MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tuulest viidud (Gone with the wind)

Go down 
+3
Karolin
nasicc
*Nastik.
7 posters
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime20/6/2011, 11:23

Ma vaatasin ringi ja ise ka imestasin, et isegi mingile 17again on tehtud oma teema, aga sellisele klassikale nagu Tuulest viidud, ei ole.

Ma ise alles loen esimest osa, aga juba esimesed 50 lehekülge avaldasid nagu VÄGA sügavat muljet. Filmi kavatsen muidugi ka millalgi vaadata. Aga mis teie raamatust/filmist arvate ?
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime20/6/2011, 12:14

Olen näinud filmi. Raamatud TBR pile'is. Tean enam-vähem, mis erinevused sees on.
Film jättis küll kustumatu mulje. Tõeliselt võimas asi. :)
Mitu päeva ei andnud rahu, pidin mõtlema sellele. xD
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime23/6/2011, 22:41

oeh sain esimese raamatuosa läbi ... ausalt, ma olen lihtsalt vapustatud Very Happy nii kohutavalt hea, ausõna, see on mu lemmikraamat nüüd. ja Rhett Butler (L)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime26/6/2011, 20:26

Olen ainult raamatud läbi lugenud, filmi pole veel vaadanud-aga kavatsen.
Raamatud olid küll väga head. Kogu selle draama tasakaalustas peaaegu tervenisti ära Scarletti (oli see tema nimi?, ma lugesin raamatuid aasta tagasi) südikus.
Tagasi üles Go down
Tuuletallaja
Piraat
Tuuletallaja


Female Postituste arv : 22
Age : 25
Asukoht : Tallinn

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime2/11/2011, 22:20

Vaatasin ainult filmi. Uskumatult hea, kuigi Scarletti iseloom mulle ei meeldinud. Ta oleks võinud vähemalt Rhett Butleri eest võidelda, tema aga mõtles hoopis teisest inimesest.
Tagasi üles Go down
Frezia
Võlur
Frezia


Female Postituste arv : 54
Age : 27
Asukoht : Kolme põrsakese kivimajas ;)

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime25/12/2011, 18:05

Eriti filmiga on seotud vägagi soojad mälestused, armastan ka raamatuid. Lugesin läbi ka järjed, aga kuna need on teiste autorite poolt kirjutatud, kaotab sellise hea Mitchelli-stiili ära, aga 1. ja 2.osa muutuvad tänu sellele veelgi paremaks, tõsiselt soovitan nii raamatuid kui filme
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime26/12/2011, 01:59

Film jättis hea mulje. Väga kaasahaarav ja temaatika haakus enda eluga kui vaatasin. Seda enam ta mulle meeldis:D ´raamatu plaanin ka lugeda läbi kui aega saab
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime15/1/2012, 03:14

Raamatud olid väga head. Alguses ei saanud vedama, pärast pidama Very Happy Film meeldis ka aga raamatud ikka rohkem :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime14/9/2012, 09:00

Pole raamatut lugenud, kuid film oli küll super.
Klassika on ikka parim!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tuulest viidud (Gone with the wind) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuulest viidud (Gone with the wind)   Tuulest viidud (Gone with the wind) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tuulest viidud (Gone with the wind)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vaimudest viidud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: