MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meenutused (kustutatud)

Go down 
+23
liisucatye
V2ikeP2ike
C0oozz
Triinut6
Hippi
Herbts
Mezilane
mjauu
Naughty
Smile*
-mariliis
Balerina
kiiisu
FlyWithMe
SugarPiece
MerkaaaTibuuu
kurmzu
shine
PINK
Audrey
Dreams
nasicc
Karro
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 16:04

Rahu ainult rahu Very Happy
Ei tegelikult ei ole kogu-aeg. Ainult siis kui mule ÜLI hea tuju on.. Nüüd pm vist ainult nii ongi, sest kool on kohe-kohe läbi, ja siit tuleb NII palju häid kommentaare Very Happy
Kui nassic kommenteeris, siis ma reealselt jooksin mööda maja ringi ja kilkasin õnnest, see tegi tuju nagu MEGA heaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:25

Oh, Karro, ma loodan, et minu kommentaar teeb ka su tuju heaks Very Happy *sel juhul ole seintega ettevaatlik- need on kõvad*
Mulle meeldis. Mulle väga väga meeldis, kuigi mulle ei meeldinud see, et need osad nii lühikesed olid Evil or Very Mad That's so mean.
Pealegi see pealkiri on kuidagi nii kutsuv ja no damn, I like it. Tõsiselt. Ma ei oskagi midagi lisada...
Ja eriti lahe on minu meelest veel see, et kui sul see jutt nö äkki tuli. See teeb selle minu jaoks veeeelgi huvitavamaks.
Nii et... UUT OSA.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:29

Muidugi teeb tuju heaks! :)
Mulle meeldivad sinu jutud ja kui sulle minu jutt meeldib, teeb see tuju kohe VÄGA heaks! Very Happy

Nuuu.. Eks ma ürita neid osasid siis pikemaks venitada. Mul oli lihtsalt natukese kiire ja siis ei saanud nii pikki teha kui lootsin.. Very Happy

Pealkirja eest peaksin ma tänama Dreams'i.. Temalt küsisin nõu ja nii jäigi. :)

Aitähh kommentaari eest! :) Ja uut osa üritan kohe-kohe kriblama hakata, kuigi mul on vaja veel üks kirjand ennem ära teha -.- Edu mulle.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:37

Mina kirjutasin oma viimase kirjandi ligi kuu aega tagasi Very Happy
Ma suht naersin siin, kui hakkasin mõtlema et me saame üksteiselt osasid välja pressida Very Happy a'la ma enne ei pane uut osa, kui sina ei pane uut, LOL
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:39

Haha.. Very Happy
Meil Dreams'iga mingi a'la taoline värk käib juba Very Happy
Hull väljapressimine käib... Uskumatu Very Happy
Ma ei uskunud et see jutt nii meeldima hakkab kohe.. Aga jah.. Äge.

Mul on haige kirjandi teema kaa -.- "Kõik ei ole kuld mis hiilgab" Ideid absoluutselt ei ole -.-
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:47

Oh, see on tegelikult päris hea teema ju. *Kas õpsid on mingid erilised asjandused või? Viimasel nädalal tahavad et te kirjutate kirjandeid??????*
Minu üks esimesi mõtteid oli näiteks see, kuidas mõned inimesed mõtlematult teatud asjadest (a'la töö välismaal jne) kinni haaravad ja hiljem pettuma peavad....
Suht... pettumustest saabki kirjutada. Noh, mina küll kirjutaks. Very Happy Aga jah, ausalt ma pole üldse kade Very Happy Ma juba kuu aega põhimõtteliselt ootan lõpupidu ja suvitan niisama Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 17:59

Hah.. Jaa õrrita jah. Tahaks kah väljas istuda ja pleesitada ja ilma nautida, a mida mina pean tegema? Toas kopitama ja mingit kuragi kirjandit tegema -.- Nii ebaaus.. Aga vähemalt ma pole ainus ja see lohutab mind Very Happy

Aga peaks nüüd tegelt juttu kah kirjutama hakkama.. Edu mulle Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 18:15

Ma peaks ka kirjutama juttu...
Aga ega minagi eriti peesitada ei saa. Ma käin töööööl Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 20:02

*


Viimati muutis seda Karro (19/1/2016, 13:40). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 20:47

Heh. Very Happy
Sa tegeled siin minu ego tõstmisega ka. Very Happy
Mulle meeldib. :) (lõigudlõigudlõigud xD järgmise inimese tekst järgmisest lõigust ikka. Very Happy)
Ma alguses arvasin, et Romet surnud või midagi. Very Happy Just tegin endale mõtteis märkuse, et sind selle kohta pinnima hakkaksin, kui tuli välja, et Romet on väga elus ja väga kihlatud. Very Happy
Hmmmmmmmh.. Very Happy
Edasi! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 21:04

Hihi.. Juhtub Very Happy
Tore, et sulle meeldib. Mulle meeldib, et sulle meeldib :)
Ja lõikudega niimoodi, et eks ma jätan siis meelde. Järgmine osa tuleb LÕIKE täis Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 21:33

Ähvardus, eh? xD
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:21

Appppppppi, ma olen tegelikult praegu solvunud Rometi peale -.- Ma ei tea miks, ilmselt sellepärast, et ta on kihlatud ning sellele Miale ta sügaval südamesopis meeldib väga palju, eks :). Very Happy
Mida, sa ajad, et sa ei oska kirjutada, see on 1 nii armas lugu 2 selline mõnus "kodune" lugu. mdea ma ei oska seletada, loodan, et sa saad aru. 3 on lihtsalt kolm ja 4 Ma armastan seda juttu. (seda ma ei väsi kordamast) Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:30

Rometiga läheb asi veel põnevaks... Ma loodan vähemalt. Praegu on mõtted tema suhtes küll selised, et hoia mütsi Very Happy

Aga ei oskagi juu... Eriti. Sa lugesid mu teisi lugusid, nii et.. Very Happy
1 aitähh
2 Sain aru, ma mõistan sind
3 kolm on hea (Y) Very Happy
4 Olen aru saanud jah.. Aga tore siis. Siis on vähemalt inimesi, kes seda loevad ja ootavad.. Very Happy

Loodan, et see ikka meeldib kõigile. Hihi Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:33

Läheb põnevaks v ??? Jesss, Very Happy cheers

No mina igatahes loen külll seda juttu KINDLASTI !! :) always and forever (niikaua vhemalt kuni see jutt valmis on) Wink
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:36

Ja siis kui see lugu ükskord läbi saab, siis sa loed seda veel ja veel, ning mõtled et sa olid ikka loll, et sa seda lugu kunagi üldse lugema hakkasid Very Happy

Mina näiteks ei suuda seda lugu teist kordagi enam läbi lugeda.. Ma arvan ikka, et see on mingi kahtlane ja ma ei tea mida Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:42

näkää, ma ei kahetse kunagi, et ma midagi lugenud olen, Very Happy vbla ainult see kohustusliku kirjanduse osa, koolis, -.- "Kalevipoeg" ja viiendas v kuuendas oli "Kevade" appppi. Ma jäin magama. Ja ss eelmine aasta "Robinson Crusoe" Ma sõnaotses mõttes jäin magama, jõudsin kolmanda leheni välja, järgmine hetk oli see, kui ma ärkasin Very Happy

See pole kahtlane, ma ei jaksa seda enam korrutada, Very Happy. *Siia lõppu tuleb see mu tavaline arvamus jutu kohta* :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:46

Haha.. Ma vihkan kohustuslikku kirjandust.. Täna saime eesti keele õpetajalt lehe, kus oli suvelugemine peal -.- Mine pekki kui palju neid oli. Okei osad raamatud olid täitsa huvitavad, aga c'moon ON SUVI!!! Ma tahan puhata ja päevitada, mitte mingit kohustuslikku paska lugeda. Vabandust väljenduse pärast. okei ma saan aru, et ma loen suvel oma vahast tahtest mingi raamatut, kui ma päevitan või kirjutan midagi.. Aga et ma pean lugema, mis on mulle peale surutud.. Ei aitähh.

Okei- okei.. Ma jätan selle kahtlase teema siis rahule Very Happy
P.S: *sosistades* Aga minu arvamus ei muutu Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:49

mul sama, Very Happy selle kohustusliku kirjanduse kohta, kui mulle midagi peale surutakse, siis ma just ei tee seda. Vabast tahtest ikka võib. See on nagu koristamine, kui ema käib peale, ss pole kunagi piisavalt viitsimist, aga kui endal igav on, siis löön kõik kohad särama Very Happy

ss on küll,paha, ma veel muudan su arvamust Razz
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:53

Seda me veel vaatame, kes kelle arvamust muudab Wink
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:54

Mis, sa vihjasid sellele, et sa tahad minu arvamust muuta ?, miks, ? see on just sulle hea ju, kui mulle su jutt meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:56

Mul on juba õhtu käes, mul juhe koos.. Ma ajan niisama kelbast siin Very Happy
Ära pane üldse tähelegi, mida kirjutan siia :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:57

No, sa pole ainuke, kes aru ei saa Very Happy
Aga btw. Kunas uus osa tuleb ka ?
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 22:59

Haha.. Just mõtlesin seda kirjutama hakata... Avasin oma word'i lehe ja nüüd hakkangi kriblama midagi.. Paar mõnusat ideekest juba kirjutamis valmis Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 23:05

toree, see mulle meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meenutused (kustutatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 23Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Karro looming-
Hüppa: