MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Little Princess (6 osa, lõpetatud)

Go down 
+2
Audrey
Stardoll
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 19:21

Olgu, uus jutt siis. Peaks olema Fan fici, põnevuse ja seikluse vahepealne. See on siis sissejuhatus jutule ja peabki nii lühike olema. Eelmine jutt jäi pooleli lugejate vähesuse pärast.

1.0 Algus

Mööda libedat, kollase ja valge lumega kaetud teed kõndis Asalea. Ta süles oli pisike pamp, kus keegi sügavalt hingas ja magas. See oli äsja kuninganna sülest ära kistud laps. Tüdruk, väike printsess.

Kuninganna ise magas nüüd sügavalt oma viimset und. Ilmselt olid Mõrtsukad teel kuningalossi juurde, kus nuhk juba ees ootas.
Asalea oli saanud kätte printsessi, kes praegu võis olla umbes 3. kuune. Võib – olla rohkem või vähem, kes teab.

Järsku pamp liikus ja nähtavale ilmusid kaks silma. Kaks sügavpruuni silma, mis Asalead hindavalt jälgisid. Naine hakkas ümisema viisijupikest, mis pärines Palee lastelaulikust.

See oli kurb ja vaikne viis, mida Asalea tavaliselt omaette ümiseda armastas. Printsessi silmad olid sulgunud ja naine oli jõudnud oma sihtkohale lähemale. Dawnide pere juurde. Ta vaatas enda ümber kahtlustavalt ringi ja koputas seejärel roostevärvi uksele.

„Jah?“ Ukse avas umbkaudu 30 aastane naine, kes kandis pitsöösärki ja valgeid lambavillast susse.
„Ma tõin... Printsess on nüüd teie!“ sosistas Asalea kõhklevalt ja ulatas beebi naise sülle. Asalea jättis lapsega hüvasti ja kadus siis kaugusesse. Pimedusse.


Viimati muutis seda Stardoll (15/7/2011, 12:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 20:41

Ooo... Mul on nii kahju, et see NII lühike oli, sest mulle meeldis. Hakkasin lugema ja järsku läbi Sad
Seega... Embarassed Ootan järgmiseid, pikemaid osasid.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 20:57

seekord oli küll jälle lühike, aga see-eest need kirjeldused andsid uue nagu ... valguse vms Very Happy loeks ka edasi
ainult üks asi : Mööda libedat, kollase ja valge lumega kaetud teed kõndis Asalea.
ilusam oleks nii , et Asalea oleks lause esimene sõna :)

aga muid pretensioone pole, seega : jään uut ootama
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 22:12

1.1 Chelsea, me printsess

Sonja ja Norman istusid juba hommikul oma purpurpunase laua ääres ja jälgisid enda ees olevat last, kes neile oma sügavpruunide silmadega naeratas.

„Miks Asalea ta just meile tõi?“ küsis Sonja Normanilt. Normani pilk oli peatunud tüdrukul, kes oma hambutut naeratust naeratas.
Sonja oli püüdnud isegi nime mõelda, aga tulutult. Millist nime oleks eelistanud kuninganna Amanda?!

„Chelsea,“ sosistas Norman vaikselt ja silitas tüdruku punaseid põski, mis külmast karedad olid.
„Chelsea?“ küsis naine mehe kõrval.
„Ta nimi on nüüd Chelsea,“ vastas mees ja tõstis Chelsea enda sülle.

Sonja naeratas. Tuppa valgusid lapsed. Nad kõik olid Sonja ja Normani omad. Kolm neist olid kolmikud ja kaks kaksikud. See oli kogu arv lapsi, täpselt viis.

Kolmikud olid Nadja, Niko ja Jola, kaks tüdrukut ja üks poiss. Kaksikud olid Audrey ja Alcott. Mõlemad poisid. Kokkuvõttes oli peres kolm poissi ja kaks... Õigemini kolm tüdrukut, kellest üks oli printsess.

Niko ja Audrey ahhetasid, kui märkasid tütarlast, kes laual oma näppudega mängis.
„Kas see on Jola? Jola muutus titeks!“ lausus Audrey tõsimeelselt, sest Chelsea nägi tõepoolest välja nagu Jola.

Nad kõik puhkesid Audrey suure lolluse pärast naerma. Isegi Jola, kes solvunult kollast lage põrnitses.
„Kes see on?“ küsis nüüd Niko targalt. Ta prillid olid viltu peas. Ilmselt segadusest, mis põhjustas kõigi ärkamine kitsukeses toas.

„See on printsess!“ teatas Sonja uhkelt, sest tema oli ilmselt ainuke õnnelik, kellel oli au süles hoida nii tillukest printsessi nagu oli Chelsea.

„Ei ole!“ naeris Nadja, ise Chelsea pealage paitades.
„Asalea tõi ta öösel meie juurde. Kuninganna on surnud. Palgamõrvarid.“ Sisistas Norman vihaselt. Lapsed muutusid tummaks ja vaikisid hetkeks.

Esimesena sai sõna suust Jola. Ta köhatas puhtaks oma kareda hääle ja rääkis: „Ta on nii ilus.“ Teised noogutasid vastuseks kaasa.
Alcott tõstis tüdruku õhku ja rääkis taga sosinal: „Me kaitseme sind!“ Alcott oli ühtlasi ka kõige vanem.

Tervelt 16. Audrey oli küll sama vana, aga koguni 7 minutit noorem. See tegigi Alcottist kõige vanema lapse terves majas.
Sonja avas aknad ja kiirustas siis tagasi Chelsea juurde.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 23:03

Aaaaaah, poisi nimi AUDREY!!!? cyclops affraid No
Muidu täitsa okei.....
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 23:18

See on muidu Vana Inglise poisinimi:) INTERNET!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime5/7/2011, 23:22

ma ei tea kust sa vaatasid, aga Wiki ja paar nimeportaali ütlevad :
Audrey is a feminine given name of Old English origin meaning "noble strength"

aga midaiganes, ma ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 00:32

Pane Googlesse Old English names, siis peaks tulema üks leht, mingi babyfit ja seal on need nimed.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 10:07

Jälle uus jutt? Very Happy
Sa pole mõelnud sellele, et lõpetada mõni nendest enne uue alustamist? xD

Aaa jahm. Kirjeldused hakkavad tulema, pole veel täiuslik, kuid harjutamine teeb meistriks, nii et harjuta.
Mis mulle üldse ei istu on osade lühisus. Palun ürita pikemaid osi teha.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 15:24

1.2 (Jätkuosa tuleb ka sellele osale) Diva


Väljast õhkus jahedat talveõhku, mis ajas lapsi oma talvemantleid tooma. Viimsed Pühad olid juba ammu möödas. Need toimusid alati pakasematel aegadel, siis, kui lumi kattis puud ja sel ajal toodi ka erkrohelised kuused elutuppa.

Chelsea puhkes järsult nutma. Ilmselgelt oli sellel väiksel, õrnal tital külm. Norman võttis Chelsea oma laigulise mantli varju, kus pisikesel maailmaavastajal soe hakkas.

Kõlas kolm koputust. Purpurpunane uks avanes. Sisse astus helerohelises mantlis naine, kes põlgusega sassiaetud tuba põrnitses.
„Jäle,“ pomises naine ja lükkas oma jalaga asju eemale.

„Mis sind siia toob Diva?“ küsis Sonja, ajades oma meest välisukse poole.
„Norman! Tööle!“ kobises Sonja. Norman kinnitas oma mantlinööbid ja jooksis välja, teadmata, mida Diva tahtis.

„Asume asja kallale,“ ütles Diva irvitades ja pampu jälgides. Aegajalt see liigutas, tekitades salapäraseid hääli.
„Ma kuulsin, et printsess on teie käes!“

„Jah. Nii see tõesti on. Ära sellest kellelegi räägi. Mõrtsukad tahavad ta surma,“ sisistas Sonja. Diva noogutas ja algas tavapärane lobisemine.

Kes on Diva?
34 aastane, lõpule jõudnud Võluridaam, kelle silmad on tumerohelised. Ta kannab alati seda sama rohelist mantlit ja jalas helerohelisi, värvitud püütoninahast saapaid.

Järsku kõlasid esikus sammud ja sisenes postimees, tumedas ülikonnas. Mehe käes oli kollasesse ümbrikusse pakitud kiri, mille ta Sonjale ulatas: „See on teile,“ lausus mees ja kõmpis tagasi välja.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 15:43

alati on nii, et hakkan just sisse elama, ja siis lõpeb ära Sad
mida tähendab "lõpule jõudnud Võluridaam"?

uut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 17:30

Et nagu ta on oma õpingud lõpetanud Võluridaam.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 17:38

nastik0120 kirjutas:
ma ei tea kust sa vaatasid, aga Wiki ja paar nimeportaali ütlevad :
Audrey is a feminine given name of Old English origin meaning "noble strength"

aga midaiganes, ma ootan uut osa Very Happy

I LIKE THAT Wink

Ja jutt meeldib ka !!!
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 17:54

1.2 - Jätkuosa - Kes, mis, kus?

„Mis kiri see on?“ küsis Diva ja jäi Sonjat vaatama. Tollel olid tumepunased juuksed ja kollased silmad. Sellised silmad olid tavaliselt tollastel võluritel, kellel midagi varjata ei olnud.

„Ma ei tea,“ kostus naise huulilt eitav vastus. Diva krabas Sonja käte vahelt kirja ja avas selle värisevate kätega, sest saatjaks oli ammutuntud ja tõsiselt kuulus mees, Vila De Hertsogia.

Tere kaunis daam Sonja Dawn!
On rõõm, et just Teie saite endale sellise au hoida meie väikest printsessi. Olen juba kuulnud, et tema nimeks sai Chelsea. Ärge muretsege, olen usaldusväärne!
Hoidke seda last hästi, sest teie juures on ta kaitstud!

Kirja alla oli lisatud pitsat. Erilise võluri oma. See oli rohelist värvi ja selle peal oli kujutatud kotkast.
„Mis ajast Vila kirju saadab?“ küsis Sonja otsekohe Divalt.

„Ma ei tea,“ vastas Diva, kelle näol oli ikka veel uskumatust näitav pilk. Jola astus tuppa, võttes endale kruusi ja kallates sinna värsket Kroosapiima. Kroos oli õigupoolest kits, ainult, et käppade ja koonuga.

Kindluses oli Palee ja Palees elasid Võlurid igast maakonnast. Kes oli õpipoiss ja kes lihtsalt võlur. Kindlus oli täis rutakaid daame, kes oma kalosside klõbinal Kindluse tänavail ringi komberdasid, ja mehi, kes vaatamata rasketele saabastele mööda tänavaid ringi kihutasid.

Jola pilk oli unine. Hoolimata sellest, et kell juba hiline oli. Norman oli öises vahetuses. Ta töötas Palee valvurina. Sonja oli kodune. Tegelikult õmbles ta inimestele kleite, pükse, seelikuid ja tihtipeale ka kübaraid, mis hästi kaubaks läksid.

Lõpuks saabusid tuppa ka Nadja ja Alcott, kes võpatasid, nähes kuulsat Võlurit Divat enda köögilaua ääres istumas.

Nadja, Niko ja Jola olid kõik täpselt 13 aastased. Noh, mitte täpselt, nad kõik sündisid 20 minutiliste vahedega, aga sellegipoolest nägid nad välja nagu kolm tilka vett.

„Ema?“ küsis Niko ettevaatlikult. Sonja põrnitses pahaselt oma poega enne, kui tollele vastas: „Mis viga?“ See oli puhas teesklus. Sonjat ei juletud kunagi segada ja kes seda tegi sai suure vihapuhangu osaliseks.

„Ma... Kas Chelsea on tõepoolest Printsess?“ Nagu poleks Niko teadnud, et ta seda on. Poiss oli kindel, et see oli kõigest uni, mida ta nägi.

„Jah kullake,“ vastas Sonja ja pöördus tagasi kirja poole, seda üha uuesti ja uuesti läbi lugedes. Niko naeratas Audreyle, kes vahepeal tuppa oli jõudnud. Poisid lõid omavahel plaksu ja pöördusid siis tagasi oma tavapäraste toimetuste juurde. Söögi ja võlumise juurde.

Chelsea alustas lälisemist. Tüdruk toppis endale näppe suhu, ise naerdes. „Küll ta on armas!“ ahhetasid kõik kooris. Alcott armastas Chelsea pealage paitada, sest kohe, kui ta seda tegi, hakkas väike tüdrukutirts ka poisi pealage silitama.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime6/7/2011, 20:24

Minu meelest ka, ÜRITA lõpetada mõni. Või kirjuta neid omaette arvutisse, mitte ära pane üles, et inimesed järge ootaks, mida ei tule. Olen ausalt loobunud sinu juttude lugemisest, lihtsalt üritan sulle aru pähe panna. Millest vist kasu pole. But I won't give up so easily.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime7/7/2011, 18:47

1.3 10 AASTAT


10 aastat hiljem ei teadnud Chelsea, et just tema oli kadunud printsess. Ta ei teadnud, et just teda taga otsitakse. Isegi autasu oli väljapandud, 3000 kuldmünti sellele, kes tüdruku leiab.

Mõrtsukad otsisid Chelsead igast majast. Isegi sealt oli otsitud, kus printsess pesitses.

Printsessi sünnipäeva päeval võime me jätkata oma lugu ja just sellest päevast ma praegu teile pajatangi. Päevast, mil väike printsess sai 10 aastaseks.

Kedagi polnud ärkvel, kui Chelsea silmad avas ja akna juurde jooksis, et kardinad eest tõmmata. Väljas laiutas talv. Lumi oli valgunud puiesteele tekitades valgeid hangesid, kust oli pea võimatu üle astuda.
Chelsea kihutas Niko voodi juurde, et poissi ärkvele ajada. Tolle unised, kollased silmad vaatasid Chelsead nagu oleks ta tahtnud tüdruku seal samas maha lüüa.

„Ärka Niko! Mu sünnipäev on käes!“ Poiss muigas, pani oma veidike katkised prillid ninale ja tõusis istukile. Tema, Jola ja Nadja olid nüüd juba 23 aastased, aga Kindluses oli kombeks jääda oma vanemate juurde, kuni leitakse endale elukaaslane.

Alcott oligi endale leidnud armastava naise ja elas oma perekonnast nüüd paar maja edasi. Audrey oli aga jäänud koju ja aitas oma 45 aastast ema.

Hambad ristatud, togis Chelsea voodites magavaid inimesi, kuni nood ärkasid. Isegi Norman, kes tavaliselt keskpäevani magas, ärkas suure tuhinaga, ise torti vaaritama kihutades.

„Palju õnne!“
ütlesid kõik kooris ja kallistasid järjest oma väikest õde.

Keset seapesa kujutavat tuba, seisis valge laud, mis oli täiesti tühi, kui mitte arvestada ühte väikest pakki. Kingipakki. See oli mähitud roosasse pakkepaberisse ja sinna oli süsiga peale joonistatud üks väike karu. Nadja oli selle joonistanud, temal oli annet.

***

Samal ajal rääkisid Palee ühes toas kaks Võlurit. Üks neist riietatud üleni rohelisse ja teine täiesti tavalises riietuses.

„Ma leidsin ta. Vähemalt arvan, et leidsin,“ sosistas salapärane naine, kes ilmselt nuhk oli.

„Printsessi? Näita!“ käsutas mees, kes naise ees seisis. Naine surus sõrmed oma laubale ja mehe ette ilmus pilt tüdrukust, kes hõisates mööda tuba ringi jooksis.

Ta silmad olid sügavpruunid nagu kuninganna Amandalgi, kes täpselt 10 aastat tagasi suri.

„Ta saab täna 10 aastaseks, aastaarv klapib, samuti sarnaneb ta kuningannale,“ teatas naine nagu oleks terve teksti pähe õppinud.
Ülemvõlur vaatas Kroat pikalt ja silus siis Kroa juuksed kõrvade taha.

„Ma armastan su pühendumust, Kroa. Sa oled suurepärane nuhk. Saada Mõrtsukad tüdruku järele ning toogu viimane tagasi elusalt või surnult.“

Kroa kiirustas kohe Mõrtsukate korrusele, et neile teatada, kus tüdruk on.

***

Kõlas kolm koputust. Sisenes Lona, Diva mantlipärija. Diva oli surnud, kui ta Palee tornist alla lükati. Teda polnud kunagi nähtud.

Lona istus toolile ja vaatas printsessi. „Palju õnne!“ ütles naine ja naeratas tüdrukule.

„Mul on uudiseid. Nuhk leidis printsessi ja saatis Mõrtsukad talle järele. Teil on aega heal juhul 10 minutit, et põgeneda. Halvimal juhul kõigest 5.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime7/7/2011, 20:03

Kas see on "Wõlukunsti" fikk? Sü¾ee on küll hetkel sellele väga sarnane Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime7/7/2011, 20:40

Jeah, BINGO! Ma hetkel loen seda raamatut ja tuli isu selle järgi kirjutada Embarassed
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime8/7/2011, 19:37

Oii! See osa on tervelt kolm pool/neli pool openoffice lehte pikk. Palju õnne lugejad!

1.4 Põgenemine


„Ma võtan Chelsea!“ hüüatas Lona järsku. Ta blondid juuksed läikisid, ilmselt lumest, mis õues sadas.

„Ma ei taha!“ karjatas Chelsea Lonat lüües.

„Tule minuga Chel! Sa näed varsti oma isa ja ema ja teisi.“ Chelsea oli ammu mõistnud, et need „ema ja isa“ polnud tegelikult seda.

„Olgu.“ lausus tüdruk kurvalt. Ta saatis neile õhusuudluse ja nad läksid.

„Tule mu mantli varju.“ Tüdruk puges Lona mantli varju ja nad kõndisid. Punasel mantlil oli nüüd 4 jalga, mis liikusid ühel ajal. Kaks tõmmut jalga.

„Lona?“ küsis tüdruk enda kõrval kõndivalt naiselt ja jätkab siis juttu: „Oh! Ma ei teagi millest alustada. Ma teadsin juba ammu, et ma ei ole nende laps.“ Lona noogutas vaikides ja kiirustas edasi.

„Ütle mulle Lona, kas ma näen veel oma ema ja isa? Nikot, Alcotti, Audreyt, Jolat ja Nadjat? Ma juba igatsen neid.“ Printsessi nägu oli kurvem, kui tavaliselt.

Naerukurrud olid kadunud. Rõõmus silmavaadegi oli näolt läinud. Chelsea lõi oma peenikese makaronjalaga lund õhku ja mõlema pilk peatus lumel, mis nüüd sadama oli hakanud ja tuules keerles.

„Ära muretse Chel! Ma võin sulle neid näidata, kui sa soovid. Lihtsalt... Lihtsalt vali hoolikalt hetke, mil neid vaadata tahad, sest ma saan näidata neid vaid üks kord päevas.“

Chelsea langetas pea. Ta polnud ammu olnud nii kurb. Ta isegi ei teadnud, kuhu nad teel olid, rääkimata sellest, mis saama hakkas.

Järsku kuulsid nad enda taga krudisevaid jooksusamme. Lona pani juba käed valmis.

Kellegi käsi langes Chelsea õlale ja tüdruk võpatas. Ta keeras ennast ja nägi mantli varjust paistmas oma isa rõõmsat pilku.

„Jõudsin! Jumal tänatud! See on Chelseale, ta unustas selle lauale. Ma... Ma tulen teiega. Ma tean kohta, kuhu saame kõik varjuda.“

„Kus ema on? Ja teised?“

„Nad läksid ema õe juurde. Tead küll, seesamune Lyra.“

„Meil ei ole aega raisata. Tulge nüüd!“ Nii nad läksidki edasi Võluritorni poole, kus nad tahtsid ööd mööda saata.

Võluritorn oli täis võlureid, kes Lonat tervitasid. Nad kõik olid erinevas riietuses, kellel tumesinine kostüüm, kellel punane.

Seltskond suundus torni kõige kõrgemasse kohta. Lona toa juurde. Nad sisenesid uksest, mis parooli küsis.

„Säh! Võta!“ nähvas Lona tüdrukule ja viskas tollele pakki mähitud kingituse.

„Aitäh!“ pomises Chel ja avas kingituse. Seal sees lebas väike konn, kes krooksudes endast märku andis.

„See on Metsa-Libedikharikselg. Ta muudab enda värvi ja ei hüppa kunagi minema.“ Metsa-Libedikharikselg krooksatas uuesti ja sulges siis oma suured silmad, et lõpuks magama jääda.

„Norbert,“ lausus Chelsea vaikselt, nii et ainult isa ja Lona teda kuulda võisid.

„Kas sa tead, et Norbert oli kunagise Kindluse kuninga nimi?“
küsis Lona Chelsealt.

Tüdruk raputas kindlalt pead ja vaatas siis edasi Norbertit, kes rahus magas.

Too oli lillat värvi, kuid selja peal oli näha ka kollakat varjundit. Chelsea soris oma taskutes, leides sealt harilikke asju, nagu kivisid, mulda, liiva ja lehti ning lõpuks ka midagi, mida ta otsis. Surnud kärbes.

Printsess lehvitas kärbsega konna pea kohal, tekitades oma huultega sumisevat ja plaksuvat häält. Konn ei avanud silmi, küll aga oli mõne sekundiga kärbes tüdruku näppude vahelt kadunud ja Norberti suust kostus matsutamist.

Chelsea naeratas ja paitas Norberti libedat, harjast selga, mis konnale mõnu tegi, sest too hakkas nurruma.

„Konnad ju ometigi ei nurru,“ lausus printsess uudishimulikult.

„Nurruvad küll, kui sa neid õigest kohast silitad. Sellel konnal on harjased nõrk koht,“ vastas Norman ja tegeles edasi Lona võluraamatutega.

Chelsea polnud kunagi teadnud, et ta isa selline kõiketeadja oli. Või noh, mitte isa, vaid kasuisa, kellele ta 10 aastat lapse eest oli olnud.

„Äkki jääksime magama. Meil on homme pikk päev ja...“ Lona ei saanud oma lauset korralikult lõpetada, kui nägi üle põranda jooksmas ühte rotti, kellel käppade vahel kiri oli.
„Aah, siin see ongi. Olin ta juba unustanud,“ ohhetas Norman rotti üles võttes.

„See on Logan. Minu sõnumirott. Teate, palju lihtsam viis, kuidas kirju kohale tuua.“

Chelsea teadis küll seda rotti. See oli seesamune, kellel Norman oli lasknud eelmisel suvel tervelt kolm kirja ära viia ja lõpuks oli Logan tagasi tulnud ja kokku kukkunud.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime10/7/2011, 21:46

Olgu. Mitte mingit vastukaja 1.4 osale. Oli see siis tõesti nii halb osa?!
Aga, never mind! Ärge nüüd pahandama hakake, et nii lühike osa tuli, aga noh, tänage õnne, et midagigi.

1.5 Põgeneme... Jälle

Järgmisel hommikul ärkas Chelsea kõva krooksatuse tagajärjel.
Printsess avas silmad ja nähes, et kedagi toas ei ole, peitis oma näo padja sisse.

„Nad on siin! Nad on siin! Nad on lihtsalt teki all,“ pomises tüdruk vaikselt. Väikesed, soolased pisarad langesid Chelsea suhu ja kollasele padjale.

Ta vaatas uuesti ja avastades, et keegi tõesti teises voodis norskas, naeratas.

Chelsea jooksis voodi juurde ja hakkas norskajat äratama.
„Isa! Ärka!“ hüüdis Chelsea. Norman noogutas pead, mõmises midagi ja keeras teise külje.

„Isa! Lonat ei ole siin!“
hüüatas Chelsea uuesti, togides meest veel kõvemini, kui enne.

Norman ei ärganud ikka veel. Chelsea vaatas toas ringi. 4 väikest, punast kappi, 3 voodit, 1 suur kapp ja lõpuks väike raamaturiiul ja laud, mille taga Lona märkamatult töötas.

„Lona! Kunas me lähme?“
Ettevaatlikult astus tüdruk laua poole, mis raamatute all vaevalt püsti seisis ja kokku ei olnud kukkunud.

„Kuhu me minema peaksime?“ küsis Lona oma töölt pilku tõstmata.

„Ma ei tea. Isa ju rääkis mingisugusest kohast, kus me hästi varjatud oleme.“


„Ah see,“ vastas võlur ja kallutas ennast jälle kolletunud paberilehe juurde.

„Kindel see,“ pomises ta nina alla ja jätkas oma pikka tööd.

Chelsea ohkas. Polnud ta miskine printsess, kui keegi ta soove ei täitnud. Ja mis vanus see 10 üleüldse oli?!

„Mis mu printsess seal toanurgas ohib?“ Keegi lendles läbi seina tuppa ja peatus Lona voodi ees.

„Victor!“ hüüatas Chelsea nii kõvasti, et Norman unes võpatas ja silmad avas.

„Victor kes?“ küsis ta, haarates kardina järele, et see akna ette tagasi tõmmata.

Lona lõi mehele vastu näppe.

„Victor Lohvakas,“ vastas kummitus rõõmsalt, tegemata välja naerupahvakutest, mis toas kõmisesid.

Läbipaistva onkli näol oli nüüd vari.
„Nad on teel!“ hüüatas ta, näidates pilti, mis näitas Mõrtsukate tulekut.

„Te peate kaduma! Võtke!“ Ta võlus tekikotid ja padjad kokku, tekitades sellest sihvaka nööri. Selle sidus ta voodijala külge ja ootas, kuni Norman riidesse sai.

Ja nii nad läksidki. Kõlasid 2 koputust uksele ja nad olid all. Õnnelikult ja elusana.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime13/7/2011, 19:40

1.6 Poiss Caren

Kolmik suundus nüüd väikese paaditeki juurde. Nad olid tekitanud suure segaduse ja otsustasid selle eest põgeneda.

Nad hüppasid kõik väikese, punakaspruuni paadi peale, mis nende all kõikuma lõi ja vette vajus.

Lona andis aerudele käsu liikuma hakata ja nad liikusid Moromi saarte poole.

Veerand tunni pärast märkasid nad kaugemal halli uduloori, kust kostusid kellegi appikutsed.

Uduloori sisenedes tundsid nad külma õhku, mis kolmiku ninasõõrmeisse tungis.

Appihüüd oli nüüd neile ligemal ja nad suunasid paadinina hääle poole. Hüüdjaks tundus olevat poiss. Nii see oligi.

Udust hakkas paistma must siluett, kes vees siples.
„AAPPPIII!“ hüüdis poiss ja märgates paadisiluetti, keeras ennast nende poole ja hüüdis edasi.

„Püsi paigal! Me oleme kohe seal!“ karjus Norman poisile. Paat peatus poisi ees ja Lona aitas tolle sisse.

„Aitäh teile!“
Ta pilk peatus Chelseal. Seejärel ta jätkas: „Caren.“ Poiss ulatas käe kordamööda kõigile ja raputas ennast siis puhtaks.

„Kas teil midagi kuiva on?“
Kõik raputasid pead, olles ikka veel poisi nägemisest hirmunud.

Chelsea köhatas oma hääle puhtaks ja alustas: „Mina olen Chelsea. Kadunud printsess.“ Viimase lause lausus tüdruk sosinal, kartes, et nuhid või Mõrtsukad lähedal pesitsevad.

Caren ahhetas ja suudles printsessi kätt. Ta paistis olevat paar aastat Chelseast vanem.

„Rõõm teiega tutvuda! Kui vana printsess on?“ küsis ta aupaklikult kummardades, tehes enda arust nalja.

„Ma olen 11. Ja sina?“ „13. Ma olen Kindluse üks valvuritest.“
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime15/7/2011, 13:35

Juba lõpetatud? Kuidas oleks ühe korraliku lõpplahendusega? Very Happy Hetkel katkeb su jutt sellise koha peal, et lugejad ei pruugi osata ette kujutada, kas see lugu lõppeb hästi või halvasti - see, et nad põgenema pääsesid, ise otseselt sellist infot ei anna - ja samuti ei ole sa ära seletanud Careni ilmumise põhjust ja tema edasist rolli, eeldusel, et tal see on, rääkimata põhjustest, mis viisid Chelsea ema kõrvaldamiseni. Ma mõistan, et vahel võib inspiratsioon otsa saada, aga sellisel juhul oleks nutikas siiski otsad kokku tõmmata, sest mitte kellelegi ei meeldi lõpud, mis tegelikult ei olegi lõpud Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime15/7/2011, 19:20

See küll lõpu moodi polnud. xD
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime15/7/2011, 23:26

Ok, ok. Püüan homme midagi valmis meisterdada. Mul on lõpu mõte olemas küll, aga ei oska seda kuidagi juttu panna.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime16/7/2011, 20:46

Olgu, kuid ürita pikka teha (A) ja rohkelt kirjeldusi ja tegevust ^^ I know you can do it :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Little Princess (6 osa, lõpetatud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Little Princess (6 osa, lõpetatud)   Little Princess (6 osa, lõpetatud) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Little Princess (6 osa, lõpetatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Stardolli looming-
Hüppa: