MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Teises Maailmas

Go down 
+2
*Nastik.
theHappie
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime16/3/2012, 17:15

Juba paar nädalat tagasi kerkis mu peas üks kahtlane idee... Ja muidugi peab selle ju kirja panema.
Aga kuna ma kirjutan wattpadis, siis ma ei viitsi hakkata siia ümber kopeerima; annan kohe lingina, ma ei ole leidnud ühtegi reeglit, mis keelaks seda teha.


Teises Maailmas: 1
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime16/3/2012, 18:17

Jei, ma olen esimene kommenteerija! Very Happy

Hästi mõnus tekst on. Kuigi suurt midagi erilist ei toimu, ei hakka seda lugedes igav. Kuidagi piisavalt lihtne ja sujuv. Natuke häirisd nimed nagu Melody ja Nelly ja Jennifer, just selle võõrapärase kõla tõttu. Sinu vanuses toppisin ma ka selliseid nimesid igale poole, aga see teeb lugemise natuke imelikuks, teades, et autor on täitsa eestlane Very Happy Aga noh, see on tegelikult maitse asi.

Kõnelused sõprade vahel tundusid ka natuke ametlikud, aga üldmulje oli päris hea. Jään uut ootama! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime16/3/2012, 18:31

Yay, lõpuks keegi kommenteeris kaa!! Very Happy
Praegu midagi erilist ei toimu jah, ma ise mõtlesin et kusagil viiendast osast hakkab alles midagi toimuma, praegu on rohkem selline tegelaste tutvustus (oi, kuidas mulle meeldib inimesi tutvustada Very Happy) ja nii edasi...
Ah, tegelt ma olengi mingi imelik ja topingi igasuguseid võõramaiseid nimesid igalepoole... Ma ei tea, mulle ei meeldi eriti need nö ''puhtad Eesti nimed,'' Õnne, Anne, mida iganes veel.
Aga, aitäh. (:
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime16/3/2012, 22:45

Mulle ka meeldis, ei oska mingisugust kriitikat välja tuua, kui mõned kirjavead häirisid, aga muidu pole hullu. Very Happy Sisu meeldis ikkagi ja jään samuti uut ootama. (:
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime17/3/2012, 05:01

Ehk laoksid mõned suuremad vead ette? Komavigasid on kindlalt palju, mul on mingi kahtlane komme neid komasid liiga palju toppida. =)

Kaks inimest loeb juba siit ka, yay, annab jõudu jätkata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime18/3/2012, 11:35

Mina olen ka selline, kes paneb komasi sinna kus tunnen, et lihtsalt peab väike mõttepaus olema, kuigi kipun neid siiski liiga palju panema.

Muidu hea. Mind nimed ei häirinud! Ilusad nimed:)

Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime18/3/2012, 19:04

Tore. Wink
Vaheajal trükin vast uue osa ka valmis, aga ma pean selleks vähemalt kaks tundi arvutis olema... Mu läpaka aku lahkus meie hulgast... Ja noh, isa ei taha mind eriti perearvutisse lasta, sest "sa lõhud selle ka ära," (kuidas mina saan mõjutada 6-aastase läpaka aku läbi minemist?).
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime18/3/2012, 19:24

Ega ei saagi. Very Happy

Aga pere arvuti on ju pere arvuti ja sina kuulud perekonda. Nii et löö aga kord majja ja ei lase endale pähe istuda Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime18/3/2012, 19:50

Minumeelest ka ei saa, noh. Very Happy
On jep, seda minagi, aga mul on sellised kahtlased vanemad... Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 01:06

No ma esialgu toon mõned komavead ette, kui võib? Palju ei piina. Very Happy
* Ning ees koma tegelikult ei käi.. Very Happy
* "Sarah'il on brünett poisipea ja hallid, kavalad silma" peale sõna 'hallid' ka koma ei käi. Very Happy Mingi aeg õppisime eesti keeles seda, et kui on erinevad omadussõnad järjest, siis koma ei käi vms.. Very Happy
* "isa on samuti, tavaline 37-aastane.." õige peaks olema - "isa on samuti tavaline 37-aastane.."
Nojah.. koma vigu on paljupalju, aga ma nüüd mõtlengi, et mida ma nende kirjavigade all mõtlesin, kas komavigu või veel mingisuguseid, sest ma ausalt öeldes ei mäletagi.. Very Happy:D
Aa, ja! Teisel leheküljel, keskel pool üks lause. "Just siis, kui ma oma kohale tagasi jõudsin, helses kell.." helises* Very Happy

Kuid rohkem kirjavigu ma väga ei näinudki teist korda üle lugedes.. Igatahes, kas lähiajal on ka uut tulemas? :)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 10:01

*loeb esimest lauset*
*sureb õudusesse*
*ärkab ellu ja loeb ülejäänud teksti läbi*

1) Ei käi või... Aa, ei käi jaa, see on "ja" sünonüüm ju...
2) Miks ei käi? Et siis kui mul on lause: "minu lemmikvärvid on kollane sinine roheline punane lilla" siis komasid sinna loendi vahele ei lähe? Läheb ju? Very Happy
3) Peaks vist küll nii olema, jeah.
4) See helses käib mulle ka närvidele, aga ma ei viitsi ära parandada *muhaha, mis laiskvorst.*

Lähiajal... Hm, ma ei tea. Lubasin küll endale, et teen vaheajal selle osa ära, olen haige ka... Aga no, mul on vaja vähemalt mingi viite tundi et mingi 10000 tähte ära kirjutada. Pole nii kauaks arvutisse saanud.. Täna vanemad mõlemad tööl ja võib-olla, heal juhul, suudan osa ära kirjutada!! Very Happy

(ps: kogu tekst ei olnudki nii õudne, kui ma arvasin, sinupoolt)
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 10:42

*naerab*
*loeb enda esimest lauset*
*loeb su teksti* Very Happy

Sa nii varajane või?! Very Happy Ja viite? Alles oli 2 Very Happy
Wait.. see 2) Eiei, sinu näite vahele läheb koma. Very Happy

"Eriliigilised täiendid: Anneli ostis endale talveks pika sooja punase mantli."
"Täiendid, mis iseloomustavad erinevaid olendeid, esemeid, nähtusi, tuues esile nende samaliigilised tunnused (nt värvus, suurus), on samaliigilised täiendid. Nende vahele pannakse koma.
Täiendid, mis iseloomustavad üht ja sama olendit, eset, nähtust, näidates selle erinevaid omadusi on eriliigilised täiendid. Neid komaga ei eraldata."


Seega... Sinu näide, mis sa nende värvidega tõid, on samaliigiline. See minu näide, Anneli mantli kohta, on eriliigiline.
Ning sinu jutt, kus oli see lõik, kus koma ei peaks käima, on samuti eriliigiline. Very Happy

Okei, ma ei taha mingi tähtsana paista, aga ma spetsiaalselt sinu jaoks vaatasin oma eesti keele õpiku läbi, et selgitada, miks sinna koma ei käi. Very Happy

Palunpalun ära ole kuri! (A)


Viimati muutis seda SugarPiece (20/3/2012, 10:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 10:46

Mdea, vanemad äratasid tööle minekuga üles jah. Very Happy
Okei, kahte, vahet pole. Very Happy

Aahaah... Ma siis parandan ära, võib-olla, kui viitsin.

Miks ma peaksin kuri olema? Muidugi ei ole! Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 10:52

Noo ma ei tea, ma lihtsalt igaksjuhuks. Very Happy

Aga ole hea, kui aega saad ja kui viitsid, kirjuta üks osa eks. :)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 12:01

Ma praegu meisterdan siin midagi, niiet mõistus on kirjutamisest kaugel. Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 15:49

Algus on küll üsna tüüpiline, aga kiiresti saab loetud ning sellist erilist igavust ka ei tekkinud.

Võib-olla keelelise mõttes oli midagi, mille kallal viriseda (mõned lauseehitused oleksid võinud olla paremad), aga noh, pole hullu Very Happy

Ja nimed...okei, ütlen ausalt, häirisid kohati kõige rohkem. Ei saanud nagu eriti aru, kas tegevus toimub Eestis või välismaal (kuigi ma üldse ei imesta, et sa mainisid seda jutus ning mina hajameelsusest seda lihtsalt ei märganud), sest isa pidi minema mingi Tiidu juurde Very Happy

Ma loodan, et ma ei kõlanud kurjalt, lihtsalt tõin paar asja välja. Wink

Aaa ja oleks juba unustanud- UUT! :)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime20/3/2012, 16:55

Tegevus toimub Eestis, ja ei, ma ei ole seda maininud.
Ja tüüpiline jah, aga nagu sissejuhatust algul lugesite, siis... Very Happy

Täna küll uut ei saa... Mul lihtsalt pole ideesid.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime21/3/2012, 18:25

Aga kas täna saab? :)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime21/3/2012, 18:35

Täna ei saa, sest mul ei olnud päeval ideid ja nüüd tahab isa arvuti!
Ma tõesti proovin selle nädala lõpuks valmis saada... Ma arvatavasti täna õhtul kirjutan... Aga jah, ma ei luba midagi.
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 16:20

Ok no, täitsa pekki..
24.mai tuleb kuuendal klassil inglise keeles tasemetöö. Mind see puudutab, kuna olen kuues klass. Inglise keel on väga nõrk, nelja aasta jooksul on neli testi olnud kolmed ja kõik ülejäänud kahed. Päris tõega, veerandis tuleb hädaga kolm välja. Eelmine veerand tuli küll neli (vau) aga need olid ka kolme sõnadetöö pärast, mis mul viied olid.
Mul oli kindel plaan saada eesti keele tasemetöö viis, matemaatika oma neli ja see kolmas ka neli. Kui selgus et kolmandaks on inglise keel, siis no.. Lootus kustus, kuna mul on umbes 90% oht saada see tasemetöö negatiivne, kaks.
Ma pean õppima.
Lähitulevikus kindlasti uut osa ei saa, kuna ma pean nüüd igat väikest minutit hindama. Muidugi, kui keegi oleks nii tore ja suudaks mulle need kuradi eessõnad, the'd ja in'id ja of'id selgeks teha, oleks väga tore...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 16:23

Kurb! Crying or Very sad

Tahaks sind kohe aidata, aga kahjuks pole inglise keel ka minu teema. Sad Millest on muidugi ütlemata kahju Neutral

Mina pidin eksami tegema, et enda eriala lõpetada. Sain kolme. kuus punkti jäi neljast puudu. Oehh loomulikult ei tea ma kuidas see võimalik oli. Kõik panin tunde järgi ja pool uupi. Very Happy Embarassed
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 16:32

Ma tahaks jubedalt inka nelja saada... Aga kui ma ei õpi, siis ma ei saa. Kuid mul on suur tahtmine, niiet ma pean ikka täiega õppima.
Mul on ausaltöeldes pool osa juba valmis.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 16:35

No näed!

Natukene veel ja korras! Wink
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 16:52

Jap, õudne kirjutamisisu on, aga ei saa, ma pean nüüd minema ja kolm kunsti tööd valmis joonistama, homseks. *ohkab*
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime28/3/2012, 17:11

Mina mäletan hästi eelmist kevadet. Kunsti tasemetöö eino kas saab mõttetumat tasemetööd olla? Meil oli inka koolisisene tasemetöö ja just täna uutel kuuendikel toimuski. Mäletan, et inkas panin ma pooled ülesanded huupi ja kuulamisülesanne päästis mind kolmekuristikust Very Happy. Kõik kuuendikud pidid peaaegu endal küüned otsast närima (kaasaarvatud mina). Kõige hullem on alles ees, sest mate tasekas tuleb nii ebaloogiline kui vähegi saab -.-
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Teises Maailmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teises Maailmas   Teises Maailmas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Teises Maailmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teises keeles...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: