MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)

Go down 
+10
Tärru.
bbrit .
Unknown Artist
EITC.
Lammas
black
ThatsMe
Kärolyn
padjanägu, [h]
chelsea
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorTeade
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime12/11/2008, 22:18

Heaaa:)
Uut!
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime12/11/2008, 22:25

Ma tean küll täpselt, milline see lõpp tuleb, aga ...
"Martti jooksis Kristeli üles korrusele järgi, sest ta sai aru, et Kristel tundis ikkagi tema vastu midagi, kuna ei suutnud poissi Mariliga koos näha. Ta vaatas käik toad läbi, kuni leidis lõpuks Kristeli viimasest, istumas voodi peal ja nutmas. "Kristelkallis, mis juhtus?" küsis ta, kuigi teadis väga hästi, mis viga oli. Kristel kuivatas kähku pisarad. "Ei midagi," vastas ta kähku, teeseldes, et kõik on korras. Martti astus ta juurde. Kristel tõusis voodi pealt püsti. "Kas sa tead ...?" alustas Martti vaikselt, astudes sammu veel tüdrukule lähemale ja võttes temalt ümbert kinni. "Kas sa tead, et ma armastan sind nii väga?" Kristel näis algul ehmunud, kuid naeratas siis. "Mina sind ka," sosistas ta enne, kui nad suudlesid.
THEEND!"
Oh, ma peaks kirjanikuks hakkama.
Et siis me teame kõik nüüd, mis juhtub, aga kas me PALUN saaksime hästi kähku selle viimase osa?Ja vabandust, kui ma terve osa sõna-sõnalt ära kirjutasin, ma tegelikult ka ei mõelnud, ma lihtsalt olen osav XD.


Viimati muutis seda EmoInTheCorner (13/11/2008, 20:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime12/11/2008, 23:43

ei ütle midagi enne loo lõppu...

Tee ruttu, küüned juba lühikeseks näritud ja süda jätab lööke vahele (eluohtlik)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime13/11/2008, 12:07

Krdi Marili, kägistaks ära ghrhrhrhhrrrgggghhh
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime13/11/2008, 15:49

EITC, hahaaa, mega naer. Very Happy Aga tõsiselt, ma vaatangi, et sa pole ise ühtegi juttu kirjutanud. Mismõttes, sul tuleb see nii hästi välja ju! :) Tegelt on nii, et ühe asja sa unustasid. Kristeli osa tuleb ma-vormis ju, nii et jamh. Ja ma ei oska kõike nii kokkuvõtlikult kirjutada, ma pean jällegi üle ülipika peatüki kokku kirjutama. Very Happy
Täna õhtul saate vb, kuigi tegelikult ebausutav, et vanemad mul arvutis lubavad olla, kui mul asjad pakkimata on ja ma homme ära lähen juba ja homseks ÜLIpalju õppida ka. Aga homme tulen koolist varavara ja siis kriban uue kiiirestiii. Very Happy Nii et oodake homme, ma kogun mõtteid. :)

Muidu tänud kõigile! :)
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime13/11/2008, 19:07

põõõõh, :d
ausõna kirjuta see osa valmis, siis on kõigil hea olla :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime13/11/2008, 20:22

Ahaa, aga sa eksid! Very Happy
Ma KIRJUTAN juttu, mul pole lihtsalt veel valmis ja ma ei taha enne üles panna - kes teab, äkki kaob ind päris enne lõppu ära ja siis jääb mingi lõpetamata Very Happy
Kuigi ma juba NII kibelen esimest osa üles panema XD
Ja ma tegelikult kirjutasin suht Martti-seisukohast, ma arvan .. XD
Ja ma TAHAN juba uut osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime13/11/2008, 21:31

mm.. *ei ütle midagi*
jutt oli muidug PERFEKTO, mis muud! Very Happy
ja RUTTU see viimane osa meile! ja siis järgmine hooaeg, justament! Very Happy
VÄGAÄGE JA RUTTU UUT! (L)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 16:03

Suudate seda uskuda? Ma sain hakkama, ma sain hakkama, ma sain hakkkaaaamaaaa! Viimane peatükk ja nüüd jutt läbi. See on tegelkult teine jutt, mille ma ära olen lõpetanud. Esimene oli see Varicella fikk vms, mis seal vanas snlhmn-is oli ja mida vanemad olijad vast lugenud on ka. Too oli nii hale jutt, et mul hakkab juba praegugi mõeldes hale. xD *vaatab vanas snlhmnis ringi* HAHAHAHA, ma sain tolle jutuga kolmanda koha seal järjeka võistlusel. Ok, misiganes, hale on ikkagi. Very Happy Mitte et see väga parem oleks, aga tegelikult see meeldib ikka rohkem.

Teiste hooaega? em, tegelt on mul mõtteid olnud, aga ei tea. Ma lähen nüüd täna Soome ära ja siis seal kirjutan miskit. Eks ma vaatan. Ja kuna ma teie kallite lugejate kommentaare ei näe, siis kirjutage neid häääästi palju, et siis, kui ma Soomes olles korraks netti saan, neid hästi palju on ja ma loen neid mitu tundi(ok, mitmest sekundist piisab xD)

Aga okei, viimane osa on hästi mitteetteaimatav, yes i know. Very Happy


KRISTEL


Ma ei suutnud nutta, isegi kui ma oleks seda tahtnud. Ma olin lihtsalt nii ¹okeeritud, nii ehmunud, nii pettunud, nähes Marttit taas koos selle Mariliga. Kui me oleks Marttiga taas käima hakanud, oleks ma ilmselt sellega leppinud, et nad sõbrad on, aga see oli küll viimane piisk, nähes neid isegi siis koos, kui ma olin palunud Marttil end oodata. Kas poiss polnud siis tõesti aru saanud, et ma olin teda siia peole kutsunud ja temaga kogu peo vältel niimoodi käitunud vaid sellepärast, et me taas ära lepiksime? Või siis ta lihtsalt ei tahtnud ära leppida ja üritas mind eemal hoida, kutsudes Marili enda juurde?

Jooksin sellesse samasse tuppa, mis enne tühi oli. Õnneks polnud ka praegu seal kedagi. Ma oleksin tahtnud kõige parema meelega koju minna, aga esik oli inimesi täis ja ma ei oleks suutnud neist mööda trügida. Seepärast tulin siia. Lasin end voodile selili ja vahtisin lakke. Sisemiselt ma nutsin, kuid näha polnud ühtegi pisarat.

Mõne hetke pärast avanes uks. Ma isegi ei vaevunud vaatama, kes see on. Raudselt mingi peoline kes lihtsalt tubasid uudistab. Ma ei uskunud, et see võiks keegi teine olla, ma ei suutnud seda uskuda lihtsalt.
Seda suurem oligi mu üllatus, kui järsku tundsin, kuidas keegi mu kõrvale lamama potsatab. Pöörasin pilgu hetkeks kõrvale ja nägin Marttit. Mu kurku kerkisid nüüd pisarad. Ma ei teadnud kuidas olla, või mida teha. Kuid ma ei pidanudki midagi tegema. Ja ma ei kavatsenud isegi midagi öelda.

”Kristel,” sõnas Martti pehmelt. Ta lootis ilmselt, et ma pea tema poole pööraksin, kuid ma ei teinud seda. Ma lihtsalt ei suutnud. ”Kristel, palun vaata siiapoole,” ütles ta uuesti. Kui ma taaskord ei reageerinud, võttis ta õrnalt mu lõuast kinni ja pööras mu pea tema poole. Tundsin, kuidas pisarad mu silmadesse kogunevad. Ma ei suutnud talle otsa vaadata.
”Kristel.. see mis praegu seal elutoas oli, oli eksitus. Sa arvad valesti,” rääkis ta. Tavaolukorras oleks ma turtsatanud ja öelnud, et sa oled seda juba nii mitu korda varem ka öelnud ja noil korral pole see kahjuks tõele vastanud. Aga praegu ma ei suutnud, sest kui ma suu avanud oleks, oleks ma nutma purskenud. ”Marili tuli ise minu juurde. Ma vältisin teda terve pidu. Ja ta valis kahjuks väga vale aja minu märkamiseks. Meie vahel pole mitte-mitte-mitte midagi, see kõik on lihtsalt üks kuradi haige kokkusattumus. Ja ma ei väida, et me poleks temaga viimasel ajal enamus aega koos veetnud, sest me tõepoolest oleme. Aga tea, et me oleme ainult sõbrad. Ja pealegi on ta viimasel ajal mulle tõsiselt närvidele hakanud juba käima.”
Ma ei tea miks seekord nii oli, kuid ma uskusin teda. Tõepoolest uskusin. Ja just sellepärast, et ma tahtsin uskuda. Ma surusin hetkeks enda uhkuse alla ja võtsin kõike mida ta ütles, tõena. Ja kuna ma ei saanud ikka veel midagi öelda, kuna see kõik ajas mind tegelikult veel rohkem nutma, siis ma lihtsalt naeratasin. Kuid ma arvan, et sellest piisas. Sest Martti naeratas mulle vastu.

Meie vahele kerkis taas vaikus ja ma sain aru, et nüüd pean mina midagi ütlema. Ma pühkisin sõrmedega enda pisarad ja kogusin ennast. ”Ma..” alustasin kohmetult. ”Ma olen nii loll olnud,” pomisesin läbi nuuksete. ”Ma olen tõsiselt tahtnud sinuga ära leppida, iga kord kui me näinud oleme, aga ma ei suutnud lihtsalt. Ma olen nii kuradi loll, et see ajab mind ennast ka nüüd oksele.” Tõusin voodisse istukile ja peitsin näo kätesse. Ma teadsin, et nüüd on kõik korras. Ja see ajas mind veel rohkem nutma.

Martti tõusis minu kõrvale istuma. Ta võttis mult ümbert kinni. ”Ära nuta,” sosistas ta. Raputasin vaid pead. ”Sorry, Martti. Sorry, et ma nii loll olen olnud, vabandust et ma üldse kõigest nii suure numbri tegin, palun nii väga vabandust,” pomisesin läbi väikeste nuuksete. Ta tugevdas haaret minu ümber ja ma tundsin, kuidas ta naeratas. Ta pöördus minu poole. ”Ära nuta, Kristel. Muidugi annan ma sulle andeks. Kuid mida siin õigupoolest andagi on, mina olin ju teelikult süüdi. Nii et anna parem mulle andeks,” rääkis ta. Ma tõstsin pilgu ja vaatasin tema poole. Ja ainult naeratasin. Läbi pisarate, mis nüüdsest juba rohkem õnnepisarad olid.
Ma pühkisin käega üleliigse vee enda näolt ja vaatasin poisile silma. Seejärel kallutas ta end minu poole ja me suudlesime.


Umbes kümne minuti pärast jalutasime me käsikäes trepist alla. Ma olin käinud WC-s ja ennast natuke nutmisest korrastanud ja nüüd oli kõik jälle hästi. Kõik oli veel paremini, kui ma tegelikult oodanudki olin. See oli uskumatu. Me rääkisime veel mõned hetked, ma ütlesin talle, et ka minul pole Mathiasega tegelikult midagi tõsist olnud, et ma armastasin tegelikult kogu see aeg teda.
Pöörasin veel korraks pilgu Marttile, kes mulle nii armsalt vastu naeratas. See lausa kiskus enda suu ka kaardu.

Jõudsime elutuppa, kus pidu ikka veel täiega hooga edasi käis. Enamike ruumisviibijate pilgud pöördusid meie poole, kuid ma olin liiga õnnelik, et neist välja teha. Ma vaid naerasin laialt. Seejärel pöördusin taas Martti poole. ”Ma olen kohe tagasi,” sosistasin talle kõrva ja lasin siis tema käest lahti. Jalutasin inimeste vahelt läbi ühe diivani juurde, kus Mathias istus. Seisatasin poisi ees hetkeks ja vajusin siis enda täie raskusega kaela. Kallistasin teda nii tugevalt, kui ma veel suutsin. Panin sellesse kallistusse terve enda õnne. ”Sa oled maailma parim sõber. Päriselt!” sosistasin. Lasin poisist lahti ja vaatasin ta näkku, kust paistis õnnelik naeratus. Poiss noogutas ja nõksatas siis peaga Martti poole. Noogutasin õnnelikult ja jalutasingi siis tagasi poisi poole – enda poisi poole.

”Ja mille eest nüüd see oli?” küsis Martti muiates. Ta hääles polnud mitte üldse pahameelt või miskit, see oli pigem lõbus. Ja tegelikult oli ka ju põhjust.
”See kõik on Mathiase pärast. See, et ma sind siia kutsusin, see et ma sinuga ära leppida tahtsin. Ise poleks ma nii julgele ideele tulnud,” rääkisin õnnelikult. Martti naeratas. ”Ja mina pean ka teda nüüd ee.. hingetuks kallistama minema?” küsis ta naerdes. Kehitasin õlgu. ”Noh, sa ju võiksin,” alustasin lõbusalt. ”Aga mulle piisab täiesti, kui sa ainult mind hingetuks kallistas.” Ja ta tegigi seda. Hea hüll, ta ei kallistanud mind täiesti hingetuks, sest ma jäin sellegipoolest ellu, kuid üle keskmise tugev oli see kallistus küll. Ja mulle meeldis.

Edasi suundusime me kahekesi ühe diivani juurde. Martti lasi end istuma ja tõmbas mind kaasa, endale sülle. Enamus inimesed, kes elutoas istusid, jälgisid meid ja see tekitas minus sellist rahulolu. Eriti heaks tegi mu meele see, et Martti käitus minuga nii ka Marili ees. Tüdruk istus kõrvaldiivanil ja oli kuidagi näost ära vajunud. Ei tea küll miks? Aga ma olin lihtsalt nii õnnelik, et talle kaasagi tunda. Mitte, et ma muidu oleks tundnud.

”Tead, ma mõtlesin, et Marilist ja Mathiasest võiks täitsa hea paar tulla. Noh, mõlemad oma paariliset nüüd ilma,” ütles Martti mulle naerdes. Kortsutasin sügavalt kulmu. ”Marilist ja Mathiasest?” küsisin turtsatades. ”Kohe kindlasti mitte. Mathias teenib ära kolm korda parema tüdruku, kui selle litsi,” ütlesin ma silmi pööritades. Kui ma Martti esimest näoilmet nägin, arvasin, et ta hakkab vastu vaidlema ja solvub, et ma Marilit litsiks kutsusin, kuid mõne hetke pärast ta turtsatas. ”Võib-olla on sul õigus,” lausus ta naerdes. Mina turtsatasin samuti. Pöördusin poisi poole, naeratasin talle veelkord ja surusin enda huuled taas tema omadele. Kõik oli hästi.


THE END.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 16:31

Awwwwwwwwww :) Niiii hea lõpp oli Razz Super!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 16:44

õõõh,
ööömh,
põõõõhh
Hea oli, :)
Väga armas Very Happy
avvvvvvvvvvvvv
(L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 18:02

Jaaa...

Väegade lahe jutt on olnud!

A ega Soome sind päästa! Kohe kui oled tagasi, pane uus jutt hakkama!
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 18:10

Tänud :)

Ma tean, ma tean. Kohe kui Soome jõuan, hakkan paberi peale midagi kirjutama, tagasi tulles trükin sisse ja siis hakkate alles uusi osasid saama. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 18:18

WOOOOOOHOOOOO!
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 20:04

Nii armas lõpp oli =)
Ja kokkuvõttes ülihea jutt (Y):)
Mulle meeldis ^^
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 20:30

niihea!:)Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 20:31

ma lihtsalt nutan, suht. see lõpp oli nii nunnu, daisy. (L) kristel ja martti on nii nunnud koos, nagu. (:
armastan <3
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 20:36

NUMMI!
Tead, mul on mõte.
Järgmise juttu võiksid teha Matthiase vaatenurgast - noh, kuidas tema kedagi sebib jnejnejnejnejnejne.
See oleks hästi nunnu.
Tegelikult ma võiks ise ka selle valmis kirjutada! XD
Ainult ma kirjutaks nii kaua, et see saaks umbes alles juulis valmis XD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime14/11/2008, 21:57

Kauas sa soomes oled ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime15/11/2008, 12:07

kolm nädalat peaks olema, vist XD (kui ma ta eputamisest õigesti aru sain) ja ta juba läinud ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime15/11/2008, 13:55

NIIIII HEA !!
Ma lugesin selle algusest lõpuni praegu läbi .
Parim noh ! I love you I love you I love you I love you I love you
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime30/7/2011, 04:09

See lugu oli lihsalt.. v a p u s t a v. Olen sõnatu. Sellest võiks isegi kahe osaga raamat tulla. Very Happy
Aga eelkõige meenutab see lugu mulle mu ühe klassiõde ja tema poisi stoorit. Et on ka kaua koos olnud ja sobivad ideaalselt ja nii.. Aga seda maitea, kas neile veel tuleb ühist lõppu. Aga siiski, kuigi see jutt on 3 aastat vana ja ma alles selle nüüd leian, siis on see täiesti heaa!
2 tundi lugesin vähemalt seda Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)   Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud) - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõik mis on hea ei tee head. (lõpetatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Head uut aastat!
» HHH 575, head aega

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Chelsea looming-
Hüppa: