MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Desire of the Soul

Go down 
+5
Naughty
Triinut6
Cilen
Audrey
nasicc
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 12:56

Mõistan! Rolling Eyes

Jään ootama Cool
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 16:37

Ise sa oled igav. Very Happy
Ja MSNi jutt ei jäänud, et ma sind armastan, kui mälu värskendada tohib. Very Happy
Oh well. Kobi koju kirjutama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 19:17

Jäi küll ja me mõlemad teame seda Very Happy

Ning panen siis uue osa ülesse nagu lubatud :) Natuke lühem kui eelmised ning ausalt öeldes pole mul aimugi, millal järgmise ülesse panen, sest mul said hetkel ideed otsa, kuid eks ma proovin midagi välja mõelda


IV Osa

,,Ausalt öeldes olin ma pettunud,’’ ütles Priit kurval toonil ning hoidis oma pilku maas. Esimene koolipäev oli läbi ning nad kõndisid bussipeatuse poole.

,,Tõesti? Ma arvasin, et kui ühte meest kümme naist ümbritseb, siis on ta õnnelik,’’ lausus Tauri sarkasmiga. Ta võttis oma kotist veepudeli välja, võttis ühe lonksu ning pakkus ka Priidule, kes keeldus.

,,Ma ei räägi sellest, lollakas,’’ ütles Priit ärritunult. Tõsi, ta oli alati naistega paremini läbi saanud kui meestega, kuid nad ei pakkunud talle mittemingisugust huvi. ,,Ma rääkisin sellest, et Liisa ei ole meie klassis! Ma juba lootsin!’’

,,Ma tean, ma tean,’’ vastas Tauri tüdinenult. Ta oli pidanud Priidu torisemist ja vingumist juba pool tundi kuulama. ,,Ma ütlen seda viimast korda: kui suur oli sinu meelest võimalus, et me ühte klassi satume? Anna juba enne alla kui ma ühe piisavalt suure kivi leian. Sa hakkad tõsiselt närvidele käima juba.’’

,,Jajah, sorri,’’ pomises Priit üsnagi hoolimatult ning kehitas õlgu. ,,Hei, lähme käime poest läbi. Ostame veits kraami ning lähme minu poole uut kooliaastat tähistama.’’ Ta osutas pöidlaga kaupluse poole, mille kõrvalt nad just mööda kõndisid.

,,Teisisõnu tahad sa Liisa enda juurde kutsuda, aga sa ei julge temaga kahekesti olla?’’ küsis Tauri kulmukergitusega, kuid kehitas siis õlgu. ,,Võib kah. Kes teab, võib-olla proovin ma isegi Liisat sebida,’’ lisas Tauri salakavala irvega ning sisenes siis poodi.

,,Hei, mida sa selle all mõtlesid!?’’ karjus Priit vihaselt ning jooksis talle poodi järgi. ,,Parem oleks, et sa nalja tegid!’’

,,Muidugi, muidugi...’’ irvitas Tauri rahulikult ning kadus lettide vahele ja Priit läks jooke vaatama.

***

,,Hei, Tauri, ulata mulle kokat,’’ ütles Liisa ning võttis pudeli vastu, kui Tauri selle talle ulatas. Tauri ja Priit olid oma poolteist tundi vaielnud, kuidas Priit peaks Liisa kutsuma, kuid lõpuks oli see ikkagi Tauri, kes pidi kogu töö ära tegema, sest Priit lõi viimasel hetkel araks.

,,Palun,’’ ütles Tauri ning istus uuesti oma kollasele kott-toolile. Ta pani endale krõpsukausi sülle ning vaatas telekaekraani poole. Tema ja Priit olid varem selle arvutiga ära ühendanud, et sealt saaks filme vaadata ning hetkel käis „The Sitter“ ingliskeelsete subtiitritega.

,,Hei, Tauri, kas ma võin midagi küsida?’’ küsis Liisa vaikselt mõne hetke pärast. ,,Kui kaua sa Priiduga suhelnud oled? Te paistate olevat naeruväärselt lähedased, isegi sõprade kohta.’’

,,Haha. Sa pole esimene, kes seda ütleb,’’ naeris Tauri lõbusalt. Huvitav, mida Priit oleks vastanud, kui ta hetkel siin oleks olnud, kuid kahjuks oli ta kuhugi ära kadunud. ,,Me kohtusime 6. Klassis, nii et me oleme sõbrad olnud nüüd juba... 5 aastat?’’ Tauri tõstis oma pilgu telekalt ja vaatas Liisa poole, kes diivanil lösutas. ,,Miks sa seda küsid? Ära ütle, et sa minu peale armukade oled,’’ naeris Tauri.

,,Ära ole loll,’’ ütles Liisa ning viskas teda padjaga, kuid sellegipoolest naeris samuti. ,,Ma ei ütleks armukade, kuid ta on kahtlemata huvitav. Eriti see, kuidas ta mind alguses kellegi Serenaga segamini ajas.’’ Liisa naeris ikka veel, kuid Tauri pilk oli kergelt tõsisemaks muutunud. ,,Muide, kas sa tead, kes see Serena üldse on?’’ küsis neidis nüüd uudishimulikult.

,,Jah, ma tean...’’ lausus Tauri mõtlikult ning vaatas lae poole. ,,Lihtsalt öeldes on ta Priidu eks. Ja me kolmekesi olime parimad sõbrad, keda sa iialgi näha võid. See võtab selle asja üsna kenasti kokku.’’ Tauri vaatas taaskord Liisa poole ning muigas õrnalt. ,,Ja sina? Kas sul on olnud mõni poiss, kellest midagi põnevat rääkida on?’’

,,Ei, ma ei ole kunagi romantika vastu mingisugust huvi tundnud,’’ sõnas Liisa õlakehitusega. Ta vaikis hetke ning kummardus siis Taurile lähemale. ,,Ja sina, Tauri? Kas sa oled kunagi kedagi armastanud?’’

,,Mina?’’ küsin Tauri üllatunult. ,,Loomulikult olen ma armastanud, kuid mitte kunagi romantilises mõttes. Mitte kunagi,’’ lausus Tauri rahulikult ning viimase lause sosistas nii vaikselt, et vaevu ise ka seda kuulis.

Liisa avas oma suu, et midagi küsida, kuid uks lendas just samal hetkel lahti ning seal seisis hingeldav Priit. Ta hoidis käes kaht suurt kotti, nii et paistis, et ta oli käinud kraami juurde toomas.

,,Mida... Mida te teete?’’ küsis Priit vaikselt, kui ta vaatas Liisat Tauri poole kummardamas. See võis tõesti veider tunduda, kuid vaevalt, et kellegile peale Priidu.

,,Sul on ikka kohutav ajastus,’’ lausus Tauri ärritunud toonil. ,,Natuke veel ja me oleksime suudlend, kas tead?’’ Ta viis oma pilgu Priidule ning irvitas kavalalt. Kuigi see oli vale, ei pidanud Priit seda teadma. Vähemalt mitte esimesed 60 sekundit.

,,Pä...Päriselt?’’ kokutas Priit segaduses ja ärevil olles. Ta ei oleks kunagi uskunud, et ta parim sõber Loreus tema naist Serenat võrgutada proovib. Ja mis siis, kui Serena tegelikult Loreust armastab? Kas tema jääb siis tahaplaanile? Kindlasti Loreus ei teeks seda... Aga kui teeks, siis mis nende sõprusest saaks? Kõik sellised mõtted jooksid Priidu peast läbi, kui ta Tauri sõnu seedida proovis.

,,Oh, rahune maha juba!’’ ütles Liisa ärritunult ja viskas padjaga noormeest näkku. ,,See on ilmselge, et ta valetab. Me lihtsalt rääkisime natukene sinu eksist Serenast.’’

,,Hmm, kas tõesti...’’ pomises Priit vaikselt ning tema ¹okeeritud nägu oli nüüd tõsisemaks muutunud. Sama käis ka Tauri kohta. ,,Ja mida Tauri sulle ütles?’’

,,Ainult seda, et ta oli su eks. Ja et te kolm olite parimad sõbrad,’’ ütles Liisa vaikselt ning ta märkas tõsist meeleolu ruumis. ,,Aga okei, vaatame filmi edasi. Sina soovitasid seda, Tauri.’’

,,Ma tean,’’ lausus Tauri naerdes. ,,Ja sul on õigus, vaatame filmi ära.’’

Nad vaatasid kolmekesi veel kaks filmi peale „The Sitter’i“ ära ning ei rääkinud enam tõsistest teemadest, vaid niisama rääkisid ja naersid nagu tavalised sõbrad ülejäänud õhtu.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 19:35

Ma olen siin salamisi nii selle poolt, et Priit ja Liisa kokku ei saaks. Don't ask, why. xD

Igatahes, jään uut osa ootama!
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 20:03

Why? :O
Sest ma pooldan seda isegi xD Aga kas ma seda tegelt teen on teine küsimus Razz
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:04

Liisa on igav. Very Happy Kõige suurepärasem oleks muidugi, kui üldse Priidu ja Tauri vahel susisema hakkaks, aga noh.. seda võib vist ainult unistada. xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:38

Keku kirjutas:
Liisa on igav. Very Happy Kõige suurepärasem oleks muidugi, kui üldse Priidu ja Tauri vahel susisema hakkaks, aga noh.. seda võib vist ainult unistada. xD

Haaaaaah. xD
Vot see oleks põnev. ;D
Näe, idee olemas! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:39

xD
See mõte on samuti läbi käinud, ükskõik kui veider see tunduda võib xD Aga ma kahtlen, et ma suudan seda kirja panna xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:40

Mis mis. Autor peab ikka oma haaret laiendama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:47

Miks te tahate, et need poisid omavahel...õhhh, kelle fantaasia see siis nüüd oli? Ei mul ei oleks mudu selle vastu midagi. Kõike mida Tavaline Autor kirjutab, kavatsen mina respekteerida. Sest see, kuidas ta seda teeb, meeldib mulle raudselt. Wink

Ja mul on heameel, et sa nii kähku uue ja hea osaga ühelepoole said! I love you
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 16:16

Tänan kogu toetuse eest nagu alati Naughty Very Happy
Ja kahjuks pean ütlema, et täna ei saa uut osa ülesse panna, sest pole aega seda valmis kirjutada Sad Ma suutsin koolis suht lõbusa idee välja mõelda ja nüüd ei saa seda isegi kirja panna *ohkab* Sad
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 16:20

Vaata et ära ei unusta! Shocked

Salvesta see kõvakettale. Laughing

Veits jama kui meelest ära ka läheks! No
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime10/4/2012, 14:41

Vabandan selle pika pausi pärast aga mul oli kooliasjadega suht suured jamad ning mossitasin mõnda aega selle pärast xD
Igatahes, ma luban et hakkan varsti uut osa kirjutama, kui soovi veel on Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime10/4/2012, 15:02

*köhatab*
Jeah... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime10/4/2012, 16:55

Vähe ei ole soovi w? Laughing
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime10/4/2012, 19:05

Soovi on alati. Razz
ma vist pole enne ütelnud ka et loen... Very Happy aga jah mulle meeldib..
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime12/4/2012, 18:36

Oookei, sain ka lõpuks uue osa valmis Razz
Lühike ning ausalt öeldes olin ma kaotanud motivatsiooni selle jutu vastu, kuna üks teine jutt tuli vahele Very Happy Aga eks ma proovin ikka kuidagi edasi kirjutada mõlemat.

Ja samuti ma peaksin tänama oma parimat sõpra, Allanit, kuna enamus selle osa ideest läheb talle, kuna mul oli täielik tühjus (A) Ning tema abi oli väga ootamatu ja murettekitav, kuid ehk elan üle :)

Aga okei, uus osa nagu lubatud:




V Osa

Priit vaatas enda ümber ringi ning ohkas. ,,Kõigest unenägu,’’ pomises noormees vaikselt ning vaatas siis enda alla. Eelmine kord, kui ta minevikust und oli näinud, oli ta ise Decimus olnud, kuid seekord vaatas ta seda pealt.

,,Kas mind... piitsutatakse?’’ pomises Priit segaduses olles, kui ta vaatas, kuidas Decimust piits tabas. Serena ning Loreus olid mõlemad seal ning Loreus hoidis kogu oma jõuga neidist tagasi, kuigi oli selge, et tal oli raskusi mitte vahele hüppamisega.

,,Miks mind piitsutatakse... Kes see on?’’

,,..toidan su lõvidele!!’’ kuulis Priit kellegi karjumist, enne kui ta ehmatusega ärkas.


***

Priit hüppas ehmatusega istuli ning tõmbas käega üle oma otsaesise. See oli higist märg. Ta oli viimasel ajal tihti hakanud oma minevikust uennägusid nägema. Huvitav, kas see oli Serenaga kohtumise pärast?

Priit viis oma pilgu kellale ning ohkas vaikselt. Kell oli alles kolm. Järelikult oli ta ainult kaks tundi maganud. Ta heitis uuesti pikali ning sulges oma silmad. Väsimus võttis ta endaga peaaegu kohe kaasa.

***

,,Nii et sa nägid taaskord und minevikust?’’ küsis Tauri üsna hoolimatul toonil ning võttis lonksu kokapurgist. Neil oli hetkel söögivahetund ning nad olid kooli läheduses olevasse kauplusesse läinud. ,,Ja keegi, kes sind piitsutas?’’ Tauri mõtles hetke ning lõi siis käed korra kokku. ,,Ah, ma tean, keda sa mõtled! Aga... sa unustasid TEMA!?’’ küsis Tauri valjult, vaadates uskumatu pilguga oma parimat sõpra.

,,Ju vist!’’ lausus Priit üllatunult. Ta ei oleks arvanud, et Tauri niimoodi reageerib. ,,Kas ta oli tõesti nii tähtis?’’ küsis noormees, lootes natukene valgustust saada.

,,Hahaha, kui ta hetkel siin oleks ja sind mäletaks...’’ ohkas Tauri vaikselt ning tõmbas käega üle näo. Ta viskas tühja kokapurgi prügikasti ning nad jäid valgusfoori taha ootama. ,,Ikkagi, mind üllatab sinu idiootsus... Ma ei suudaks elu, või meie puhul kahe elu jooksul, unustada ühtegi inimest, kes prooviks mind igal võimalusel tappa. Kas sa tõesti ei mäleta neid lugematuid palgamõrvareid, kes proovisid su elu võtta või kuidas ta alati su toidu ära mürgitas? Sa ju peaksid mäletama, kuidas ta sind areenile lõviga võitlema saatis!’’

Nad olid nüüd kooli uste ees ning läksid koridori. Nende väike retk oli olnud üllatavalt kiire, tavaliselt läks selleks kaks korda rohkem aega.

,,...Kas mind tõesti prooviti nii väga tappa?’’ küsis Priit uskumatul toonil ning vaatas Tauri poole. Ta tõepoolest mäletas, kuidas ta areenile saadeti lõviga võitlema ning tänu sellele oli ta saanud õiguse Serenaga abielluda. Kuid ta ei suutnud mäletada, kes selle korraldanud oli.
,,Sa oled lootusetu,’’ sõnas Tauri väsinult, kuid ohkas siis. ,,Ehk on see parem, kui sa ei mäleta? See oli tõepoolest jube kogemus, isegi Loreuse jaoks.’’

,,Võib-olla tõesti...’’ pomises Priit vaikselt, proovides ikka meenutada. Nad sisenesid klassiruumi ning üks klassivend hõikas neile:

,,Hei, kas kuulsite? Meil tuleb täna asendusõps tundi andma. Paistab, et Sarapuu jäi haigeks või midagi sellist.’’

,,Asendusõps? Tõesti?’’ küsis Tauri uudishimulikult ning läks oma kohale, Priit kohe kannul. Neil oli ajaloo tund hakkamas ning Sarapuu ei olnud kunagi varem haige olnud, nii et see oli tõepoolest üllatus.

,,Jeah, mingi noor õps paistis olevat. Mingi 20ndates mees.’’

,,Hmm, huvitav,’’ lausus Tauri ning viis oma pilgu Priidule, kes ikka proovis meenutada. ,,Hei, lõpeta juba. Sa lõpetad koomas, kui proovid oma aju kasutada, kas tead?’’

,,Ma tean, ma tean,’’ pomises Priit ükskõikselt käega viibates. See oli ilmselge, et ta ei kuulanud, mida Tauri rääkis.

,,Alustame tunniga!’’ kõlas vali hääl läbi klassiruumi, kui õpetaja sisse astus. Nendele märkamatult oli kell helisenud ning tund alanud. Nad mõlemad pöördusid tahvli poole ning Tauri tardus, kui too nende asendusõpetajat nägi.

,,Hei, kõik korras?’’ küsis Priit vaikselt ning lõi kergelt oma pinginaabrit vastu õlga. Sekundiks paistis Tauri hirmunud, kuid ta muigas siis ning ütles rahulikult:

,,Ei midagi. Korraks tundus nagu ma teaksin teda.’’

,,Okei... Kui sa nii ütled,’’ pomises Priit vaikselt ning nad alustasid tunniga.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime12/4/2012, 18:46

Nonii, see ongi see mees, kes Priidu sinna lõvidega kaklema saatis. Raudselt on. Või siis keegi, kes teda ka tappa tahtis. Cool

No põnev oli nagu alati. ma vist ei pea seda enam ütlemagi, kuigi kahtlen, et sa sellest pääsed.

Aga mis kuradi jama, miks see nii ruttu otsa sai. Ma ei jõudnud ju veel lugemagi hakata! Very Happy

UUT!

PS: Teine jutt??? Mis jutt??? Tahan ka!!! Shocked
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime12/4/2012, 19:12

Yup, teine jutt Razz
Panen oma mõttemaailma lihtsalt kirja ning suht lõbus seda siis üle lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime12/4/2012, 19:22

Põnev! bounce
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime15/4/2012, 20:31

Okei, ma hakkan lõpuks ka selle jutuga uuesti tegelema xD

Mul on siin vahepeal kolmas jutt juurde tekkinud (palun ärge küsige) ning leidsin lõpuks natukene aega ja motivatsiooni selle jutu jätkamiseks Razz

Pole kindel kui kaua uue osaga aega läheb aga luban, et täna saab valmis :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime15/4/2012, 21:27

Uuuu, päris paljutõotav lubadus!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime15/4/2012, 22:18

Uus osa jeei~ Very Happy
Loodetavasti meeldib teile ning andke kõik oma arvamused teada Razz

***

VI Osa

,,Kas asi oli lihtsalt minus või see uus asendusõps jõllitas peaaegu terve tunni mind?’’ küsis Priit kahtlevalt ning viis oma pilgu Tauri poole. Nad pakkisid hetkel oma asju kokku ja valmistusid koju minema.

,,Tõesti? Ma küll ei pannud midagi tähele,’’ valetas Tauri lihtsalt ja viskas oma vihiku kotti.

,,See oli ilmselt sinu kujutlusvõime.’’ Ta viskas koti üle õla ning vaatas Priidu poole. ,,Ikka pole valmis? Ma tahan juba Heleni toitu süüa.’’

,,Mida kuradit?’’ küsis Priit ärritunud toonil. ,,Sa kiirustad mind tagant, et tulla minu koju, süüa minu toitu ja... mis me veel teeme?’’ küsis Priit uudishimulikul toonil ning viskas samuti koti üle õla. Nad lahkusid klassiruumist ning liikusid garderoobi poole, kui Tauri ütles:

,,Ilmselt vaatame mingit filmi, sööme mingit rämpstoitu ning joome kahtlast keemilist solki, mis võtab viis aastat meie elust?’’

,,Jah, see kõlab üsna tõepäraselt. Kas me peaksime Liisa ka kutsuma?’’ küsis Priit huviga ning vaatas lootusrikkalt Tauri poole.

,,Hei, lase käia, aga mina hoian end teie asjadest eemale. Viimane kord, kui ma sind tõsiselt tüdrukutega aidata proovisin, siis me lõpetasime.... Hulliinaga eks ole?’’

,,Jah, see oli tõesti Hulliina... Ja see olid sina, kes ta kusagilt välja kaevas!!’’ urises Priit taaskord ärritunult.

,,Tõsi, kuid sa pead tunnistama, et ta oli päris kuum. Ja ma ei saa sinna midagi parata, ma olin itaallane oma eelmises elus. Naistega rääkimine on üks kasulik asi kõigist nendest mälestustest,’’ kaitses Tauri ennast üsna ükskõiksel toonil. Hulliina oli tüdruk, kelle tegelik nimi oli Tiina ning ta oli tõepoolest hull. Tauri oli korraldanud Priidule temaga pimekohtingu ning selle lõpuks ei tahtnud Priit ega Tauri, kes kõike pealt vaatanud oli, Tiinat enam näha.

,,See ei õigusta midagi, kas tead,’’ lausus Priit, kuid andis alla. Ta teadis, et Tauriga pole võimalik vaielda. Kuid enamik aegadest oli lõbus proovida.

,,Mis mida ei õigusta?’’ kõlas üks hääl nende selja taga ning poisid pöördusid ning vaatasid Liisale otsa.

,,Ei midagi, lihtsalt poistejutud,’’ ütles Tauri õlakehitusega. ,,Tunnid läbi? Tahad meiega koos ehk koju minna?’’

,,Hmm... Jeah, võib küll. Meil on sama suund niikuinii.’’

,,Tõsi. Sa pärast minu poole viitsid tulla? Vaatame mingit filmi või lõbutseme niisama?’’ küsis Priit, kui nad edasi liikuma hakkasid. Nad panid end garderoobis riide ning lahkusid koolist.

,,Võib. Eelmine kord oli päris lõbus,’’ vastas Liisa muigega. ,,Ah, kas ma võin kellegi kaasa võtta? Mu nõbu elab hetkel minu juures ja ta ei ole meist väga palju vanem.’’

,,Mees või naine?’’ küsis Tauri kohe uudishimulikult.

,,Haha, mees,’’ naeris Liisa vaikselt Tauri järsu huvi peale.

,,Kahju...’’ ohkas Tauri vaikselt ning hakkas mossitama. ,,Aga minugipoolest. Kuigi kahjuks on viimane otsus Priidu teha.’’

,,Jeah, minugipoolest. Mida rohkem, seda uhkem,’’ lausus Priit muiates ning nad kõndisid edasi bussipeatuse poole.

***

,,Sa teed vist nalja...’’ oigas Tauri kuuldamatult, kui Liisa neile oma nõbu tutvustas. Ta ei oleks oskanud arvata, et Liisa nõbu on nende asendusõps ning samuti keegi nende minevikust.

,,Kas sa ütlesid midagi?’’ küsis Priit naerdes ning vaatas Tauri poole. Tema jaoks oli see uskumatult naljakas, et nende õpetaja on ka nende naaber ja tema väikese armastuse nõbu.

,,Ah, sa lihtsalt kujutasid seda ette,’’ ütles Tauri tüdinenult ja viipas käega, et Priit ta rahule jätaks.

,,Ma ei oleks kunagi uskunud, et teie olete minu naabrid,’’ ütles nende õpetaja, Marek. ,,Kui ma õieti mäletan, siis te olite Tauri ja... Priit, eksole?’’

,,Jah, ja ainult mina tegelikult elan siin,’’ vastas Priit lõbusalt. ,,Tauri on lihtsalt enamus oma ajast siin, nii et paistab nagu ta elaks siin. See kõik vajab lihtsalt harjumist.’’

,,Selge,’’ vastas Marek muiates. Tuli välja, et Marek oli kõigest 23aastane ning neist ainult mõni aasta vanem. See oli ka ilmselt põhjuseks, miks kõik peale Tauri end mugavalt tundsid. ,,Liisa ütles, et me hakkame mingit filmi vaatama. On midagi head plaanis vaadata?’’

,,Tegelikult pidime me millalgi LOTR-maratoni Tauriga tegema, kuid kumbki meist ei viitsi nii kaua paigal istuda ja vaevalt et teiegi viitsite,’’ vastas Priit. ,,Peale seda mõtlesime Johnny English Reborn’i vaadata, kuid Tauri oli seda juba näinud, nii et otsustasime The Three Musketeers vaadata. See mis 2011 välja tuli. Kas teile sobib?’’

,,Jeah, minugipoolest,’’ vastas Liisa ning läks voodi peale istuma. Marek noogutas ning läks istus tema kõrvale. Tauri ohkas kuuldamatult ning istus kott-toolile ja Priit istus põrandale, toetudes vastu voodit, kui oli filmi valmis ja mängima pannud.

***

,,Hei, ma lähen käin kiirelt vetsus ära,’’ ütles Liisa vaikselt ning lahkus ruumist. Film oli umbes poole peale vaadatud ning siiani oli see üsna lõbus olnud.

,,Hei, kas ma võin sult midagi küsida, Marek?’’ pomises Tauri vaikselt ja vaatas voodil istuva mehe poole.

,,Lase käia,’’ ütles Marek rahulikult ning viis oma pilgu Tauri poole.

,,Sa oled ajalooõpetaja eks ole? Kas sa tead siis midagi linnast nimega Stabiae?’’ küsis Tauri uudishimulikult ning Priit kergitas õrnalt kulmu, vaadates nende kahe poole.

,,Stabiae? Kas see pole mitte üks linnadest, mis hävines pea 2000 aastat tagasi vulkaanipurskes?’’ pomises Marek mõtlikult. ,,Pompeii on neist kõige kuulsam, aga tegelikult hävines selles katastroofis neli linna, eksole? Mind üllatab, et sa midagi sellist tead, Tauri.’’

,,Kas tõesti? Tegelikult mind huvitas, mida sa nende kohta öelda oskad.’’

,,Mitte väga palju, kui aus olla. Ma tean, et Vesuuvi mägi, või Mount Vesuvius inglise keeles, hävitas need linnad. See oli olnud selle ajani uinunud vulkaan, nii et keegi ei teadnud isegi, et see oli vulkaan, nii et see purse võttis kõiki üllatusena ning tappis tuhandeid.’’

,,Okei, tänan väga,’’ vastas Tauri naeratusega, kuid muutus siis taaskord mõtlikuks. Priit vaatas segaduses pilguga Tauri poole, kuid pöördus siis uuesti filmi poole. ,,Kas ta tõesti ei mäleta oma eelmist elu...?’’ mõtles Tauri ning tõmbas käega üle näo. Kui ta jätkab selle üle mõtlemist, on ta pea varsti hall.

Kõik viisid oma pilgu ukse poole, kui uks avanes ning Liisa sisenes.

,,Hei, kas ma jäin paljust ilma?’’ küsis tüdruk huviga ning vaatas ekraani poole, märkamata kuhu ta kõndis. Ta komistas maasoleva fantapudeli taha ning kukkus ettepoole, kui Priit ja Marek mõlemad karjatasid:

,,Serena!!’’

Sel hetkel peatus aeg nende kolme mehe jaoks seal toas, kui segadus ja samas mõistmine neid kolme tabas.

,,Aw shit,’’ oigas Tauri kõigile kuuldamatult ning tõmbas käega taaskord üle oma näo.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime15/4/2012, 22:41

Aw Shit tõesti nagu!!!! Very Happy

Talumatult põnev!!!! Very Happy

Kurat see Marek on ju valevorst eks???? Very Happy

Ah deem, see on nii hea, et ma ei teagi kohe mida öelda.

Lihtsalt mõnus on lugeda, selline ladus jutt ja üldse koguaeg on selline ärevus ja pinge sees, et mis nüüd saab ja värki.

Peale selle, et Liisa pime on, on ta veel koba ka!!!!! Very Happy

Tema süü, et nüüd jama majas on. Twisted Evil

Mul on heameel, et sul jutu osas siiski mõtteid tuli ja sa siin mõnusasti ikka jätkad, sest kui ei jätkaks, otsiksin su maaalt ülesse ja annaksin koslepit!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime15/4/2012, 22:43

Haha xD
Tänan väge selle... julgustava? ähvarduse eest Naughty xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Desire of the Soul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Desire of the Soul   Desire of the Soul - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Desire of the Soul
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: