MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:15

Padjanägu - (: Siiiiiiiiiiina kaaaaa. :)

Käro - Mendid jah. Very Happy Sest lõpus olid nad jaoskonnas (loodan, et oli aru saada) ja teised ootasid tõesti maja ees. Very Happy Ja see sügavam teema on minu jaoks see, et nad nagu... jätkavad sealt, kust pooleli jäi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:17

No okei.. Siis ma sain pihta isegi.

Ootan siiski seda imalat laavikat.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:37

Armaaas. Paks läks vangi *happydance*

Uut juttu siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:45

Ma ei saanud alguses üldse aru, et sa olid viimase osa pannud. Very Happy Lugesin mingi viimast kommentaari ja siis alles plahvatas.
Aga mind häiris sõna "pillima". Very Happy
Muidu oli ülihea, eksole. (: Mitte jutu kõige parem osa, see oli eelmine ja mõned varasemad, aga ikkagi väga hea. Jutt ise oli super, nagu kõik su jutud, u know. ;d
Ah, nii tore. (:
Nüüd saab Janek mõnusalt karistusi *naerab* Sest need kõik ju liidetakse kokku?!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:49

Ma ei oska midagi öelda. Ma ... ei teagi. Kõik, mis siin osas oli, oli juba ette teada, nii et ... ma ei oskagi kommenteerida.
Lõpp oleks võinud olla hulga armsam, sa ju tead, kuidas ma armsaid osi armastan.
Aga jah ... ma ei tea, ma ei oska ikka veel midagi öelda.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 13:59

Mulle just kohati see pillima meeldis. Ma ei tea miks, nutma oleks kuidagi liiga.. sentimentaalselt kõlanud. Very Happy
Ja selle armsuse kohta.. ma just enne mõtlesin, et kirjutaks, et mulle kooohuuutaavalt meeldis, et sa ei lõpetanud seda juttu suudlusega. See, et nad kallistasid oli NII nunnu ja see pandasilmade asi oli kaa kohutavalt armas, niiet.. Minu meelest oli see just nii mõnusalt reaalne.
Lalalalala, okei, ma kaon siit teemast. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 14:23

Ehhee... eks see uus jutt nüüd ka lähiajal ilmub. :) On see siis mingi imal laavikas või mis... Very Happy

Ja neid aastaid kahjuks ei liideta kokku. Very Happy Seal karistusseadustikus või asjas oli paar punkti selle kohta ka. Et võetakse mingi... kõige pikem karistus või midagi. Ei saanud täpselt aru. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 14:41

Eem... kas Eestis pole selline asi, et mitte ei liideta kokku, vaid pannakse kogu selle asja eest üks karistus. Ma vaatasin kunagi mingitdokumentaali telekast, kus räägiti, et Ameerikas võib minna vanglasse isegi mingi 200ks aastaks ja see pole ikkagi eluaegne vangistus.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 15:25

Eestis on kuni 20 aastat ja siis üle selle on ainult eluaegne. Very Happy Sellise asja lugesin ma välja... Very Happy

Kõige tõenäolisema karistuse saaksin ma teada siis kui vanatädile lugeda annaksin... Ta nopiks kõik seaduserikkumised välja ja ütleks, mis kokku tõenäoliselt tuleks. Kuid mul oleks imelik saata sellist asja... Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 15:47

Oih. Mul jäi kommentaa ära.

Ma oleksin ise arvatavasti teinud veel ühe osa nn. kohtuprotsessiga, aga samas ma usun, et see õige lõpp mis siin oli, oli eriline ja seetõttu polegi paremat asja vaja. Oeh. Ma ei oska oma pointi välja kirjutada. Igatahes, tubli Anett. Janekul oligi tappa saamist vaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 17:08

MA ARMASTAN SEDA JÄRJEKAT!!!!!!
Lihtsalt, et sa teaksid(:!
Janar/Janek kärvab vanglas ära, HAAHAA! Küll ta kärvab, kuhu ta pääseb...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 17:12

Tricia. - Ma arvan, et ma oleksin kohtuprotsessi kirjeldades närvivapustuse saanud. Very Happy

LittleStar - *punastab ja siis naerab* Aitäh!!! (:
Tagasi üles Go down
Kat
Tasane



Female Postituste arv : 1
Age : 33

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 19:38

Niisiis. Ma olen suutnud tervelt poolteist aastat vait olla ja lihtsalt lugeda. Väga vähesed lood köidavad mind juba algusest peale nii nagu sinu oma. Enamik neist on olnud raamatud elukutseliste kirjanike poolt ja üht- või teistpidi mu eluga seotud. See õnneks nii otseselt ei ole (ilmselgelt kasutan ma internetti ja olen tänu sellele sõpru leidnud, aga see ei loe).
Ma arvan, et nüüd ma enam ei suuda vait olla.

Igatahes võin öelda, et mul on hea meel, et mu veebikaamera sisseehitatud pole ja tänu sellele jutule ei hoia ma seda enam kunagi niisama arvuti küljes..

Terve selle lugemise aja olen pinevil olnud. Ma lugesin seda nagu uudist, mitte väljamõeldist. See lihtsalt on nii reaalne. Ma pole küll täiesti kursis sellega, kui võimalik on teiste arvutites ringi tuulata ja faile varastada, aga see ei tundu eriti raskena, kui IT-haridus käes.. või lihtsalt palju aega ja huvi on.

Su juttu oli mõnus lugeda. Võib-olla oli see sisu, mis mind ülesehituselt kõrvale juhtis, aga ma ei leidnud eriti vigu. Või polnud need eriti tähtsad (sest ega sa kirjandit ei kirjuta).

Tegelikult olen ma su teisi järjekaid ka lugenud, need olid ka huvitavad. Aga see siin pani mind kommenteerima.

Enam vist midagi öelda pole. Jätka kirjutamist :)

K.
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 19:43

Ah ea pann. -.-
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 21:26

mind ajab ka närvi, et loomatapmise eest nii vähe saab..
aga super jutt oli taaskord
tubli
hakka uuega tegelema ;Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 21:48

Kat. - POOLTEIST AASTAT?! Kas see on nagu... ee... liialdus või...? Umm... vist mitte. Vaatasin su registreerimiskuupäeva ja fakti, et sul ainult üks postitus... Eeh... wow.

Ma arvan, et kui ma endale lõpuks kunagi läpaka saan ja sellel veebikaamera on, hakkab sellel mingi klapp ees olema. See jutt ehmatas endki ära. Spring paar päeva tagasi ütles, et ta oli just mõelnud, kuidas oleks nii kerge arvutis päevikut pidada, kuid siis meenus talle Janek...

Aitäh!

Annu! - Mis ma valesti tegin?? Very Happy

bbrit. - Jah,... vähe saab, kuigi täitsa oluneb. Mõnel puhul võiks karistus olla karmim, teisel puhul leebem.

Ja kas mul polegi õigust puhata? Very Happy Ma tunnen ennast praegu niiii lõõgastunult, pole mingit tampi peal... Very Happy Vahepeal oli ligi aastane paus. Peaks jälle...? Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 22:19

Häppiending. -.- Ja kõik jäid ellu. Ja on õnnelikud.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime24/2/2010, 22:28

Oh sind küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime25/2/2010, 22:11

See oli hea:D muidugi lugesin selle läbi juba siis kui üles panid aga noh millegipärast tuli nüüd mõte kommenteerida:D
noh tegelikult tuli see mõte küll sellest, et ma tahtsin teada mis siis järgmiseks tuleb:D
Niiet mis siis tuleb?Very Happy
ja aastane paus pole hea mõte:D pärast eelmise jutu lõppu ütlesid, et pead pausi...you fiald niiet nüüd on kaa juba hilja pausi pidada:D
Igatahes see jutt oli hea..mitte küll väga sinulik aga siiski hea. Natuke teine teema kui tavaliselt:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime25/2/2010, 22:17

Mis tuleb, mis tuleb... kui tuleb. xD

Ei, tegelikult, kui ma olen oma puhkuse ära puhanud (täna oli ütlemata mõnus õhtu otsa lakke vahtida. Very Happy ), siis võib-olla (kui ma millegi etema peale ei tule), on järgmiseks projektiks jutt nimega Anonüümsed murtud südamed. Very Happy Proloog? ja pool esimest osa valmis, aga ma pole selle loo suhtes veel väga kindel... kuigi see on rohkem minu kapsaaeda jälle. Very Happy

Eelmise jutu järelekäivat pausi on nüüd juba tõesti hilja pidada (äkki järele pidada? Very Happy ), kuid selle jutujärgset pausi pidada... on just paras hetk. Very Happy Loen, vahin lakke, magan, käin väljas, magan, vahin lakke... õpin ehk midagi... Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime26/2/2010, 17:09

More like...loed, kirjutad, vahid lakke, kirjutad, vahid lakke, kirjutad, loed, kirjutad, õpid, kirjutad, magad, kirjutad, käid väljas ja kirjutad:D
Palju parem:D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime26/2/2010, 18:41

Pean Loorega nõustuma. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime26/2/2010, 21:35

Haha... Very Happy Kah võimalik. xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime28/2/2010, 17:15

Keegi pole siia ammu postitanud.. ma siis nüüd postitasin. :)

PS. JERUUU!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime28/2/2010, 17:59

jeruu! xd

Kusjuures, ma täna ka vaatasin, et imelik näha oma kausta nii kaua ebaoran¾ina. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 19 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 19, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Sinu poole
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: