MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)

Go down 
+5
chelsea
SixxBitch
Tärru.
swessu
nasicc
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime16/9/2011, 18:22

Mike'i pilk on hägune. Ta kortsutab kulmu, kui arvutiekraani vaatab. Või seda teha üritab. Ta lihtsalt ei mõista, talle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas selline asi võimalik on. Noormees sasib oma musti juukseid ning lükkab siis end veerevate ratastega kontoritoolil lauast eemale.
"Kaari?" küsib ta tüdruku poole vaadates. "Palun tule siia."
Kaari kergitab kulmu, kuid kehitab siis õlgu ja kergitab ka oma tagumikku. Sohvalt noormehe juurde loivanud, neiu kummardub ja toetab oma lõua noormehe õlale. Arvutiekraani seirates moodustab tema suu vaikse: "Ooooo."
"Täiesti uskumatu, eksole?!" küsib Mike tüdruku käe järgi kobades ning seda üle oma teise õla pannes ning sellest siis kinni võttes. "Kes ta enda arvates on..." Noormehe hääles on endiselt uskumatust.
"Prsh..." Kaari suleb silmad ning raputab vaikses ahastuses pead. "Ma ei tea, kust sellised inimesed tulevad..."
Mike turtsatab. "Moskvast, kümme tükki pakendis."
Kaari naerab ning raputab pead, surudes noormehe põsele ühe kiire suudluse. "Näita sellele Evergleigh'ile koht kätte, et ta Sillele niimoodi öelda julges, eksole?"
Noormehe silmad sädelevad, kui ta Kaari poole vaatab. "Ja kuidas veel. Piinan teda, eksole?"
"Oooooojaaaaa," ütleb Kaari entusiastlikult, kummardudes veelkord noormehe kohale ja puudutades oma huultega õrnalt tema omi. Pigem riivates.
"Ma parem näitan selle koha kiiresti kätte..." lubab noormees Kaarile silma tehes ja arvuti juurde tagasi pöördudes.

Õrritamine... prsh. See siin oli õrritamine. xD
*on õel* *tunnistab seda* Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime16/9/2011, 20:06

Nässu on mulle alati meeldinud. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime16/9/2011, 20:09

Mike noogutab Griffu sõnade peale heakskiitvalt. Very Happy

Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime16/9/2011, 22:01

Haha Very Happy
Naiss xD aga ma tahaks nüüd korralikku osa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 11:30

Voooot. Very Happy
Juba läheb, Tiina. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 12:31

Mis asi läheb? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 17:07

Suhtumine. Very Happy
Et naisss. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 17:48

Hahaha Very Happy
Well.. of course we like you, but you're still mean Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:03

(H) Very Happy
Kirjutan praegu esimest osa... Very Happy
Ma, lollakas, andsin oma kõrvaklapid vanaisale. Ma ei tea, kas ta reaalselt ka kasutab neid. Aga ei saa ju küsida ka, sest muidu ta hakkaks kohe tagasi andma neid, isegi siis kui ta ise neid kasutab. Aga küll ma need oma kord kuus surmad, sest ma ei saa oma trummikilesid tappa, üle elan... Very Happy Kuigi praegu aitaks see meeleolu luua. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:09

"Aga küll ma need oma kord kuus surmad, sest ma ei saa oma trummikilesid tappa, üle elan."

Err... mis asja? Surmad? Ma ei saa lausest aru xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:15

Mul on praegu VAJADUS oma kõrvaklappide järgi. Very Happy Kord kuus ma tahan kõrvaklapid pähe panna ja nii kõvasti panna, et kogu ülejäänud toas on muusikat normaalselt kuulda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:19

Aaa, Olgu, see on ja surm kõrvadele xD
Aga millal valmis saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:21

Nomh... Very Happy Ehk poole tunni pärast. Esimene osa. Ma pole kindel, pikaks ma selle venitan... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:32

Oh! Wiiipiiduuu! Yay ^^
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 18:36

Mis ei tähenda ju, et selle üles panen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 19:07

*Vidutab silmi*
Ära isegi mõtle siin sellega ära viilida! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 19:12

*naerab* Very Happy
Eks näis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime17/9/2011, 19:57

Jajah.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)   Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõttetud ülesvõtted2. (2. osa)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: