MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Once In A Lifetime [15. osa]

Go down 
+20
FleurDeLis
Asssu
shine
saleiti
Griffu.
PINK
Dreams
kurmzu
Tennu
-mariliis
FlyWithMe
black
LittleMissy
Karro
bbrit .
LittleStar
padjanägu, [h]
Murtagh
Keiti
kcissy
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 16:09

Aga täna? Razz
Mul peaks ka millalgil töö tulema... neljapäeval, vene keel Razz Ja muusika.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 16:29

kcissykene :)
Mina tahan ka uut osa saada.
Saada kõik muu põrgu ja kirjuta uus osa.!!!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 16:48

teile tõesti meeldib see jutt? Surprised


nojahh.. eks ma vast täna õhtul "saadan kõik muu põrgu" ja hakkan kirjutama kah. Ja eks ma siis homme hommikul jõuan õppida Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 17:09

ÕHTUL!?!?!?
mis asi siis praegu on? hommik või? HAKKA KIRJUTAMA, MEES! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 21:44

*ühineb padjanäoga*

Täpselt, saab osa või ei saa?!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime2/2/2010, 22:16

ma päriselt ka kirjutan Very Happy aga täna ma seda osa valmis ei jõua Rolling Eyes

vähemalt tuli mul koolis väga hea idee, mis edasi juhtub Razz
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 15:35

Täna on ülehomme Very Happy
Vist Very Happy
Seega, uut.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 15:49

Sa pead lihtsalt uue osa kirjutama, KOHE!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 16:27

*täpsustab*
Kohe, pika ja huvitava! Razz
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 20:18

saate nüüd Very Happy loodetavasti te ei pettu nüüd Very Happy ja kirjutage siis hästi pikki kommentaare, eks Wink

7. osa

„Mis kell ma teile järgi tulen?“

Ma vaatasin juba ootusrikkalt autoaknast välja. Ben, kes rääkis elavalt kahe tundmatu noormehega maja ees juttu, naeratas mulle õnnelikult.

„Ma ei tea,“ kostis Agnes meie mõlema eest. Ka tema kibeles autost välja, kuid suutis seda märgatavalt paremini varjata.

„Me läheme pärastlõunal Exeteri,“ lisasin kiiresti. Auto peatus, ma võtsin kannatamatult turvavöö pealt ning haarasin keskmise istme pealt oma koti.

„Kas teil ¹oppamiseks raha on?“ uuris Eva.

„Ei,“ vastas Agnes. „Aga me läheme sinna niikuinii veel tuhat korda. See kõigest
kahekümneminutise rongisõidu kaugusel ju.“

Eva võttis oma suurest käekotist rahakoti ja ulatas nii mulle kui ka Agnesele kahekümnenaelase – see oli väga suureks üllatuseks mõlemale meist. Mis ajast andis „kasupere“ ema sulle taskuraha? Tundus, et praegusest ajast.

„Igaks juhuks,“ lausus ta meie ehmatanud nägusid nähes. „Võib-olla leiate endale midagi ilusat. Exeter on täis igasuguseid lahedaid poode.“

Ma nägin Eva näol suurt, rahulolevat naeratust, kui me ennast autost välja ajasime. Ta hüüdis veel järgi, et me talle vajadusel helistaks ning siis lõin autoukse kinni, ise siiani oma kahekümnest käes hoides. Ma arvutasin kiiresti mõttes – ta oli andnud peaaegu nelisada eesti krooni. Võimatu. Sellise taskurahaga pidin ma kodus hakkama saama peaaegu pool kuud.

„Hommikust, tüdrukud!“ lehvitas Ben meile säravsilmselt.

Me kõndisime kiiresti tema ja ta kahe kaaslase juurde, keda ma küll kuskil varem näinud polnud – järelikult oli Benjamin tutvunud veel uute inimestega. Küll tema ikka jõudis.

„Agnes, Kirsten,“ pöördus ta meie poole, „need on Peter ja Silver.“

„Tere,“ reageerisime me ühest suust ning purskasime naerma. Kuidas ma Agnest veel täna hommikul vihanud olin? Samas see vist oligi sõprade puhul normaalne. Aga Eestis oli mul ainult kaks sõpra ning nemadki eirasid mind totaalselt, nii et ma ei saanud kindel olla. Ja kodu peale mõtlemine pani mul lihtsalt pea ringi käima – kui kolm kuud läbi saavad, siis olen ma tagasi selles jubedas reaalsuses. Kuid praegu polnud õige aeg sellistele kohutavatele asjadel mõelda.

„Te tundi ei tahaks minna?“ küsis Agnes, kes meile oma mobiilist kella näitas. Polnud võimalik – tund oli juba viis minutit peal olnud. Viimane aeg veel tundi jõuda.

„Vist peaks, jah,“ nõustus Ben, surus nende noormeestega omamoodi kätt ja viipas veel neile, samal ajal kui ta meid uksest sisse lasi.

Me kiirustasime kolmekesi teisele korrusel, siis läksime meie Beniga ühele poole ja
Agnes, kes meist erinevas rühmas oli, teisele poole. Ma koputasin viisakalt klassiuksele ja avasin selle ettevaalikult.

„Palun vabandust, et me hilinesime,“ laususin ja silmitsesin oma kutsikasilmadega õpetajat. Too oli suurt kasvu mees – nii pikkuselt kui ka laiuselt – ning peaaegu kiilakas. Kuid äärmiselt sõbraliku näoilmega.

„Kus te olite?“ uuris ta, ilma, et meil oma kohtadele oleks lubanud istuda.

Mul polnud õrna aimugi, mida talle vastata. Mu fantaasia oli lihtasalt otsa saanud. Äkki oli lumetorm? Ei, pagan, suvi on. Aga äkki bussi ei tulnud ja me pidime jala tulema? Ei kõla piisavalt usutavalt.

„Me ei pannud tähelegi, kuidas kell juba nii palju sai,“ vastas Ben minu kergenduseks. Ja ta isegi ei valetanud. Kuidas tal kõik nii kergelt ja loomulikult välja tuli?

Õpetajal oli käes mingi paber, kus ta näpuga järge ajas. „Te peaksite siis olema Benjamin ja Kirsten?“

Me noogutasime hoogsalt.

„Just teid me ootasimegi.“ Ta märkis pastakaga midagi lehele. „Istuge kohtadele. Me rääkisime parasjagu kaudsest kõnest ja selle reeglitest.“ Ta jagas meile mingid paberilehed. Ma heitsin kiire pilgu üle nende ja kortsutasin kulmu. Grammatika. Ja see polnud sugugi minu teema. Ma suutsin ilma selletagi vigadeta rääkida, vähemalt enda arvates.

„Daamid enne, niisiis Kirsten,“ pöördus õpetaja minu poole, „kas sa palun võtaksid esimese lause?“

Ma lugesin mõttes lause läbi ja vastasin puhtalt keelevaistule tuginedes: „Ta ütles, et nad pidid minema järgmisel päeval Prantsusmaale.“

„Väga hea.“ Ma hingasin rahulikult välja – kuidas ma küll kaudkõnet oskasin? „Benjamin, kas sa võtaksid järgmise?“

Ja kogu tunni me jamasime selle jubedalt kerge kaudkõnega. Esialgu lahendasime mingeid ülesandeid ja siis pidime veel kümnelauselise jutu koostama, kus oli kasutatud võimalikult palju kaudset kõnet. Head meelt tekitas ainult see, et Elene oli selle teemaga äärmiselt jännis.

„Sa SubWay'sse ei taha minna?“ küsis Ben, kui õpetaja oli tunni lõpetanuks kuulutanud ja kõik kiiresti klassist põgenesid.

„Rämpstoit,“ krimpsutasin nägu. Ma ei tahtunud küll mingi beibena tunduda, kui Inglismaal ei söönud keegi niikuinii midagi muud kui saia. „Kuule, aga kust sa neid tüüpe tead?“

„Mis tüüpe?“ Ben oli ilmselgelt oma mõtetes. Esimest korda ei käitunud ta naeratava tolana, kes kõigiga hästi läbi sai. Ta tundis ennast palju vabamalt.

„See Peter ja see Silver? Minu meelest nad ei käi siin koolis, või mis?“

Me olime ainsatena klassi jäänud, samas kui kõik olid tormanud õue, et seda hetkeks pilvede vahelt ilmunud päikest nautida. Ma otsisin käekotist oma söögikarbi, kuhu Eva oli pakkunud kaks võileiba – või tegelikult saia -, ühe veepudeli ja pisikese ¹okolaadi. Ma avasin kõige pealt viimase.

„Ei, nad on kohalikud.“ Selle lause peale tegin ma natukene imestunud nägu, kuid enne, kui ma midagi pärima jõudsin hakata, ta jätkas: „Ma olin hommikul koos mõne inimesega pargis ja siis nad astusid ligi ja küsisid, kas täna õhtul kuskil pidu ka on.“

„Päriselt?“ küsisin naerdes. „Ja kas kuskil on?“

„Võib-olla,“ kostis ta. Ja hammustas ühest minu võileivast suure ampsu. „Aitäh,“ ütles ta vaikselt mulle silma tehes. Ning ma hakkasin veel kõvemini naerma.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 20:33

[b]Jumala hea!
Uut! :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 20:49

Tänks Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 20:51

SA SAIDKI HAKKAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*kallistab kõvasti kõvasti kõvasti*

Äkki oli lumetorm? Ei, pagan, suvi on. - Need laused ajasid mind täiega naerma. xD
Siis tuli mul see õpetaja silme ette ja see ajas mind ka naerma. (Ma ei tea miks)
Eva on vägev mutt! (Oleks päriselt selliseid rohkem)
Ja osa oli heaheaheahea!!
UUUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime3/2/2010, 20:54

Aitähhh Very Happy

Ma ise ka naersin neid lauseid kirjutades, aga see lumi kõikjal mõjub mulle niimoodi Very Happy
Ja Eva on lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime4/2/2010, 16:13

Kaudkõne!! *vihkab seda ning õpetajaid, kes seda õpetavad*
See on meganõme asi, ma ei saa aru, miks seda vaja on. Ma võtan küll inglise keele eksami, aga vot selle õpetaja juures, kes meil on, ma õppimas ei käi. Kindlasti mitte.
Nii. Muu. Suht selline tavaline. Veidike kahtlane oli muidugi, et see naine neile raha andis, kuid samas see ei ole midagi hullu Very Happy

Uut. Kiirelt Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime4/2/2010, 17:17

jaaa . mulle ka vägaväga meeldib :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime4/2/2010, 17:27

kaudkõne on nii lahee Very Happy millegi pärast ma oskan neid raskeid asju inglise keele grammatikas kõige paremini (tingimuslaused, kaudkõne, passive) Very Happy

Eva lihtsalt võtab neid kui oma lapsi juba Very Happy

Aga aitähh :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime4/2/2010, 20:25

ma saan ka nüüd nendest aru, 4 aastat istusin nendes tundides ja tööd sain kuidagi 3 tehtud Very Happy nüüd ka kolmed, neljasid ka , aga õps on lihtaslt megarange. Põhiline on see et ma san aru, 3 tuleb näpuvigadest , ja see on ka see kui 3/4 pisikest viga on on juba 3+ ,

okei, ei jahu :d ülihea jutt , ja palun uuuuus, kähku !!!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime4/2/2010, 20:34

ei, jahu jahu Wink

aga tore, et meeldib :) nädalavahetusel hiljemalt, jõuan edasi kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime5/2/2010, 16:11

Miks kõigile kaudkõne meeldib? *tuletab endale ohkega meelde, et üks töö on vaja uuesti teha*

Nv. Homme Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime5/2/2010, 16:42

täna/ homme Very Happy millalgi, kui mul isa juures aega on Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime5/2/2010, 16:52

Yay! *ootab*
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime6/2/2010, 17:53

Ma lugesin ka läbi. Täitsa hea on jah, kuigi teema on natuke ära kasutatud. Ilmselt tuleb siin varsti mingi selline värk, et üks poiss läheb peategelasega tülli ja siis mõni teine poiss jälle osutub ülinunnuks ja aitab tal tülist üle saada, mis on natuke imelik, aga nii see tavaliselt on.
Aga siiski mulle meeldis see jutt ja kõik armastusjutud on ju tegelikult üsna ühesugused, võimis? Very Happy Ja kui ta kellegagi tülli ei läheks, siis ei saaks ta kunagi teada kui nunnu see teine poiss on.
Noh, midaiganes, mulle täitsa meeldis. Very Happy
uut.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime6/2/2010, 20:20

Actually pole see jutt ju armastusjuttude all. Seega sa ei saa olla kindel, et sellest mingi pöörane laavstoori tuleb. See on draama all Very Happy
Aga one way or another, ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime6/2/2010, 20:56

Noh, üldiselt kirjutatakse draama armastuse kohta ja ilma armastuseta draamad pannakse tavaliselt põnevuse alla, aga jah, tegelt on sul õigus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Once In A Lifetime [15. osa]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: