MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime4/4/2012, 08:09

Joon/Jõin siin teed ja lugesin siin aknalaua juures istudes seda osa nüüd...

Poisid on tegelikult nii hoolivad, kui tüdruk tsipa joonud on Very Happy (tuletab juunikuud meelde... aga see pikk jutt)

Ei no meeldis. Ma ikkagi pole kõike lugenud aga ma kavatsen seda teha. Mul on vist täna viimane koolipäev sel nädalal, homme jäävad tunnid ära... Siis saan juba homme lõunaks koju ja siis... vist tahaks magada. Puhata. Õppida normaalselt. Magada iluund... See viimane kulub eriti ära. I look like crap during these last weeks...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime4/4/2012, 08:14

Ma vist ei pea ütlema, et mulle meeldib, see kui sa ütled, et sa tahad seda lugeda! Embarassed
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 00:06

Oeh, ma loen ka jälle üle pika aja. :)
16.osas, kui kõik pisaraid valasid, jäi mul natukene puudu sellest, et mul pisarad alla voolama hakkakasid. Vesi oli silmas küll, aga pisaraid ei tulnud. Very Happy
17. osa oli hea! Mulle meeldis, kuidas ta end purju jõi Very Happy Ja mulle meeldis see lause:
,,Ökk...sa seisad okses!’’ ütlesin Tanelile otsa vaadates ning näpuga tema jalgadele näidates.
See ajas kuidagi naerma Very Happy:D
Ootan uut! :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 00:30

Jee! Very Happy *rõõmustab*

You're Back! bounce

Mulle meeldib, et sa jälle loed! Wink

Mulle endale ka meeldib see lause. narsin ise ka kui kirjutasin. Aga ma isegi ei midanud pikalt mõtlema, kuidagi kohe sipsti tuli see lause. Razz

Miks siis pisarad voolama ei hakanud? Oled kange tüdruk jah? Sind juba niisama naljalt nutma ei aja? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 07:51

MIKS SIIN UUT OSA POLE????
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 07:55

Sest jäin eile joonistama ja joonistasin neljani hommikul ja kui nüüd eriti aus olla, siis ma nagu tegelt ka ei viitsinud seda siia ülsesse panna, aga ma kohe hakkan seda tegema nii, et rahune maha! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 08:00

*puhiseb* Very Happy
Ma nüüd lähen söön ja vaatan posti ja panen riide ja siis... Very Happy

EDIT: Asjad koos ja kiri loetud ja nüüd minekut. Sad Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 08:55

See on selline vahepala jälle. Usun, et järgmine osa võib teile huvi pakkuda! Very Happy

Ilusat lugemist! sunny



18. peatükk

Kutse



,,Kus sa olnud oled?’’ ütles Neleli rõõmsalt ning kallistas mind. Tema tavaline rõõmsameelne olek oli tagasi ja enam polnud märkigi sellest haavunud sõbrannast, keda ma viimati lohutasin. Mul oli heameel tema pärast.

,,Tead, sa näed päris jube välja!’’ ütles Neleli mind pealaest jalatallani oma karmi pilguga mõõtes.

,,Ma tänan!’’ ütlesin talle põgusalt naeratades.

,,Mul on nii kahju, et sul perekonnaga sellised...’’ hakkas Neleli kaastunnet avaldama, kuid katkestasin teda, sest see oli viimane, mida ma kuulda soovisin.

,,Palun...ärme täna sellest räägi!’’ ütlesin lootuses, et ta mõistab. Õnneks mõistiski. Veidi pettunud oli, kuid vähemalt ei hakanud ta oma joru ajama nagu tal tavaliselt kombeks oli.
,,Mida sa täna teha tahad?’’ küsisin ning üritasin rõõmsam näida.

,,Eee...Ma kardan, et see mõte ei meeldi sulle väga, aga minust oleks äärmiselt ebaviisakas sellest sulle mitte rääkida, seega...’’ rääkis Neleli mulle täiesti arusaamatut teksti.

,,Räägi asjas!’’ käskisin teda ning julgustasin oma naeratusega.

,,Noh, ema läks maale, vanaema juurde ja maja on tühi. Mõtlesin väikese peo teha. Või õigemini juba on korraldatud.’’ Ütles Neleleli hetkeks pilku maha keerates ning seejärel saatis mulle ettevaatliku pilgu.

,,Aga?’’ küsisin uudishimulikult.

,,Mis aga?’’ vastas Neleli minu küsimusele küsimusega.

,,Selles sinu jutus peitus mingi aga!’’ ütlesin silmi pööritades.

,,No aga on see, et see ei olegi tegelikult väike pidu.’’ Ütles ta jälle pilku maha lüües.

,,No see ei üllata sinupuhul mind kohe mitte kuidagi!’’ ütlesin naerma puhkedes.

,,Ära põe. Ma tulen su peaole nii või naa, sest esiteks me pole kaua midagi koos teinud ja teiseks, kuidas ma saaksingi sinu peole tulemata jätta. ’’ ütlesin oma sõnadega teda rahustada.

,,Võta keegi kaasa!’’ ütles Neleli, kuid pani käe kohe suule, sest kahetses öeldut kiiremini kui ta arvata oleks osanud.

Ohkasin raskelt ning vaatasin kurvalt Nelelile otsa.

,,Anna andeks!’’ ütles tüdruk häbi tundes.

,,Kuule...’’ ütlesin peaaegu karjudes.

,,Ma võtan Sanderi ja Taneli endaga kaasa. Tohib?’’ tegin enda meelest hiilgava ettepaneku.

,,Ma ei tea, kes nad on või mis asju sa nendega ajad, aga siis ongi hea aeg ja ka koht nende tutvustamiseks.’’ Ütles Neleli rõõmsalt ning haaras mu käest, et mind poodi tirida.

,,Mis kell?’’ küsisin veel ennem kui olime poodi sisse astunud.

,,Täna õhtul kell seitse võiksite näole anda!’’ ütles ta ning tema elevil nägu lihtsalt ajas mind naerma.

,,No mina olen kohal. See, kas ka teised tulevad ei ole veel kindel. ’’ ütlesin kulmu kortsutades ning nähes Nelelit enda ees kiirelt liikumas, taipasin, et rohkem nagu iseendale.

Istusime sinna samma parki ning limpsisime rahulikult päikest nautides oma jäätiseid. Nii hea oli jälle üle pika aja koos olla oma sõbrannaga, kes oskas oma tobedalt rõõmsa olekuga alati naerma ajada. Temaga oli alati lõbus kui ta just mõne totra tembuga hakkama ei saanud.

,,Kas Sten tuleb ka peole? Suhtlete ikka?’’

,,Jah! Meil on hetkel kõik korras, kuigi oma probleemile ei ole ta veel täielikult kriipsu peale tõmmanud. Kuid ta lubas ennast parandada. ’’ üritas Neleli talle vabandusi leida.

Noogutasin kergelt ning limpsisin oma jäätist edasi. Mu mõtetesse tungis hiljuti nähtud unenägu ja mul oli plaanis täna kontrollida, kas mingi osa sellest totrast unenäost ka paika peab. Neleli pidu oli selleks parim koht.

Istusime mõnda aega veel peale jäätiste lõpetamist pargis ning seejärel otsustasime mõlemad oma toimetuste kallale asuda. Saatsin ta poeni. Temal oli vaja veel mõni ettevalmistus peojaoks ära teha ning mina pidin Sandrile ja Tanelile peost rääkima. Ainult ma ei tea, kuidas ma seda neilt küsin, sest mäletan täpselt eilset insidenti. Oleksin tahtnud häbist maaalla vajuda. Nüüd pean nad hoopiski uuele peaole kutsuma, kus ma tõenäoliselt veel kellegi täis suudan oksendada.

Kiirustades hakkasin Sanderi majani kõndima, kuid teepeal jooksin kokku Erikuga.

,,Enely!’’ krahmas Erik kohe mu käest kui nägi, et üritan põgeneda. Ma ei saanud temaga rääkida. Ma tean, et ma murduks kohe ja oleksin valmis kasvõi kohe oma asjadega koju tagasi minema, kuid ma ei saa lasta sellel juhtuda. Nad on selle rohkem kui kuhjaga ära teeninud.

,,Mul on kiire!’’ käratasin vennale kurjalt ning üritas oma kätt vabaks päästa.

,,Palun tule koju tagasi! Ema on täiesti läbi omadega. Kas sind üldse ei huvita, mida see temaga teeb?’’ Üritas Erik minus kahetsustunnet tekitada.

,,Aga teie? Kas teie minule mõtlesite kui Georgi sinna elama võtsite?’’ nähvasin talle vastu.

,,Kas sa ei võiks teda kasvõi niipalju aktsepteerida, et te ühe katuse all elaksite?’’ küsis Erik mulle anuvalt otsa vaadates.

,,Kahjuks on see võimatu!’’ ütlesin pahuralt, kuid samaaegselt võitlesin sellega, et mitte nuttma hakata.

,,Palun ära siis mind vähemalt eira! Helista mulle, räägime! Sa tead, kuidas ma ei kannata kui sa sedasi teed!’’ lausus Erik veelgi kurvemaks muutudes.

,,Olgu! Ma helistan sulle mõnipäev kui sa mul minna lased!’’ ütlesin talle paluvalt otsa vaadates.

Sellepale vabastas Erik koheselt mu käe ning tema suule ilmus kergelt võidutsev muie. Ta teadis väga hästi, et ma ei suuda kaua tema peale vimma pidada ning nüüd kasutas ta minu nõrkust ära.

Saatsin talle veel ühe sõbraliku pilgu ning seejärel lippasin minema.

,,Sander!’’ hõikasin teda kui olin majani jõudnud. Nägin teda aias võrkkiigel istumas ning õuna söömas. Jooksin temani, et peost rääkida.

,,Mis on?’’ küsis poiss kiigele istukile tõustes ning ehmunult mind jõllitades.

,,Kas sa minuga peaole tahad tulla?’’ küsisin laialt naeratades.

,,Peole?’’ küsis ta kulmu kortsutades.

,,Täna kella seitsmest, minu sõbranna majas!’’ täpsustasin veidi.

,,No sinul käis eile ka üks korralik pillerkaar!’’ ütles Sander muiates. Mul hakkas piinlik ja olukord muutus veelg piinlikumaks kui ta mind veidra näoga ülevalt alla silmitses.

,,Ära hakka!’’ ütlesin talle punastades. Kurat jälle ta suutis seda. Jälle ma punastan. Kuidas ta seda teeb? Lõin pilgu maha korraks, et oma punastamist veidigi varjata, kuid olin juba nagunii lootusetult vahele jäänud. Loomulikult ei jätnud ta juhust kasutamata, et mulle tagasi teha.

,,Kes siis nüüd punastab?’’ ütles ta naljatades.

,,Minupärast ei ole mõtet piinlikkust tunda. Mõtle parem sellele, kuidas Tanelilt tema täis oksendamise eest vabandust paluda. ’’lisas ta kohe.

,,Ma juba tean, kuidas ma seda teen!’’ ütlesin võidurõõmsalt.

,,Kuidas?’’ irvitas Sander valjult.

,,Ma kutsun tema ka peaole koos meiega!’’ ütlesin käsi laiutades.

,,Mida?’’ karjatas Sander, kes kargas sellise hooga võrkkiigelt püsti, et oleks peaaegu kõhuli maha lennanud.

,,Kuulsid küll. Ma kutsun ta mei...’’ hakkasin enda öeldud lauset kordama, kuid mind katkestati.

,,Pidu? Kus täna pidu on?’’ kuulsin Taneli uudishimulikku häält oma seljataga.

Pöördusin, et talle otsa vaadata, kuid kahetsesin, et seda tegin. Tema näol ilutsev naeratus tekitas minus halva enesetunde. Ma pean ju siiski vabandama. Kui keegi oleks mind täis oksendanud, teeksin kohe tagasi. Ajaksin kasvõi näpud kurku, aga jumala eest, ma teeksin tagasi. Jääb ainult loota, et tema nii õel pole.

,,Me Sandriga lähme...’’ alustasin selgitusega, kuid taaskord katkestas Sanderi pahane hääl mind.

,,Sa kuulsid valesti! Peaksid kõrvu rohkem pesema!’’ ütles ta ülbelt mühatades.

Saatsin Sanderile ühe kurja pilgu ning asusin uuele katsele.

,,Me läheme peaole! Tahtsin sind ka kutsude! Ühtlasi oleks see siis ka vabandus eilse pärast.’’ Ütlesin pilku maha lüües.

,,Mis eile toimus?’’ küsis ta mittemidagi teadvat nägu teeseldes ning vaatas vilistades taevapoole.

Naersin. Kuulsin Sanderi purtsumist ja portsumist oma seljataga.

,,Kui ma ütlesin ,,me’’ siis pidasin ma silmas sind ja Tanelit!’’ ütlesin Sanderile naeratades.

,,Kui sa kutsusid Taneli peaole, siis magasid sa maha võimaluse, minna peole koos minuga.’’ Ütles ta pahaselt ning hakkas samme majapoole seadma.

Arusaamatul pilgul jälgisin tema tobedat käitumist. Üritasin teda mõista, kuid ei suutnud. Ma olen seda siin olemisest saadik peale märganud, et neil on Taneliga omavahel mingi hõõrumine, aga pole suutnud kunagi aru saada, mis selle põhjuseks olla võiks.

,,Sa ei laseks mul üksi minna?’’ karjusin talle järele.

Kuulsin kõrvalt Taneli võidurõõmsat irvitust.

,,Sa ei lähegi üksi! Mina tulen sinuga!’’ oli ta mulle lähemale tulnud ning sosistas seda mulle kõrva.

Vaatasin talle põgusalt naeratades otsa. Äkki tema räägib mulle, mis nende vahel on?

,,Mis tal hakkas?’’ küsisin end Taneli poole pöörates.

,,Ah...Sa ära tee üldse välja! Ta on koguaeg selline pidur.’’ Ütles Tanel ükskõikselt.

,,Kas teil on omavahel mingisugused probleemid?’’ küsisin kui olin veidi julgust kogunud.

,,Meil?’’ küsis ta süütut nägu tehes.

,,Seda on üsna kaugele märgata, et te omavahel läbi ei saa.’’ Selgitasn talle.

,,Ta on lihtsalt kade. Kas sa siis ise aru ei saa, et ta ei taha sind kellegagi jagada? Isegi mitte sõbrana.’’ ütles Tanel pahuralt, kuid rahunes kohe.

Ohkasin ning saatsin Tanelile ühe kahtlustava pilgu. Miski minus kahtles, et asi selles oli, kuid kui aus olla, sis ei hakanud ma oma pead sellega enam vaevamagi. Kell oli juba päris palju.

,,Pidu hakkab kella seitsmest. Pane ennast selleks ajaks valmis.’’ Ütlesin Tanelile rusikaga õrnat vastu õlga lüües ning seejärel võtsin suuna oma tuppa, et ennast vedi sättida.


Viimati muutis seda Naughty (14/5/2012, 13:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 14:21

Ei oska kommenteerida, sest see oli











SUPER,HÜPER, MEGA WOW...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 14:30

Tore kui sinus, minule endale täiesti mõtetute osadena tunduvad osad, sellist reaktsiooni esile toovad! Very Happy

Tänan! Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 16:12

Hmm.... nüüd ma olen uudishimulik... mis Taneli teema on?? Very Happy
Osa ise oli mõnus... Erik oli hea vahelepõige, aga no reaalselt... on lolli venna ja emaga teda ikka õnnistatud küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 16:16

Miks lolli venna ja emaga??? Et isale andeks andsid w? Very Happy

Tannul ja Sannul on teema, millest ma sulle siin kõvahäälega rääkima ei hakka Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 16:50

JAH! Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 18:35

Kas just kange, aga natuke jäi puudu.. ei mõjutanud väga. Ja võibolla oli asi ka selles, et mu pisaranäärmed ei töödanud üldse eile. Very Happy Very Happy

Ilmselt sa kujutasid end selle tüdruku olukorda, et see sipsti välja tuli. Very Happy Very Happy Very Happy
Vahel ma mõtlen, et kuidas see tegelane ei taju, et ta Sanderile meeldib, seda on ju aru saada, kui ta juba nii kadedaks läheb -.-
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 20:20

Ta pole öelnud, et ta ei tea! Very Happy Lihtsalt tema ei taha sellest hetkel midagi teada, ma kardan. Ta ju saab alles Robinist üle! Rolling Eyes

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 20:45

Kes Robinist üle saab?
Mitte Enely! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 20:47

Üritab saada* Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 20:53

Semantika... Very Happy
Agaokei. Kõigest üritab. Mulle sobib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 21:30

Ikka Robi poolt jah? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:15

Wow.. Enelyl oli vahepeal mingi Bella sündroom tekkimas? Very Happy

Igatahes hea.. Ma pidin vahepeal siin oma pisaraid tagasi hoidma, kuid samas võis asi ka selles happus kommis olla mida ma just sõin Very Happy

Mis sellel kuradi Robinil viga oli? Miks ta teda kaasa ei võinud siis võtta? Ja Erik -.- Ma ei oleks temaga suhelnud.. Ma poleks andestanud et ta bitch slappy andis.. Ma ei oleks andestanud et ta selja keeras mulle.. Ma oleks hingepõhjani solvunud.. Very Happy Aga see olen kõigest mina..

Noh kuid samas mul on endal venna kodus ja ma olen nagu loll kes kogu aeg muretseb et kas temaga on kõik korras ja vahest on kohe selline kõhutunne et midagi on valesti, aga jah..

Igatahes.. Nkn kui Robin tagasi tuleb on Enely juba Sanderiga ja ma ei tea mida veel.. VÕi läheb ta Robinile järgi? Suspect

Igatahes uut osa palun! :)


Viimati muutis seda Karro (6/4/2012, 02:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:32

*hüppab tooli peal* bounce

*näitab näpuga Karro kommentaarile* Very Happy

*hüppab veel* bounce

*kilkab* affraid

Sa-sa-sa l-l-l-ugesidki minu juttu! Shocked *mõtleb kas ta magab äkki* confused

Jeeeeee!!!!!! drunken


Su teooriad on väga huvitavad ja ma annaks sulle igasugu toredaid vihjeid kui ma isegi teaksin täpselt, mis toimuma hakkab. Very Happy

Mulle meeldib, et sa selle siiski läbi otsustasid lugeda. sunny

Uus...tuleb...emmm...vahet pole...ma ei ütle parem midagi! afro
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:35

kusjuures ma olen algus osasid kaa lugenud ja kommenteerinud Very Happy
Aga siis kui ta Robinil palis Kätliniga jamada siis ma nagu solvusin või ma ei tea.. Mingi blokk tuli ette Very Happy
Aga sain üle sellest ja oh issand ma olen nii õnnelik et ma vahepeal ei lugenud, kuna siis ma sain rohkem terviklikumalt lugeda kui teised hihihihihih Very Happy

Ma loodan et mu teine teooria läheb paika ja ta tõesti läheb teda otsima ja siis nad tuleks koos tagasi ja siis nad saaksid nii nunnu lapse ja siis oeh Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:40

Mis kõigil nende lastega on??? Very Happy

MINGEID LAPSI EI OLE EGA HAKKAGI OLEMA! Muhahahahahahaaaaaa. (vb oli see nali) Very Happy

Muideks Karro sa oled sama kaval nagu minagi! Very Happy

Sille? Sina tahtsid ka lapsi??? Tahtsid jah??? Üldse ei saa ma aru kus kurat sa oled. kao msn'i mul on sulle tähtis teadaanne! See võib sulle huvi pakkuda! Cool
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:43

LAPSED ON NUNNUD! Ja eriti veel sellise bad boyga Very Happy Mõtle kui nunnu väike diiler sealt tuleks Very Happy Haha.. Siis sealt saaks veel oma korda uue jutu teha ju.. Nende lapsest, kelle mafioosod ära rööviksid jne Very Happy Nii et kaalu seda asja Very Happy

Miks minuga keegi msn'is rääkida ei taha ? Sad
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime5/4/2012, 23:49

Räägiks küll, aga mul ei ole sinu msn'i! Very Happy

Ma räägiks kõigiga, kes siin foorumis käivad. Muhahahha!!!

Mul on foorumi inimestele isegi eraldi kaust tehtud. Ainult Sille on sealt mujale tõstetud!

Uus tuleb vb homme või ma ei teagi...usun, et äkki homme. Või siis tuleb homme uus osa krimkale. Eks paistab !
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 16 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: