MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Harry Potter - The heart of Everything

Go down 
+6
egle^^
Prince Kirameki
Diana.
SixxBitch
nasicc
Disaster
10 posters
AutorTeade
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime2/9/2008, 22:20

Ja woilah, uus jutt, Harry Potteri teemaline ;D
Hmm , väike tutvustus pealkirjast, et miks just selline Very Happy

Niih , ma käisin täna ülemistel ja siis ma sain omale lambi mis on südamekujuline ja muudab värvi. Noo ja siis ma vaatasin filmi 'Dracula 2000' ja loopisin seda süda käest-kätte ja siis tuli see pealkiri pähe + veel ka, et Within Temptationi album on ka selle pealkirjaga Very Happy

LM

***



,,Seleta korraks uuesti.." palus Harry Hermionet, kes oli just neile pika ja tähtsa jutu maha rääkinud. Voldemorti surmast oli möödunud kaks aastat ja nüüd oli ta taas 'ellu ärganud' tänu millegile, millest polnud ei Harryl, Hermionel ega Ronil üldse aimu. Jälle olid needsamad tuntud õudused peale hakanud, aga need olid veelgi hullemad. Mugude surmad muutusid arvurohkemaks ja mitte ainult Londonis, vaid ka terve Inglismaa oli nüüd terroriseeritud Surmasööjate poolt. Oli kuulujutte, et Voldemort kavatseb nii vallutada Euroopa ja seejärel ka teised maad kus on vähegi võlureid ja mugusid, kes on võimetud end kaitsma. Inimesed ei saa ka sõjavägesid teha, kuna neil pole aimugi, kuidas inimesed surevad ja neil pole aimu, kuidas ja kelle vastu nad üldse võitlema peavad.
,,'Kõige süda'," ütles Hermione uuesti nime. ,,Ma lugesin täpsemalt Päevaprohveti artikklist. Voldemorti üks truu Surmasööja oli seda kasutanud ja ellu äratatanud Voldemorti, kes omakorda ka teisi talle ustavaid.." seletas Hermione kiiresti. Grimmauld Place oli Weasleyd täis. ,,Oo ... Kas Snape on ka elus?" põrnitses Ron lauda. ,,Kui ta Sigatüükas õpetama jälle läheb, siis ma saadan oma lapsed kusagile mujale õppima," pomises ta.
,,Kui sul tuleb neid.." lausus Harry. Ron turtsatas. Kõik teadsid, et kui see Voldemorti taassünd algas sõjaga, siis arvatavasti tapetakse eelkõige tema tee ees olnud võlureid.
Potter, Weasleyd, Longbottom ja Lovegood. ,,Harry.." alustas Hermione.
,,Kas poleks mitte parem ühendada jälle jõud ja alustada uuesti Dumbledore Armeega?" pakkus ta. ,,Jaa, kindlasti!" arvas Harry. ,,Kuid kust sinuarust me võtame nüüd selle 'Tarviliku toa' kui me pole enam kaks aastat Sigatüüka õpilased?" kortsutas ta kulmi. Hermione hammustas alahuulde. ,,Olgugi, et me ei ole, me võiksime ju minna Sigatüükasse ja ... Rääkida McGonagalliga, tema mõistab meid kindlasti.." pakkus ta.


***


,,Te tahate harjutada Sigatüükas?" küsis direktriss . McGonagall viis pilgu Dumbledore protreele, kes ainult pead mõtlikult vangutas. Snape portreeava oli tühi . Teised direktorid aga kuulasid tähelepanelikult nende juttu.
,,Meil pole muud kohta, professor," alustas Harry. Olgugi, et kaks aastat koolist möödas, oli ta harjunud nii nimetama enda endist majavanemat. Naise silmis peegeldus korraks mingi säde. Siis kui ta suu avas, köhatas keegi vaikselt ning pilgud läksid kohe Dumbledore portreele.
,,Minerva ,ma arvan, et sa võiksid neile loa anda.." arvas Dumbledore. ,,Albus, ma pole öelnud, et ma seda ei tee.. Aga mis siis kui Voldemort saab sellest teada? Ta on niigi väga paljudest asjadest teadlik ja Sigatüügas pole enam nii ohutu paik!" seletas naine . Seejärel ta lihtsalt ohkas.Dumbledore noogutas aeglaselt. ,,Selles osas on sul õigus.." lausus mees mõtlikult. ,,Aga tohib teada, mida te hakkate õppima siis kui te teete jälle selle 'ringi'?" küsis McGonagall.
Hermione viis silmanurgast pilgu Harryle, kes vaikselt õlgu kehitas ja tõstis taaskord pilgu. ,,Professor," alustas ta vaikselt. ,,Ma tahan seekord õpetada kuidas sooritada andestamatuid needusi.." lõpetas ta oma lause. McGonagall kahvatas. Olgugi, et Harry ei osanud neid isegi korralikult sooritada, pidi ta ka ise õppima. Eelmine kord pääses ta kõigest sellega, et ta lausus Expelliarmuse loitsu. Nüüd tahab Voldemort arvatavasti seda võlukeppi tagasi.


***

,,Ma ei suuda uskuda, et peale seda mida sa ütlesid, laseb ta meid üldse siia tagasi!" lausus Ron õnnelikult. Kõik kolm suundusid tarviliku toa poole. Nad olid teatanud Lunale, Nevillele ja Ginnyle, et nad ootavad neid Tarviliku toa juures. Tuttavad koridorid tuletasid neile meelde mälestusi , mis olid aastate jooksul siin koolis läbi elatud ja Harryl tekkis isegi tahtmine minna Slytherini puhketuppa ja seal olla.. Siis veel ka Ravenclawi oma ja enda majja ... Gryffindori. Ta oleks valmis isegi uut kooliaastat algusest alustama.

,,Harry, Ron, Hermione!" hõikas kellegi tuttav ja unelev hääl. Harry tundis kergendust, kuuldes Luna häält. Luna, Ginny klassiõde ja hea võlukunstis oli üks esimestest inimestest keda ta näha oleks tahtnud. Tema järel tuli Ginny , kes Harryle kaela hüppas ja teda tugevalt kallistas. Neville naeratas oma endistele klassikaaslastele sõbralikult ja surus kõigil kolmel kätt.


Viimati muutis seda Disaster (11/3/2009, 17:28). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime3/9/2008, 07:37

Mõnuuus! Very Happy
Aga see mulle ei meeldi, et nad tahavad pahadeks võluriteks hakata!!! Very Happy
Ootan uut.:)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime3/9/2008, 19:01

Meeldib Razz
Uut!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime3/9/2008, 21:06

Hehe, nii, nüüd tuletan vanu aegu meelde ja hakkan tegema A4 lehelisi osasid Very Happy

,,Harry.." alustas Ginny kui nad olid Tarvilikku tuppa jõudnud. Neville vaatas ringi ja muigas vaikselt. Kõigile neile tuletas see tuba meelde aegu mil nad siin õppisid. Luna tõmbas oma võlukepi välja, et sooritada oma patronus, kuid mõtles siis ümber ja hakkas niisama võlukepiga vehkima.
,,Alustuseks," alustas Harry. Ginny võttis Luna kõrval diivanil istet ja jõllitas Harryt. Ron ja Hermione seisid tema kõrval. Neville jõudis ka lõpuks diivani kõrvale ja istus maha. ,,Nüüd mil meil on olukord selline, siis me hakkame harjutama andestamatuid needusi ja tuletame meelde teisigi.." lausus Harry. Neville oigas, Ginny kergitas kulmi . Ainult Luna nägu oli täis unistust nagu varemgi.
,,Mille peal me andestamatuid needusi kasutama hakkame?" küsis Luna vaikselt.Harry imestas omaette. Temaarust oli Luna justkui üldse teises dimensioonis viibinud ja tuli tagasi maa peale.
,,Me ei saa riskida sellega, et tapame nüüd kellegi ära.. Me lihtsalt harjutame ..." vastas Hermione Harry eest. Tüdruk sai Harrylt tänuliku pilgu.
,,Samas tuletan teile meelde, et see on 'Tarvilik tuba' ja siin saame teha kõike mida tahame," lausus Harry õnnelikult, võttes oma võlukepi välja, ülejäänud tema kommet järgides.
,,Alustada võiksime relvituks tegemise loitsust ja lõpetada ... tapmisneedusega näiteks... Me peame oskama neid loitse õigesti sooritama , et saada paremaks .. Ja uskuge mind.. Meil , üldse, kõigil on vaja neid loitse osata sooritada.." lausus Harry. ,,Luna," lausus Harry. Tüdruk tõstis aeglaselt pilgu. ,,Tule, harjutame esialgu meie koos.." pakkus Harry. Luna noogutas kiiresti ja tõusis kärmelt ja jooksis ühele poole tuba. Harry läks teiselepoole.
,,Expelliarmus!"
,,Impedimenta!"
Luna loits takistas Harry oma ning viimane noogutas vaikselt. Ravenclawlane siiski.
,,Nohh, ega nüüd meil muud üle ei jää kui jaguneda paaridesse ja alustada treenimist.." laiutas Harry käsi. ,,Ja me võiksime lõpuks ka kõik Dumbledore Armee kokku kutsuda," pakkus Hermione naeratades. Harryle tuli kohe meelde Cho Chang, kes oli reetnud ta, olgugi, et tänu sellele Umbridgele. Aga mis tehtud see tehtud. Vaikselt noogutas ta Hermionele:,,Ma võtan selle käsile, kui oleme enesekaitse loitsudega ära harjutanud." lubas ta Hermionele. Tüdruk kehitas õlgu ja astus Roni kõrvale, kes vaikselt noogutas. Ta polnud tahtnud eriti kaotada... Ja veel Hermionega, targeima nõiaga koolist?


***


Kooli koridoridest kostusid juba tuttavad hääled kõigile. Siis avanes Tarviliku Toa uks ja vilistlased astusid sisse, mõned ka nooremad, kes olid Dumbledore Armees. Harry tundis koheselt ära Cho Changi ja ohkas raskelt. Ta oli kahevahel tüdrukut nähes. Õnnelik ja samas ka kurb. ,,Hey, Harry," naeratas George, kes oli ka ilmunud . Peale kaksikvenna surma oli ta harva naeratanud ja üldse oma nägu kellegile näidanud. Ja nagu leinatakse ikka, siis George oli nüüd üleni mustas.

Kui kõik olid omale mugavad istumiskohad leidnud, astus Harry toa keskele ja vaatas kõigile otsa, ise muidugi naeratades. Imeline oli näha kõiki taas koos. Ta isegi tahtis näha Malfoyd, kes teda narriks.
,,Ma pakun , et paljud on nüüd asjaga kursis, et Voldemort kavatseb vallutada maailma .. taas," sõnas ta viimast sõna ülima tüdimusega. Paljud õhkasid , mõned pööritasid silmi, kuigi oli aru saada, et see oli lihtsalt kaitseefekt. ,,Ja me koguneme siin jälle ... et harjutada oma võluoskusi, kuna varsti hakkab sõda ja ainult Protegost seal ei piisa.." laiutas ta taaskord käsi.
,,Harry tahab sellega öelda, et me hakkame õppima andestamatuid needusi," lausus Ron. Üle kogu toa oli tunda ahastust , kuid sellegipoolest said ülejäänud aru.
,,Aga mida McGonagall selle kohta ütleb?" küsis Cho .
,,Ta teab , et me hakkame siin andestamatuid needusi õppima, kuid mitte üksteise peal.." vastas Harry.
,,Teile meeldetuletuseks, et me viibime Tarvilikus Toas ja siin me saame kõik mis vajalik.." lisas Hermione . ,,Ja nüüd.. Tuletame meelde kõik õpitud loitsud, alustades enesekaitsest ja lõpetades andestamatutest needustest.. " alustas Harry taas: ,,Ja kuna Azkabanist on põgenenud ka osad kurjategijad, kõige hullemad nendest, siis on ka Dementorid jälle Voldemorti poolt ja on väga tähtis, et te oskaksite Patronust sooritada!" lausus ta rõhutades põhimõtteliselt igat sõna. Nime Voldemort võis karta nüüd veelgi rohkem kui kunagi varem.
Ta oli tugevamaks saamas ja seda kiirelt, väga kiirelt.


***Malfoyde mõisas***

Draco istus kulmi kortsutades enda toas. Tema ema oli all koristamas ja isa oli taas enda Surmasööja ametisse nii sisse sööbinud. Enamasti kartis Lucius , et Voldemort tapab ta perekonna ja ka tema. Dracot Voldemort enam ei vajanud. Ta ei käinud Sigatüükas ja üldse , Draco oli nagu ärakasutatud nukk, kes tõmbles edasi-tagasi selleks, et päästa enda ja oma perekonna elu.
Kui Bellatrix olnuks elus, oleks ta ammu Draco üle naerdes surma saanud. Või üldse, ta oleks naerukrampidest vaevlemas nädala aega ja veelgi rohkem.
Draco kõndis toas edasi-tagasi. 'Mis siis kui ma läheksin Sigatüükasse õpetama? Nõiajooke näiteks? Snape rääkis, et mul on annet..' arvas ta, kuna tahtis põgeneda eemale.. Eemale kodust, milles oli ta varem kaitstud, kuid mitte enam. Ta oli nüüd üheksateist, ammu täiskasvanud ja kogenud võlur.. Või kas oli?
'Mustade Jõudude Vastane Kaitse!' torkas talle hetkega pähe. 'Ma võin ju Mustade Jõudude Vastase Kaitse professoriks hakata, kuna see oli aine mida ma oskan, olgugi, et professor eriti ei hinnanud mu oskusi..' ta tuletas meelde aega kui Moody veel seal oli ja judistas end. 'Aga Moody pole enam elus!' meenus talle ning ta muigas.
Sigatüügas oli ainuke paik, kus ta oleks saanud end ohutult tunda ja see mõte meeldis talle, olgugi, et tal pole eriline klapp nende professoritega kes seal on.. Aga sellele ta enam ei mõelnud, vaid läks alla korrusele ja pani omale jalatsid jalga ja tõmbas tagi selga ning jalutas majast välja. Tema õnneks oli praegu esimene september ja ta saab minna omale tuttava platvormi kaudu.


***


,,Tohiksin ma teada, miks sa just Mustade Jõudude Vastase Kaitse professoriks tahad hakata, Malfoy?" küsis McGonagall enda ees seisvat noormeest vaadates.
,,Sellepärast, et ma tean, et siin koolis puudub see professor ja ma oskan kahjuks või õnneks seda ainet anda.."
McGonagall noogutas ettevaatlikult ja kaalutlevalt, piieldes siiamaani läbitungivalt meest. Draco seisis aga täiesti vankumatult tema ees. 'Selline professor sobib tegelikult imehästi,' arvas McGonagall, kuid siiski tundus Draco Malfoy tema jaoks imelik. Miks tuleb tema siia kooli, et õpetajaks hakata. Harry on ka siin koolis. Äkki on kokkusattumus? Või ehk mitte... ?

,,Aga sa tead, et professori amet pole nii lihtne.." alustas McGonagall.Draco noogutas aeglaselt. ,,Olgu.. Sa võid täna Sigatüükas ööbida, homme väljastatakse tunniplaan ja su asjad tuuakse kooli ära.." lausus McGonagall. Maldoy naeratas esimest korda professorile. Ka tema enda jaoks oli see midagi uut. Ta ei irvitanud! McGonagall viis pilgu Albus Dumbledore portreele. Mees magas. Snape tuli just oma kohale tagasi ja viis pilgu oma endisele majaõpilasele kelle eest oli ta tapnud Albus Dumbledore'i.
,,Ja professor Malfoy ... Palun, ärge hakake Slytherinlasi soosima.." sõnas naine. ,,See oleks väga solvav teistele õpilastele.." lisas ta. Draco noogutas. Olgugi, et see tähendab suurt pingutust tema jaoks, peab ta oma enda jaoks seda tegema. Noogutanud hüvastijätuks professorile, jalutas ta kabinetist välja.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime3/9/2008, 21:44

Edasi cat
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime6/9/2008, 16:10

3 . osa


,,Nohh , nüüd on kõige raskem osa," kostus Harry hääl üle õpilaste sumina. Nad olid harjutanud juba üle tunni aja ja tuletasid meelde vanu loitse mida nad olid õppinud. Ron oli Hermionest imekombel jagu saanud ja oli selle üle õnnelik, olgugi, et oli väga hästi aru saada, et Hermione lasi Ronil seda teha.
,,Esialgu võiksime proovida Crucatiuse needust.." pakkus Harry ja viipas võlukepiga korraks, kuid ei teinud sellega midagi. Kogu tuba jäi vaikseks. Enamus õpilastest ootasid seda hetke suure ärevusega. Luna jõllitas Harryt ootavalt.

,,Crucio!" lausus Harry. Punast värvi juga lendas seina poole ja haius sealsamas. ,,Noh, alustagem harjutamisega!" hüüdis Harry üle vilistlaste.Toimus vaikne sagimine ja õpilased sättisid end ühte ritta ja alustasid harjutamist.
Harry kõndis käed taskus õpilaste keskel ringi ja vaatas kuidas edeneb. Lunal tuli kõik vägagi hästi ja imekombel Ronil ja Nevillel. Hermione oli kindel tegija. Ta hääldas loitsu õigesti ära ja loits lendas kiirelt seina poole ning hajus peagi.
Kui nad olid ära harjutanud kõikide loitsudega (seda tegid nad mitu korda), astus Harry Tarviliku toa keskele ja vaatas pisut hingeldavaid vilistlasi. ,,Teil kõigil läks väga hästi täna," kiitis ta kohalolijaid. Ta lootis kuulda Fredi ja George tuttavad kommentaari, kuid kui seda ei tulnud, ohkas ta vaikselt. ,,Homme kell kaksteist saame siis siinsamas kokku ... aitähh et kohale tulite ja ma loodan,et teil on need Dumbledore Armee 'galeoonid' alles," kõik noogutasid aeglaselt. ,,Tore, nii saame edastada üksteisele teateid .. Nüüd võite minna," ütles ta nagu õpetaja. Kostus nüüd vaikset pominat ja mõne minuti pärast olid kõik laiali läinud peale Luna, Roni, Neville, Ginny ja Hermione, kes kõik astusid Harry juurde.
,,Mida me nüüd teeme?" küsis Hermione, kes oma võlukepi taskusse pani ja Harryt ootavalt vaatas. ,,Ma ei tea, me võiksime vaadata mööda Sigatüügast ringi ja pärast Siganurme minna.." pakkus ta . Ron muigas vaikselt:,,Peaks tõesti Siganurme minema.. Pole ammu "Mesinäpus" käinud!"

***

Malfoy istus haigutades enda kabinetis. Talle olid just tema riided ära toodud ja kabinett oli ka korda tehtud. ,,Ma poleks kunagi arvanud, et mind siia tööle võetakse," lausus ta vaikselt omaette pomisedes ja haigutas seejärel. End toolil mugavamalt istuma seades, viis ta pilgu kaminas praksuvale tulele, mis tegi kabineti hubasemaks. 'Huvitav, kas mu isa teab, et ma õpetajaks hakkasin?' mõtles ta endamisi ja muigas seejärel. ,,Aga mis see tema mure üldse on?" kortsutas ta kulmi. ,,Ma olen siiski ju täiskasvanud ja see on minu otsustada mida ma tegema pean!" pigistas ta tooli äärt.
Siis tuli talle meelde Voldemort.Ainuüksi nimi temast võttis tal südamealt külmaks.
Otsustanud, et enam ei mõtle ta sellele teemale,tõusis ta vaikselt püsti ja jalutas ukse juurde. Kui ta kabinetist välja astus, kustus ka tuli.

Draco pani käed oma pükste taskusse ja läks vaikselt edasi. Nüüd tekkis tal tahtmine vaadata enda klassiruumi. Polnud just eriti äge meelde tuletada aegu millal ta koolis oli. Kui teda tunnis ei kuulata, pole tal tõesti ei Grabbet ega Goyle seljataga, kes tema eest oleksid valmis välja astuma ja tema etteheidete peale irvitama.

Kui Draco oli jõudnud oma klassiruumi juurde, kortsutas ta kulmi kui kuulis eemalt lähenevaid hääli. Need olid kuidagi tuttavad ja üldiselt polnud ta päev otsa kedagi õpilastest koolipeal näinud. 'Loogiline, ma olin koguaeg oma kabinetis!' tuletas ta omale meelde ja hakkas edasi kõndima.
Mõne hetke pärast kuulis ta jooksu müdinat ja vaikset naeru. Kui Draco keeras ümber nurga jooksis talle Luna otsa, niiet tüdruk kukkus põrandale.
Koheselt tundis ta ära Luna sellejärgi, et ta oli tüdruk, kes oli Potteri,Wasley ja Grangeriga koguaeg koos olnud. Ja ärgem unustagem ka Longbottomi. Luna ajas end tuikudes püsti ning jõllitas Dracot suurte silmadega.
,,Luna, mis lahti?" küsis Hermione, kes oli jõudnud Lovegoodi juurde ja vaatas siis Draco poole, kes oli tunduvalt segaduses. Olgugi, et ta ei teadnud Luna vanust ja too oli temast väga palju lühem, arvas ta esialgu, et ta käis veel Sigatüükas, aga kui ta nägi veel Hermionet, muutus asi veel segasemaks.
,,Mida sa siin teed?" küsis Hermione kulmi kortustades. ,,Mida sa ise siin teed?" küsis Draco vastu ja ristitas käed, olles samas valmis võtma välja ka oma võlukepi.Pärale jõudsid ka ülejäänud, kõige ees Harry. 'Imetore, Potter ka veel siin! Nagu sellest Grangerist ei piisanud!' mõtles Draco ja kortsutas ka kulmi.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime7/9/2008, 12:27

Uuuuuuuuut! Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime7/9/2008, 14:53

Huvitav, põnev vms.
uut!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime10/9/2008, 19:54

Mulle meeldib, et sa Dracost õpetaja tegid, see on nii lahe Very Happy
Kriba siis ruttu edasi.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime20/9/2008, 21:38

Sa pead edasi tegema! Ma nõuan! Voh.
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime20/9/2008, 21:45

4 osa.



Harry vahtis Dracole suu ammuli otsa. ,,Mida sa siin teed?" küsis Potter mõne hetke pärast. Kõikidel ordu liikmetel oli samuti nagu keel alla neelatud. ,,Seda ma võin sinult ka küsida, Potter," kortsutas Draco kulmi. Oli tõesti tarvis kohtuda nende idiootidega?
Sellest kokkusaamisest oleks võinud tulla suur sõnelus, kui ainult McGonagall poleks sekkunud.
Nimelt oli direktriss jõudnud samuti koridori ja kui ta ise ka aru sai, et asi sekeludsteni kiskuma hakkab, astus ta rahulikult välja. ,,Tervist Potter," lausus Minerva ja vaatas karmi ilmega kõiki.
,,Ma näen, et te olete juba kokku saanud professor Malfoyga," vaatas McGonagall Dracole otsa, kes üritas omale muiet näole suruda, kuid suunurgad lihtsalt tõmblesid ja midagi ei juhtunud.
,,Professor?" kordas Hermione suutmata sõnu aga uskuda. ,,Professor McGonagall! See on Draco Malfoy! Ta oli Voldemorti pooldaja!" raputas Hermione pead.
,,Preili Granger, ma saan aru, et see valmistab teile pettumust, kuid ka teil oli vigu ." vastas McGonagall. Hetkel tundus, nagu oleks McGonagall Imperio needuse all . ,,Ja nüüd, kui te mind vabandate, siis mul on hetkel tegemist. Nägemiseni," lausus ta veel ning jalutas kiirel ja sirgel kõnnakul minema, jättes enda järel pingelise aura õhku. ,,See on võimatu," pomises Ron vaikselt. Ta nägu oli punaseks läinud ning kõik vahetasid omavahel pilke.
,,Nägemiseni!" pööritas Draco silmi, kuna ta poleks tahtnud enam samuti nende dorklaste seltskonnas olla. Kannapealt ringi keeranud, kõndis ta umbes nagu Snape minema, vorm järel lehvimas. Kõik Ordu liikmed vahtisid talle järele ning mõne minuti pärast toibusid nad äsja toimunud ¹okist.

,,Draco? Professor?" olid Ginnyl suured silmad ning ta vahtis imestunult maale , nagu need oleksid mingisuguse sõna neile öelnud, kuigi need arutasid lihtsalt omavahel mingisuguseid igapäevaseid juhtumeid. Nad olid võtnud kõik suunaks hetkel Gryffindori torni. (Harry oli küsinud McGonagallilt parooli, seletades asja sellega, et nad peavad iga päev harjutama ja siis on neil kergem kohale tulla.)
Lõpuks sisenesid nad portree avast sisse ja kõik Gryffindorlased hingasid sügavalt sisse. Oli möödunud aasta ja ülejäänutel kaks, kui nad olid siin viimati käinud. Mitte midagi polnud muutunud. Gryffindori puhketuba oli rahvast täis, kõikide ninad olid õpikutesse surutud ja Hermione naeratas omaette. Tundus, et ta oleks tahtnud olla hetkel selles seltskonnas ja arutlenda näiteks Arihmaatia kohta.
,,Vaata!" sosistas kellegi tuttav hääl ja Harry pööras end ringi ja vahtis otsa Colinile ja Dennisele, kes pilgu tõstis ja säravalt naeratas kui Harry Potterit nägi.
,,Hey kõik! Harry on tagasi!" hõiskas Colin üle puhketoa. Nagu oleks midagi toimunud, umbes nagu kõik sügavast unest ärganud, tõstsid õpilased pilgud ja naeratasid säravalt seltskonnale. Luna vahtis kõiki ja kergitas kulmi. Ta polnud Gryffindori puhketoas käinud.
,,Colin," naeratas Harry ja vaatas ta vennale otsa. ,,Dennis!" noogutas ta. Meelde ta nimi eriti ei tulnud, kuid viie sekundi jooksul oli see tehtud.
Mõlemad vennad tõusid püsti ja läksid Harry juurde.
,,Te teate, et on Sigatüükas uus professor?" küsis Hermione poistelt, kes raputasid pead.
,,Uus professor on Draco Malfoy," alustas Harry ning lisas kiirelt : ,,Ta annab Mustade Jõudude Vastase Kaitse tunde ja mul on vaja, et te hoiaksite tal silma peal !" ütles ta, enne kui Colin suu lahti jõudis teha, kuna teadis, et nüüd hakkab too ropendama. Ja nii juhtuski. Mõned ropud väljendid voogasid noormehe suust ning lõpuks viis ta särava pilgu Harryle. ,,Muidugi!" naeratas ta ning noogutas.

*


,,Kes nad endaarust on?" kõndis Draco enda kabinetis edasi tagasi. ,,Tulevad siia kooli ja lihtsalt ülbitsevad?" mõmises ta omaette. McGonagall oli teda palunud, et too käituks kõikidega samat moodi ja et ta ei pooldaks Slytherinlasi, oli see suhteliselt raskeks osutunud. Kui kõik Gryffindorlased on samasugused nagu Potter, Weasley ja see sopavereline Granger siis ei jää tal muud üle. Kuid ta siiski lubas ja ta peab lubadusi .
,,Rahu! Vaatame kuidas nad suhtuvad esialgu sellesse!" mõtles ta ja istus tugitoolile ning vahtis tulle. Asja tegi keerulisemaks see, et ta ei teadnud mida tunni jaoks valmistada ja juba ülehomme oli järgmine tund.
,,Võibolla järvest mõni hiidkalmaar?" mõtles ta ja kortsutas kulmi. Teda oleks kerge kooli toimetada. ,,Või ehk peaks Hagridiga rääkima, tema teab..E i. Hagrid saadab mu kohe minema, kui ta mu juhuslikult koha peal ära ei tapa..." arutles ta edasi . Sellises olukorras oli vist Lupin ja Moody kunagi. Mõlemad mehed olid surnud. Jah, ta pidi isegi endale tunnistama, et ta oleks võinud ju Lupiniga kontakteeruda ja küsida talt, et millised loitsud oleksid vajalikud neljandale klassile, kuid siis tärkas talle mõte.
Moody oli ju õpetanud neljandas klassis andestamatuid needusi ja ta oleks võinud ju sama teha? Olgugi, et mitte õpilaste peal katsetada nagu Moody seda tegi. Aga jah , seda võis ju teha , miks mitte? Rahulolevalt muianud, jäi ta leeke vaatama, ise vahepeal mõeldes järgmistele tundidele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime23/9/2008, 14:06

Naiss. ;n .
Edasi ! =)
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime30/9/2008, 19:16

Colin jõudis hingeldades Tarvilikku tuppa ja astus edasi. Harry, Hermione , Ron ja teised olid juba ammu kohal ja harjutasid enda loitse . Niipea kui Colin Harryni jõudis, oli Harry tähelepanu harjutamisest noormehele kandunud ning ta jäi teda ootava ilmega vaatama.
,,Meil oli just tund Malfoyga.." hingeldas Colin vaikselt ja Harry noogutas.
,,Ja?" küsis ta kannatlikult alahuult hammustades. Colin hingas sügavalt sisse, kuna jooksmine võttis temalt suurema osa energiast.
,,Ei tundu nagu tal oleks kavas see kool endale vallutada. Ta andis tundi ideaalselt.." lausus ta otsaesiselt higi pühkides . Harry naksutas keelega kui ta end taas sirgu ajas.
,,Seega ta lihtsalt kogub endale esialgu tõestajaid , et ta on ohutu!" pomises ta Hermionele, kes kulmi kortsutas ja Roni poole relvitukstegemise loitsu saatis. Ron, kes oli aga mingil kombel võlukunstis arenenud , kaitses end ära ja saatis sama needuse Hermione poole, kes selle vaevata ära tõkestas.
,,Noh, olgu.." pöördus ta taas Colini poole. ,,Puhka natuke, siis ühine teistega," ütles ta kuivalt, kuna oleks igat pidi tahtnud, et Colinile oleks Malfoy vahele jäänud kasvõi sellega, et ta tõreleb mingisuguse Gryffindorlasega.
,,Oota, Colin!" hüüdis veel Harry, kui Colin hakkas eemale astuma.
,,Kuidas ta Gryffindorlastega käitus?" küsis ta noormeheni kõndides.
Colin ohkas vaikselt, isegi nukralt. Aru saades, võis mõista, et ka tema oleks tahtnud Harryle rääkida sellest, kui vastik Malfoy on, kuid raputas pead:,,Samat moodi nagu iga Slytherinlasega. Õpetlikult." vastas ta kuivalt.

*

Harry väljus viimasena tarvilikust toas ja astus Gryffindori puhketoa poole. Malfoy ja Gryffinodrlastega normaalselt? Teda kummitas siiamaani lause mida Colin öelnud oli. Aga siis kui mingi asi Sigatüükas toimuma hakkab, siis on temal Malfoy kindel kahtlusalune.
,,Hoiad mul ikka väga palju silma peal, Potter?" küsis Harry seljataga kedagi rääkimas. Ringi keerates, nägi ta enda vastas seismas Malfoyd, kes muigas .
,,Millest sa räägid?" küsis Harry, otsustades teha ilmet ma-ei-saa-aru.
,,Potter, ära naljata. Ma nägin küll mis ilmega see Colin või kes ta ka poleks, mind jälgis," venitas Draco pead kallutades.
Harry kortsutas kulmi. ,,Ja sind häirib see, et õpilane vahib sind?" küsis ta käed taskutesse pistes. Jälle mitte just kõige soojem sõnade vahetus.
Draco muigas taaskord ja kehitas õlgu. ,,Kui ta üritab midagi leida.. või õigemin Sina üritad midagi leida, siis ütle talle, et ta jõllitaks vähem," venitas Draco jälle. Harryl tegi südame alt külmaks see toon kuidas Malfoy temaga rääkis. ,,Mida iganes, professor Malfoy!" rõhutas Harry. ,,Mida iganes, härra Poiss Kes Jäi Ellu," rõhutas Draco samuti. Harry turtsatas vihaselt ja vahtis nüüd, kuidas Draco selja keeras ja rahulikult edasi kõndis.
Mida küll siis ikka loota sellelt, kes käis Slytherinis ja jääb eluaegseks Slytherinlaseks?

,,Sa said Dracoga kokku?" küsis Ron suurte silmadega, kui nad mõlemad olid astronoomia tornis. Harry noogutas. ,,Ega te kaklema ei läinud?" küsis Ron aknast välja vaadates. ,,Miks sa nii arvad?" küsis Harry , viies silmanurgast pilgu Ronile. ,,Ma ei tea. Sul on selline nägu, nagu oleksite kakelnud," kehitas Ron õlgu. Harry turtsatas tujutult.
,,Noh?"
,,Mis noh?"
,,Millest te rääkisite siis?"
,,Mitte millegist.. Lihtsalt sõnavahetus.." vastas Harry järve vaadates. Seekord oli väljas rohkem rahvast kui eelmistel kordadel .
,,Sõnavahetus? Harry, Malfoy oli Slytherinlane ja jääbki Slytherinlaseks!" pahvatas Ron. Harry noogutas. Ta oli sedasama mõelnud.
Astronoomia torni uks läks lahti ja sisse astus Hermione, mitte just kõige rõõmsama ilmega.
,,Ma olen teid kõikjalt otsinud? Mida te siin teete?" küsis ta astudes poiste juurde ja hingas sügavalt sisse.
,,Miks sa meid otsisid?" küsis Ron, jõllitades Hermionet, kes toetus küljega vastu seina.
,,Mis lahti siis?" küsis Harry lõpuks samuti, kuna uudishimu ei andnud ennast eriti tagasi hoida.
Hermione hammustas korraks alahuult. ,,Mulle tuli teade.." alustas ta vaikselt.
Harry ja Ron vahtisid teda nõutult.
,,Kellelt?" küsisid mõlemad koos ning tüdruk ohkas vaikselt.
,,Võlukunsti Ministeeriumilt..Ma olen nendega mitu kuud kirjavahetuses olnud ja mind on tahetud ka sinna tööle kutsuda, kuid ma ütlesin ära, sest teatasin, et tahan veel natuke aega olla teiega.." lausus ta vaadates otsa korraks Ronile ja Harryle. Mõlemad poisid vahetasid nõutult pilke. ,,Ja?" küsis Harry .
,,Siis ma nagu sain mitmega väga headeks tuttavateks, eksole ja siis nad teatasid mulle,kuna ma olen Sigatüükas ja abistasin varem Fööniksi Ordut,teavitati mulle sellest, et Voldemort on tagasi. Täielikult. Kuna enne olid need oletused, nagu üks mulle rääkis, sest mugude surmades süüdistati jällegi neid kurjategijaid, kes vihkasid mugusid," (``Nagu Dursleyd vihkavad võlureid´´ mõtles Harry) ,,Siis nüüd on tõestus olemas. Voldemort on saanud oma keha tagasi ja kui ta tõuseb seekord, on ta palju võimsavam kui kunagi varem ja ta hakkas taas enda armeed valmistama selleks, et tappa ära kõik kes talle vastu hakkavad ja eelkõige mugud.."
,,Ja mugupäritoluga.." lõpetas Harry tema eest. Hermione nuuksatas vaikselt ja noogutas.
,,Sigatüügas pole jällegi enam ohutu koht. McGonagall võib panna ükskõik kui palju kaitseloitse peale, kuid Surmasööjad ... Neile antakse palju rohkem võimu!" lausus Hermione viies pilgu aknast välja.
,,Oh! Kui see Malfoy jälle laseb need Surmasööjad sisse, siis ma murran ta kaela kahekorra!" sisistas Ron ja viis pilgu ukse poole.
Hermione raputas pead. ,,Malfoy aitas täna McGonagallil mõningad kaitseloitsud peale panna, mis sa arvad, kas ta tõesti tahaks ennast nii reeta?" küsis ta käsi ristitades.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime30/9/2008, 19:31

Vaene Malfoy, miks mitte keegi teda ei salli Sad
Uut osa siis!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime30/9/2008, 19:44

Uuuut !
Btw, hpfannides on peaaegu sama pealkirjaga jutt Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime30/9/2008, 22:08

Erewin kirjutas:
Uuuut !
Btw, hpfannides on peaaegu sama pealkirjaga jutt Very Happy

Well, ma üritasin kaks juttu teha sama pealkirjaga. xD
Tagasi üles Go down
egle^^
Piraat
egle^^


Female Postituste arv : 15
Age : 27

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime1/10/2008, 20:23

uuuuut ! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime11/3/2009, 17:28

Draco sulges vana raamatu ning asetas selle ettevaatlikult lauale. Selle kõrval olid veel mitmed kirjad ja kõige pealmine kiri oli tema isalt - Lucius Malfoylt, kes oli kirjeldanud enda pettumustunnet enda poja suhtes. Aga tema ema, vastupidiselt isale, oli aga poja üle uhke ning samas ka hirmul. Nende perekond oli Musta Isanda pooldajad ja tema, Draco oli nüüd nende suguvõsa reetur. Vähemalt nii see tuli välja...
Kuid eelkõige peaks enda eest ka hoolt kandma ja mõtlema, mis kõige paremini Endale sobib.
Tema mõtiskluse takistas vaikne koputus uksele ning korraks köhatades ütles ta vaikselt :"Sisse.''
Uks avanes ning sisse astus Hermione. Tüdruku näo ilmest polnud mitte midagi välja lugeda ning Draco tõusis püsti, noogutades talle külmalt. Tahtmata meenus talle see, kuidas see sopavereline plika virutas talle piki nina, kuid praegu pole selleks asjaks enam ruumi. Ka Hermione ilme leebus pisut, kui ta nägi Draco kaalutlevat ilmet.
"Ma näen, et sa oled end siin päris kenasti sisse seadnud,'' sõnas ta edasi astudes. Draco noogutas, kuid ei öelnud midagi. Kui Hermione siia tuli, pidi ta siiski millegist asjalikust rääkima.
"Tead Draco, ma olen väga üllatunud, et sa Sigatüükasse tagasi tulid... Sina, Voldemorti toetaja...'' Hermione ohkas ning pööras end ringi, vaadates Dracole otse silma.
"Ma olen ise ka üllatunud,'' kõlas noore professori vastus kuivalt.
"Ilmselge.''
Vaikuses oli kuulda ainult Hermione samme, mis kabinetis edasi-tagasi sammusid. Vahepeal tüdruk kummardus riiulite kohale, silmitses raamatuid ning ajas end taas sirgu, muie näol.
"Ütle Draco, miks sa päriselt siia tulid?'' Esitas ta küsimuse, mida ta ilmselt oli tahtnud kogu aeg küsida.
"Selleks, et siin õpetada,'' vastas Draco ning võttis enda tugitoolis istet. Ta viipas käega ta teisele toolile, mis oli laua vastas. Hermione ei tänanudki teda, vaid võttis koheselt istet. Ei tohiks unustada, et tegu on endise Slytherinlasega.
"Aga päriselt?''
"Kas sulle sellest vastusest ei piisanud?'' Kergitas Draco kulmi.
Hermione maigutas kuivalt suud. Miski oli puudu.
Noormehe külm käitumine tema suhtes? Praegu käitus Draco täiesti normaalse isikuna. Kahtlusted voogasid üle Hermione keha, kui ta ettepoole kummardus ja Dracot kissis silmadega vaatas. "Tead, sa ei tohiks valetada. Sa tulid siia kindlal põhjusel!''

"Jah.''
"Ja ma eeldan, et sa ei ütle seda, mis?''
"Ei.''
"Siis ma hoiatan sind Draco. Seni kuni sa pole enda kohalviibise õiget põhjust avaldanud, hoitakse sul silma peal!'' Sõnas Hermione külmalt ja tõusis püsti. Draco vaatas talle järele kui tüdruk kabinetist lahkus ning ohkas.


Päike paistis aknast sisse ja Harry kissitas silmi ning pööras pea ära. Ta haigutas laialt ning pani prillid ette. Ron norskas tema kõrval voodis, suu ammuli. Lõbusalt naeratanud, pani Harry kiirelt riidesse ja läks Suurde Saali. Seal aga kadus ta naeratus, kui ta nägi õpetajate laua taga Malfoyd istuma. Ka Malfoyle ei jäänud märkamatuks see, et Harry teda vaatab ning hetkeks vaatasid mõlemad noormehed üksteisele otsa.
'Slytherini rott!' mõtles Harry ja läks Gryffindori laua taha. Seal istus ta Hermione kõrvale, kes jagas noortematele õpilastele nõuandeid, kuidas muundamise tunnis kõigega paremini hakkama saada.
"Said midagi teada?'' Küsis Harry vaikselt kui endale toidumoona taldrikule ladus. Hermione lükkas enda lokid üle õla ja vaatas Harryle otsa pilguga, mida ta võis nimetada rohkem pettumuseks. Ja seda nägi ta tüdruku näol harva.
"Anna andeks Harry, teda ei saa rääkima panna.'' Sõnas tüdruk ja pööras pea kõrvale, vaadates enda pooltühja taldrikut.
Poiss ohkas vaikselt ning surkis kahvliga enda taldrikus. Peagi ilmus laua taha ka Ron, kes laialt haigutas.

"Noh, kuidas Temaga lood on?'' Küsis Ron. Ta ei lausunud enam kordagi Draco nime, sest ta vihkas selle kõla rohkem kui kellegi teise oma.
Noh, välja arvatud Voldemorti. Siiamaani jooksid mõndadel vanematel õpilastel judinad üle selja, kui nad seda nime kuulsid.
"Ei,'' vastas Harry napilt.
"Kas te veritatseerumit proovinud olete?'' Kergitas Ron kulmi.
"Ron see on...''
"Ideaalne!'' Lõpetas Harry Hermione protesti ja peaaegu kargas püsti. "Ma saan rääkida McGonagalliga ja kui me selle valmis saame, siis saame selle Dracole sisse joota ning ta laob kogu tõe lagedale!''
"Harry! See on absurdsus! Sa ei tohi õpetajale midagi sisse joota, veel vähem mürgitada!''
"Hermione, kuula ennast! Sa seisad selle Tõpranäo eest!'' Ütles Harry ja astus laua juurest eemale.
"Oodake mind puhketoas kui ma siia ei tule!''
"Sa oled idioot Harry, tead seda?'' Sisistas Hermione vihaselt.
Harry ei teinud Hermionest väljagi vaid väljus kiirelt Suurest Saalist.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime23/3/2009, 16:36

Kas uut ei saaa??
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime26/4/2009, 16:53

Täiega hea! Sa ikka oskad!

Uut :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime7/10/2009, 21:32

Millal uut saab? :O
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime8/10/2009, 18:21

Väga tahaks teada mis edasi saab kuid ma kardan, et rohkemgi ei juhtu midagi. Kuigi tõesti tahaks lugeda edasist.
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime22/6/2014, 03:17

Huvitav. Kahju, et pooleli jäeti. Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Harry Potter - The heart of Everything Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter - The heart of Everything   Harry Potter - The heart of Everything Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Harry Potter - The heart of Everything
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Harry Potter
» James Potter
» I`m only gonna break your heart

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Disasteri looming-
Hüppa: