MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jäädavalt minu.

Go down 
+5
Naughty
Karro
Natu
Herbts
EvaCa
9 posters
AutorTeade
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime17/10/2011, 17:30

Ma tean,see on pisut melanhoolne,kuid ma loodan,et on huvitav lugeda.See on lihtsalt minu teema.Kirjutasin täna füüsika tunnis.Taustaks kuulasin laulu.Hurts-Water .Niiet,kes tahab võib ka kuulata,sest sellest laulust sain ma inspiratsiooni seda juttu kirjutada. https://www.youtube.com/watch?v=f3Ntgb2cFIA

Istud tugitoolis ning vaatad televiisorist neljapäevaõhtust märulit. Süles kruus vaarika teega. Pole jalast võtnud veel kingi ega seljast pintsakut. Sügad oma kukalt ning rüüpad siis auravat teed. Su näole ilmub kerge valu grimass. Kõrvetasid keelt. Ma ju ütlesin,et las tee jahtub. Aga sina ju ei kuula mind.
Seisan tugitooli kõrvale ning ootan,et võtaksid käetoelt oma käe,et saaksin sinna istuda. Ilma mulle otsa vaatamata,tõstad käe endale sülle ning silun su juukseid,sa tõstad oma vasakau käe mu põlvele,ilma mulle otsa vaatamata ning me vaatame vaikides neljapäevaõhtust märulit.
Peale filmi suundun vannituppa,et ennast värskendada. Kui magamistuppa jõuan,on su riided ja jalanõud keset tuba ja sa juba magad. Rinnus pitsitab solvumise valu ning ohates poen ma samuti voodisse. Vaatan tükk aega lage,mis on muutunud ajapikku valgest kollaseks. Lambilühter on täis pruune täppe,kardinate vahelt paistab kuuvalgus ning õuest on kosta õrna auto mootori häält . Kuulen rõõmsaid hõiskeid ja lõbusat lauluviit. Tõusen voodist ja sammun vaikselt akna äärde ning piilun kardinate vahelt väljas toimuvat. Mees ja naine istuvad kõnnitee äärekivil üksteise kõrval ning võtavad korda mööda pudelist lonkse.Nad lauluvad isamaalisi laule ning naeravad laginal. Mees hoiab naiselt ümber kinni ning seejärel suudleb innukalt teda, nii et lõbus laulujorin hetkega katkeb. Mu kulm kisub kipra ning ma tõmban kardina ette. Istun voodile ning seejärel tõusen jälle,et koristada põrandalt su riided. Riided süles avan vaikselt puidust kapiuksed ,et teda mitte üles äratada. Klatin ta riided ning selle käigust pudeneb ta mobiil pükste taskust. Võtan telefoni maast ning avan klahviluku.Mu südant läbib valus jõnks, kui ekraanilt olevat sõnumi teksti silmitsen...
Ma armastan sind piiritult. Mitte miski muu ei loe. Kohe kui võimalik lahkun oma naise juures ja siis oleme igavesti koos. Muide tänane õhtu oli imeline. kell:22.34 16.02.11
Sõnum oli saadetud pool tundi tagasi kellelegi Linda nimelisele.Loomulikult ma vaatasin ka kõik ülejäänud sõnumid läbi ning tekst oli põhimõtteliselt sama laadi. Mu süda tilkus verd,nagu mu silmad tilkusid pisaratest. See tunne oli tappev. Justkui miljonid klaasikillud kriibiksid hinge ja seejärel trambitakse sind mutta. Tõin kuuldavale valju nuukse,kuid sulgesin siis kiiresti käega suu. Ta liigutas end voodis.Kükitasin maha ja nutsin tasa. Hingasin sügavalt sisse ja välja. Ta on ju mulle kõik. Pigistasin kõvasti silmi. Tahtsin ennast lüüa. Ma ju jumaldan teda. Haarasin endalt juustest, et tunda füüsilist valu, et tunda ükskõik millist valu, peale selle mis tuksles mu südames nagu lahtine haav. Ma teeksin tema heaks kõik. Tõusin püsti ja pühkisin pisarad. Asetasin ta klatitud riided kappi.Kõndisin vaikselt teisele poole voodit ning põlvitasin maha. Suudlesin teda huultele. Ta naeratas läbi une, silmitsesin teda pisar silmil."Ma ei lase sul minna."

Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime8/4/2012, 21:29

*jõllitab ekraani*

5 minutit hiljem

*ikka jõllitab ekraani*

Tead kui haruldane on see kui kirjutatakse nii et silmi ei saa ekraanilt/paberilt lahti, enne kui läbi on loetud?
Sinu jutu puhul just juhtus see.
Ja see mehe vaatenurgast oli ka hea...
Sa kirjutad hästi. Wink

Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime8/4/2012, 21:35

Sad Kurb, tulid pisarad silmi...

Nind sa kirjutad tõesti hästi, väga meeldis Very Happy

*on endiselt kurva meeleoluga*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime8/4/2012, 21:43

Kas mulle tundus või see sõnum oli natuke vigane? Very Happy
Et nagu tüdruku nimi Linda ja ta lahkub oma naise juurest? Mida? Very Happy

Aga muidu on küll selline wow efekt hetkel :)

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 14:34

Peale koma on tühik. Wink
Muidu oli super jutt.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 14:58

Eem...Mulle meeldis. Selline mõnus silmiavav jutuke. Ei oskagi midagi enamat öelda. Lihtsalt meeldis! Wink
Tagasi üles Go down
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 15:32

Oiii, suur aitäh teile kõigile. Tore, kuid teile meeldib: :)
Jaa sõnumis oli vist viga, sõna-juurest* Mees ütles oma armukesele, et lahkub oma naise juurest.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 15:49

Aaa.. Ma arvasin et see naine kirjutas talle.. Very Happy Very Happy Sorry minu viga Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 18:58

Nii kurb Sad
Muidu äge Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 19:26

Kahju, et lühijutt. Tõsiselt äge oleks, kui jätkaksid seda. Razz
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime9/4/2012, 19:27

Oh jah, tõsiselt kurb *nuuksatab* sul kukkus jutt tõsiselt hästi välja.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime10/4/2012, 14:44

Ei suuda kuidagi neid järejutte kirjutada. Las parem olla lühike ning lööv:)
Tagasi üles Go down
kairi-
Tasane



Female Postituste arv : 1

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime31/3/2013, 14:19

Väga hea jutt! Mul on selline küsimus, et kas ma tohin seda juttu kasutada dramatiseeringuks täpsemalt monoloogina, et seda lavastada? :) Ettetänades, Kairi. Ja veelkord, ülihea jutt, kindlasti see puudutab paljusi inimesi. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime31/3/2013, 22:34

Hästi hea jutt oli. Ainult ma ei saanud aru, miks algul pöörduti "sina" poole, ja siis läks järsku "tema" peale üle?...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime10/5/2013, 12:52

Nastik: Minu nägemist mööda oli terve jutt kirjutatud "mina" vormis. Segadust tekitab võib-olla viimane lause, mille lausub naine, mitte mees. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jäädavalt minu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäädavalt minu.   Jäädavalt minu. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jäädavalt minu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» See on MINU, ainult MINU.
» Minu oma.
» Minu lugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: