MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Severus Snape blogi

Go down 
+2
Prince Kirameki
Espada
6 posters
AutorTeade
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime13/8/2011, 13:20

Ma olen kindel, et võibolla keegi mäletab seda. xD Ma olin oma vanas arvutis ükspäev ja leidsin sealt igasugu lõppnaljakat jama. xD Ja guugeldades avastasin, et see oli kunagi ka teises meiejuttude foorumis üleval olnud, nii et ENJOY. xD

-o-

1. osa - 01. 09. Aasta avaldamata.

Tervist. Kuna ma tean juhuslikult (!), et ka minu Isandal on päevik, tegin ka mina selle. Pealegi olen ma moodsam kui tema ja tegin selle siia, interneti. Ma arvan, et järgmine samm oleks endale MSN hankida. Ma päris kindlalt ei tea, mida see tähendab, kuid Vingerjas ütles alles eile (kui ma kodus olin), et see on kahtlemata nõiajookidega seotud. Seega - miks mitte?
Muide, blogisse saab kerge vaevaga oma päevaplaani koostada. Teen selle kohe ära ka, muidu ütleb üks hääleke mu peas, et raiskan oma aega.

8. 00 - tõusen üles, vahetan riided, pesen, kammin juuksed ja panen neile lakki peale. (Ära unusta uue lõhnaõli katsetamist!)
9. 00 - hommikusöök saalis. (Söö seda, mida teised ei söö, et olla eriline.)
10. 00 - tund dorklaste ja oma maja õpilastega. (Piina Potterit, ära küsi Grangerit!!!)
12. 00 - tund ravede ja huffidega. (Unusta kodutöö andmata!)
14. 00 - lõunasöök. (Söö teistest erinevalt!)
16. 00 - loen raamatut, POSTITAN SIIA!
17. 00 - Potter pärast tunde.
19. 00 - patrullin metsa ääres.
20. 00 - õhtusöök. (Söö erinevalt!)
22. 00 - patrullin metsa ääres.
23. 00 - külastan Slytherini puhketuba. (Teade!)
24. 00 - jään magama.

Niih. Homme peaks siis lihtsam olema, homse kohta on kõik kindlalt paigas. Muidugi ma loodan, et ma sulgudesse pandud ülitähtsaid asju ära ei unusta. Nagu daa! Nendes ju mõte ongi.
Muuide! Vahepeal ma olengi endale MSN-i teha jõudnud. Vinge. Seal praegu EI TUNDU olevat nõiajookidega seost, kuid ma arvan, et see tekib hiljem. (Vingerjas kinnitas seda üsna veendunult.)
Aga mind võiks keegi lisada ka omale MSN-i. Ma kuulsin, et seal saab rääkida ka. Damn, võlukunst on suht maha jäänud või mis?!
Kasutaja: Half-blood@prince.com
Parool: MustMärkOnVasakulKäelJaSedaEiVõiSassiAjada.
Ma loodan, et ma seda pähe ei pea õppima. Hmm... vist ei peagi, siin on selline asi nagu "kopeeri". Ma olen tõsiselt shokeeritud.
PS! LÕHNAÕLI!!!!!
Ma pean vist meeldetuletuse panema. Omg jaa! Unustasin peaaegu öelda, et mul mobla on. Number on 555 000 555 ja PIN-kood on 5555. Vot see on küll nüüd lihtne.
Tsau praeguseks. Ma pean 1. septembri pidusöögile minema! :*

(Muide, mida ":*" tähendab?!)

2. osa - 02. 09. Aasta avaldamata.

See arvutis olev parooliga päevik on ikka lahe. Nagu, ma võin siia kõik oma kurjad (ja ka head) mõtted kirja panna, ikka ei saa keegi teada.
MUAHAHAHAHHAA!
*Vingerjale üks Cruciatus.
Tärnidega asjad on meeldetuletused, muideks. Aga see on karistus selle eest, et MSN pole (veel) midagi nõiajookidega seotut ilmutanud.
OH! Mingi kiri kargas lahti.

Sind on lisanud MSN-i kasutaja: ILoveSS@bella.com

Ma ei tea, mida see tähendab, kuid ma vajutasin YES-i, ehk lubasin ta siis vist siia sisse. Oh appi! Ta viskas mingi akna lahti... ooo... siin saab rääkida...

Bellatrix armastab SS-i (LLLKKK) says:
Tere Severus, sul ka MSN nüüd? :)
Severus Snape says:
Jaah. Oota, sa oled Bellatrix?! O__o
Bellatrix armastab SS-i (LLLKKK) says:
Jaa! Miks nii üllatunud kallike? Sad
Severus Snape says:
Mitte üllatunud, aga... kuule, ma minema.
Bellatrix armastab SS-i (LLLKKK) says:
Nähh? Miks?! Aga okei. Tsaukalli!
Severus Snape says:
Head aega.

Ma logisin välja. Ma ei saa aru! Kas Vinku valetas mulle? MULLE?!?!?! Ma löön ta selle eest veel maha! Kuigi tegelikult ta ütles, et rates on palju rohkem nõiajookidega tegemist.Ehk peaks enne veel sinna regama ja pisut ringi vaatama.

Kasutajanimi: SandS (Muide, see on: Severus and Snape!)
Parool:NõiajoogidRuulivad
Sugu: Mees
Lisainfo: Saatke mulle nõiajookide retsepte!
Lisainfo sõpradele: :*

Muide, ma ei tea ikka veel selle tähendust, aga ühel tüdrukul, kelle kasutaja on Arleney või midagi, temal oli ka see!
Ohoo! Mul on rates juba uus kiri. Vahest mõni nõiajook?

Saatja: Arleney
Kellele: SandS
Hei! Oled oma pärisnimeks Severus pannud, järeldan, et HP-fänn? Tule ühine EHPFK-ga! www.ehpfk.forumotion.com

Mis asi on HP?!

Saatja: BlondideJuustegaMees-Võrgutaja
Kellele: SandS
Severus! Omg, sul on reit! Muide! Ma muukisin su blogi passi lahti, sa peaksid rohkem koolis toimuvast kirjutama!

Passi? Mul pole passishzghuiweragLUCIUS MALFOY, KAS SEE OLED SINA?!

-o-

Kunagi panen edasi ka. xD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime15/8/2011, 15:55

See jutt tuleb mulle väga tuttav ette, nii et võib-olla olen ma seda isegi vanas foorumis lugenud. See on mõnusalt muhe, tahaks uut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime15/8/2011, 16:10

Razz "Ma olen tõsiselt shokeeritud" ja "Vinku" ajasid naerma Razz
Oeh, mulle väga meeldis, ootan uut :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime2/9/2011, 16:23

3. osa - 03. 09. aasta endiselt avaldamata.

Ma olen väga häiritud, et Lucius seda siit lugeda saab. Kahjuks ma ei mäleta, kuidas parooli muuta. (Arleney ütles, et pass on parool!)
Igatahes ma tahtsin öelda, et ma ei viitsi koolist kirjutada. Siin on kõik samamoodi nagu eelmisel aastal. Vahepeal saadab Draco mulle kahtlustavaid pilke (mul nendega nõiajookide tund praegu), kuid läpakas on neile nähtamatuks nõiutud ja klaviatuuriklõbin hääletuks tehtud. Pealegi usuvad nad, et ma trummeldan lihtsalt näppudega vastu lauda.
Vingerjas ütles, et rates näitab feim sinu nõiajoogi-valmistaja taset. Hetkel on see mul 1, 56. Luciusel on 72, 93. Veab mehel. Aga ma usun, et see on sohiga saadud, kuna MINUST ei ole keegi parem.

Teated -> Uue sõbra ankeet.

Oo... keegi KaunisTuhkur15 on ming sõbralisti lisanud. DRACO!?!
Pole siis ime, et ta mind kummaliselt vaatab.
Potter ütles just: "Professor. Kas te vahepeal ei vaatagi jooke üle?"
"Ei!" vastasin. "Ma usun, et kuuendas klassis suudate te nii lihtsa joogi ise ka valmis teha.
Selle peale viibutas Granger oma kätt. "Aga professor, te ütlesite, et see jook on seitsmenda klassi eksamitase."
Deemit.
"Ahsoo. Preili Granger võib siis teisi ise juhendada."
Oh. Milline rahulolu! Ta muutus näost äsja tumepunaseks.

Saatja: Arleney
Kellele: SandS
Aga liitud siis EHPFK-ga?

Ta sinatab mind. Milline jultumus ühe väikese näruse... mugu (!) poolt. Okei, tegelt on ta ju täitsa tore, aga ta on mugu.
Ohjah. Mis siis. Ma teen selle ehpfk või mille iganes lahti.
MIDAAAA?!?!

Eesti Harry Potteri Fännide (??????) Klubi!

Selge. Rohkem pole vaja öelda. Ma minestan.
PÕMAKI! (Muahahahaha, Draco olen. Snape kukkuski tooliga ümber. Aga jeah, ma teadsin, et tal BLOGI on! Wee... ou deem, ta toibub.
Sorry professor! :) )

4. osa - 04. 09. Kas ma pean jälle kirjutama?

Draco on koos Harry'ga minu juures pärast tunde. Muide, ma ei oska siin seda Draco kirjutatud asja äragi kustutada. Ma vähemalt loodan, et ta vähemalt EHPFK-st midagi lugeda ei jõudnud, kuna kasvõi selle mainimise peale tõuseks Potteri-poisi enesehinnang veel kõrgemale. Kui selline asi üldse võimalik on.
*Cruciota Vingerjat.
See samune rate EGA MSN ei näita nõiajookide koha pealt mitte mingeid andeid. Igatahes ma liitusin selle... kohutavalt kummalise mugu-foorumiga. Muide, kust mugud üldse Sigatüükast ja võlukunstist teavad?! Kohutav. Vahest lisaks selle Arleney endale MSN-i? Saaks küsida. Jeap, nii ma teengi.

Cordelie says:
Tere, kes oled?
Severus Snape says:
Severus Snape, kes siis veel?
Cordelie says:
Khm. Päriselt ma mõtlen.
Severus Snape says:
Severus Snape, Sigatüüka professor ja nii edasi. (Ma ei viitsi seda iga kord välja kirjutada !!)
Cordelie says:
Mida iganes.

Hei? Miks ta mind ei usu? Ma räägin puha nii, nagu tavaliselt, ja juba mu MSN-i nimi peaks midagi ütlema! Mugud on ikka väga imelikud. Ma küll usuks, kui Isand mu endale MSN-i lisaks ja ütleks, et see tema on...

Sind on lisanud MSN-i kasutaja DarkMarkRulez@voldie.com

Well. Ma poleks pidanud seda vist enne eriti mainima. Peaasi et... EI ma ei ütle seda, muidu see niikuinii juhtubki nii.

-o-

Haha, mul on endal nii veider lugeda seda. xD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Külaline
Külaline




Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime6/2/2012, 21:08

Ma olen seda oma miljon korda igal pool mujal lugenud ja mul polnud siiamaani õrna aimugi, et sina selle tegid...okei, tegelikult ma sain kuskilt su blogi postist teada XDD Wow siiski.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime11/2/2012, 12:56

5. osa - 05. 09. Eelmisega sama aasta.

Hehe. See DarkMarkRulez@voldie.com oligi Isand. Thoore. Nüüd ma ei peagi öistele kokkutulekutele minema, sest ta saab mulle siin asjad ära rääkida. Nojah, Lucius, Bella, Draco ja mingid veel ei pea... ma alati imestasingi, et miks ma seal üksi oled öösel alati.
Lucius rääkis mulle enne, et ta korraldab mugupeo. Ma ei saa aru, miks ta seda tegema peaks. Tegelikult ma aiman - sinna Isand oma nägu ei näitaks.
Kindel see, arvestades suvist rannapidu, kus ta käis. Ma usun, et mugud polnud elusees ühtki nii valget inimest näinud, kui tema. Lisaks sellele ei teadnud ta puusanõksudest tuhkagi, kõikus vaid veidi ja rääkis Tonksile, et tuli lõbutsema. Teistele väitis tõsimeeli, et ta tantsib.
Hoho, temaga saab ikka vahest nalja. Igatahes tahtsin ma veel kirjutada sellest, et EHPFK-s tuleb foorumi kokkutulek. Ma ei suuda otsustada, kas minna või mitte, olgugi et Anna koos mingi Gerdaga või kellegagi naaksuvad, et ma tuleks. Aga teema on mingisugune ühendatud HP (iuu!) ja Sceavenger Hunt. Või misiganes. Nagu ma väga hästi teaks ka, mida see viimane asi endast kujutab. Ahjaa, peaks oma homse päevaplaani ka kirja panema. Palju on teha. *ümiseb surmasööjate uut hümni*

8. 00 - ärkan, pesen, kammin ja lakitan juukseid, teen endale kurjakuulutava meigi. (Lõhnaõli!!!!!!)
9. 00 - hommikusöök. (Erinev toit!)
10. 00 - nõustamisrühm. (? wtf ??!?)
12. 00 - ostan muguriideid kokkutulekuks.
15. 00 - ostan nõiajookide koostisosasid!
16. 00 - ostan foorumlastele kingitused. (Igaüks pidi endale loosiga viis inimest saama. Ma olen rõõmus - sain Anna, Gerda, Signe, Anni ja Daisy.)
18. 00 - õhtusöök. (Erinev toit!!!!!)
20. 00 - Potter pärast tunde. (Sisikondade puhastamine!)
23. 00 - päevaprohveti lugemine, läpakas.
01. 00 - tuttu. (Peida hommikul mõmmi uuesti voodi alla!)

Aga teate? Ma avastasin endas kirjanikuande. Praegu on pooleli "Kuidas piinata gryffindorlasi" raamatu teine peatükk "Originaalsed ülesanded pärast tunde jäänutele".
Oo, mulle on kiri.

Saatja: MC-Sign3
Kellele: SandS
Pealkiri: Palve!
Tere. Sain teada, et pead kingi mulle tegema. Soovin üle kõige just sinu kallistust. Palun! :)

Ega's mul vist eriti muud üle ei jää. Siit mu kallistus tuleb Wink. Ahjaa, kokkutulek on 12. september.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime4/7/2012, 22:00

hhahaha, mulle tõesiselt meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime27/8/2013, 23:45

Appi, kui muhe ja naljakas Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime19/11/2013, 20:15

Uut, palun!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Severus Snape blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Severus Snape blogi   Severus Snape blogi Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Severus Snape blogi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Severus Snape kingad
» Bulleti Blogi ^w^
» Kessu blogi on siin :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Espada looming-
Hüppa: