nii jõlepikadvahed olid! Mul polnud eriti mõtteid vms Very Happy


,,Sa oled hull!" sisistas ta Robertile, kes ainult õlgu kehitas. ,,See oli kompliment, eksole?" küsis ta külmalt ning astus Evannast eemale ja jälgis kuidas tüdruk püsti tõuseb. ,,Ma tapaks su heameelega ära,nagu sina tegid peaaegu minu vennaga!" kortsutas noormees kulmi. Evanna jäi paigale. ,,Ma ei tapnud teda.." sosistas ta vihaselt.
,,Ei tapnud?Sa tekitasid talle hullud südamevalud! Ta oli kõigest kuusteist ja lõpuks ei suutnud ta seda valu kannatada ja poos end ülesse!" sisistas Robert vihaselt, tõmbudes näost üleni punaseks. ,,Kust sa võtad, et mina seda just tegin?" vaidles Evanna vastu. ,,Ja miks sa hakkasid Voodood kasutama?"
Robert turtsatas valjult. ,,Ei teinud? Heast peast hakkavad südame valud sportlikel ja tugevatel inimestel?" vaidles Robert vastu ja köhatas seejärel. ,,Sest kõik teavad, et sina tegeled Voodooga! Nad süüdistaksid sind ja samal ajal kui teised on sellega hõivatud, saan mina rahulikult tegutseda!" seletas Robert, astudes Evannale lähemale, kes omakorda sammu tagasi astus. ,,Kõik süüdistavad sind, Evanna. Nad kõik teavad, et sina oled süüdi. Sul pole enam kellegi peale loota!" sosistas ta tungivalt.
Evanna hingas vihaselt katkendlikult sisse ja lajatas Robertile tugevalt põse peale ning tormas ise toast välja, joostes enda tuppa. Vastu tuli talle aga Ellie, kes teda väga väga imelikult vaatas ja edasi läks.
Evanna lõi oma toa ukse pauguga kinni ja libises end uksele toetades põrandale maha istuma.
,,Tal on õigus.." pomises Evanna ja tõmbas käega üle juuste ning tundis kuidas silmis kipitavad pisarad ning hetke pärast nirisesid need juba mööda põski ja langesid ta riietele.
Pomisedes enda nina alla vandumis sõnad, lukustas ta oma toa ukse ning liikus voodi poole. Tõmmanud teki üle pea kui ta pikali heitis, nuuksatas ta paar korda ning tundis kuidas tal peas kumisema hakkab.
,, ...
no more denying, i got to face it ,wont close my eyes and hide the truth inside
" kummitas tal Within Temptationi sõnad peas veel enne kui ta magama jäi , mõttega, et ta peab Robertile vastu seisma, maksu see tõesti mis maksab!

*

Valjude koputuste saatel ärkas Evanna ning hõõrus silmi. ,,Tore, ma jäin riietega magama!" mõtles ta solvunult ja vaatas end peeglist.Juuksed olid segamini ja kuidas veel ning silmad olid enne punaseks nutetud. Kella vaadates, nägi ta, et on maganud viis tundi. Mõtetest äratas ta jälle seesama vali koputus uksel.
,,Tulen tulen!" pomises ta uniselt ning läks ust avama. No loomulikult, ta oli ju ukse lukku keeranud!
Ukse taga seisis Serena, kellel oli ilmselgelt väga kiire ja ta hingeldas. Nähes, et Evanna ust avab, langes ta tüdrukule nuuksudes kaela.
,,Anna andeks, et ma sind süüdistasin!" sosistas ta nuuksudes . ,,Mida?Mis lahti?" ei saanud Evanna aru. ,,Robert.." hingeldas Serena kui ta Evannast lahti lasi ja suurte silmadega otsa vaatas.
,,Sa olid viis tundi oma toas! Kell kaksteist piinati veel ühte tüdrukut, kuid sa ei kujuta ette kes on Robertiga veel mestis!" rääkis Serena kiirelt, niiet Evanna ei saanud temast eriti aru ja kortsutas kulmi. ,,Kes?" küsis ta imestunult.
,,Mina," vastas Ellie nende seljataga ja vaatas külmalt kahte tüdrukut, kes end kiirelt ümber keerasid. Ellie hoidis käes kaks valmistatud nukku ning nõelad olid valmis igaks torgeks.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime12/9/2008, 21:46

Ülipõnev endiselt! Palun uut :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime13/9/2008, 11:18

ma siiski arvan et action jääb sinu alaks ;d
jutt on supersupersuper :) armastan seda (L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 07:33

Ooooohhh! (L)
Super ju! Very Happy
Põneeeev. (:
Uut ootan!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 13:56

brit , no juhtub Very Happy Ega ma muud eriti kirjutada ei oskagi, ainult , et tulevikus on vist kindlasti kavas ära teha mõni pubejutt. Btw, sa tead miks ma neid veel ei oska (a)
Ülejäänutele tänud siis,et nad lugeda viitsisid! Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:26

,,Ellie, pane need nukud maha!" pomises Evanna madalal häälel ja vaatas hullunud naeratusega Ellilele otsa, kes ainult pead raputas. Tundus, nagu tüdruk oli täieliku kontrolli kaotanud. Serena vahtis koha peal ega suutnud enda ühtegi lihast liigutada. Hirm oli temast võitu saanud.
,,Ellie," palus Evanna uuesti, kuid tüdruk raputas pead. ,,Veel üks sõna ja sa sured siinsamas, Evanna-Lynn," sisistas ta vihaselt, tõstes ühe teatud nuku ning asetas nõela südame kohale. Evanna tundis, nagu miski oleks tahtnud kohe tema südame läbi torgata.Evanna mõtlesi esialgu, et ta kutsub kellegi appi ja siis kui talle nõel sisse torgatakse ei jõuaks ta eriti karjuda ka. Siis mõtles ta, et ta võiks Ellie pikali lükata ... Kuidagimoodi .
,,Jah," mõtles ta ning võttis kiirelt hoogu ning jooksis Ellie poole, kes kavalalt naeratas ja eest ära hüppas. ,,Sa oled lollakas, tead seda?" küsis ta külmalt ja viis kõrgi pilgu Serenale ning viskas tema nuku maha. ,,Sind piinata on palju lõbusam.." lausus ta külmalt muiates ning jooksis nukku käes pigistades minema. Evanna ohkas väsinult kuid tormas sellegipoolest Elliele järele,kes jooksis kiirelt , isegi väga kiirelt, treppide poole ja laskus sealt.
Siis kui Evanna oli läinud, võttis Serena enda nuku ülesse ja silmitses seda. Ta poleks kunagi arvanud, et kunagi oleks keegi võinud läbi nuku kedagi piinata või isegi tappa.
Neidis õhkas , kuid pigistas nuku tugevasti pihku ja jooksis Evannale ja Elliele järele, aimates, et sellest kõigest ei tule midagi head.

Evanna jõudis Ellie järel joostes keldrikorrusele.Tundus nagu teaks Ellie peast kogu seda hotelli ja nii oligi. Ellie pööras kord paremale-vasakule ning mõne hetke pärast ilmus ta joostes jälle välja. Evanna peatus ,et hinge pidada.
,,Oih, kas Evannakene on väsinud juba?" küsis Ellie nunnutaval häälel ja lehvitas voodoo nukuga. Evanna neelatas raskelt, tajudes kurgus rasket klompi mis praktiliselt hingata ei lasknudki. Sisistanud vihaselt, lükkas ta end seinast toetudes eemale ja jooksis jälle Elliele järele, kes hullumeelselt naerda kõkutas. Evannale tundus, et Robert oli Elliega midagi teinud, või oligi ta selline. Seda ta kahjuks või õnneks ei teadnud , kuna ta pole peaaegu kunagi Elliega suhelnud. Ja kui oli, siis oli vastanud Ellie talle alati silmnähtavalt solvanguga ja ajanud ta enda juurest minema.
,,Miks sa siis ära jooksed ? Ei julge minuga vastamisi seista?" karjus Evanna meelega, kui oli Elliesti ikka suure maaga maha jäänud. Jooksu müdin lõppes, kuid peagi asendus uuega ning sammud hakkasid Evanna selja tagalt lähenema.
Lähemale .. lähemale .. ,,Kindlasti Ellie.." lähemale .. jälle lähemale. ,,Ei, Ellie ei tuleks nii lähedale! Robert ?" mõtles ta . Sammud tulid kogu ajaga järjest lähemale ning kui kuulis, et peaaegu tema seljataga on, keeras ta end ringi ja vaatas otsa Serenale, kes oli nagu Evanna, üleni higine ja hingeldas. ,,Mida sa siin teed?" küsis Evanna kiiresti.
,,Ma tõin .."
,,Oih, ma ei arvanud, et sa siia veel tuled!" ütles tüdrukute lähedalt Ellie, kes astus nurga tagat välja ja põrnitses Serenat. Ta ei saanud tüdrukut piinata.Tal polnud nukku ja see ilmselgelt rikkus ta tuju ära, kuid peagi asendus ta ilme naeratusega.
,,Anna nukk siia!" käskis Serena kurjakuulutava häälega ja vaatas Elliet altkulmu pilguga ning sirutas ootavalt käe välja.Miskipärast oli parem käsi koguaeg tal püksitaskus, kuid sellest välja tegemata, oli Evanna valmis ründama Elliet, kes ainult naerda kõkutas ja pead raputas.
,,Ma võtan selle ise.." ütles Robert Serena seljatagant ning võttis Serenast kinni, niiet ta ei saanud rabeleda. Ellie surus aga nõela Evanna nuku kaelale, niiet tüdruk, kes seda kõike tundis, vajus põlvili ja oiatas mitu korda valust, kuid karjuma ta ei hakanud. Robert tõmbas välja Serena nuku ning keerutas seda nagu tavalist mänguasja sõrmede vahel.
Ellie tõmbas nõela kiiresti välja ning Robert lükkas Serena Evanna kõrvale pikali. Robert astus aga Ellie juurde ning vahetas tüdrukuga nukud külmalt muiates ära. ,,Alustagem siis sinust, Evanna.." pomises noormees ning tõstis nuku piisavalt kõrgele.
,,Pane see ära!" sisistas Serena, tõmmates teksaste taskust püssi välja.
,,Kust pagan sa selle said?" küsis Evanna tema kõrval istudes sosinal. ,,Ma käisin enne hotelli omaniku kabinetis. Teda polnud, aga relv oli laual, ma arvasin, et seda on vaja.." sosistas ta vaikselt Evannale, pilk kinnitatud Robertile.
,,Oled sa kindel, et sa lased? Siis kui sa seda teed, siis oma viimaseks teoks tapan ma Evanna ära," lausus ta pead vangutades, tõstes nõela nuku südamekohale.
,,Idioot! Sa ei tee midagi," sisistas Serena vihaselt. Robert surus aga emotsioonitu ilmega nõela nuku sisse ja nagu lubanud oligi ... siis südamesse. Evanna karjatas valust ja mitte just kõige vaiksemalt. Serena ei kannatanud seda enam välja ja vajutas päästikule. Kostus vali pauk ja seejärel potsatus. Kogu kelder kajas tegevusest.
Ja just nagu Robert oli lubanud oma viimaseks teoks, oli nukust läbi torgatud nõel, mis oli tulnud teisest otsast välja. Evanna lamas Serena kõrval elutult, hoides südamekohal kätega kramplikult kinni, silmad pärani. Robert oli vere loigus, samuti liikumatu ja elutu,nukk tema paremas käes.


lõpp .
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:34

Sad Kahju, et lõppes. Aga hea lõpp oli...
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:38

Khm, tegelt ma tahtsin ära tappa kõik seal Very Happy
Ellie, Serena, Evanna ja Roberti, kuid lõpuks mõtlesin ümber (a)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:46

Hea, et nii jõhkralt ei lõppenud siis Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:48

ahjaa, sa mainisid, et kõik surevad ära ja siis ma hakkasin halama, et miks sa nii sünge oled või midagi sellist Very Happy:D
igastahes, meeldis :d
sünget jutud on head, Very Happy
kaua ma ikka jõuan neid kuradi armastusjutte lugeda xd, aga need on ka head .
Super oli, tee kähku mingi uus :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 21:53

Ole mureta, ma mõtlen hetkel millest uut juttu kirjutada Very Happy sa võid aidata selles (a)
SixxBitch, oleks võinud (a)?
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime16/9/2008, 13:22

Mkm, nii oli väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime16/9/2008, 17:12

Khm , nüüd pean jälle mõtlema, et mille kohta ma järgmist juttu tegema hakkan. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voodoo master [lõpetatud!!]   Voodoo master [lõpetatud!!] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Voodoo master [lõpetatud!!]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Disasteri looming-
Hüppa: