MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras: Haavatav XVII

Go down 
+12
Bubblegum
socialpoetry
shine
Cilen
Smile*
Dreams
Everleigh
PINK
LittleMissy
Dreamland
Karro
Audrey
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorTeade
Külaline
Külaline




Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime14/9/2012, 21:07

Ei
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime15/9/2012, 00:06

Siis sa pead seda ka lugema Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime15/9/2012, 12:57

Ja, kust ma seda lugeda saan? Seda pole ka vist üleval selle varastamise pärast.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime15/9/2012, 15:52

Umm. Olgu. Kuna ma olen siin haige ja mul on igav jne, siis ma kohe proovin selle oma läpakast üles leida ja hakkan vaikselt taastama seda siin Very Happy Edu mulle Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime25/7/2013, 23:23

Kas sul on plaanis ka Habrase teine hooaeg taas taastada? Eile lugesin esimese hooaja läbi ja mind jäi tohutult painama, mis sai Rafest ja Quinnist sai. Oleksin väga tänulik, kui teine hooaeg ka nüüd taastatud saaks ja ma saaksin seda kõike endasse ahmida :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime25/7/2013, 23:40

No kui soovi on, siis ikka saab :)
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime25/7/2013, 23:41

JAAA JAAA JAAA KOHEE TAHAN KAAA JAAA JAA JAAa MA ARMASTAn SIND AUDREY :* :* :* :* TÄNAN SIND BUBBLEGUM
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime26/7/2013, 00:00

No olgu, ma olen tubli ja otsin selle mälukalt üles ja panen teile praegu viis osa siia Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime7/1/2014, 19:30

Ma lugesin ka esimese hooaja läbi, ja see jutt hakkas painama. :p 
Mulle meeldib see, et kõik väga roosamannaks ka ei kiskunud, sest nad tülitsevad vahel. Aga mulle ei meeldinud see, et nad selle hooaja alguses lahku läksid. Kuidagi liiga kergelt tuli see Quinni jaoks. Ja see kui Jake ja Rafe kaklema hakkasid oli karm, sest mul oli Quinnist kahju. Ta sai küünarnukiga, ning Rafe peaks just hoolitsema, et Quinn viga ei saaks, mitte ise teda lööma. Kuigi kogemata. Ning Thalia on ka alati nii põnevalt salapärane. Very Happy
Kuna ma suudsin terve hooaja läbi lugeda telefonis, siis nüüd mu silmad on punased ja valutavad.  drunken  Ja teine koolipäev see veerand ka, peaks vaikselt õppima hakkama. Aga me don't care, kuna see nii põõõnev ja huvitav jutt. Ja mul on isu uute (või vanade tegelt) osade üle.


Kas sa kavatsed veel osasid siia üles panna, ma tahan rohkem.  Very Happy  Pliiiis? 
Ma isegi üritasin pika kommi teha, mis on ilmselgelt võimatu minu puhul. Aga lootus sureb viimasena.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime7/1/2014, 21:18

Aw, aitäh :)

Ausalt öeldes ma ei oska uute osade suhtes kuidagi kommenteerida. Ma ei mäletagi palju mul seda veel kirjutada oli... Aga eks vaatab. Kunagi võib-olla saab see lugu ka lõpu. Kõik vist mäletavad, mis põhjusel ma ei jätkanud...

Aga ma võin lähiajal puuduolevad osad ka üles panna. Eks ma vaatan kuidas ma oma mitte midagi tegemise kõrvalt jõuan Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime7/1/2014, 21:34

Tegelikult on see mitte midagi tegemine ka väsitav. Kahe eelmise nädala jooksul sain sellest veel eriti aru. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime7/1/2014, 21:37

Suudaks siis öösel magadagi vähemalt aga ei  Mad 
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime8/1/2014, 18:28

Ma loodan, et sa kunagi leiad aega, paned siia vanad osad ja lõpetad ära ka.
Ma nii laavin seda juttu. :*** :) Isegi rohkem kui Need Pisiasjad, mida ma salaja loen, aga ei viitsi kommenteerida.  Embarassed
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime8/1/2014, 20:33

Suuda ikka, vastukaja paneb siiski rohkem kirjutama :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime18/1/2014, 05:38

Lisasin osad 6-12, ülejäänud varstiiiii :)
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime24/7/2014, 13:49

Lugesin ka nüüd mõlemad läbi ja mul on ka nüüd uusi osi vajaa...  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime27/7/2014, 23:32

Vaatab seda asja Wink
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 00:59

Jah kus loo lõpp on?? Very Happy 
Hakkasin huvi tundma selle jutu kohta jälle. Ma mäletan et see oli hea ja ma mäletasin häguselt et see vist ei jõudnud viimase osani Very Happy Ja nagu ma kommentaare loen siis meenus ka see jama mis su juttudega juhtus.. Või oli see ainult NP? Ei mäleta enam.. Aga tahaks lõpuni lugeda küll jah. Aitäh :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 01:34

Mina igatsen juba ka ammu jutu lõppu lugeda. Miks sa piinad meid niimoodi, ah? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 08:24

Ma usun, et me oleme pigem need kes Autsi piinavad selle lõpuga. Ta teab küll, et me seda ootame, aga olen enam kui kindle, et selle juttu lainelt on ta juba veits kaugemale surfanud hetkel. Püüab niiöelda teisi laineid. Ma ka siin ükspäev suurest igavusest lugesin mõlemad Habrased ja NP-d läbi ja küsisin temalt, millal lõppu saab, aga usun et iga lõpp tuleb siis kui tulema peab. Very Happy Mitte, et ma seda ei ootaks vms, ikka ootan ja kuidas veel. Razz
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 13:52

Ilmselt küll, jah...
Lihtsalt nii kahju on, et pidin lugemise pooleli jätma. Mõned jutud on juba sellised, mis on lihtsalt niii head, et kui sa pead uut osa ootama, siis ei saa oma mõtteid loolt ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 14:12

Jou, t¹ikid, mis mässate siin Very Happy Ma ei tea, millal ma aega leian ja pooleliolevad jutud lõpu leiavad. Nii palju kui mäletan, siis vist umbes kolm osa olekski veel pidanud tulema... NP2 pole ka lõpust enam väga kaugel.

Eks suure põntsu panigi mu kirjutamisele see varguse asi. Siis nagu ei suutnud pikalt end kokku võtta, et kirjutada. See hirm oli liiga suur ikka.

Aga eks näeb, mis saab. Kunagi ehk äkki loen ise ka oma asjad uuesti läbi ja lõpetan ära need.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 15:03

Uut osa nõuame, mis muud Very Happy Tegelikult oleksin ma vägagi rahul, kui sa praegu jutu maha võetud osad tagasi paneksid. Minu teada neid ikka veel pole...
Eks see varastamine on jube jah... mõistan täiesti :)
Aga me siin ootame ja loodame edasi siis  Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 15:18

Äkki mingi aeg panen :)

Naughty'le näiteks saatsin oiriginaalfaili Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime9/2/2015, 16:41

Oleks tore küll Very Happy Vähemalt hea põhjus osade kirjutamise edasi lükkamiseks Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras: Haavatav XVII - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras: Haavatav XVII
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: