MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 One step at a time .

Go down 
+5
Liina
Unknown Artist
bbrit .
kutsuke123
Meoww
9 posters
AutorTeade
Meoww
Tasane
Meoww


Female Postituste arv : 4
Age : 30

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime7/10/2008, 17:29

Mingi hull tutvustus tuleb , sorri . Põhimõtteliselt on see mu esimene järjekas ja ma ei tea üldse kas ma sellega kunagi ühele poole saan , aga ma üritan igatahes. What a Face öelge üldse , kas on mõtet edasi kirjutada . tongue Tegevus ka venib , ma loodan et järgnevates osades ei veni .


Tere, minu nimi on Nele . Olen 15 aastat vana . Mul on poolde selga ulatuvad mustad juuksed ja rohelised silmad . Mul on kolm vanemat venda , ise olen kõige noorem laps peres . Elame ema ja vendadega Pärnus . Isa töötab Ameerikas , ta elab seal ka . Ta on disney kanalis mingi tähtis inimene . No ta on töötanud koos Jonas Brothers’i, Miley Cyruse, Jesse McCartney, Demi Lovato, Zac Efroni ja Ashley Tisdalega . No muidugi on neid veel . Ma arvan et ta on kõikide Disney kuulsustega koos töötanud , aga ma ei viitsi neid lihtsalt üles lugeda siia. Mu unistus on ka sama töö saada . Ma kadestan teda väga . Ja mulle tohutult meeldivad need inimesed seal . oh , mai tea ma jõuaksin sellest niipalju rääkida , aga see on mõttetu teema , niiet jätkame mu vendadega .

Esimene ehk siis kõige vanem vend on 19 aastane ja ta nimi on Erik. Elab ikka kodus , nõme ma tean . Aga ma saan temaga väga hästi läbi , sest ta on ikkagi oma titeeast välja kasvanud . Tal on rohelised silmad ja tumepruunid juuksed , sellised pikemad , aga õlgadest lühemad , kõrvadest pikemad . Ta on umbes 185 cm pikk ja peenike . Ta ainult skeidiks . Põhimõtteliselt ta päev ongi nii , et ärkab , läheb tööle , tuleb töölt , sööb , läheb pesema , saab sõpradega skeitpargis kokku , on seal mingi kolm tundi , tuleb koju , sööb , läheb pesema ja magama . Mõttekasvend .

Teine on Maarius, 17 aastat vana . Breikar .. Ta ainult joob ja breigib . Ta kuulab head muusikat ka , noh vähemalt normaalset . Linkin park on tal põhiline . Noh see on hea et ta mingi oss pole . Tal on taevasinised silmad ja blondid juuksed, lõngus jälle. Meie pere poisid ongi kõik pikajuukselised . Nii Maariusest veel , tal on oma tüdruk - Kirke . Tore tüdruk , pole mingi tibi . a, ja Maariusel on hästi ilusad kõhulihased ka , üldse on ilus keha.

Kolmas vennaraas on mul 16 ja Gert-Kristian . Temaga ma ei saa eriti läbi , sest ta on samasugune tiinekas nagu mina . Aga muidu on ta suht chill , sest ta mängib trumme ja kitarri . Tal on oma bänd, seal ta mängib trumme . Nad teevad põhimõtteliselt Punk muusikat. On aegu kui me saame päris hästi läbi , aga need pole just eriti tihti .Tal on pruunid juuksed , rohkem helepruunid ja pruunid silmad. Kui ta mu vend poleks , siis ma vist armastaksin teda .
Mulle meeldib väga üks ta bändi poiss. Sander on ta nimi , ta on laulja seal . 17 aastane , Musta värvi juuksed ja rohelised silmad . Tedretähnid on tal ka . Ma armastan neid, mul on ka . Ta saab mu kõikide vendadega superhästi läbi . Mis on hea , sest kui mul kunagi temaga mingi teema peaks olema , siis ei pane nad seda pahaks , nagu tavaliselt kui mul kellegiga midagi olema hakkab . sest ma olen ikkagi pesamuna ja mul peab olema selline kutt keda nemad ka heaks kiidavad . Sandril on vend , Siim . Ta meeldib mu parimale sõbrannale Liisale . Ja ma arvan et Siimule meeldib Liisa ka , kuigi Liisa ei taha seda kuidagi uskuda . Liisal on blondid juuksed, natuke pikemad kui mul , lainelised . Hallikad sinised silmad ja ta on suhteliselt väikest kasvu . Väga heasüdamlik ja tore tüdruk , oleme 7pool aastat parimad sõbrannad olnud . Siim on siniste silmadega heledapäine poiss , 15 aastane . Ta on ka Gert-Kristiani bändis , ta on basskitarrist.



„Nele , tule üles .“ kuulsin kuidas ema mind äratas . „suva, nagunii täna enam kooli pole“ mõtlesin ja magasin edasi . Poole tunni pärast ärkasin ikkagi sellepeale , et Kristian tagus mõnuga trumme bändiruumis . Ta teeb seda alati kui ma magan , siis on tal see lemmik aeg harjutamiseks . Sest see on ikkagi hea võimalus mind närvi ajada . See tal õnnestus . Tõusin istukile , ringutasin , viskasin veel korraks pikali ja kogusin ennast . Lõpuks tõusin püsti , panin arvuti käima ja läksin vaatama mis täna selga panen . Kapp oli järjekordselt väga sassis . Kuid mul õnnestus siiski sealt leida ühed mustad altkitsenevad teksased ja pika pluusi . Päike säras läbi aknaklaasi tuppa . „ Nii mõnus soe“ ütlesin endale. Läksin panin arvutis käima loo „Katy Perry – Hot n’ cold“ , tantsisin ja laulsin kaasa . Tuju läks kuidagi nii heaks . Viskasin voodi peale pikali ja mõtlesin Sandrist . Käed jalad laiali, lai naeratus näos . Võtsin telefoni , mulle oli sõnum . Liisalt , „Tzau muz , miz teed ? Helista kui üles ärkad .“ Helistan siis Liisale .

„Tzau, mis tahtsid ?“
„Tsau kuule , lähme steffi ? õudne pitsa isu on .“
„Okei, tule ise minu juurest läbi .“
„ok, tsau .“

Teen kähku meigi ja juuksed korda . Jooksen alla ema juurde. „ Tsau , kuule me lähme Liisaga steffi , anna raha palun .“ küsin möödaminnes ema käest , külmkapi juurde suundused. Ema annab raha , ma söön külmkapist võetud kohukese ära , joon apelsini mahla peale ja juba ongi Liisa ukse taga . Ema laseb ta sisse , ma panen kähku skeidid jalga ja hakkame minema . Stefis istuvad aga meie õnneks/kahjuks...
Tagasi üles Go down
kutsuke123
Piraat
kutsuke123


Female Postituste arv : 15
Age : 31

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime7/10/2008, 18:03

väga lahe..
ruttu uut Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime7/10/2008, 22:35

Suht hea :)
selline rahulik ja armas :) Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime8/10/2008, 18:29

mõnus rahulik...
ei oska midagi öelda, kuni story ise pole alanud
Paljutõotav siiski
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime8/10/2008, 19:30

Päris hea, kuigi teema tundus selline kasutatud juba. Loodan, et edaspidi läheb omanäoliseks Wink M, ja see tundus imelik, et ta ütles, et ta vennal on ilus keha, mina näiteks ei vaata oma venda nii Very Happy Ja siis aegadega oli mingi jama, vahepeal oli minevik ja siis läks olevikuks Very Happy Aga muidu oli (y), keep going!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime8/10/2008, 20:12

Mulle ei meeldi, et selle jutu osa lõppes kolme punktiga, aga jahm, muidu hea . :)
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime8/10/2008, 20:20

Mulle meeldib. ma ei tea, miks. Very Happy
Ma kuulan hetkel ka Katy Perry - Hot 'N Cold'i. xD
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime9/10/2008, 20:11

Kui ausalt öelda, tundus algus natuke jama...
Aga ma loodan, et sa kirjutad seda edasi ja ma isrgi arvan, et sellest võiks midagi tulla. Aga ainult arvan nii..
Tagasi üles Go down
kutsuke123
Piraat
kutsuke123


Female Postituste arv : 15
Age : 31

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime9/10/2008, 20:25

huvitav [yyy...]
keep going :))
Tagasi üles Go down
Meoww
Tasane
Meoww


Female Postituste arv : 4
Age : 30

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime11/10/2008, 12:09

Ei ma ei kirjuta edasi , niiet kustutage teema ära , :)
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime11/10/2008, 12:17

Opakas. SA KIRJUTAD SEDA EDASI VÕI MUIDU...eee..maeiteamismasiisteen, aga SA KIRJUTAD SEDA EDASI.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime11/10/2008, 13:08

ää muretse, lase rahulikult edasi. Tibikat on suht raske kirjutada, sest tibid ei kirjuta ja kirjutajad pole tibid (enamasti)!
Ole tubli ja lisa kasvõi üks nädalas!

KEEP GOING!
Tagasi üles Go down
Meoww
Tasane
Meoww


Female Postituste arv : 4
Age : 30

One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime14/10/2008, 16:41

Okei , aga siis ma kirjutan suht aeglaselt , sest mul pole eriti aega .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





One step at a time . Empty
PostitaminePealkiri: Re: One step at a time .   One step at a time . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
One step at a time .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Step Up
» Once Upon A Time
» Time of death [1]
» I don't belong here and i'll be back...if the time is right! (pooleli)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: