MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nõiakool - Uued Tulijad

Go down 
5 posters
AutorTeade
CrazyFruty
Kojamees
CrazyFruty


Female Postituste arv : 27
Age : 23
Asukoht : Tartus :)

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime5/4/2012, 20:07

( Esimene osa, nagu mulle juba kohane, siis ikkagi pisut liiga lühike, aga aega napib ning see osa peakski vist siin ära lõppema.. ) Igatahes, siit tuleb Nõiakool - Uued Tulijad 1. osa:
1.
*Äratuskell heliseb.*
"Mäh? Mida? Juba hommik?!" pomisesin ma ja vaatasin kella. Kell oli 7:42. Kui ma seda märkasin, käis mul lausa hirmujudin läbi keha. Ma ei olnud kunagi varem kooli hiljaks jäänud, ega ma see hommik ka jääda ei tahtnud. Mõne hetke pärast olin juba riides ning läksin hambaid pesema. Siis tormasin uksest välja. Kuulsin veel, kui ema hüüdis: "Aga hommikusöök?" Hõikasin talle minema joostes: "Küll pärast kooli jõuab!" Lõin pauguga ukse kinni ning jooksin bussipeatusesse, lootes, et buss veel seal on.

Kui kohale jõudsin, oli buss muidugi juba ammu minema sõitnud. Pidin võtma ette pika tee, jalgsi, mööda tänavaid, kohati ohtlikke tänavaid. Mu süda peksis nii kiiresti.., ma jooksin.., ma kartsin.., ma muretsesin. Siis ma peatusin, ma ei jõudnud enam joosta. Ma hingeldasin mõne hetke, ning siis ma taipasin: "Miks ma peaks olema NII kohusetundlik?! Mul on ju head hinded, ma olen korralik. Kas ma pean ennast siis tõesti iga pisiasja pärast segi muretsema?! Aitab! Ma hakkan normaalseks, mitte ülikorralikuks nohikuks! Siit maalt, jalutan ma rahulikult edasi!" Jah, ma tõesti mõtlesin nii, kuid ainuüksi selle mõtte juures, tundsin ma ikkagi kohusetundlikkust ning muretsemist. Mul ei olnud enam aimugi, kes ma olen, mida ma tahan - mida ma elult tahan!

Kogu selle aja, kõndisin ma siiski üsna kiirelt edasi. Varsti väsisin nii ära, et ei suutnud ennast enam nende mõtetega vaevata. Ma vaatasin ainuüksi maha. Vaatasin teed, vaatasin asfalti. Ma ei vaadanud inimesi.. Ma ei suutnud vaadata. Mõne hetke pärast, keerasin ühte vaiksesse kõrvaltänavasse, see oli kõige otsem tee koolini.

See tänav oli must.. kõik oli täis prügi. Kui ma selle kõrvaltänava lõppu jõudsin, nägin ühte põõsast. Sellel olid küljes mustad marjad, mis helkisid kastepiiskade sees kuldselt. Ma ei olnud seda põõsast varem näinud, ma ei olnud neid marju varem näinud. Ühtäkki ma peatusin, ning hakkasin põõsale lähemale kõndima. Miski lausa kutsus mind sinna poole. Järsku, muutusid kõik marjad helesinisteks, silmipimestavalt säravateks briljantideks. Marjad seisid kaares ning moodustasid ava, mis oli värava moodi. Kui ma proovisin väravast sisse vaadata, nägin.. ma ei saanud aru, mida ma seal nägin. Aga ma olin sellest väravast lausa hüpnotiseeritud ning astusin sealt sisse. Pilt, mis mulle avanes, oli küllaltki ootamatu..


Viimati muutis seda CrazyFruty (9/4/2012, 11:38). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.google.ee
CrazyFruty
Kojamees
CrazyFruty


Female Postituste arv : 27
Age : 23
Asukoht : Tartus :)

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime5/4/2012, 20:08

Oii.. ma ei teadnudki et kohe nii lühike tuli... :O Ja lõike jällegi pole.. Razz
Tagasi üles Go down
http://www.google.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime5/4/2012, 20:29

Miks sa seda nagu kaks korda postitanud oled?
Tagasi üles Go down
CrazyFruty
Kojamees
CrazyFruty


Female Postituste arv : 27
Age : 23
Asukoht : Tartus :)

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime5/4/2012, 22:40

Uuups.. Kogematta. o.o
Tagasi üles Go down
http://www.google.ee
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime6/4/2012, 20:09

Oi, oi, mina arvan, et sellest jutust saab veel asja. Tundub täitsa põnev, aga tee ikka lõigud ja natukene pikemad osad Very Happy
Alguse kohta nii palju, et täitsa okei jutt.

Ootan UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime6/4/2012, 21:56

Põnev jah
UUT!
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime9/4/2012, 09:00

Uut. :)
Tagasi üles Go down
CrazyFruty
Kojamees
CrazyFruty


Female Postituste arv : 27
Age : 23
Asukoht : Tartus :)

Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime10/4/2012, 12:52

Praegu igatahes uut oodata pole, sest ma olen haige. Sad
Tagasi üles Go down
http://www.google.ee
Sponsored content





Nõiakool - Uued Tulijad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiakool - Uued Tulijad   Nõiakool - Uued Tulijad Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nõiakool - Uued Tulijad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Põnevusjutud (vanemad)-
Hüppa: