MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Veetlus

Go down 
+3
Naughty
Audrey
Melancholia.
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime17/7/2012, 21:38

Vabandused juba ette Melancholia. ees, et me tema teemas igasuguseid asju arutame. Embarassed

Okei, Auts, ma saan aru, et sul on praegu ikka palju muud millega tegeleda (usu mind, ma saan aru), aga meie tahame NP'd!!! See on juba killuke meie elust ja sellega oled ka sina killuke meie elust. Me oleme nõus ootama ja kannatama, aga kunagi me tahaksime teada, mis edasi saab. :) Meil kõigil on olnud/on/on tulemas aegu, kui me ei suuda piisavalt keskenduda, meie elus on muud prioriteedid. Aga meie jääme ootama. Wink

Ja teine asi, Auts, pead sa koguaeg oma pilte vahetama? Very Happy Varsti ma ei saa enam aru, milline siis sina oled, nagu NP's juba ükskord juhtus. Very Happy


Melancholia. : Millal meil oleks aeg uut osa ootama hakata? :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime17/7/2012, 21:47

Sa tunned minu selle järgi ära, et mul on ilusad pildid Very Happy Ja no... eks ma pole oma jutte unustanud. NP 11 osa on vist isegi alustatud... Pole 100 aastat selle tekstidokumentigi avanud Very Happy
Ma kahtlen, et suudan end sellisest olekust NP-olekusse ümber lülitada aga eks ma proovin äkki peagi
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime17/7/2012, 22:45

Mulle jääb lihtsalt meelde, kui inimesel on mingi kindel pilt. Siis ma viin pildi ja nime kokku ja ma ei peagi lugema, kellega on tegu. Wink Aga kui sa päevas kaks korda uue pildi paned, siis on paras peavalu. Very Happy Näiteks kuna Emand pani täna uue pildi, siis ma alles jutu lõpus sain teada, et see oli tema. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime17/7/2012, 23:11

Mulle meeldib pilte vahetada, aga ma üritan piiri pidada. Very Happy -Läheb pilti vahetama-
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 01:25

Ja lõpetame nüüd OT siin ära Very Happy See pole meie teema.

Melancholia, tipatapa kirjutama! Wink
Tagasi üles Go down
Melancholia.
Piraat
Melancholia.


Female Postituste arv : 17
Age : 25

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 19:43

AliceInWonderland XD: Sorri jah näpukate pärast, sõrmed liiguvad klaviatuuril nii kiiresti, et kogu aeg mingi vääratus tuleb sisse. Very Happy Tänud, üritan edasipidi pikemaid osi kirjutada.

Dragomira: Wow, suuuur aitäh sulle, su kommentaari oli nii tore lugeda praegu. Very Happy Uue osa kohta ma ei oska öelda, kuna homme lähen Tallinnasse siis järgneva kolme päeva jooksul natuke aega kirjutada ja siis laagrisse, niiet. Varsti. Very Happy

Audrey: Segan ka korra sellesse OT'sse vahele. Very Happy Mis juhtus, on iseenesest hea asi ju, aga ma loodan ka, et sa oma bloki varsti maha saad, sest sinu jutte on hea lugeda. :)
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 20:02

Väga hea.!!!! UUUTT..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Veetlus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veetlus   Veetlus - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Veetlus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: