MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mineviku Varjud [7]

Go down 
+4
Aphrodite
Viinamari
Naughty
Hippi
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/5/2012, 20:36

Jap, kuu aega tagasi lisasin viimati Very Happy
Ma tänan Very Happy
Ee, põhimõtteliselt oli lugu nii - nad läksid.. matkama või nii, sinna majja. Ja seal siis kummitas. Ning peale seda, kui Maria imelikuks muutus, tahtsid nad ära minna, aga nad lukustati sinna majja ning nad ei saa välja.
Ma võin uue osa ka varsti panna, aga proovin selle siis pikemaks teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime19/5/2012, 19:22

Jaa, palun tee! Ma nii ootan!
Ja teie Mezilane ja Naughty ei ole ainus, mina ka! Very Happy hahahhaaa:D
Tagasi üles Go down
CrazyMole
Naerupall



Female Postituste arv : 14

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime20/5/2012, 19:20

Se on lihtsalt nii hea jutt.....klassis kh keset tundi kõik oma Androidis lugesime seda... ma saatsin selle lk kõigile Very Happy
Tagasi üles Go down
CrazyMole
Naerupall



Female Postituste arv : 14

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime20/5/2012, 19:20

aaaaaah st hea jutt
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime20/5/2012, 21:54

Wow, aitäh Very Happy
Ma usun, et homme uus osa, aga ei luba midagi.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime21/5/2012, 13:42

Jeeshjooo, me wanna!


Uut osa homseks kindlalt Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime25/5/2012, 17:20

Jaa, pliis, ma tahaks ka!! Razz
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime17/6/2012, 21:38

Okei, mul on juba häbi Very Happy Ma luban, et nüüdsest alates proovin sagedamini uusi osi lisada Very Happy

Ja siin on seitsmes osa. Lühike, aga ma arvan, et sellesse juttu sobivadki lühikesed osad paremini. Sest igal osal on mingi oma tähtis tagamõte sees.

7.
Siin majas toimub kindlasti midagi jubedat ja parem oleks, kui me kõik siit elusana välja pääseme.
Korraga ma tundsin, et ma lihtsalt ei taha. Ma lihtsalt ei suuda sellest majas kinni olla. Mul on sellest jamast kõrini.
Hoidsin oma suu kinni ja kui ma oma mõtetest välja tulin, märkasin, et teised on juba tasapisi edasisi plaane tegema hakanud.
Aga mina teadsin, et meil ei ole plaani. Sellises olukorras ei ole plaani.

Õhtul läksid kõik rusutud nägudega magama, aga mina ootasin. Lõpuks, kui ma olin kindel, et iga viimne kui inimene siin toas magab, hiilisin ma oma soojast magamiskotist välja ja tõmbasin endale pusa ja sokid peale. Väljusin tasakesti toast ja sulgesin ukse, proovides teha nii vähe lärmi, kui võimalik.

Koridoris oli pime ja automaatselt hakkas mul kõhe. Surusin maha judinad, mis mööda mu selga alla jooksid ja võitlesin tungiga tagasi magamiskotti joosta.
Heli oleks olnud nagu maha keeratud – mitte ükski põrandalaud ei krigisenud, õues valitses vaikus ja koridoris pilkane pimedus.

Jõudsin kobamisi koridori lõppu ja viimase ukseni. Nagu see juba tavaliseks oli saanud, oli selle toa uks kindlalt suletud. Kobasin võtme järele ning panin selle lukuauku.

Ust lahti keerates tuli mulle aga pähe, et isegi kui ma kuidagi sinna tuppa pääsen, et näe ma seal midagi. Keerasin ukse lukust lahti ning hiilisin kiiresti tagasi meie tuppa. Tõmbasin käega üle riiuli, kuni mulle jäi kätte üks taskulamp.

Jälle toast välja jõudnud, panin taskulambi põlema ning tundsin end koridori lõppu hiilides palju turvalisemana.
Ukseni jõudes haarasin lingist ning lükkasin selle alla.
Ning siis ma tardusin.
Seisin hiirvaikselt, julgemata hingatagi.
Uks oli lukus.
Ja ometigi olin ma selle lahti teinud.
Nüüd tundsin ma, kuidas mulle kananahk ihule tuleb ning ma hirmust värisema hakkan. Tung tagasi voodisse joosta oli suurem kui kunagi varem, aga ma sundisin end ukse lahti keerama ning sisse astuma. Mu jalad olid kanged, kui ma taskulambi kollase valgusviiru tühjale kiiktoolile suunasin.

Edasi libistasin valguse üle seinte ja riiuli. Tuba paistis olevat tühi. Ometi aimasin ma, et siin toas ON midagi.

Järgmise viie minuti jooksul kõndisin läbi iga viimsegi kui tolli toast. Minu inspektsiooni läbisid edukalt uksetagune ja riiul. Aga toa kõige tagumises nurgas märkasin maas midagi väikese raamatutaolist. Taskulampi sellele suunates tabas mind äratundmine.

Mida mu märkmik siin teeb?

Teel märkmikuni koperdasin iseenda jalgade otsa ning vandusin. Olin kindel, et olin kellegi üles äratanud, aga majas valitses ikka see särisev vaikus.

Korjasin märkmiku üles ning puhusin ära selle peal oleva tolmukorra. Avasin selle ning juba sisekaant nähes taipasin, et see pole minu märkmik.

Ärevusega keerasin paar lehekülge edasi ja mu käed hakkasid värisema, kui nägin, et kõik read olid kitsa, aga korraliku käekirjaga täis kirjutatud.

Alustasin lugemist. Mõnda aega oli toas kuulda ainult minu katkendlikku hingamist. Siis aga kolksatas mu taskulamp maha ning see tekitas seintele liikuvaid valgusviire, kui see toa teise otsa veeres. Pigistasin kõvasti märkmikut oma käes.

Ja sellest alates muutub kõik.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 00:56

Mulle vist meeldib!:) I Think So! Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 00:59

Ja mida see tähendama peaks? Very Happy
Mulle võib sisukaid ja kriitikarohkeid kommentaare ka anda, kui keegi viitsib Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 01:01

Selles mõttes, et kui väga hirmus pole, siis meeldib! Razz Mulle eimeeldi õudusjutud.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2012, 12:06). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 07:34

Alice, mina õudusjutte ei karda, aga filmid, eriti need, kus verd lendab, ma ei kannata.


Jutu kohtaaaa! Hippi tahtsid kriitikat, sa ei saa seda Laughing kui välja arvata, et osa oli ikkagi vähemalt minu jaoks kohutavalt lühike. Sellest märkmiku asjast ma eriti midagi ei jaga, AGA öösel kondama mööda seda mõisa, mina ei julgeks magama jäädagi!

Ühesõnaga, mina ootan huviga uut osa ja kui sa sellega venitad siis ma otsin su maamuna pealt üles ja surun sulle märkmiku ja pastaka kätte ning sa hakkad uut osa kirjutama minu järelvalve all.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 10:33

To Mezilane: Õudusfilmid on minu meelest nii mõttetud. Very Happy Ma jään nende ajal magama, aga juttudega on just vastupidi. Very Happy

Kusjuures, ma ei saa sellest aru, et ükshetk ta kardab kohutavalt ja teine hetk läheb üksi sinna tuppa kolama! Ma ei mõista seda! Question

Igatahes oli see osa millegi pärast väga õudne! Sellepärast, et ta leidis selle märkmiku ja sellepärast, et ta üksinda kolama läks! pale

Aga muidu meeldib! Razz


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (18/6/2012, 11:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 11:02

Very Happy
Mezilane: Selle foorumi kaardi järgi võib sul see raskeks kujuneda Very Happy
Aga tänud!
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/6/2012, 11:09

Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2012, 12:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Chewery
Tasane



Female Postituste arv : 1

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime5/7/2012, 23:30

UUUT.Vahe on nii pikk juba.
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime7/7/2012, 10:54

Ma proovin end täna õhtul kokku võtta siis :)
Suurepärasele Suvele on üks osa juba kirjutatud, aga ma veel ei pane üles.
Võite umbes homme uut oodata siis Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime9/7/2012, 16:36

Jahm, eks me siis oota väga-väga-väga uut!


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2012, 12:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime11/7/2012, 22:01

Nii lahe osa!
Uut!
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 02:38

Eelmine osa, oli nii ammu, seega kuna uut? Mina ootan.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2012, 12:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime15/7/2012, 16:35

Ma palun väga vabandust!
(ma polnud sees, sest ma olin reisil)
Igatahes, ma vist ei jätka seda juttu praegu. Ma lõpetan selle kindlasti ära, aga praegu teen pausi sisse, sest mul lihtsalt ei ole inspiratsiooni enam selle jutuga.
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/7/2012, 11:11

Kahju Sad Sad Sad
See oli lihtsalt nii hea jutt!
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime18/7/2012, 12:44

Aaaaaaaaaaaaah! Kurb! Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mineviku Varjud [7] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku Varjud [7]   Mineviku Varjud [7] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mineviku Varjud [7]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mineviku varjud. [ Pooleli hetkel.. ]
» Varjud
» "Mineviku tagasitulek" 4.osa

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Õudusjutud-
Hüppa: