MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Miks sa pead selline olema?"

Go down 
AutorTeade
pipisike
Kojamees
pipisike


Female Postituste arv : 39
Age : 27
Asukoht : Võru

"Miks sa pead selline olema?" Empty
PostitaminePealkiri: "Miks sa pead selline olema?"   "Miks sa pead selline olema?" Icon_minitime17/9/2010, 16:36

"Miks sa pead selline olema?"


Ma ei teadnudki Sind ja sa ei andnud eriti võimalust ka end tundma õppida. Miks Sa rääkisid, et kõik jutud, mis Sinu kohta räägitakse, on valed, kui tegelikult on need tõesed? Sa oledki selline ja see on üsna valus.
Me kohtusime minu jaoks natuke halval ajal, aga Sinuga oli tol hetkel kõik korras. Ma ei taha rääkida, mis edasi juhtus. Sina, kes Sa selles osalesid, tead. Teised, kes seal kohal polnud, ei peagi teadma.
Ma arvasin ikka veel, et Sa oled tore, mis siis, et Sa mind järgnevad päevad peaaegu ignoreerisid. Kuni tolle päevani, kui me seal ööd olime. Siis nõustusid Sa lõpuks ometi minuga õue tulema. Algselt oli mul plaanis Sinuga kahekesi olla, lihtsalt rääkida, aga teised tulid ka kaasa. Ilmselt oli kõigil lõbus – minul vähemasti oli üsnagi naljakas.
Miks Sa pidid seal, tuppa jõudes, niisugune olema? Miks sa pidid tegema nägu, nagu Sa hooliksid, aga järgmisel hetkel olid teises toas, mu parima sõbranna juures?
Tead, mis on asja juures kõige halvem? Mind ei huvita, milline Sa oled. Mul on täiesti ükskõik, et Sa vahetad naisi nagu sokke. Pole oluline, et Sul on mitu tüdrukut korraga. Sa meeldid mulle ikkagi.

*
Tükike minu elust. Avaldage arvamust, kommenteerige. Ette tänades, Ressu.


Tagasi üles Go down
 
"Miks sa pead selline olema?"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sa pead elama
» Selline on elu!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: