MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2010, 20:05

Me tegime seeliku teises klassis. Very Happy


Viimati muutis seda Pingu (9/9/2013, 08:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2010, 22:45

oijah, me teeme käpikud ka SEEAASTA :)
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 00:58

käsitöö on üks tund, mis võiks ära jääda. koo terve pundi teiste tundidega, aga käsitöö kohe eriti.

kaheksas klass ja õppeaasta esimene tund oli keemia, sain tuttavaks oma kalli keemiaõpetajaga. väga muhe tüüp, aga hilinemine jääb ära ja tundub, et kaks korda nädlas peab vähemalt kooli riietumiseeskirjadest kinni pidama.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 14:46

Mul ei ole juba teist aastat käsitööd! Üheksandas klassis oli ainult pool aastat. Very Happy Kuigi tegelt mulle meeldis kõik peale õmblemise. ^^
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 14:56

Mulle ei meeldi ükski asi käsitöös, ja ma olen niiiiiiiiiiiii pettunud, et me seda veel pool aastat 'õppima' peame. Nii lootsin, et enam ei tule. Very Happy

Eniveis, kool jah.. Võimalus hinded neljadeks-viiteks saada tundub peale esimest koolipäeva (neljapäeval oli meil spordikas, see ei loe) täiesti totaalselt võimatu. Inka õpetaja jättis meile kaks lehekülge töövihikust, sõnad vihikusse ja õpikusse kirjutada ja ära tõlkida, vihjas tunnikontrollile, käskis üht teksti jutustama õppida ja siis lisas ,et tavaliselt ta annab ikka rohkem õppida, aga ikkagi esimene koolipäev, et ta siis piirdub sellega. Pole vist vaja mainida, et kõigil vajus suu lahti. (Uus õps, yes).
Reede ja viimane tund muusika on täiesti HORRRROOOOR, ma ei suuda istuda 45 minutit tunnis ja kuulata kuidas õpetaja üritab sumisevale klassile 'ta-a'd ja 'titi't õpetada. Täielik waste of time.
Keemia on sama jube nagu eelmine aasta, eesti keel ka sama mõttetu, ainult ajalugu on mõnusalt sama lebo. Razz

Vot. Nii et mulle üldse ei meeldi see üheksas kooliaasta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 14:59

1,3,5 tripropüültsükloheksaan! 6,6 dietüül 3,3,4 trimetüül 4 propüülnonaan!

MA ARMASTAN KEEMIAT. XD Vähemalt veel hetkel.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 15:05

Mul on järeleaitamistunde vaja ja siis võibolla aasta pärast hakkab see mulle jälle meeldima, kui hinded kahest neljani tõusnud on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2010, 18:26

Käsitöö oli tüütu mis tüütu. Mõttetu jama, kuigi vahepeal igavusest kuduma hakata on küll tore.

Meil ei ole keemiat esimesel perioodil, yay!
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime5/9/2010, 12:45

Mulle käsitöö meeldib ja keemia ja füüsika ja mata. Very Happy
Meil tavaliselt kodundus esimesel veerandil aga seekord jääb viimaseks . :S vb e jõua üldse.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime6/9/2010, 22:12

Appikene, ma ei mäletagi, millal minul viimati selline tund nagu käsitöö oli... Emm... Mitu-mitu aastat tagasi???
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 18:25

Meil enam käsitööd ega kunsti ei ole Kooolkooolkooool. Icon_biggrin Mulle meeldib selle aine õpetaja. Meie kooli kõige parem õps üldse.
Aga see eest on Kunsti ajalugu(suht mõtetu, kuna olen seda juba õppinud)


See kuradi keemik võik ennast põlema panna. Kohe mingil kuradi esimesel tunnil jätab kodus mingi fucking sada lehte kus on mingi kuradi sada küsimust ja siis jätab seda sama veel bioloogias ka. Kurat kust m apean ner kõiki vastuseid mäletama? Täielik TAUN!!!
Kooolkooolkooool. Icon_twisted
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 20:49

Oh, seega ma pole ainuke, kel koolist juba siiber Very Happy
*SUVEEEE!*
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 21:05

Meil on inkas nii palju koduseid töid, et teisipäeva viimasest tunnist ja kolmapäeva esimesest on LIIGA suur kihk poppi panna.
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 21:19

mwhah, tean mida sa tunned. Very Happy
aga mina ikkagist armastan, keemiat, füssat, kunstat ja matat. (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 21:23

Ma see-eest vihkan matat Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 21:34

Sama siin.
Ma võin mata pärast täiesti arust ära minna. Enne ja pärast kontrolltöid on mul närvid täitsa läbi. Ei suuda magamagi jääda, töö tegemise ajal lähevad käed täiesti külmaks ja esimesed paanikahood hakkavad pärast seda, kui ma kolme asja ei oska.
Ma ei kujuta ette, kuidas ma eksamid ära teen.Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 21:40

Mulle meeldib meie mata õpetajat hirmutada Very Happy
Küsis, et kes siis mata eksamit teeks. Mitte keegi ei vasta. Mina siis ainukesena tõstan käe: "Mina!"
Ma imestan siiani, et ta asja nii rahulikult võtab. Ma tavaliselt teenin kolmekese selles aines hädavaevu välja Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 22:03

Kaheteistkümnenda lõpus? Ma arvan, et meil teevad kindlasti rohkemad.. (mata eksami).
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 22:08

Ohissand, meil küll väga värdjas õpetaja aga siiamani mulle meeldib. Rõhutan sõna SIIAMAANI Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 22:31

Ega keegi ei oskagi veel praegu öelda ju Very Happy Aga jahmm, ma peaks täitsa loll olema, kui mata teeksin. Thank god, et see kohustuslik pole. Kirjand on täitsa savi. Lihtne :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime7/9/2010, 23:50

siin foorumis oleks jah veits imelik kuulata, kuidas kirjand on raske Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime8/9/2010, 14:45

Mwhah, aga eks mõnel ikka ole. Nüüd mingi uus versioon ka kuidas tehakse jne Very Happy
niinõme, et muudeti. ma küll ei hakka veel kirjutama aga mul õde varsti. Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime8/9/2010, 15:31

Täiesti masendav. Matas on IGA PÄEV kodutöö. o.o Ja vene õps on täielik psühhopaat. :O
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime8/9/2010, 16:18

Heh. Sa pole ainus:D

Issand kuidas mata õps täna jumala närvi läks, kui klassiõde ütles e kordaks äkki teemat, kuna keegi oska. Ma mõtlesin et see õps plahvatab varsti. Nagu kammoon kes peaks kohe mingi fucking esimese tunniga mingeid kuradi astmeid juurte ja ma'i tea millega veel. Nagu daah me alles kuradi suves oleme.Õõõhhh.. lihtsalt nii närvi ajav.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime8/9/2010, 16:38

MINA KARDAN KIRJANDIT! -.-
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 35Mine lehele : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: