MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vampires Suck

Go down 
+18
AliceInWonderland XD
kettz
Marit
ChocolateMoonLight
Tricia
Kärolyn
Karolin
Prince Kirameki
Tuki
Keku
GossipGirl
Karro
Audrey
Pingu
White Wolf
TeddyBear
Marmelaad
nasicc
22 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 16:46

“Vampiirid imevad” on hullnaljakas komöödia kaasaegsete teismeliste ängist ja romantilistest filmidest. Becca on kompleksides mitte-vampiirist teismeline, kes ei suuda otsustada, kumb poiss valida, kas Edward või Jacob? Enne valiku tegemist peab ta kuidagi mööda saama oma isast, kes valmistab tütrele opidevalt piinlikkust, koheldes teda kui väikest last. Samal ajal tegelevad Becca sõbrad kõik iseenda romantiliste muredega, mis kõik lõpupeol kokku põrkavad.

Filmi lavastajateks ja stsenaristideks on paroodiatele spetsialiseerunud Aaron Seltzer and Jason Friedberg (“Spartalased tulevad!”, “Suur film”, “Kohtingufilm”).



Olete näinud? Mis arvate?

Mina isiklikult täiesti JÄLESTAN paroodiaid. Aga millegipärast seda treilerit nähes olin ma mingi nii, et wow... tahaks näha. Very Happy Ja ma isegi naersin ja ei kerinud iga viie sekundi tagant edasi. Very Happy
See näitleja, kes Beccat mängib... müts maha. Oscari või Emmy või millegi annaks talle. Very Happy Nagu oleks Stewart mänginud - samasugused näoilmed, kokutamine... Very Happy
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 17:19

MA TAHAN NÄHA SEDA! Very Happy
See treiler oli nagu ülikoomiline ja noh, ma tahan näha seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 17:54

Ma tahan seda hullult näha. Very Happy Tundub ülihea ja see lause mids treileris öeldi on nii pihta, et kohe on: The Bigger The Hit, The Harder It Sucks. Very Happy
Räägitakse et ülikoomiline on. Mu isa nägi treilerit ja ütles, et tüüpiline aamerika, aganoh, ta pole Twilighti saagat näinud ka. :p
Millal see kinodes ka on ?Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 18:01

Missiis, et ma olen ,,Videviku" fänn, ikkagi tahaks näha. Lõpp on hea- ,,Edward!" ,,Edward? Where?Edward, we love you, you are the best!" ,,No, Jacob's the best!" *lööb labidaga* Very Happy

To TeddyBear: Ameerikas tuleb see vist 18.august, aga Eestisse 27.august.
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 18:03

Krt, peab Ameerikasse sõitma, ära vaatama. Very Happy Eestisse tuleb liigahilja. :p
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 19:25

Ma olen seda juba näinud, 4 korda. Arvutist, aadress kõvaketas D, "crap" kaust. HD. Ainus defekt on vesimärk, "Property of New Regency". Aga see ei sega, kuna on allservas.

Ja see film on ÜBERALLES! Naersin 95% kogu filmist, sest olen näinud kõiki väljasolevaid Videviku saaga filme, lugenud kolme esimest raamatut ja neljas on lugemisel. Samuti tundsin ära enamiku perodeeritavatest filmidest/saadetest/raamatutest/isikutest. Liiga hea. Soovitan!

White Wolf
Spoiler:

TEAM JACOB WOOOOO
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 20:14

Panin su lõigukese spoileri kasti Very Happy
Ma vaatasin ise kaa ära.. Ma muidu vihkan paroodiaid. Eriti nendelt tegijatelt Very Happy Aga 75% filmist oli väga lõbus Very Happy ülejäänud oli lame as hell. See Becca on identne Stewartiga Very Happy Ma arvan, et ta oleks võinud originaalsetes filmides olla, sest see Beccatsikk imiteeris ja oleks ise ilmselt paremini hakkama saanud, samas Stewart ongi selline krimpsus jobu.

Spoiler:
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 20:42

Mai kino hoitku alt.
Sõpradega plaanid juba tehtud Very Happy Muidugi võiks tõmmata ja arvuti ees kobaras vaadata aga ikkagi...
Rolling Eyes

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 21:06

Ma olen ka seda juba näinud.

Vahepeal väänlesin laua all, kõhukrampides. Nii naljakas oli lihtsalt.

Alicie koht oli ka suht hea. Ja siis see lõpu lause ka
Vampires Suck Icon_biggrin

Üleüldiselt mulle nagu sitaks meeldis! Vampires Suck Icon_cheers
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime23/8/2010, 21:41

Ma olen ka näinud ja kuna mul on hetkel nii igav, hakkan kohe uuesti vaatama Very Happy

Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime24/8/2010, 10:11

Olen ka näinud ning tõsiselt naljakas oli. Noh, kuna ma suht komöödiate fänn, siis muidugi see meeldis ka mulle. Kunagi tahaks tegelt uuesti näha, sest kui ma vaatasin, siis ilma tõlketa ja hääl oli nii pagana vaikne (pluss veel ümberringi sagiti ja puuriti jne). Ma pakun, et osad naljad jäidm ul isegi vahele : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime24/8/2010, 14:37

Mm, just lõpetasin vaatamise. Very Happy Ei olnud nii hea, kui oleks arvanud, aga mõned kohad olid ka erinaljakad. Very Happy

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime24/8/2010, 18:37

Tahaks ka näha... Traileri lõpp oli hea, ja muidugi see koht, kus nad Geri Halliwelli "It's Raining Men" järgi tantsisid. xD

Tamtamtam... *ootab 27ndat*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime24/8/2010, 20:15

Olge kaasaegsed - hakake piraatideks! *arrrrr*
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime25/8/2010, 11:05

Ma olen ammu vaadanud seda, arvutist siis. Treileri aeg juba naersin. Enamik filmi oli tõesti naljakas, polegi ammu korralikku paroodiat näinud.. näitlejad on geniaalselt oma osa teinud:D
Vampiirimaania on juba kahtlaseks läinud... nö old-school vampiirid on ikka üle:D

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime26/8/2010, 12:41

Ma olen seda kaks korda näinud. Alguses arvasin ma, et vaevalt sealt midagi head tuleb, kuna paroodiate treilerid on olnud minu jaoks alati naljakamad kui filmid ise, aga seekord ma eksisin ja film oli üle prahi Very Happy Ma üritasin sellele ka subtiitreid tirida, aga ei leidnud korralikke ja olin sunnitud heli nii põhja keerama, et vanaema pani majas kõik uksed kinni, et ta rahulikult oma seebikaid saaks vaadata.
Spoiler:

Mu ema tahtis ka seda filmi näha, aga ma ei tea, kas ma julgen talle seda soovitada, sest ma kardan, et suur osa selle filmi sisust ei vastaks tema maitsele Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime26/8/2010, 16:13

Well, mu sõbranna ema vaatas ja naeris ja naeris veel, nii et las ta vaatab selle ära ning otsustab siis.

Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime28/8/2010, 22:11

Tavaliselt ei meeldi paroodiad mulle kohe mitte üldse.
Ja ma hakkasin seda üldse vaatama selle pärast, et see oli täispikk film ja paljudele meeldis ja ma arvasin, et pean ennast siis ka asjadega kurssi viima jne
Aga mis välja tuli! See on-on sama hea kui originaal võibolla isegi natuke... jah see meeldis mulle isegi rohkem kui videgik, noorkuu ja päikesevarjutuse filmid.
Ma pole juba väga ammu mingi filmi üle nii palju naernud kui enne.
Ma tahaks isegi seda teine kord veel vaadata.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime28/8/2010, 22:21

kas ma olen ainus, kellele see ei meeldi? Very Happy Kuidagi liiga palju noriti. Iga teine lause oli parodeeritud ja lõpuks viskas nii kopa ette. mdea.. Polnud kuigi hea. Enamus kohad kerisin edasi. Vbla oli mul muud tegemist ka, aga no kui see film isegi nii hea polnud, et mu mõtteid muudelt asjadelt minema viia siis no millest me siin räägime. Very Happy

Aga see oli küll õige, et see tsikk mängis Bellat paremini.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime8/9/2010, 17:51

Üks vähestest filmidest, mille juures mulle treiler rohkem meeldis. Ja see oli täiega lame. Ja ma olin ikka laua all naerukrampides. Lisaks, mulle absoluutselt ei meeldi Videviku saaga, nii et seda filmi oli lausa mõnus vaadata.
Tagasi üles Go down
ChocolateMoonLight
Kojamees



Male Postituste arv : 34

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime16/9/2010, 19:19

Hülgasin kasutaja


Viimati muutis seda ChocolateMoonLight (22/3/2013, 00:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Marit
Naerupall
Marit


Female Postituste arv : 14
Age : 29
Asukoht : Place unknown

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime18/9/2010, 15:33

Üks parimaid paroodiafilme mida ma näinud olen. Irnuda sai ikka kõvasti seda vaadates ning lõpp oli tõsiselt hea xD Minu meelest oli see poole parem kui videviku originaal filmid xD haahaa
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime30/8/2012, 13:56

olen näinud Very Happy ma olin varem haige videviku fänn, ja siis tuli see paroodi, ma ütlesin kohe et ma ei vaata seda, vihkan et nad niimoodi tegid, aga siis ükspäev sõbraga vaatasime seda.. olin täielikes naerukrampides Very Happy mulle jubedalt meeldis see, paljud ütlesid et ma ei ole tõeline videviku fänn kui mulle see meeldib ja nkn varsti ma ei fänna enam videvikku, janoh, nii see oligi Very Happy enam ma ei olegi videviku fänn, raamatuid veel võin lugeda kui vaja on, kuid filme ma enam ei vaata Very Happy no selle viimase siiski vaatan ära küll, kuid esimest, teist ja kolmandat mina enam ei vaata Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime30/8/2012, 14:46

Tõmbasin ka selle kunagi ära, ja mulle meeldis see. Very Happy Sai palju naerda. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime30/8/2012, 14:47

Üritasin kunagi vaadata, paarist minutist edasi ei saanud, suht lame ja jama tundus. Võib-olla üritan kunagi uuesti vaadata, aga praegu on küll väga negatiivne mulje jäänud. Ei tea :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Vampires Suck Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampires Suck   Vampires Suck Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vampires Suck
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: