MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime28/3/2012, 22:12

Tänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime28/3/2012, 22:23

Cilen: Lugesid sa osa läbi ka? Laughing
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 12:50

Mõtlesin selle pärast, et sul oli kirjutatud "Minuta või ilma minuta " aga olema peaks "Minuga või ilma minuta" : D

Jälle sama asi, enda vigu ei märka, teiste vead silme ees -.-
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 13:32

Ma ei saanud alguses siis ka aru kui sa selle mulle ninaalla kirjutasid, siis hakkasin ka sulle veel tarka panema. Embarassed Very Happy

Tänks, et mainisid, see ju tegelt päris suur viga. Embarassed

Aga ma juba parandasin selle ära Wink
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 13:37

heheee, juhtub ikka... mul endal ka ju tuleb apsakaid sisse.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 14:05

Minu jaoks on see andestamatu kui ma sellise haigeid vigu teen. Mad Eriti veel siis kui ma olen selle osa ennem postitamist kolm korda läbi lugenud ja kõik muud vead enamvähem ära likvideerinud ja siis selline suur viga jääb märkamauks. Just no! Neutral Embarassed
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 16:10

Sa oled nii karm enda vastu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 16:19

Olengi. Twisted Evil Igapäev piitsutan ennast kui midagi valesti teen. Ja nii teen senikaua kuniks kõik sedasi läheb nagu vaja Laughing
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 16:23

Aga ära ole. Minul on täna näiteks elu mase päev olnud... neli piinarikast tundi, kus igas tunnis oli töö... ja ma ei osanud mitte midagi...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 18:39

Oh..

Mul tulid pisarad silma. Crying or Very sad
Miks küll Robin ära läheb? Miks? Shocked

Kuigi sa tood ta siiski tagasi eks?
Ja Enely ei armu Sanderisse. Eks?

Ja.. oh.. see osa oli fantastiline!


Viimati muutis seda Cilen (29/3/2012, 18:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 18:43

Mina ei tea *kehitab õlgu* Very Happy

Tänan Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 19:55

Naughty kirjutas:
Minu jaoks on see andestamatu kui ma sellise haigeid vigu teen. Mad Eriti veel siis kui ma olen selle osa ennem postitamist kolm korda läbi lugenud ja kõik muud vead enamvähem ära likvideerinud ja siis selline suur viga jääb märkamauks. Just no! Neutral Embarassed

Sa suudad oma osa peale kirjutamist läbi lugeda? Shocked Mina küll ei suuda. Alles siis võib-olla kui teised on lugenud ja siis nagu... Very Happy I know, I'm weird Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 20:38

Sa ei kujuta ette ka kui loetamatuid sõnu sealt leida võib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 21:03

Aaa, kui sul see viga on Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 21:15

On ja päris korralikult. Ei tea kellelt need nisanäpud päritud on Rolling Eyes Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime29/3/2012, 21:53

I got it from my mama, I got it from my mama... Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime1/4/2012, 11:19

Millal uut osa saaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime1/4/2012, 17:59

Ma ei tea veel. Ei saanud nv enda jutule ligi, aga pm ma loodan, et väga kaua ei pea uut ootama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime1/4/2012, 20:11

See oleks väga tore, kui ei peaks kaua ootama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 00:42

Kaua võttis aega, aga valmis sai!

Sille peaks vist mainima, et hakkan sinu antud inspiratsioonini lähenema. Very Happy

Enjoy! Wink



17.peatükk


Häbi



,,Kus sa olid?’’ küsis Sander murelikult kui olin taaskord ühel päeval rannast nutetud silmadega majja ilmunud, mida nüüdseks oleksin pidanud kodusk kutsuma. Seal olen ma nüüd juba viimased paar nädalat elanud. Ma ei ole suhelnud oma perekonnaga. Olen teinud kõikvõimaliku selleks, et nad ei saaks teada, kus ma olen või kelle juures ma olen. Ma võin küll õelana näida, aga päriselt, las praevad.

Kõik see oli suutnud peaaegu ühe päevaga kogu minu suve rikkuda. Kõik asjad kuhjusid üksteise otsa ning praeguseks ei suutnud ma nautida isegi Sanderi seltskonda. Olin masenduses. Täielikult läbi omadega.

,,Käisin rannas!’’ ütlesin talle ükskõikselt otsa vaadates ning plaanisin kiiret pagemist oma tuppa.

,,Miks sa minuga ei räägi enam?’’ küsis Sander minu käest kinni haarates ja veel ühte mureliku ning pettunud piku heites.

,,Palun lase...’’ tõmbasin tuimalt käe tema haardest ning jooksin kiirelt enda tuppa. Kuhu ma ennast kogu ülejäänud päevaks lukustada kavatsesin. Mul ei olnud tuju kellegagi rääkida, ega kellegi moraali kuulata, sellest kuidas ma pean oma probleemidega silmitsi seisma. Ma olen nõrk ja ma üldse ei hakka seda eitama. Vihkan ennast sellepärast, aga mis parata, selline ma juba olen.

Istusin oma pehmele voodile ning hoitsin kätega põlvede ümbert kinni. Vaatasin tühjusesse ning mõtlesin Robinile. Mõtlesin sellele, kus ta olla võiks. Või mida ta teeb? Kas ta igatseb mind või on juba eluga edasi läinud. Sai ta üldse põgenema või on need hullud kapid ta juba kätte saanud.

Üritasin mõtlemist kiirelt lõpetada, sest sellised mõtted tekitasid minus paanikat ning tahtmist nutta. Ma ei suuda enam nutta. Tahaksin, aga silmad on kuivad ning kipitavad. Ükski pisaranääre ei ole võimeline enam ühtegi pisarat tootma. Mitte ainsatki.

Vahetasin voodis asendit. Pugesin oma teki alla ning üritasin uinuda. Väga tobe, sest olin kõigest neli tundi tagasi ärganud ja oli alles lõuna, aga see oli ainus tegevus mis mind rahustas. Pika üritse peale ma uinusingi.

,,Neleli, miks sa Steni kaasa kutsusid?’’ küsisin pahaselt tüdrukule otsa vaadates.

,,Ta teab midagi, millest sa huvituda võid ja ma arvasin, et oleks õige kui ta ise seda sulle räägiks.’’ Selgitas tüdruk Steni siinviibimist.

,,Mida siis?’’ olin endiselt vihane ning vaatasin etteheitvalt Stenile otsa.

,,Ma tean kus ta on!’’ ütles poiss tõsise ilmega mulle otsa vaadates.

,,Kes on kus?’’ küsisin segadusse sattudes.

,,Ma tean kuhu Robin läks!’’ täpsustas ta nüüd oma küsimust.

,,Tead! Ütle kuhu!’’ käskisin pannikasse sattudes ning hakkasin poissi kätega krabama, et teda veidi raputada. Ent siis ta kadus. Nad mõlemad kadusid ja ma jäin üksinda.

,,Kuhu?’’ karjusin nii kõvasti kui suutsin, aga vastuseks kostus ainult minu enda küsimus kajana.


Ärkasin higistades ülesse ning vaatasin toas ringi. Väljas oli juba pime, mis tähendas seda, et olin juba kaua maganud.

Pea valutas meeletult ning enesetunne oli sellest miljon korda hullem. Pühkisin oma laubalt külma higi ning tõusin voodist, et minna kööki midagi joodavat otsima.

Alla jõudes sai mulle ka kellaaeg selgesks. Kell oli üksteist ning arvatavasti olid kõik juba oma tubades, ennast magama sättimas.

Peatusin korraks elutoa baarikapi juures ning vaatasin ühte veinipudelit. See tundus kuidagi nii ahvatlev. See oli juba avatud, kuid sellest oli joodud vaevalt üks pokaal. Avasin veinipudeli ning nuusutasin selles olevat veini. See lõhnas hästi. Võtsin sealt samast laualt ühe pokaali ning siirdusin nende asjadega tagasi oma tuppa nii kiirelt kui sain. Kartsin kellelegi vahele jääda.

Kui olin ülesse jõudnud koputasin õrnalt Sanderi uksele. Kuulsin poisi kiireid samme uksele lähenemas ning seejärel uks avanes.

,,Enely!’’ ütles poiss üllatunult ning tõmbas mind tuppa kui märkas, et hoidsin käes pokaali koos veinipudeliga.

,,Mida sa teed?’’ küsis Sander üllatunult.

,,Tahad ühineda?’’ küsisin rõõmsalt tema ees veinipudeliga liputades.

,,Sa oled hull!’’ ütles Sander veinipudelit minul ära võttes, kuid ilmselgelt ei lasknud ma sellel juhtuda. Tõmbasin pudeli kiirelt tagasi ning vaatasin teda pahuralt.

,,Ise tead!’’ ütlesin posile kurjalt otsa vaadates ning hakkasin tema toast väljuma.

,,Oota...Ära mine! Keegi võib sind näha! Sa võid siia jääda kui sa ei hakka jooma!’’ seletas Sander kiirelt ning haaras uuesti minu randmest.

,,Olgu, siis ma lähen!’’ ütlesin talle pokaaliga lehvitades.

,,Olgu, olgu. Jää siia ja tee mis sa tahad.’’ Andis Sander lõpuks alla.

,,Mh...kui tore!’’ ütlsin ennast tema voodile istuma sättides ning endale veini pokaali valades.

Jõin esimese pokaali kiirelt tühjaks ning tundsin, kuidas see punane kraam minu kõrist alla jooksis. See oli kuidagi nii hea ja ergutav.

Valasin järgmise pokaalitäie ning ulatasin seda Sanderile.

,,Ma päriselt ei taha ja sina ka ei tohiks!’’ ütles ta kulmu kortsutades.

,,Ära ole nüüd selline!’’ ütlesin teda küünarnukida vastu õlga tonksates.

Tundsin, kuidas mu pea hakkas juba esimesest pokaalitäiest surisema ning veri soontes kiiremini voolama. Ma polnud ju ei tea mis ajast midagi joonud.

Kallasin ka teise pokaalitäie enda kõrist alla ning seejärel asetasin pudeli koos pokaaliga voodi kõrvale ja tõmbasin Sanderi enda kõrvale voodile. Vaatasin tema ilusaid silmi nii pingsalt, et pea hakkas ringi käima. Oli see ikka silmadest. Tegelikult vist mitte.

,,Miks sa selline oled?’’ küsis Sander lõpuks peale pikka vaikust.

,,M-m-illine?’’ küsisin pudiselt, sest keel hakkas pehmeks muutuma.

,,Läbi omadega? Miks sa ei taha mulle rääkida, mis too päev juhtus kui sa peale seda telefonikõnet kadusid?’’ küsis Sander ning võttis õrnalt minu käest kinni.

,,Sest...see teeb haiget!’’ ütlesin ning tõmbasin käe kiirelt tema omast vabaks. Kummardusin, et võtta voodi kõrvalt poolik venipudel, et sellele lõpp peale teha. Jõin otse pudelist, sest ei viitsinud pokaali enam kasutada.

,,Kuramus sai tühjaks!’’ ütlesin pahuralt venipudelit loksutades.

,,Aitabki sulle!’’ ütles Robin tühja veinipudelit minult ära võttes ning seda voodi alla lükates.

,,No tegelikult...see algas...ma alles alustasin.’’ Üritasin sõnu ritta panna, kuid katse ebaõnnestus.

,,Sa peaksid magama minema!’’ kamandas Sander ning tõmbas mind voodilt püsti.

,,Ma just tõusin!’’ ütlesin talle naeratades.

,,No selseljuhul pead uuesti uinuma, sest sa oled purjus!’’ ütles ta ning talutas mind oma tuppa.

,,Mis siin toimub?’’ küsis keegi kui olime Sanderi toast väljunud. See oli tema sugulane.

,,Mitte midagi! Sa võid tagasi oma tuppa minna!’’ ütles Sander ning nügis mind minu toa ukse suunas.

,,Tere...!’’ ütlesin meie ees seisvale poisile naeratades.

,,Mulle tundub küll, et sul on siin väheke abi vaja!’’ ütles poiss ning püüdis mind kinni kui hakkasin tasakaalu kaotama.

,,Lase temast lahti!’’ sisises Sander vihaselt ning kiskus sõna otseses mõttes mind tema kätevahelt ära.

Tundsin ennast pahasti. Selline oksekas tuli peale ja ennem kui suutsin sõnagi suust saada tegigi mu okse ühe kiire reisi üle Sanderi käe, otse tema sugulase Taneli jalgadele.

Vaatasin kahetsusega Taneli oksega koos jalgu ning seejärel üritasin vabandada, kuid keel oli nüüdseks juba katekooriliselt rääkimise vastu.

,,Ökk...sa seisad okses!’’ ütlesin Tanelile otsa vaadates ning näpuga tema jalgadele näidates.

,,Vii ta siit minema!’’ kurjustas Tanel Sanderiga ning vaatas vihaselt oma jalgade poole. Tema näole ilmus kurjakuulutav pahameel.

Sander nügis mind jällegi minu toa poole ning lõpuks me jõudsime ka kohale. Taarudes liikusin oma voodini, et sinna pikali heita, kuid tegin kaks sammu edasi-tagasi ning seejärel tundisn, et pean peatuma.

Järsku kadus maa minu jalge alt ning mul oli korraks isegi tunne, et ma lendan. Eksisin, tegelikut oli Sander mu lihtsalt sülle võtnud ning viis mu voodini.

Lamasin voodis käed ja jalad laiali nagu väike täheke. Hakkasin endalt riideid ära kakkuma, et reaalselt ka magama minna.

,,Mida sa teed?’’ küsis Sander kui hakkasin endalt pükse jalast tirima.

,,katsun pükse jalast ära saada! Võib-olla sa aitaksid mind, sest nagu sa tähele panid, olen ma üsna saamatu!’’ ütlesin pudisdades.

,,Äkki sa magad täna riietega?’’ küsis Sander kõhklevalt.

,,Kas mul on selline nägu ees, et ma tahan riietega magada?’’ küsisin pead tõstes ning talle otsa vaadates.

,,Eeee...Kas sa punastad?’’ lisasin veel ühe küsimuse kui tema nägu nägin.

,,Sa oled purjus!’’ ajas Sander tagasi. Aga ma teadsin, et ta punastas. Ta oli täielik peet näost. Täitsa peet.

Tundsin, et ei suuda enam pead üleval hoida ning langetasin selle pehmele voodile. Nüüd juhtus see, mis juhtuma pidi. Täielik karusell ja siis saabus tühjus. Magasin nagu nott.


***
Miski värises minu öökapil ning see ei kavatsenudki lõppeda. Kobasin käega, et värina allikat leida. Ilmselgelt oli see mu mobiil ning helistajaks ei olnud keegi muu kui Neleli.

,,Jaa!’’ vastasin väsinud ning kähiseval häälel kõnele. Köhatasin korraks, et häält puhtaks saada.

,,Õhhh...Enely, mis toimub? On kõik korras?’’ küsis Neleli ehmunult.

,,Jah! Mis sa tahad?’’ küsisin uniselt.

,,Sa magad? Kell on ju kaks päeval!’’ ütles ta veelgi üllatunumalt.

Ehmusin nende sõnade peale ning veendumaks, et ta tõtt räägib vaatasin mobla pealt kella. Ta ei valetanudki. Asetasin mobiili uuesti kõrva äärde tagasi.

,,Miks sa helistad?’’ küsisin lõpuks kui olin toibunud pisut.

,,Saaks kuskil kokku! Pole ammu näinud!’’ ütles ta kahtlevalt.

,,Aga kui sa haige oled, siis teinekord!’’ lisas ta veel kiirelt.

,,Ma pole haige! Ma jõuan poe juurde tunni aja pärast, eks?’’ ütlesin ning jäin vastust ootama.

,,Kindel?’’ kahtles Neleli endiselt.

,,Kindel jah!’’ ütlesin ning katkestasin kõne.

Hakkasin teki alt välja ronima ning minu üllatuseks koperdasin oma riiete otsa. Kobasin kätega üle oma keha, et teada saada, mis mul seljas oli kui mu riided maas vedelesid. Hingasin kergendatul kui tundsin oma kehal lohvat särki. Kuid see oli vaid hetkeks. Tõmbusin jälle pingule kui üritasin meenutada, mis eile juhtus.

,,Oii ei...!’’ laususin endale kahetsustundega ning lajatasin käega otsaette.



Viimati muutis seda Naughty (14/5/2012, 13:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 07:15

Osa oli tore ja kõike, aga Enely võiks sinna Bella juurde paigutada, (A) Very Happy

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Hermione-vs-Bella-harry-potter-vs-twilight-29125192-499-465

Aga ma juba nii ootan, et mis see minu inspiratsioon siis oli! Very Happy Ja tubli, et osa ikka valmis said. :) Unenägu oleks muidugi võinud päriselt olla, see oleks päris vahva old. Very Happy
Sander on endiselt tore, aga tundub, et Enely ikka rohkem Robini poole. Väga hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 07:22

No Enely ei jooksnud vähemalt metsa külmetama! Razz

Tegelt need sinu rohelised juuksed andsidki inspi selleks, et ta tuleb totaalselt teiseks inimeseks teha. Jah ma vist ei hakka tema juukseid roheliseks värvima, aga ma ei jäta teda ka selliseks tavaliseks tüdrukuks nagu ta on. Muhhahahahahahahaa, rikun vaese plika ära. Rohelised juuksed sümboliseerisid mulle muutust ja seda ma ka teen. Laughing

No anna tüdrukule aega ja Sandrile ka! Very Happy

Aga millise mulje sulle tema sugulane jättis. Tanel? Oksese? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 07:26

Hmm.... ma saan aru, mis sa siin tegid. Very Happy Very Happy
Aga jap... Very Happy
Tanel oli selline... *kratsib kukalt* Muhe sellike. Ei oska veel midagi öelda. Very Happy Vaatame, kuidas ta edasi käitub. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 07:27

Usu! Ta ei ole muhe Very Happy

Vähemalt minujaoks mitte Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime4/4/2012, 07:33

No näeme. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: