MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Samantha - teismeline vampiir

Go down 
5 posters
AutorTeade
Lallu
Tasane
Lallu


Female Postituste arv : 2
Age : 26
Asukoht : Eesti, Tallinn

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime16/2/2011, 16:29

Samantha - teismeline vampiir

I osa


Minu nimi on Samantha Spring. Mul on mustad, pikad ja lokkis juuksed, ning kuldsed silmad, kui ma verejanune pole.
Ma elan väga väikses külas, Forksi lähedal, ning muidugi käin Forksi koolis. Me kolisime isaga siia paar kuud tagasi, sest linnas oli meil vampiiridena raske elada, ning samuti oli seal vahete vahel liiga palju päikest. Ma olen vampiir aastast 1988, mu isa pidi mind muutma, sest muidu oleks ma surnud. Mul oli mingi väga tõsine haigus, millest ma praegugi õieti ei tea.
Mu isa nimi on Alex Spring, tema on vampiir alates pärast minu sündi, ehk aastast 1910. Mu isa on fantastiline, ta on väga sõbralik, ning ta teeb vahete vahel nalja. Ta kingib mulle sünnipäevaks alati midgai kallimat. Näiteks eelmine aasta kinkis ta mulle iPhone'i. Üleelmine aasta Mac Book'i. See on tegelikult jube lahe, kui sul sellised asjad olemas on. Mina ise, oskan veel kitarri mängida, hakkasin õppima seda 5 aastat tagasi. Paps õpetas mind, tema on kitarri mänginud umbes 20 või isegi 30 aastat. Kui mõelda, siis vampiir pole olla kohutav, vahest isegi lahe. Sa jooksed ülikiiresti, sa sööd ainult loomi, või tähendab jood nende verd. Kui ära harjuda, siis inimesed ei aja sind janule, kuid esimesed aastad olid rasked. Isa aitas mul end taltsutada, ning nüüd suudan seda iseseisvalt teha.

24.Oktoober, 12.00. Bioloogia tund__________
Istun bioloogias Amy Green'iga. Ta on väga sõbralik tüdruk, ning talle ei meeldi see, et mul poissi pole. Ta on ainuke klassis kes teab, et vampiir olen. "Sam," sosistas ta. Mina just kuulasin õpetajat, ning olin süvenenud tema juttu, ning Amy't ei kuulnud. Ta hakkas mind küünarnukiga togima, "Mis on?" küsisin ma.
-Tule pärast tundi minu juurde.
-Ei.
-Miks?!
-Miks ma peaks tulema? Ja ole vait, ma kuulan õpetajat.
Seekord sain veidi vihaseks. Õpetaja katkestas oma jutu, "Sam! Amy! Palun olge vakka!" ütles õpetaja. Me mõlemad noogutasime. Tund lõppes. "Sa oled loll, Amy." ütlesin. "Hm.. Ma arvasin, et otsid poissi, aga nojah, kui ei taha siis palun väga." ütles ta. Ta solvus selle peale, et ma ei rääkinud temaga tunni ajal. Issand jumal. Järgmist tundi meil polnud - matemaatika õpetaja jäi haigeks ja asendada ei saanud keegi. Läksin koju. Isa oli veel tööl. Sain vabaaega. Läksin metsa jahile, kodus meil polnud mingit looma, ning pidin verd saama. Jõudsin metsa. Seisin seal ja vaatasin ringi. Vaikus. Haudvaikus. Linnud laulavad. Järsku, raks. Ja hiljem veel kord raks. Ning põõsaste tagant tuli välja üks kena noormees. "Tere, "alustas ta. "Minu nimi on Tom. Tom House." tutvustas ta end. "Sam." ütlesin. Ta noogutas. Ma üritasin talle mitte näidata, et esimesest silmapilgust hakkas ta mulle meeldima. Ma jooksin edasi, et saaki kätte saada, ning ilus brünett, kuldsete silmadega jäi mu selja taha. Järsku jäin seisma. "Kus sa elad muidu?" karjusin talle kaugelt. "Mida?" karjus ta vastu. "No issand jumal." ütlesin endamisi, ja tulin talle ligemale. "Kus sa muidu elad?" küsisin uuesti. "Aa, siin lähedal. Näed seal." osutas ta meie majast mitte väga kaugele. "Okei." Ning see oli kogu meievaheline jutuajamine. Ma jätsin temaga hüvasti ja leidsin oma saagi.

(edasi ei saanud juttu kirjutada,, pean venda vaatama, varsti kirjutan endasi Very Happy )
Tagasi üles Go down
http://www.juttudemaailm.gip-gip.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime16/2/2011, 16:38

Emm, muidugi on lühike. Siis kõige alguses see välimuse kirjeldamine jne võiks tulla kõik jutu sees. Oleks veidi loomulikum.
Ma hakkasin naerma, kui nägin sõna "Forks". Mitte, et see halb oleks... :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime16/2/2011, 17:31

oot . isa sai vampiiriks pärast tütre sündi, aastal 1910. kas siis tütar sai vampiiriks 78-aastaselt ??

mm üldiselt mulle hakkavad juba närvidele käima kõik need vampiirilood Very Happy sorri , aga tõesti
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime6/4/2012, 13:34

Lahe, aga see meenutab natuke Twilight'i .
Mulle meeldivad vampiirid Very Happy
Kuna uus? kui ültse jätkatakse .
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime6/4/2012, 13:42

Okei! Ma siis ka mainin ära, et meil siin varsti pooled jutud koosnevad vambiiridest. Hmm...Twilight on jah hea raamat, aga peaks juba aitama nendest libahuntidest ja vampiiridest.

Mind ennast ajab kohutavalt närvi, et kõike Twilight'iga seostatakse ja plaplaplaplaaa.

Sulle endale meeldivad vampiirid? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime6/4/2012, 13:44

Hahhahahhah ma avastasin oma üle aasta vanuse kommentaari siit ja mõtlen, et kuidas ma üldse tookord tähele panin seda aastaarvude ebatäpsust Very Happy

Aga tõepoolest, kui ehk see Lallu käib siin, siis ma annan ka märku, et ma tahaks ka siiski uut osa millalgi näha.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Samantha - teismeline vampiir Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samantha - teismeline vampiir   Samantha - teismeline vampiir Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Samantha - teismeline vampiir
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kibestunud teismeline
» Kas teismeline sobib staariks? Uus Osa!
» -Samantha-
» "Teistsugune Ameerika teismeline"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: