MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Physical Education 12

Go down 
+16
FlyWithMe
KK
Karolin
Karro
SugarPiece
Bee
Grape.
bbrit .
kcissy
padjanägu, [h]
EITC.
Kärolyn
Murtagh
nasicc
Keiti
Audrey
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 20:20

See oli väga armas! See "sa oled ilus, kui sa naerad". Ohh, see on parim lause, mis Sebi suust välja tulnud on. Väga-väga nunnu. :)
Väga huvitav oli see lahtiriietamise koht ... ma kujutan ette, et Farrahil võis täitsa piinlik olla. Ainult et mina tema asemel oleks rätiku enda kätte võtnud ja ennast ise kuivatanud.
Lisaks oli natuke imelik, et täiesti kottpime oli, ma saan aru, et torm ja puha ja pilved ja vihm, aga valgust on ikka, polnud ju nii hilja õhtu? Samas, ma ei tea, mis aastaaeg on, aag kui sügise algus, siis ei tohiks nii pime olla. Vannitoas küll, vannitubades pole üldiselt aknaid, aga muidu, kui ta õue läks, siis.
Aga üldiselt oli väga-väga hea.
Uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 20:42

Bee: Oh, siis läks hästi, ma tahtsingi põnevalt seda osa lõpetada :)

Murtagh: Very Happy Tõsiselt- mul on uus osa ammu valmis... Twisted Evil Hah Very Happy

nasicc: No ära uuri elu Very Happy (tegelikult tahaks hullult öelda, kuid ma pole selle peale veel nii väga mõelnud, seega ei saa ma ka hetkel vihjeid anda Neutral )

EITC: Minu meelest oli ka see koht armas.
Lahtiriietamiskoht... Ma üritasin jätta natsa muljet nagu F oleks külmast/jahedusest natsa kange või nii ja siis Sebastian kuivatas ta kiirelt ära.
Ja ma panin pimeduse koha pealt tõesti natsa puusse Very Happy Kellaajaliselt ka. Juhe jooksis nii kokku. Mad Kõik hakkas nii kiirelt toimuma...
Samas kui ikka päris võimas torm on, siis pilved teevad õue pimedamaks või nii.
Ah, pole oluline Very Happy
Aga hästi, et meeldis Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 20:53

see oli jah armas :)
uut
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 20:57

Britu, mulle ei meeldi su signatuur. Sest ... see on natuke liiga üldistav. See võiks olla kuskil 70%/30% vms. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 21:03

Teemasse. ^^ Very Happy

Aga Farrahil on mingi hullem saladus, eksole? Very Happy Aga kui tal mingi surmahaigus on, ss see lugu pole kena. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 21:49

Kas just hullem aga pisike saladus on jah... Very Happy
Aga no mingi surmav haigus see küll pole. Sinu õnneks.., aga no damn, see on sul üsna hea mõte :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime8/2/2010, 22:13

-.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime9/2/2010, 15:57

Tahate õudsalt teada saada, mis toimuma hakkab onja? Very Happy
*muigab*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime9/2/2010, 16:26

Äääh... kus sa sellega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime9/2/2010, 17:30

Ta on nkn mingi teise poisiga koos, kes on hull värdjas. Või siis on ta kellegiga kihlatud ja peab temaga abielluma. Või siis... ah, võimalusi on palju. Aga minu meelest on need kaks kõige tõenäolisemad.

Millal uut saab?
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime9/2/2010, 19:48

Niiii armas oli. Very Happy

See riietumis koht võttis kll ikka suu ammuli. Very Happy Et poiss võttis püksid jalast jne, samuti see rätiku koht. Very Happy:D

Aga muidu, supper, ootan uut. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 14:33

nasicc- Very Happy

Murtagh- Miks sa peaaegu täppi panid??? -.-

KK- Positiivselt suu lahti? Very Happy

Kohe panengi uue :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 14:48

Uus osa :) Loodan, et meeldib -.-
Very Happy


8.

Farrah avas ehmatusega silmad ja vaatas ringi. Sebastian magas tugitoolis, pea küljele vajunud ning õhuke tekk oli lohakalt ümber jalgade mässitud. Poiss norskas õrnalt ja maigutas armsalt läbi une suud.
Farrah lükkas naeratades lambavillase teki, mille sebastian talle toonud oli, kõrvale ja tõusis. Ta otsis kiirelt silmadega üle elutoa lastes seinakella. Lõpuks märkas ta pisikest ajanäitajat raamaturiiulite kõrval.
Mõni minut üheksa läbi.
Farrah astus elutoast välja ja jäi hetkeks trepi ees seisma.
Riided. Kus need on?
Ta kiirustas trepist üles ja otsis vannituba. Esimene uks, mille ta avas oli suure voodiga. Farrah taipas, et see võis olla Sebastiani vanemate tuba. Selles oli suur lai voodi ja toa sisustus, nagu ka ülejäänud majas, oli üsna luksuslik ja peen. Farrah avas järgmise ukse. See tuba oli üsna tühi. Esialgu arvas ta, et see ongi Sebastiani tuba, kuid siis taipas, et see on külaliste tuba. Järgmine uks, mille tüdruk avas, viis vannituppa. Kohe sisse astudes nägi Farrah oma sviitrit ja lühikesi pükse. Ta astus lähemale, et katsuda, kas need on kuivad. Õnneks olid.
Farrah lükkas vannitoa ukse koomale ja tõmbas siis Sebastiani sviitri üle pea. See tõi talle meelde eilse õhtupooliku, kui ta seisis pesuväel Sebastiani ees.
Farrah astus suure peegli ette, mis eemal dushikabiini kõrval oli ja vaatas end peeglist. Tema juuksed olid üsna kohevad ja äramagatud, kuid neil polnud suurt häda midagi.
Kannatas küll rahva sekka minna. "Üsna okei..," sosistas ta omaette.
Aga siiski...
Tänu taevale, et vähemalt pime oli. Ikkagi piinlik oleks olnud ju seista Sebastiani ees peaaegu poolpaljalt.
Farrah tõmbas oma sviitri selga ja püksid jalga. Ta hoidis Sebastiani sooja sviitrit enda käes ja pani selle nöörile. Hetk hiljem taipas ta, et võiks selle ju poisi tuppa viia. Ta väljus vannitoast ja tõmbas ukse vaikselt kinni. Seejärel vaatas ta mõtlikut kahte ust- kumb neist on Sebastiani oma?
Ta otsustas proovida õnne uksega, mis jäi vannitoaukse kõrvale. Ta avas selle ja oli justkui muinasjutumaal. Tuba oli roosades toonides ja paraja suurusega. Farrah vaatas imetlusega riiulitel seisvaid mänguasju. Ta võttis riiulist ühe tumedate juustega nuku, kellel oli seljas kena kollane kleit. Ta silus aeglaselt nuku karedaid juukseid ning vaatas voodit, mis oli arvatavasti ka pisikese Maybelle'i jaoks liiga suur.
Oli sulaselge, et Maybelle oli selles majas printsess. Kahju, et ta Sebastiani väikest õde ei näinud.
Farrah naeratas ja pani nuku endisele kohale riiulis tagasi. Ta astus toast välja ja kõndis koridori lõpus asuva ukse poole.
Ettevaatlikult vajutas Farrah ukselingi alla ning astus tuppa, mis oli täidetud tõusva päikese kiirtega.
Sebastiani voodil keskel olid mõned Maybelle'i mänguasjad, mis olid selgelt sinna unustatud.
Farrah muigas.
See oli armas.
Ta vaatas toa seinu, kus olid erinevad postrid ja astus edasi.
Sebastiani tuba oli mõnus. Tuba oli korras, mis Farrahile väga meeldis. Ta jalutas akna poole ja nägi siis läikivat jalgpalli. Ta müksas seda kergelt jalaga ning seejärel meenus talle Sebastiani sviiter.
Farrah pani selle voodile ja kõndis siis akna juurde tagasi, et nautida ilusat vaadet, mis siit avanes.
Möödusid sekundid... Möödusid minutid ja Farrah ahmis endasse endiselt ilu.
"Mida sa siin teed!?"
Tüdruk pöördus ehmunult ning tema näole ilmus süüdlaslik ilme. Farrahi keha läbistasid värinad ja ta vaatas Sebastiani, kes ukselävel seisis, näol ilme, millest oli võimatu midagi välja lugeda.
"Ma tõin... sviitri ära... ja... vaatasin õue. Sul on kena tuba..," lausus Farrah end kokku võttes. Ta lõi pilgu maha. Sebastian vaatas Farrahit ja muigas. Ta lähenes tüdrukule mõned sammud ja jäi seisma.
"Tore, et meeldib."
Farrah tõstis pilgu ja kortsutas hetkeks laupa: "Sa polegi vihane, et ma..?"
"Ei. Mul pole saladusi. Noh, eriti..." poiss muigas kavalalt.
Tüdruk ohkas kergendatult: "Väga hea."
Sebastian hakkas naerma: "Ära pabista. Kaua sa juba ärkvel oled olnud?"
"Mitte väga kaua. Kell on alles suht vähe... Ma peaks koju minema. Mulle tuli meelde, et keegi tuleb täna külla."
"Kes, kui küsida tohib?"
"Ee, sõber..," kogeles Farrah ja kiirustas toast välja.
"Sõber või sõbranna?" uuris Sebastian valjemalt ja järgnes Farrahile.
"Sel pole ju vahet?" üritas tüdruk teemat vahetada.
"Mingil määral on."
Farrah hammustas kimbatusest huulde: "Sõbranna, kes siis veel?"
Sebastian noogutas: "Mõistetav. Linnast?"
"San Fransiscost, seega jah. Elas kõrvalmajas..."
"Olgu," venitas Sebastian. Ta saatis tüdruku esikusse ning keeras välisukse lukust lahti, et õue vaadata. Poisi ninna tungis värske õhk. Maa oli juba üsna kuiv ja tuul oli vaibunud.
Farrah tõmbas jalanõud jalga ja võttis oma koti. Ta vaatas üllatunult Sebastiani, kes nagist halli kilejope võttis ning selle talle ulatas. Farrah tänas ja tõmbas selle endale selga. Seejärel võttis Sebastian nagist veel ühe jope.
"Õues on üsna jahe veel," seletas ta.
Farrah noogutas: "Oota, aga kas vool on tagasi?"
Sebastian vajutas esiku tule korraks põlema: "Tundub nii."
"Olgu. Ma pean nüüd lippama..," lausus Farrah ja astus uksest välja terassile.
"Hei, mida sa kiirustad?"
Farrah pöördus: "Mida..?"
"Ma saadaks sind."
"Aa," pomises Farrah ja vaatas kuidas Sebastian välisukse lukku keeras ja võtme taskusse pistis.Ta neelatas.
Nad kõndisid vaikides tee äärde ja keerasid seejärel vasakule.
Sebastian üritas aega sisustada naljadega, kuid kui ta nägi, et need Farrahile ei mõjunud jäi hoopis vait. Nad kõndisid veel mõni minut, kuni Farrah kitsa kruusatee ees seisma jäi. Tee mõlemas ääres kasvasid suured võimsad vahtrad.
"Kohal või?" imestas Sebastian ja vaatas ringi.
Farrah osutas teeraja poole, mille teises otsas vähemalt pooleteise kilomeetri kaugusel paistsid majad.
Sebastian vaatas Farrahit üllatunult: "Seal sa..?"
"Seal," kinnitas tüdruk ja noogutas. "See pruuni katusega maja... Nüüd sa siis tead, kus ma elan." Seda öelnud, võttis ta halli tuulejope seljast ja andis selle poisile tagasi: "Suur aitäh."
Farrah astus kiiruga Sebastianist eemale: "Tsau!"
Sebastian vaatas Farrahit, kes kaugenes temast sammhaaval. Ta köhatas ja avas suu: "Farrah!"
Tüdruk jäi seisma ja pöördus.
"Nägemiseni!" hüüdis Sebastian ja viipas talle käega.
Farrahi näole ilmus muje. Ta viipas poisile vastu ja jätkas kõndimist. Nüüd juba rahulikumalt.
Sebastian saatis Farrahit pilguga ning pöördus siis, et koju tagasi minna.
Vähemalt ta teadis nüüd kus tüdruk elab...
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 16:29

kirjeldav osa , kus kahjuks midagi ei juhtunud Very Happy
uut
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 16:38

See meenutab mulle üht mu sõpra.. Tema ühel sõbrannal oli ka sitapeast kutt ja siis noh.. Natuke kakluseid ja voila. Nad on teist aastat koos nüüd.

uut tahaks.. Sisukat. Oli jap kirjeldav.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 20:39

Väga tore, kirjuta edasi!
*kustutas ära terve pika jutu, mis ütles kokkuvõttes täpselt seda sama*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 20:48

bbrit . : tegelikult midagi juhtus küll... Wink Hah Very Happy Aga see on vist mulle endale arusaadav... Wink

Kärolyn: Ikka saab Very Happy Siis kui ma uue osa valmis nikerdan... Pole praegu rohkem.

Karolin: Ohv koorsh, et kirjutan :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 20:59

Midagi oleks võinud juhtuda + Seb oleks võinud Farrahit kallistada.
Meeldib, uut.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime10/2/2010, 21:16

EITC: Ma tegin meelega, et Farrah teda just EI kallistaks :)
Alguses oli mul põsemusi mõte aga siis jäi see ära.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime11/2/2010, 16:42

Minu meelest just nii armas. Ei ole nagu igas teises tüüpilises jutus, et kohe teevad asja jne. Vaid asi kulgeb nagu... loomulikumalt.

Uut.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime11/2/2010, 20:31

Asja tegema, hahaa Very Happy
Ikka saab uut Wink

Ma mõni minut tagasi kirjutasin natsa :) Mõtlesin ühe sinisilmse tegelase välja I love you Aga osa on veel poolik.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime11/2/2010, 21:39

Heh Very Happy

Nojah. Homme loen, kui üles paned Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime13/2/2010, 15:34

Ma arvan, et sa saad seda alles pühapäev lugeda. kirjutamine venib. ma pean end kokku võtma, sest see millest ma hetkel kirjutan nõuab natsa rohkem ...eee... keskendumist Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime13/2/2010, 16:04

Päh.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime13/2/2010, 16:05

Aga ma arvan... Pigem loodan, et see osa tuleb nunnu välja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Physical Education 12 - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Physical Education 12
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: