MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Angel *1*

Go down 
2 posters
AutorTeade
Lucifer
Tasane



Female Postituste arv : 2
Age : 27

Angel *1* Empty
PostitaminePealkiri: Angel *1*   Angel *1* Icon_minitime6/1/2011, 22:23

Teen esimest järjekat...Loodan, et meeldib. Jutt tuleb minavormis. Vabandan kirjavigade pärast. Juttu tuleb natuge ulmet ka.

Jutt käib tüdrukust kelle nimi on Angelicha. Teda kutsutakse tavaliselt Angel'iks. Tüdrukul on ingelik nägu. Tal on sügavsinised silmad. Heledad peaaegu valget meenutavad juuksed ning veatu nahk. Ta on tark, lõbus ja abivalmis. Kurjaks saab ainult siis kui on põhjust. Ta elab oma õe ja emaga linnas nimega Los Angeles. Nad just kolisid sinna linna. Mingi kuu aega tagasi. Angel ei tea oma isast midagi ning ta ema ei räägi ka temast. Ta ema läheb pingesse ning vägagi närviliseks kui tüdruk küsib oma isa kohta.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angelicha! Tule palun korraks alla! hüiab ema alt korruselt. Jah kohe tulen! vastan ma. Otsin kapist endale kleidi ning panen selle selga. Kammin juuksed ja tõmban veel õhukese pusa selga. Jooksen klaastrepist alla ning peatun viimasel astmel. Ema vaatab mulle pead vangutades otsa Sa ju tead, et ei jookse trepist alla. Pööritan silmi. Küsin ruttu Miks ma alla pidin tulema? Ema vastas oma käekotti võttes Ma lähen nüüd tööle, Cassandra on tädi juures ning sina käitu korralikult. [b] Ma noogutan ning ta lahkub. Ma lähen kööki ja teen endale võileibu. Söön need ära ning lähen esikusse. Panen jalga pisikese kontsaga kingad. Täna lähen põhimõtteliselt esimest korda jalutama. Muidu olen väljas käinud autoga. Võtan oma puutetundliku telefoni ning panen selle koos rahaga õlakotti. Õlakoti panen üle õla ning astun majast välja. Lukustan ukse. Võtan sammud ranna poole. Mõnus suvetuuleke käib minust läbi. Rannas lähen ma jäätisekohvikusse ja tellin endale shokolaadijäätisekokteili. Istun sellega lauda ning mõtlen. Mõtlen mida edasi teha. Kui kokteil joodud lähen leti juurde ja võtan shokolaadi tükkidega jäätise, maksan selle eest ning astun kohvikust välja. Ma ei märka kuidas kaks poissi mulle vastu tulevad. Põrkan vastu ühte poissi ning kukkun istuli. Poiss vabandab [b]Vabandust ma ei näinud sind. Ma raputan pead Pole sinu süü..ega ma ise ka ei vaadanud kuhu lähen. Ta aitab mu püsti ja...läraki..jäätis kukkub tema valgele pluusile. Ma tahaks maa alla vajuda. Mu põsed tõmbuvad punaseks ning ma löön pilgu maha. See poiss hakkab naerma Ära selle pärast muretse. Pluusi saab puhtaks pesta. Ma vaatan kõrvale Äkki tuled minu poole? Ma pesen selle ära. Ta noogutab. Hakkame kõndima. Teel minu kodu poole tutvustab ta Mina olen Michel ja tema on mu vend Mike. Ma naeratan Mina olen Angelicha, aga võite öelda Angel. Poisid muigavad. Jõuame minu majani. Ma avan ukse ning lasen poisid sisse. Võtame jalanõud jalast ning kõnnime elutuppa. Michel andis oma pluusi. Mingiks viieks sekundiks jäin ta paljast ülakeha vahtima. Nii lihastes. Ruttu kiirustan ülesse ja panen pluusi pesumasinasse. Panen pesupulbrit ning erilist plekieemaldajat. Käivitan pesumasina ning pööran ümber. Võpatan kuna mu selja taga seisab Michel. Kk..Kuidas sa nii ruttu siia said? Michael naeratas See mingit moodi saladus või nii.
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Angel *1* Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angel *1*   Angel *1* Icon_minitime19/2/2011, 20:16

Suhteliselt naiivne tundus. Usu mind, lugejat ei koti kas su telefon on puutetundlik vƵi mitte.
Ɯldiselt ei meeldind aga ma tƵesti loodan et see lƤeb edasi ja sul on paar osa valmis vƤhemalt muidu sa ei tea ju ise ka kas hakkab ilmet vƵtma v6i ei.
Edu igal juhul;)
Tagasi üles Go down
 
Angel *1*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lucifer's angel
» Angel with a shotgun

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Põnevusjutud (vanemad)-
Hüppa: