MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vampire Academy

Go down 
+11
padjanägu, [h]
Naughty
MyMystery
Everleigh
Karolin
Prince Kirameki
*Nastik.
LittleMissy
Cilen
nasicc
Sandy
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime2/3/2012, 10:00

Noh... The Golden Lily ilmub varsti. Very Happy
Sille juba ootab. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 15:38

Kolmas raamat ilmub eesti keeles 30.aprillil

Siin on selle kaanepilt:Vampire Academy - Page 2 File_18_84
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 15:49

Oh kui tore, äkki jõuab see kunagi raamatukokku ka ja ma saan selle laenutada Very Happy Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnast saaks ehk isegi ingliskeelse kätte, aga ma ei oska sinna minna Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 16:18

Ma niii armastan eestikeelseid kaanekujundusi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 17:14

30. aprill tuleb eesti keeles kolmas osa. I love you
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 17:48

No ma pean ka selle ikka käsile võtma. Siiamaani olen sellest mööda vaadanud millegipärast, aga no peale teie kommentaare ei teeks seda vist never enam. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 17:58

Muidugi pead. Very Happy
Ja pärast oled sa Dimitrist sellises vaimustuses, et ise ka ei usu. Shocked
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 18:07

Ära nüüd utsita. Ma muidu jooksen kohe poodi, eks! Laughing
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime31/3/2012, 18:08

Jaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime18/4/2012, 20:08

UUS OSA ON JUBA TULNUD. Shocked
Jehuu! drunken
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime18/4/2012, 20:13

Lugesin need kolm lehte läbi ja tekkis ikka suuuuur huvi. Homme võõrkeelsekirjanduse raamatukokku, wohoo! Very Happy
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime30/8/2012, 13:49

ma pole veel lugenud, kuid kavatsen hakata lugema (:
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime30/8/2012, 18:17

Miks eesti keelsetel on heledate juustega tüdruk kaanel? Very Happy
Ma ei tea, miks see mind häirib... *kehitab õlgu* Very Happy
Eniveis, arvake ära, kes uuesti VAd lugema hakkas?! XD
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime15/2/2014, 15:36

Väga vana teema, aga mina ei jõua viiendat osa eesti keeles ära oodata  bounce 13 päeva veel!  Very Happy Kahju, et viies raamat ka kaheks tehakse Sad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime15/2/2014, 22:00

Kole kujundus eesti keeles. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime15/2/2014, 22:11

Mulle üldse ei meeldi ka need kaanekujundused. Esimesel raamatul on veel okei. Aga kolmandast alates need kummitusmehed paremas ääres veidrad Very Happy
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime18/3/2014, 21:38

Väga head! Lemmikud! Sõltuvust tekitavad. Laavin  Razz I love you Eriti head karakterid on Rose, Dimitri ja Adrian kuigi Dimitri mulle enam strigoina ei meeldinud.
Ja varsti varsti saab viiendat ka lugeda, Yei cheers 
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime9/8/2014, 00:11

Vaatasin ka lõpuks VA filmi ära. Kuradi kahju, et see eesti kinodesse ei tulnud. Ma nägin nii palju vaeva, et see internetist hea kvaliteediga leida, aga lõpuks pidin ikkagi keskpärase -et mitte öelda halvaga- leppima.
Ma ütleks, et film oli raamatust väga erinev. Kõik läks liiga kiiresti ja palju asju oli ka ära muudetud/teistmoodi lahendatud. Kuigi see on täiesti normaalne, ega need kaks ei saagi ju täiesti identsed olla. Ilmselt on asi selles, et ma olen neid raamatuid lihtsalt nii palju lugenud ja nendega lihtsalt nii ära harjunud, et film tundus natuke võõras.
Näitlejad ei sarnanenud eriti minu ettekujutlusega nendest tegelastest. Rose' näitleja tegi küll hea töö, aga ta oli kuidagi liiga pisike ja süütu välimusega. Very Happy Natalie oli minu kujutlustes hoopis teistsugune, kuid siin filmis oli ta raudselt kõige nunnuma välimusega tegelane. Very Happy Miat poleks ma elu sees osanud poisipeaga ette kujutada. Christiani näitleja oli ootamatult erakordselt kena. Very Happy
Dimitri on hoopis teine teema. Alguses arvasin ma, et Danila ei sobi teda absoluutselt mängima. Ta ei olnud nii kena ega täiuslik. Kuid ilmselt ei suudaks mitte ükski näitleja vastata minu ettekujutlusele Dimitrist. Sellist inimest ei ole olemas. Ta on ju jumal. Very Happy Nii. Igatahes, kuna Danila ei tundunud mulle eriti meeldivat, arvasin, et vähemalt ei ole seda probleemi, et ma pärast filmi temasse tükk aega armunud oleksin (kusjuures seda olen ma kartnud ajast, kui hakkasid levima jutud, et VA-st plaanitakse film teha). Aga ma eksisin. Oi, kuidas ma eksisin. Kusagil selles kohas, kus nad Rosega koos maha kukkusid, taipasin ma, et olen temasse ikkagi armunud. Ja Danila hakkas mulle paugupealt meeldima. Very Happy
Oi, kui väga ma tahaksin praegu ''Frostbite'''i näha. Nii väga, et see teeb lausa haiget. Aga, nagu ma aru sain, on filmitegijatel rahaga probleeme ning neil on vaja mingi teatud summa kokku saada, et see film üldse ekraanidele pääseks. Ma loodan, et nad saavad selle raha kokku, sest ma juba ootan Adriani nägemist. Huvitav, kes teda mängima hakkab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime10/8/2014, 13:43

Ma olin filmis nii pettunud. Pettunud olin muidugi ka selles, et seda kinos ei näidatud, mis tuletab mulle jälle meelde, kuidas need kino inimesed panevad kinokavva filme ja kui aeg peaaegu käes on, siis on film kavast kadunud?!??!??!?!?!?!?!?

Dimitrit mängiv näitleja mulle meeldis. Rose ei meeldinud ja Lissa... Lissa oleks pidanud olema Rose'ist lühem ja palju nunnum. Ta ei meeldinud mulle üldseeeeee. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime11/8/2014, 15:14

Eks sellel filmil paistis tõesti suhteliselt väike eelarve olevat.

Ma ei saa ka aru, miks seda kinodes ei näidatud. Kõik need surmavad arsenalid ja lahkulööjad ja näljamängud ju tulid kinodesse. Kuidas siis VA nendest halvem on?! (Minu meelest on see hoopis tegelikult parem Very Happy)

Haha kusjuures, kui ma esimest korda VA trailerit vaatasin, siis tundus see Lissa näitleja kuidagi nii awkward olevat. Tal ei paistnud eriti näitlemisega kogemust olevat. Very Happy Aga filmis polnud väga viga. Kuigi, jah ta oleks võinud natuke kaitsetum välja näha.

Ja kui kellelgi on tahtmist/võimalust Frostbite filmi tegemiseks raha annetada saab seda teha  siit
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime26/12/2015, 19:54

Mind tabas just suuremat sorti VA vaimustus. Adriani vaimustus põhiliselt. Lõpetasin eile Kuldse liilia lugemise, kuigi üritasin sellega venitada, sest järgmist osa pole veel eesti keelde kirjutanud. Nüüd on mul tungiv vajadus lugeda VA'd algusest peale, et saaksin Adriani nautida. Very Happy Verevalemit ka muidugi. Ühesõnaga Adrian on on lihtsalt nii armas. Nii, sain kõik tunded sellega välja öeldud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vampire Academy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampire Academy   Vampire Academy - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vampire Academy
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Vampire Diaries
» Vampire story [Pooleli!]
» Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: