MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mul on teile üks küsimus

Go down 
AutorTeade
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Mul on teile üks küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Mul on teile üks küsimus   Mul on teile üks küsimus Icon_minitime4/9/2010, 17:00

Hei, see olen jälle mina, Stardoll aka Tüütav Olevus XD
See küsimus on, et mis jutte te tahate minu juttudest edasi lugeda???


Palun vastake!!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mul on teile üks küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on teile üks küsimus   Mul on teile üks küsimus Icon_minitime4/9/2010, 18:25

M, mis küsimus see olema peaks?
Tahad juba uut alustada, et jälle peale kahte-kolme osa mingisse muusse süveneda? Kallis, lõpeta kõigepealt ära need, mis sul pooleli, ja alles siis mõtle uue idee kirjapanekust.

Ja üks kuldreegel:

Eesti keele grammatika on järgimiseks.

kthnxbai
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Mul on teile üks küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on teile üks küsimus   Mul on teile üks küsimus Icon_minitime4/9/2010, 19:21

Ei, kallis, ma lihtsalt tahan teada kas mul on motet üldse, oma jutte jätkata, kui kellelegi need ei meeldi, sest samahästi voin ma neid ju oma kaustikusse niisama kirjutada, kuigi mote on see, et ma tahaks kujutada ennast nagu kirjanik ja nagu koik teised siin foorumis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mul on teile üks küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on teile üks küsimus   Mul on teile üks küsimus Icon_minitime4/9/2010, 19:31

Tahad ausat vastust?

Kirjuta oma kaustikusse. Su grammatikal on kohutavad puudujäägid - liiga palju komasid ja liiga vähe kokkukirjutamisi seal, kus on neid vaja. Soovitan sul kõigepealt need puudujäägid likvideerida, siis oma jutud kriitilise pilguga üle vaadata, vead parandada ning alles siis siia neid üles panema hakata.
Ja harjuta ühele asjale keskendumist - see, et sul on rohkelt ideid, on väga armas, aga see ei vii kuhugi, kui kirjutad igale jutule max 3 osa ning alustad uut, hüljates eelmise.

Ainus, mida oskan ennustada, kui jätkad siia kirjutamist, on see, et sa saad ainult kommentaare teemal grammatika ja pinnapealsus. Ja see ei ole ju sinu eesmärk, ega?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mul on teile üks küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on teile üks küsimus   Mul on teile üks küsimus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mul on teile üks küsimus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: