MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 14:56

Nojah... Very Happy Mu emme sai minu sünnaks, vend sai pisikese õe... Ema kaksikõde sai tädiks... Isapoolne vanatädi (kel samuti 4 juuli sünnipäev) sai jälle vanatädiks... jne. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 15:40

Teil on ikka eriti lähestikku tulnud need lapsed Very Happy Kõik saavad kõigi endale sünnipäevaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 17:25

No mingi Chätinurgake hakkab siia tekkima. Ma ei saa seda lubada. !!!!

Räägime parem sellest, et saate täna õhtapoole uue osa hoopis!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 17:41

Hahaha. xD
Õde sünnipäevaks. XD
Teil kõigil on vennad ja vanemad ka veel! *nutab*
Mul on 4 aastat noorem kaksikõde. Very Happy

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Very Happy

PS. Ma tahtsin ka oma õdesid-vendi teiega jagada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 17:50

Oeh teid küll! Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 17:54

nasicc: kui sul on 4 aastat noorem kaksikõde, siis on sul 2 õde ja nad on omavahel kaksikud? Very Happy ^o)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 17:57

Ei. xD
Mul on 4 aastat noorem õde, kellega me oleme nagu kaks tilka vett (kõigi meelest peale meie vanemate... ja veel mõne üksiku isendi) + kui mul on veider tuju, ma võtan vahel Ellika telefoni vastu ja ajan ta sõpradele kägu. Very Happy *itsitab* Neil võtab arusaamine nii kaua aega! xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 19:28

Õah, ma terve elu... Mitte just terve elu... AGa jahm, olen tahtnud õde. Pm mul vist isegi oleks olnud kaksikõde... Vanemad poleks kahte mind suutnud välja kannatada, neil minugagi jube raske Very Happy Väiksena ei tahtnud õde, kuna siis oleks temal olnud see pesamuna ja issi lemmiku tiitel Very Happy Very Happy Nüüd aga oleks üliseff, kui sellise pisikese vanusevahega õdi oleks :'(
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime24/4/2012, 20:41

Ma tahtsin kaa endale kunagi väikest õde/venda kunagi.. Kogu aeg unistasin kuidas ma saan temaga mängida, lasteaeda viia ja värki.. Very Happy Tglt siiani tahaks aga jah.. Nüüd juba hilja Very Happy
Ema igatahes ütles et ta ei taha, kuna tal oli meiega juba küllalt tegemist.. Nt siis kui mamps mind ootas jooksis mu vend kodust ära.. Mitte meelega.. Ta läks lihtsalt rattaga sõitma linnapeale ja terve linn otsis teda taga ja siis kui ta koju toodi järgmine päev jooksis jälle ära, aga seekord sellepärast et ta oli auto hull ja isa oli just bensukasse autoga läinud ja siis ta jooksis neile järgi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 00:57

Igatahes kulges selle osa kirjutamine väga sujuvalt ja minu mõte hakkas igasugustes erinevates suundades liikuma. Vaja ainult see õige valida ja siis aina edasi kirjutada. Loodan, et saate seda osa nüüd nautida!! Wink




23.peatükk


Muutused



Too päev seal loomaaias lõppeski sellega, et me läksime kohe koju. Õigemini igaüks oma koju, sest Kätlin haises veidralt ja ega tal enam tuju polnudki. Kuigi Robini kõne muutis mind veidi ärevaks, oli see siiski üks ütlemata tore päev. Tore juba seetõttu, et ma sain veeta päeva koos Erikuga ning sain ka ellu viia ühe kauaoodatud magusa kättemaksu. Ma küll soovin endiselt, et midagi juhtuks nende vahel, et nad lahku läheksid, kuid miski Eriku pilgus rääkis enda eest. Neil on probleeme ja usun, et see suhe ei pea kaua vastu, seega ei hakka ma nende suhet hetkel torkima. Teen seda siis kui tunnen, et selleks on piisavalt põhjuseid. Hetkel keerlevad mu peas hoopis teised mõtted. Mõtted Robinist.

Kas ta tõesti tuleb vasrti tagas? Kas asjad tõesti polnud nii hullud ja ta võib naaseda? Igatahes kui ta naaseb ja taas ära otsustab minna, siis ühes olen ma kindel. Ma ei lase tal enam ilma minuta minna, sest temast eemalolek tõestas seda kui väga ma teda tegelikult vajan. Jabur, et üks inimene suudab muutuda nii lühikese ajaga täielikult sõltuvaks teisest inimesest, kuid nii see on. Meie vahel on mingi tõmme, mida ma ei suuda eirata. Ma vajan teda.

Ma pole Sanderile kunagi eriti Robinist rääkinud, ega vist plaanigi seda teha. Jah, ta teab, et on midagi, mis mind masendab ja selliselt käituma paneb, kuid ta pole suutnud seda minult kunagi välja pinnida. Tegelikult pole ta piisavalt palju mulle ka peale käinud ja just see mulle tema juures meeldibki, et ta ei pea vajalikuks minult kõike uurida. Ta lihtsalt on olemas. Õigel ajal õiges kohas.
Unelesin köögis oma kohvitassi taga ning sonkisin lusikaga oma müslit, mis oli piimas kergelt pehmeks muutunud. See nägi nüüdseks juba päris rõve välja. Võtsin sellest veel viimase ampsu ning seejärel lükkasin kausi endast eemale, et selles olevat müslit mitte enam rüvetada.

,,Oo söök!’’ kuulisin kellegi reibast häält. Pilku ülesse tõstes nägin Sanderi näljast nägu, millel ilutses selline ,,Tere hommikust’’ naeratus. Ta võttis äsja eemale lükatud müslikausi ning asus selles olevat ollust endale hoogsalt sisse kugistama.

,,Ökkk...Kuidas sa suudad seda veel süüa?’’ küsisin kui olin teda veidi aega jälginud. Ta nägi praegu välja elu naljakas. Juuksed olid püsti ja sassis nagu Kunksmooril kunagi ning tema ainsaks riietusesemeks olid lühikesed püksid. Peaaegu porgandpaljas poiss seisab minu ees ning laseb heal maitsta müslil, mis oli minupoolt rohkem kui ära solgitud. Olen alati vihanud ütlust, et asi on maitses, kuid nüüd oli see ainuke lause, mis mul tema vabandamiseks pähe kargas. Päris irooniline, eks?

,,Nälg tahab ära tappa,’’ ütles Sander tühja kaussi lauale tagasi pannes. Ta liikus külmkapini, et nüüd seda rüüstada. Ta nägi välja nagu hävitaja, kes kõik enda käe ulatusse sattuva toidu lihtsalt halastuseta kõrist alla ajas.

Kookides kapist hunniku võileiva materjali, suundus ta tagasi lauani ning tõmbas selle alt välja tooli, et istuda ning omale ühed korralikud võilevaid meisterdada. Kusjuures ta tegi ka neid väga veidral kombel. Kui mina võileiba teen, siis viskan sellele viilu juustu, vahel kaks ning kui tuju panen vorsti ka, kuid tema määris saiale hoolega ühe korraliku kihi võid, seejärel ladus sinna kolm neli kihti vaheldumisi vorsti ja juustu, asetas sellele veel ühe võiga määritud saja ning kordas eelmist tegevust vorsti ja juustuga. No oli see vast võileib. Isegi Räägu burger ei ole nii suur kui tema võileib.

Uskusin siiralt, et sellest sellele näljasele piisab, kuid eksisin. Ta vorpis veel kaks sellist tohutut võileba ning vitsutas needgi silmi pilgutamata ära. Kuhu ta need pani, ma ei tea, aga kadnud nad olid.

,,Jõhker õgard oled,’’ ütlesin naerdes ja pead käele toetades. Jõllitasin, kuidas viimane võilevaamps tema suus matsus ning seal kohe varsti oma lõpu leidis. Ta neelas selle suure klõnksatuse saatel kõrist alla ning loputas piimaga seda veelgi sügavamale oma sisemusse. Teate vahel on päris huvitav jälgida seda, kuidas teised söövad. Eriti veel siis kui nad teevad seda sellisel muigama paneval viisil. Tuju läks kohe heaks.

,,Mis sul täna plaanis?’’ küsis Sander kui oli oma piimaklaasi tühjaks joonud.

,,Emmm...ehh...Ega midagi vist,’’ütlesin kogeledes, sest tema küsimus ehmatas mind ennastki. Ma polnud sellele veel isegi mõelnud, kuid üks mis kindel. Ma ei kavatsenudki seda lihtsalt toas molutades veeta. Ma tahan midagi teha ja midagi lõbusat, mis mõtted igasugustest nõmedustest eemale viiks.

,,Korraldaks midagi?’’

,,Sa mõtled pidu?’’ küsis ta muiates. Tema näost võisin selgelt välja lugeda seda, et ka tema tahab midagi lõbustavat teha.

Võtsin taskust mobiili, et Nelelile helistada. Otsisin kiirelt sõbranna numbi ning helistasingi.Pidin kaua ootama, kuid lõpuks ta siiski vastas.

,,Jaaahhh!’’ kostus teiseltpoolt toru tüdruku ähkiv-puhkiv hääl.

,,Ehh...Kas ma segan?’’ küsisin kohkunult kui tema häält kuulsin.

,,Põhimõtteliselt ei, aga võib-olla varsti see juhtub,’’ vastas Neleli, kes endiselt ähkis ja puhkis. See kõlas veidralt ja kui nüüd hoolega kuulata, siis kuulsin veel kellegi ähkimist või oli see ohkimine. Mida? Kas ma...

,,Räägi, mis sa tahtsid!’’käskis ta nõudlikult mind katkestades.

,,Kuule...kui ma segan, siis äkki ma helistan tagasi?’’ vastasin kiirelt, sest hetkel mõlkus mu peas üks ja ainuke mõte kõne lõpetada.

,,Ei,ei...Me jõuame nagunii kohe lõpuni,’’ seletas Neleli veelgi hullemini puhkides. Tegin suurest üllatusest isegi suu lahti. Mida mu kõrvad pealt peavad kuulama? See ei saa ju ometi reaalne olla. Vaatasin kulmu kortsutades Sanderile, kelle nägu oli täis naeru, otsa. Ka tema kuulis seda meeletut ohkimist.

Vaatasin talle nõutult otsa ning laiutasin teadmatut nägu tehes oma vasakut kätt.

,,Uuu...kas sa oled veel seal?’’ kuulsin Neleli huiget, mis minu hajunud tähelepanu taas püüdis.

,,Mida sa täna teed?’’ küsisin kogeledes.

,,Kohe läheme Steniga pessu ja siis vaatab, mis edasi saab,’’seletas ta eriti valju puhina saatel.

,,Pesema?’’ küsisin kiljatades.

,,Jah...Kas sa siis pole kuulnud, et inimesed käivad peale jooksmist ka pesemas. Vaata...see higistamine ja kõik muu on üsna tülgastav kui seda vahepeal maha ei loputa. Tead ju küll?’’ iroonitses ta kõiketeadvat häält tehes. See ajas mind naerma. Vaatasin Sanderile, kes juba oli asjale pihta saanud otsa ning me mõlemad lasime kuuldavale ühe vaikse itsituse.

Loomulikult olin ma asjadest valesti aru saanud ja nagu ma kord olen, mõtlesin asjadele veel asju juurdegi. Issand kui mark. Loodan, et Neleli minu haigetest mõtetest aru ei saanud, sest kui jah, siis ei taha ma talle enam otsa vaadata.

,,Me Sanderiga mõtlesime, et tahaks täna midagi lõbusat teha. Kas lööte ka kampa?’’ küsisin lõpuks, kui olin oma itsitamisest järelejäänud jõuvarud kokku kogunud.

,,Sten ka?’’ küsis ta imestunult.

,,Loomulikult! Kui ta soovib muidugi!’’ andsin oma nõusoleku.

,,No korraldame siis minupool midagi. Ema sõitis peale maalt tulekut kohe kuskile tööreisile, ega tule niipea,’’ seletas Neleli väga energiliselt.

,,Sa oled jälle üksinda?’’

,,Jah...Kas see siis polegi see, mida meile hetkel vaja?’’ küsis ta üllatunult.

,,Ei...jah...aga sa tead, et mulle ei meeldi kui su ema sind nii tihti üksi jätab? Sa ei võiks vahet pidamata üksi kodus olla,’’ seligitasin talle oma seisukohti.

,,Ma polegi enam. Sten on minuga,’’ ütles ta rõõmsamalt kui kunagi varem.

,,Ja sina tead, et ta ei ole minujaoks veel kõige usaldusväärseim inimene, eriti veel sinu lähedale,’’ ütlesin veidi nõudlikumalt.

,,Heaküll! Me ei hakka sellest rääkima. Lennake siis kella kuuest platsi ja teeme midagi vinget. Eks?’’

,,Teeme nii!’’ ütlesin nõustuvalt ning katkestasin seejärel kõne.


***

Õhtu saabudes jalutasimegi Sanderiga koos kokkulepitud kellaajaks Neleli juurde. Nagu alati on Neleli asjadest veidi teisiti aru saanud kui meie ja taas oli terve tema maja rahvast täis. Seekord ei häirinud meid kumbagi, et ta oli otsustanud oma rõõmu ja vaba maja ka teistega jagada, sest me mõlemad teadsime, et täna saame korralikult lõbutseda. Täna ei olnud meid takistamas Tanelit, kelle mina eelminekord lolli aruga kaasa olin tirinud.

Majja sisenesime Sanderiga koos, kuid nagu alati kipuvad sellise rahvasummaga teed lahku minema. Kuigi ta ei tundnud tõenäoliselt siit mitte kedagi, otsustasin teda veidi hiljem taga otsida. Küll ta hakkama saab ja tõenäoliselt läks ta tualetti, sest hädaldas oma hernepõie üle juba teepeal.
Liikusin julmalt läbi inimeste joogilaua poole. Neleli peod olid alati nagu mõne Ameerika teismelise omad, kust ei puudnud rikkaliku valikuga joogilaud ja suupisted. Paneb võib-olla imestama, kus selline plikake kogu sellele kuluva papi võtab, kuid mina tean juba ammu tema nippe, millega ta ei pea nendele asjadele mitte ainsatki senti kulutama. Ainult tasuta peokoht ja laud kuhu kraam panna ning kõik tuleb justkui iseenesest.

Nimelt on peaole sissepääs ainult oma söögi ja joogiga. Nii need asjad siia kogunevadki. Ka meile olime omaltpoolt midagi kaasa toonud. Asetasin need ettevaatlikult teiste toodud jookide vahele ning ühtlasi valmistasin ka endale ühe kange viinakoksi. Täna kavatsesin sellelt peaolt võtta, mis võtta annab. Nautida seda täiel rinnal ning elimineerida kõik, kes seda takistada püüavad.
Kaanisin esimese koksi väga kiirelt kõrist alla, sest siia kõndimine oli mulle kohutava janu tekitanud. Tean, et see polnud just kõige õigem tegu, sest see ajas kõhus kohutavalt kõrvetama ning keerama. Kiirelt haarasin mõned suupisted, et nendega veidigi oma olekut leevendada. Juba esimene kokteil ajas pea veidi tiirlema. See ei häirinudki mind, seega oli järgmine kokteil kohe, kohe valmimas ning ka selle suutsin endale päris kiirelt sisse ajada.

,,Whoow...Enely! Sa juba sellise hoo sisse saanud?’’ kuulsin Neleli rõõmsat häält oma seljatagant. Keerasin pilgu temale, kes hoidis kinni tema kõrval seisva Steni käest. Nad on vist juba lahutamatud.

,,Ma jah siin tegin juba algust,’’ütlesin veidi näost õhetama lüües, kuid see ei olnud sellest, et ma oleksin millegi pärast häbi tundnud, vaid hoopis sellest, et veri minu kehas hakkas alkoholi mõjul aina kiiremini ringi käima.

,,Lööme kokku!’’ ütlesin elavalt Nelelile koksitopsi ulatades, mille olin tegelikult endale varuks valmistanud ning veel teisegi, samal eesmärgil valmistatud topsitäie ulatasin Stenile, kes selle küll viisakusest vastu võttis ja meiega koos ka kokku lõi, kuid ei joonud sellest mitte tilkagi. Meie Neleliga seevastu kaanisime oma topsikud ilusasti põhjani. Tunne oli mega ja minu sisetunne karjus, et läheb veegi megamaks.

Asusin endale veel jooki valmistama, kuid kellegi tugev käsi peatas mind. Vaatasin peatajale otsa ja minu ülatuseks seisis seal keegi kelle takistamist poleks osanud unes ka ette aimata ja üldse, kes oli tema, et mind takistada. Ise pole ta just musternäidis piiri pidamisel.

,,Sten, mida sa teed?’’ küsisin tema tugevat kätt oma käsivarrelt maha raputades.

,,Lihtsalt, ära üle pinguta!’’ sõnas ta tagasihoidlikult. Huvitav, kas see on ikka seesama Sten, keda mina teadsin? Igaljuhul kui see ongi tema, siis on ta kohe kindlasti peale juhtunut palju muutunud, sest mina teda küll hetkel ära ei tundnud.

,,Ära põe!’’ ütlesin talle põgusalt naeratades ning rüüpasin topsis ühe korraliku lonksu.

,,Kas tantsime?’’ küsis Neleli, kes oli oma teise topsiga ühelepoole jõudnud. Panin topsi lauale, et tema pakkumine vastu võtta. See ju kogu täiuslikkusest veel puudu oligi.


Viimati muutis seda Naughty (14/5/2012, 13:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 07:15

Sa oled rõve. xD

Enivei. Tglt on Enely ise süüdi, et Robit pole. Vot seda ma otsustasin osa ajal. Ise lasi mehel minna. Nii et äkki tal polegi seksika habemega Robit vaja, las Robi saab kusagil mujal kellegi teisega õnnelikuks.

Tere hommikust! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 16:29

Emmm...Ma võin sinu jutust absoluutest kõigest aru saada, kuid sellest miks ma rõve olen, ma küll aru ei saanud. Very Happy Very Happy

Hommiks sulle ka jah! Wink
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 17:19

Sa kirjeldasid kogu seda koksi jama päris elavalt, aga see selleks.

Paar viga hüppas silmade ette, aga ei need mind ei häirinud.

Mulle v ä g a meeldis Very Happy

UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 18:45

No kui sa neid vigasi mainisid, siis ju nad ikka härisid ka veits. Very Happy

No eks selle koksiga ole ju oma teema ka. Nagu paljude teiste asjadega. See osa pulbitses vihjetest, mis edasi juhtuba hakkab! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 19:11

Kui Sten muutub tagasi toredaks ja Robin tuleb tagasi siis oled sa lihtsalt super! I love you

Kui ei.. siis me veel vaatame, mis saab. Very Happy
Aga noh, mulle küll ei meeldi vaadata inimesi söömas. Eriti veel siis, kui nad endale midagi lausa õgivad sisse. Very Happy

Ja muidugi, uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 19:13

Mulle küll meeldib suutäisi lugeda, kuigi ma teen seda suhteliselt harva, sest see on ju ebaviisakas. Very Happy

Seda mis Stenist ja Robinist saab ma ei ütleeee...Nänänänääänäää Very Happy

Tänud Cilen!
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 21:20

Hahaaa, mulle meeldis see jooksmise koht.. Very Happy mu endagi mõtted kandusid kergelt sinna ja siis ma mõtlesin, et päris nõme oleks selle ajal telefoni võtta..xD Very Happy aga mulle väga meeldis see osa ;P
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime25/4/2012, 21:50

Mulle meeldib SugarPiece, et sulle meeldib!(L)
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 20:21

pole küll midagi kirjutanud ja komenteerinud kuid loen ja imestan ikka ja jälle.
suure huviga ootan millal uut osa saab:D:D
Alles hiljuti lugesin kogu juttu otsast lõpuni läbi ja vaata et varsti üks põnev armastusromaan valmib siit.
edu sulle ja jätka samas vaimus.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 20:25

Pisipreili: Sa oled ikka suslik küll. Mina juba jõudsin arvama hakata, et sa ei loegi! Sad

Igaljuhul tore sind jälle näha! cheers

UUT saab...Ma ei teai millal. Laughing
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 20:39

Wiii.. Ma lugesin ka läbi Very Happy
Sander õgis neid võileibu nagu ma vend ja papsgi Very Happy Isa teeb oma mega võilebu nii et alustuseks võtab kaks viilu saia, et hambad eipõruks Very Happy Siis ta paneb mõnusa kihi võid, siis paneb kas pasteeti või siis sulatatud juustu, siis paneb sinki, siis paneb vorsti, mis on ikka kaa mõnusalt paks et hambad ei põruks ja siis paneb veel kurki või midagi peale Very Happy

Ja mu vend.. Hahahhahahah.. Oeh jh. Very Happy
Nii et.. Igatahes mulle meeldis see osa Very Happy Eriti see kokteilide kaanimine. Mulle küll endale kokteilid ei meeldi, aga ma usun et neid kokteile oleks isegi mina kaaninud Very Happy Ma joon rohkem puhtalt, aga see selleks.. See oli vast mitte vajalik informatsioon aga jah Very Happy

Ma tahan uut osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 21:17

nu ära siis kohe nii ka arva minust.ma ikka suur fänn Laughing mul olid siin kiired ajad.kuid alati hoitsin silma peal kas uus osa juba olemas.ma olin lihtsald nn vaikiv fänn cheers king
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 21:19

ma olin vahepeal vaikiv fänn alati hoitsin silma peal et kas uus osa ka juba olemas.
Proovin edaspidi rohkem märku endast anda.
jään ootama uut.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 22:00

Pisipreili: Ma olen meelitatud! Very Happy

Karro: Wiiii...sina ka ei olnudki lugenud veel w? Jõhkralt pettunud...kuid ainult korraks! Very Happy

ma tean...minu venna on samasugune. Wink

Hahahaha...Karro on joodik! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime7/5/2012, 22:03

Ei ole joodik.. Lihtsalt.. Very Happy Vahest juhtub.. Tead ju küll neid värke Very Happy
Ja ma olen väga rõõmus, et sa pole selline kergelt solvuja tüüp Very Happy You make me happy..

Sorry ma täna mingi eri rõõmus ja sellepärast ma mingit kelbast ajangi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 23 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 23, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: