MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 13

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

13 Empty
23052010
Postitamine13

Viimase sissekande tegin siis viiendal jaanuaril.
Selle ajaga on endastkimõistetavalt väga paju juhtunud. Näiteks olen ma muutunud väga aktiivseks Vampire Freaksis, Myspaces, natuke ka twitteris ja siis tegin omale hiljuti kasutaja Buzznetis. Ei, ma ei hakka nüüd ütlema isegi, et olen palju muutunud. Minu taimetoitlus on sellegipoolest edasi arenenud ja kogu selle aja jooksul olen ma seda neetut alkoholi tarvitanud kolm korda, millest kõik need olen ma täis olnud.
Ühe korra tulin ka täis peaga koju (me jõime terve grupi venelastega otse meie elamu vastas). Kuid ma ei uhkusta sellega. Põhimõtteliselt üritan ma alkoholist eemale hoida. Ka siidritest, mis on tegelikult neetult hea maitsega, kuid alko segab õppimist. Samuti otsustasin ma hiljuti, et minust saab nohik. Noh, siiamaani on mul see õnnestunud, sest ka matemaatikas sain nelja selle peale ja ma õpin rohkem. Muidugi ka eksamite pärast, sest ma tõesti ei taha läbi kukkuda.
Dieediasjaga on ka ilmselt kõik läbi. Me tegime Everleighiga kokkuleppe, et mõlemad sööme korralikult. Mina suudan seda teha sest on olemas ka sport, millega saab tõhusalt alla võtta. Lihtsalt peab viitsima ja kõik. Ma pean harjutama ka selle sportimise juures, sest minu astmaga pole võimalik pikalt ja kiirelt joosta, olgugi, et see on üks minu imelikest soovidest.
Jah, ma olen ka imelik. Ma täidan rohkem inglise keele blogi kui eesti, kuid sellegipoolest on see hea. See on mulle igapäevaseks asjaks muutunud. Põhimõtteliselt on veel see asi ka, et ma üritan oma depressiooni maha jätta. Juba teisipäevast saati pole ma kordagi pikemalt masetsenud kui pool tundi, mis on ka hea edusamm kõige selle juures, mis on minuga toimunud need mitu aastat. Seega siin on ka tõestus - ma ei vaja psühholoogi selleks, et millegist üle saada!
Kuid ma ei hakka nüüd ütlema, et üritan oma "stiilist" lahti saada. Must värv on siiski osa minust ja ma ei soovi seda nüüd kaotada, olgugi, et hakkan ilmselt omale aksessuaare lisama (mõned värvilised juukselõksud jne) ja ma tahan uuesti oma juukseid värvida ja soovin uut soengut. Paistab, et inimesed siiski ei usu, et ma tegelikult punapea olen (punakaspruun vms?). Suveks tahan ma omale lihtsalt blondi juuksevärvi ja alt mustaks. Või vastupidi. Mustaks ja siis omale värvilised juuksesalgud sisse.
Ja viimaks - lõpupidu! Mul pole lõpukleitigi, heh. Kas see on tõesti vajalik? Ma tunnen ennast palju mugavamalt teksapükstes kui mingisuguses
Kõige parem, mis ma muidugi teada sain, on see, et siinses koolis, kus ma jälle käin, ei arvestata neid mata hindeid mis ma Tallinnas sain ja see tähendab, et ilmselt tuleb mul aastahindeks mata 3! Oh come on, see on tegelikult parem kui kaks, mis oleks pidanud tulema, sest mina + mata = 0! Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

13 :: Comments

No Comment.
 

13

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: