MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)

Go down 
4 posters
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime25/9/2008, 17:26

Selline asi juhtub, kui ma õhtul peale mõnda sündmust und ei saa ja mõnda inspireerivat laulu kuulan. Very Happy Tglt ma otseselt ei kuulandki... järsku jõudsid sõnad teadvusesse. Very Happy
Ja siis tuli selline... kirjutamistuhin. Very Happy
Suht mämmutatud teema, kuid siiski. Very Happy
Juhin tähelepanu faktile, et ma olin sel hetkel totaalne... maiteamis.:d
Imelik ülesehitus jn. :d


Come and go.

Siin, keset ööd Hang on´i kuulates tuli jälle selline tuju, et oleks vaja natukene kirjutada, Sellest, mis on ja mis mitte. Loodetavasti mitte eriti pikalt... Mul uni tglt. Very Happy (A)

Uus laul. Hoia teda veel.

Jututeema: Sõprus.

Inimesed tulevad ja lähevad. Mõned saavad kallimaks, kui teised, samas on jälle totaalseid maanteemuhki.

Kui ma vaatan sõpru, kes on mul pea et sünnist saati... Mis kismasid meil ka olnud pole... Alates feikidest lõpetades mõndade päris hullude kät¹idega.

Uus laul. Just stand up.

Nagu... mõned sõprused ja inimesed on nii kallid ja sisse juurdunud, et... Kui neid pole, on pool elu mõtet läin´d. Ning kuidas nendega tulest-veest läbi käidud.

Siis on jälle uusi ja paljutõotavaid sõprusi, mis lõpus siiski totaalseks crap´iks osutuvad. Kuid lootsid neist nii palju...

Kuid samas. On ka uusi, aeglaselt arenenud sõprust, mis peab vastu ka raskemaitele katsumustele.

Laul: My world.

Üheks neist katsumustest võiks lugeda ka lahkukasvamist. Te olete 2 totaalselt erinevat inimest, kuid te vajate üksteist nagu tuli hapnikku.

Ja siis... parim sõprus, mis üldse olla saab, lõppenud tänu esimesele suuremale katsumusele. Või siis vahest ka... arusaamatusele.

Tglt räägiks veel palju, aga... Hetkel piisavalt vist juba. Very Happy Pole vaja kätt ära väsitada. Rphkem. Käekiri suht algusest metsa poole, ma vaatan. Very Happy

24.09.08
Sille.
Laul: Painkiller.


___________________________________________________________________
Nonii. Lõpetasin selle ümber kirjutamise hetkel, mil ring sai täis. Very Happy Noh, st, et mul hakkas arvutist ka Hang on tulema. Kuid lõpus ja alguses see imelik asi, kuna ma kirjutasin selle eile omale märkmikusse.

Natukene poolikult. Oleks kirjutanud asju rohkem lahti, aga ma teadsin alateadvuses vist isegi siis, et siia tuleb asi üles... Ja ma olen siin kirjeldanud asju, mis minuga on juhtunud.

Õnneks on neid tulest-veest läbi käinud ja veel tugevamaid sõprusi, kui enne, palju rohkem! :) Ja see lahkukasvamine... Noh, üks täiendab teist. Nii palju, kui me üksteise isiksusi endasse laseme. Very Happy Ja samas... eksisteerimine teineteiseta, meie mõtete, tekstita jms... mõeldamatu! Very Happy
Btw, palju õnne juba ette ära, Tuula. :)
Mis sest, et sa seda arvatavasti ei loe. Very Happy


Viimati muutis seda nasicc (26/9/2008, 16:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime26/9/2008, 00:23

kas see oli nüüd nagu jutt? Very Happy
ja mitmeosaline?
või misasi?? Very Happy:D

aga jeaah, omapärane, vist, aga heaa. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime26/9/2008, 16:45

Üheosaline heietus. Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime26/9/2008, 17:11

Vahepeal oli segane.. Aga huvitav Wink
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime14/4/2009, 09:46

Minu arust oli see nagu minu elust.
Veidikene veider, aga mulle ikka meeldis.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime14/4/2009, 16:17

:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)   Come and go. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Come and go. (1. osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: