MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Väikesed sõbrad.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 22:14

Pühendan selle imepäraselt lühikese ja mõttetu loo siis neljale inimesele: Johanna, Ines, Hanna ja Signe. Very Happy Ma tean, et see on 100% mõttetu ja ilme absoluutse mõtteta, aga hetkel mu kallis aju millegi parema peale EI tule. Wink
Nii et jah.. Ise te ütlesite, et ükskõik, mida. Razz
Edu teile järgnevatel igavatel minutitel. (:

Väikesed sõbrad

Oli ilus päikepaisteline päev. Tuul oli vaevuaimatav ning taevas polnud ühtegi pilvetompsu näha. Suvearmastajad nimetasid seda ideaalseks ilmaks ning käisid naerulnägudega mööda ilma ringi.
Üks väike pruunide juustega tüdruk mossitas Sigatüüka akna juures. Tüdrukutirtsu käed olid rinnale surutud ning ta jõllitas väljas mängivaid ja naervaid koolikaaslasi ilmselge pahameelega.
“Aga Hannaaa, ma tahan õue minnaaa!” kisas tüdruk, pöörates ennast õe poole nii, et kaks patsi laksuga vastu seina põrkasid. Sellest hetkeks ehmununa astus väike gryffindorlane seinast eemale. Kuid üsna pea oli ta taas enesekindlust kogunud.
“Inesekene, kas on tõesti nii raske aru saada, et sa oled haige ja ei VÕI õue minna, mis siis, et tundub olevad maailma kõige parem ilm üldse?” sõnas pikka kasvu blondide juustega tüdruk tüdinult. Sest tõsi see ju oli, tahtis neiu isegi õue minna. Aga nüüd pidi ta toas oma väikest õde passima, sest tollel oli kalduvus mitte sõna kuulata. Turtsatades pööritas Hanna silmi.
“See on nagu TÄIEGA ebaaus. Vaata, isegi Johanna ja Signe on väljas! USKUMATU, et sa mind õue ei lase! Ma olen juba peaaegu terve.” Gryffindorlane pööras vanemale õele taas selja ja virutas rusikaga vastu seina, pärast seda vaid kahetsedes. Vaikselt vandudes kirtsutas tüdruk nina.
“Okei, OKEI, mine välja ja lõbutse. Mul ükskõik, kui sa veel haigemaks jääd,” pomises Hanna äkitselt ning lahkus toast kannapöördega. Ines aga naeratas võidukalt ja tormas õele järgi.
Nii väljusid tüdrukud viie minuti pärast Sigatüükast ning kõndisid otse Signe ja Johanna juurde, kes järve juures ujumiriietes ringi jooksid.
“Ineeeees!” kisas Johanna samal ajal, kui ta õde karjus Hanna nime.
“Me arvasime, et te ei tulegi,” sõnas Signe peaaegu süüdistavalt.
“Usu mind, ma arvasin isegi seda,” vastas Ines silmi pööritades ja maas olevale rätikule pikali heites. “Aga kas te lihtsalt näete seda Toomast seal kaugel? Ta on nii kuum! Ma vean kihla, et temaga koos olles ei jääks ma iial haigeks..”
Hanna turtsatas ja pööritas silmi.
“Oh, ma usun, et ta näeks minu kõrval palju parem välja,” sõnas Johanna unistavalt. Järgmisel hetkel sai ta aga veega näkku. “Heeiiii!!” kisas ta Inese peale, kes naerdes ämbriga järve poole jooksis.
“Inees, sa ei tohi vette minna!” karjus Hanna õele järgi, aga tüdruk ei teinud väljagi. Ohates raputas neiu pead. Kuid järgmisel hetkel oli ka tema juba märg. Pead tõstes nägi ta Signet, kes samuti ämbriga järve poole lidus. “AGA SA ALLES SAAD!” hüüdis Hanna püsti tõustes ja sõbrannale järgi joostes.
Järgmisel hetkel jooksid Signe ja Hanna professor Snapele otsa ning mees jõllitas neid mõrvari pilguga. Tüdrukud jäid kahvatult seisma, ega osanud midagi öelda.
“Teie kaks, marss direktori kabinetti!” karjatas Snape vihaselt ja hakkas neid võlukepiga lossi poole togima. Ines ja Johanna jäid suu lahti neile järgi vaatama ning otsustasid siis ühiselt järgi hiilida.
Viieteist minuti pärast olid Hanna ja Signe koos Snapega Dumbledore kabinetti sisenenud. Enne, kui direktor kuidagi reageerida jõudis, käis vali plaksatus ning Johanna ja Ines kukkusid ukse ette ninali maha. Snape jõllitas neid hirmuäratava vihaga.
“Ohoo, Severus! Kas sa korraldad mulle ilusa päeva puhul moeetendust? Ma pean sulle ütlema, et see on äärmiselt meeldiv ja korda läinud üritus,” sõnas Dumbledore naerdes oma habet keerutades ning neljale tüdrukule lehvitades. “Selle eest annan ma Gryffindorele 100 punkti!”
Neli tüdrukut hakkasid lõbusalt naerma. Iga inimene, kes Severus Snape nägu sel hetkel oleks näinud, oleks samamoodi talitanud. Sest selle mehe näost punasemat asja polek enam võimalik olnud leida.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 22:22

HAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHA!!! YAY. Ma armastan seda lugu. xD Superhea. Professor Snape nägi meid ujumisriietes? Noh, armas.... armas.... Very Happy Very Happy Very Happy
Ma olin ¹okis, kui me talle otsa jooksime. XD

Kirjuta teine kordki midagi sellist! Very Happy

EDIT: SPOTT! MA OLEN ESIMENE Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 22:27

Signe, see on absoluutselt mõttetuim lugu terves maailmas. Ja Snape kargas mulle lihtsalt esimesena päha. Ja sorri, ma unustasin panna su tema ees põlvili langema ja ta varbaid suudlema. Very Happy Järgmine kord. Wink
Ja oled tõesti esimene. Razz
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 22:31

Ta varbad on kindlasti armsad. Nagu herned.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 22:34

Herned. OMG, Signe. Mis su peas toimub? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime13/9/2010, 23:12

Mul on nohu ja ma täna nutsin ka, paistab, et mõistus jooksis välja O__o.

EDIT: voolas õigemini.

Aa.

Ja tegelt ma olen normaalne endiselt. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime14/9/2010, 15:47

Toomas?!?!?!?!?!??! Very Happy
Aga tegelikult - AITÄÄÄH ANNNIII! See oli hüpernaljakas, ja nüüd sa näed ise ka, et sa suudad küll uut juttu kirjutadaa! Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime14/9/2010, 18:22

*naerab*


















*oota, ma ikka veel naeran*








Ei, tegelikult, Anni. See oli suurepärane. Ainult üks asi oli mööda. Miks MINA mingit kutti jõllitama ei hakanud? See oli kohe äräetult mööda! Very Happy
Aga jah. Nii armas sinust. Kirjuta veel midagi!
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime14/9/2010, 21:00

Anni, ma ei tea, mis teil seal toimub, aga mina ei vahi kutte... või pigem vahin ma kutte mitte naisi/neiusid/tüdrukuid/keda iganes, aga sellegipoolest, ma ei vahi inimesi. sellise pilguga. Very Happy

ja tegelikult oli see täiega armas. umbes samasugune jutuke, mille ma alati peas välja mõtlen. *hakkab ette kujutama kuidas see moeetendus vms selliste inimeste käe all välja näeks*

ja see oli täiega nunnu. ja suuuur aitäh, see tegi mu päeva mitu korda paremaks.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime15/9/2010, 20:17

Signe. Mu klassivend just täna juhtis mu tähelepanu ajalooõpikus sellele, kuidas Egiptuses tõmmati nina kaudu pool aju välja. Very Happy Ma kahtlustan millegipärast, et sinuga juhtus sama asi. Wink Väiksed egiptlased said Siku kallale. Sa peaks oma toa uksele tabaluku muretsema. *naerab*

Ines. Nagu ma juba ütlesin, oli see tõesti esimene nimi, mis peast läbi käis. Razz Ja muidugi ma SUUDAN mingit hüpernõmedat ja megaimelikku juttu kirjutada, kui mul aega on. Which I don't have, by the way. *naerab* Aga ma olen endiselt arvamusel, et see on meeletult imelik kirjateos.

Hanna. Sul on huvitavad moodused kommentaari venitamiseks. XD Aga. Ma ei mõelnud sel hetkel sinu peale selle pärast, et ma tahtsin, et Johannaga ka midagi juhtuks või toimuks või mida iganes. Nii et sorri for that. Ma endiselt tean, et sina jõllitad kutte ja mida iganes. Wink Kuigi ma ei saa ka sulle vastates aru, MIS siin armsat oli.

Johanna. Sa peaksid vahtima, vanust juba küllalt ju. *naerab* Ei, tegelikult, nagu ma Hannale ütlesin, tuli see sellepärast, et sulle oli tegevust vaja. Very Happy Ja siis see lihtsalt plahvatas pähe. Ma vist mainisin, et ma kirjutasin selle jutukese hetkeajel ja täiesti lampi?! Mul on muidugi ääretult hea meel, et see su päeva paremaks tegi, aga siiski.. That's kinda weird story.

Kas te panete ka tähele, et ma kasutan liiga palju smaile? Mulle hakkab millegipärast tunduma, et minu kavatsusest nendest lahti saada tuleb hoopis midagi muud välja.. -.-
AHJAA! Peaaegu unustasin. XD AITÄH, et te lugesite. (Ma tean, et see on loogiline, sest te kõik olite osalised. *naerab veel ja veel ja veel*)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime17/9/2010, 17:32

OMG MUL ON KAKS UST, KUMBALE MA LUKU PANEN? Masu ajal pole mõlema jaoks ju raha. O:
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime17/9/2010, 18:34

Aiai, siis on asi pahasti... Pitseeri siis uks kinni või midagi. Very Happy Või pane kuri õde ööseks valvama. Wink Haha. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





Väikesed sõbrad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikesed sõbrad.   Väikesed sõbrad. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Väikesed sõbrad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Tärru. looming-
Hüppa: