MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Final Effect

Go down 
+4
Astrid.
Unknown Artist
Kärolyn
Hellu
8 posters
AutorTeade
Hellu
Teise astme kurjuse abiline
Hellu


Female Postituste arv : 6
Age : 29

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime11/10/2008, 20:14

The Final Effect

Hingasin sisse suitsu ja jälgisin taevast, samal ajal vesipiipu edasi ulatades. Õhtu oli soe ja pilvitu ning tähed särasid taevas. Järsku ilmus välja keegi tark, kes tegi ettepaneku autoga sõitma minna. Kuna kõik olid parajalt joonud, siis ei leidunud ka kedagi, kes oleks teda peatada üritanud. Pressisime end siis tagaistmele-mina, Sherry-Ann, Orlando ning Mike, kelle süles istus üks blondiin, kelle nime ma ei teadnud või ei mäletanud. Roolis oli Jack ja tema kõrval istus Tom, kes minu poole pidevalt flirtivaid pilke saatis. Ta pähklipruunid silmad jälgisid mind pidevalt ja kõik tundus üldse nii imeline, et oleks võinud nii jäädagi. Kuna Orlando oli autosse kaasa võtnud oma isa baarikapist varastatud viski, siis läks seltskond autos järjest lõbusamaks ja lärmakamaks. Auto kiirus kasvas järjest ja ma hakkasin juba kartma. Keegi üritas Jackile öelda, et ta hoogu vöhendaks, kuid ta ei kuulnud või ei kuulanud. Keegi hakkas kriiskama, ma klammerdusin järjest rohkem istme külge ja vaatasin hirmunud silmadega Tomile otsa. Kõik toimus nii kiiresti-ärevus kasvas ja ilmselt aimasid kõik, mis nüüd juhtuda võib. Puu lähenes tohutu kiirusega ja kokkupõrkest ei saanud pääseda. Tüdruk nägi, et see purjus Jack roolis ei olnud üldse nii hea mõte, kui algul paistis. Ja siis toimuski see kõik.
Rox karjus ja tõsis nii kiirelt püsti, et lõi pea vastu öökappi ära. See oli olnud uni. Järjekordne uni. Järjekordne kohutav, lahtisaamatu luupainaja, mille peale mõeldes tikkusid talle vägisi soolased pisarad silma. Kuigi see juhtus poolteist aastat tagasi, oli ometi tunne nagu oleks see olnud alles eilne päev. Uniselt ajas Roxanne end voodist välja ja vedas end ringutades vannituppa. Pilk suundus automaatselt peeglisse, kust vaatas vastu auku vajunud roheliste silmadega ja tumepunaste õlgadeni hakitud juustega 16-aastane, üsna kurnatud välimusega, tüdruk. Kiirelt tõmbas Rox silmapliiatsiga paar triipu, värskendas eilset ripsmedu¹¹i mida õhtuti kunagi maha ei võta, pesi hambad ja imetles oma keeleneeti. Juukseid sasides läks ta oma tuppa, et riidesse panna. Järsku peatus tema pilk kellal, mis näitas juba poolt kaheksat. Kiirustades toppis Roxanne endale lõhkised teksad jalga, valge kirjadega t-särgi ning haaras oma koti ja hakkas toast lahkuma, kui järsku komistas ta ühe pappkasti otsa, mis oli teiste virnade kõrval. Üldiselt valitses toas suur kaos. Kõikjal olid kastid, riided ja raamatud laiali. Ta oli just paari nädala eest oma emaga jälle kolinud, sest Roxil tekkis eelmises kooli jälle probleeme. See oli juba viies kord pooleteise aasta jooksul. Vandudes ajas tüdruk end püsti ning pani oma neetidega nahktagi selga ning suundus trepikotta, kus ta ühe aasta vanema kaheteistkümnendikuga kokku põrkas ja oma tegematta kodutööd ning õpikud kotist maha pillas. Rox vaatas toda tigedalt ning kummardus maha, et neid üles korjata. Kutt, ehksiis Jake oli ta nimi, vaatas tüdruku väikest tigedat sülekoeralikku nägu ning kummardas, et toda viisakalt aidata. Oma käe õpikute juurde sirutanud sai ta rusikaga vastu sõrmi ning ehmatas nähes kuidas vihane plika talle mõrvarlikult otsa vaatab. Valust oma sõrmi mudides tõusis ta püsti ja läks oma teed. Rox veel sisises järgi, isegi arusaamata, miks ta nii närvi läks.
Kooli jõudes olid tunnid juba ammu alanud. Tegelikult oli esimene tund juba läbi saamas ja Rox istus järgmise tunni klassi ette, toetas pea vastu seina ning hakkas pluusi varuka riide juppe järjest ajaviiteks lõhki käristama. Rox istus tundides tavaliselt ühe Carol'i nimega wannabedead'i kõrval. Too oli selline pikkade mustade juustega ülikõhn samuti teistest eemalehoides emotsikk. Mõlemad tüdrukud olid koolis suurema osa ajast vait, kui vahel midagi ütlesid, siis oli see kah et "Ou, õhtul silla alla tuled? Seal pidavat mingi ränk läbu tulema.." või "5a, poiss, lühike, kõhn, blond, proteeside.. fui, preketitega" inf selle kohta kellele peale kooli peksa andakse. Nendega liikus viimasel ajal koos ka üks blond, hästi puffi tupeeritud soenguga veidi rõõmsam tüdruk, hüüdnimega Kitty. Kõik kutsusid toda nii, isegi õpetajad. Ülejäänd klass oli täiesti tavaline, märgiks ära kaks pindakäivat nime, Jasmine, KÕIKIDE kuttide salaunistus, blond, pikk, päevasöögikavaks kapsas, mahl ja dieettabletid ning Catherine, üks ülimalt sõbralik, lahke ja üldse kõikide emmede arust väga tore laps, kes üritab alati midagi head teha või kellegagi tutvuda. Ja nüüd siis see kõrvu sandistav, sitavee vastu kilet pritsimist jäljendav plärin, koolikell, mille peale tühjad koridorid tohutu õpilasmassiga täituvad. Peagi jõudis ka see kohutav kümnendikekari kohale. Nende eesotsas veel algelist anoreksiat põdev pikk, enda pikkust veel kudumisvardaid meenutavate kingadega suurendab Jasmine, kes Roxile mööda kõndides põlgava pilgu heitis ja pomises "Einohmudugi, inimestel on vaja peale õhtusi rahakerjamisi korralikult välja magada.." mille peale Rox püsti tõusis ning kavatses tollel täiesti kindlalt need võltsblondid juuksed küüntega eemaldada, kuid samal hetkel haaras keegi selja tagant tolle õlast ning vajutas uuesti istuma. Kesmuu kui Carol, kes seletas "Tapad toda hiljem, ma tahtsin küsida, missa reede õhtul teed? SELLES pargis NENDE pinkide juures, kell üksteist.." ja Kitty jõudis nende juurde "Mis toimub?" ja Carol lõpetas lause "..läbu," Kitty: "Läbu toimub?" Carol: "Reedel," Kitty: "Aaaaa.. Kus?" Carol näitas näpuga aknast välja suure metsa moodi pargi poole. "Noh?" küsis Carol Roxilt uuesti, kuid Kitty jõudis vahele "Lähme teeme müra j.." ning Rox ütles veidi kõvema häälega, nii nõustumiseks kui Kitty jutu vaigistamiseks "Jah, lähme! Fain, kell 11, olen ko.." Rox oli vait sest nägi koridori keskel Jake'i ning vaatas toda veelkord tigedalt ja siis jätkas oma lauset "olen kohal," ning lahkus koridorist. Vetsu või arsti juurde või kes teab kuhu ning tänu sellele ei nähtud tüdrukut ka teise tunni esimesel poolel.


Viimati muutis seda Hellu (29/12/2008, 09:34). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime11/10/2008, 20:20

Mulle meeldib. Kohe väga.

Üks asi ainult häirib: Lõigud puuduvad.

Kui selle ka paika saad, on see super jutt.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime11/10/2008, 23:25

lõikudeta on jah suht raske lugeda, kuid jutt on hea

jätka
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime11/10/2008, 23:44

1. Tekita lõigud. Parem on aru saada ja lugeda.
2. Võiksid koguaeg saatelauseid kasutada. See Kitty: /---/ Carol: /---/ pole nagu..ma ei tea, et sobi sinna. Very Happy

Aga muidu on tõsiselt hea jutt mu arust. Või noh, niipalju kui alguse järgi öelda saab.
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime12/10/2008, 17:05

Mulle ka meeldib!
Tundub, et üsna huvitav tuleb =)
Aga jah.. need lõigud poleks paha mõte.
Tagasi üles Go down
Hellu
Teise astme kurjuse abiline
Hellu


Female Postituste arv : 6
Age : 29

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime12/10/2008, 21:16

Niisiis, Mu väga armas sõber olesk, kes ei ole nõme aitas siis natuke, mul puudub anne lõigutaise peale Very Happy uus osa tuleb.. kunagi hiljem Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime12/10/2008, 21:48

Super (Y)
Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Hellu
Teise astme kurjuse abiline
Hellu


Female Postituste arv : 6
Age : 29

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime29/11/2008, 19:14

Sry et lühike ja sry et lõiguvaba, kedagi väga häirib siis lõigutagu mulle
2.

Need masendavad kaheksa tundi, millest kuues oli Roxanne osalenud, olid lõpuks, lõpuks lõppenud. Kõik see eluks täiesti mittevajalik jura, millega õpetajad täiesti süütute õpilaste ajusid lõhendavad oli tüdruku närvisüsteemi, kui mitte ära söönud siis seda kõvasti igat pidi väntsutanud, tirinud, tõmmanud ja hakkinud küll. Rox istus väljas koolitrepil ja ajas oma tinatünne meenutavaid jalanõusid jalga, kui Carol midagi õgides teda poolsõbralikult lükkas, nii et Rox kaks astet madalamale veeres. Rox seekord isegi ei vaevunud taha vaatama vaid mässas oma jalatsitega edasi ning Carol istus ta kõrvale. Rox’i tohutult häiris, et Carol midagi meeldivalõhnalist kõrval sööb ning ta üllatuseks lükkas Carol selle.. väikesed maasikaroosad vahukommid olid seal sees, selle paki Roxi kätte. „Võta, see jäeti sulle,“ lausus Carol ming pomises keelega suus oma hambaid ’puhastades’ „Peaks ikka hambaorke kasutama..“ kuid Roxanne peatas ta „oota nüüd, mulle jäeti.. v-ahu-k-komme? Ja..“ „Jah, ausalt“ „ja..kes?“ „Maitea“ „aga.. mull jäeti vahukomme ja sa..“ „sa oleksid mulle ju niikuinii andnud..“ „Sina!! Mulle jäeti vahukomme ja sa hakkad tuimalt neid oma seederinglusesse saatma!?“ „Oota mis on nüüd?“ Carol ehmatas Roxanne’i üldse mitte tavalise käitumise peale ära ning tõusis püsti ja astus kaks sammu eemale, näoga kogu aeg Rox’i poole vaadates. Rox vaatas toda paar hetke vastu, siis venitas end püsti ja kõndis otse kodu suunas. Lihtsalt Poolmärkamatult jäi Caroli õlg ta koduteele ette ning see nihkus päris valusa võttega eemale. Caroli nägu hakkas vihast vahukommidevärvust võtma ning ta röökis korra ja siis kõndis Rox’ile järgi „aarrggghhh, päriselt kahh, misajast huvitavad sind mingite suvaliste algklassist wannabeyourstyle’ide vahukommid niiväga!? Kuule nühi oma raevu vastu kellegi teise õlga ma..“ „Mis päev täna on?“ peatas Rox tüdruku täiesti Caroli eelmist teksti kuulamata ning tagasi vaatamata. „Ahh, kuule mulle hakkab kaa Kitty-keeles öeldes „Pinda käima“ kui sa mu juttu kunagi tähele e..“ „Noh?“ „Ma ütlesin et mulle ei sobi..“ „MINA ütlesin et, NOH, mis päev on?“ „Kustma peaks teadma? Võibolla.. kolmapäev.. ei neljapäev.. Ota.. võibolla, ainult võibolla on täna reede..“ „Ja sa tahad öelda etse sinu läbu toimub täna õhtul?“ „Kuule ma tlesin võibolla! No.. jah, vist täna.. No ilmu kohale, eks, tsau“ ütles Carol, sest naq alati, ka seekord ei õnnestunud tal Roxanne’iga millestki Roxi-mitte-huvitavast-teemast rääkida. Rox vaatas veel korraks taha ning ütles igaksjuhuks „Jajamh, tsau,“ vastu, kuid see saatuslik selja pööramine tõi kaasa kellelegi võõrale seljatagant kokkupõrke, niiet Rox ja tema õpikud uuesti maha lendasid. Silmad kinni pigistades pomises ta endale vaikselt asju üles korjates, „Ära.. enam, KUNAGI, põrka, k e l l e g a g i, kokku!“
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime29/11/2008, 20:04

see Rox suht veider düüd Very Happy
Jutt on heaa :)
kolmas osa võiks veits kiiremini tulla, kui see siin (a) =)
Niiet Uut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime29/11/2008, 22:27

ma armastan seda juttu :d
ma olen avastanud, et siin foorumis ongi ainult head jutud, super. Oeh. Very Happy
kirjuta uuus :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Hellu
Teise astme kurjuse abiline
Hellu


Female Postituste arv : 6
Age : 29

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime30/11/2008, 19:12

3.
Oli täiskuu. Pime, jahedavõitu, kuid mitte häirivalt. Kell oli mingi pool kaksteist või vähemalt midagi selletaolist. Läbi ühe suure metsa moodi pargi kõndisid kaks salapärast, tumedat kuju ühe põleva tulukese suunas, mis paistis kaugusest lehtedeta pikkade puude vahelt. Tulukese ümber oli kuulda vahest õelat naeru, vahest hingesöövaid karjatusi, kuid neile need ei mõjunud. Mõlemad,musta riietatud, mahavaatavad, kapuutsidega, millelt nägudele kartustäratavad varjud langesid, olid üksteisest piisavalt kaugel, et üksteise isikuid mitte tuvastada, kuigi palgamõrvarlikult üksteist koguaeg piiludes kõndisid nad hirmuta kindlalt otse edasi. Mida lähemale nad jõudsid, seda rohkem oli aru saada, et tuluke on lohaka järelvalvega lõke ning selle ümber oli peast end täiesti kapsaks joonud alaealised. Umbes viiekümne meetri kaugusel, jäi sünge mehekogu seisma võttis taskust välja lihanoa ning kraapis vihaselt ühele puule midagi, ning kadus siis tagasi, kaugusesse, pimedusse. Teine liikus näisilest seda tähelepanemata edasi, jõudis lõkkeni ja vaatas korra tagasi, kuid seljataha oli jäänud vaid veidi kuuvalgust tõmbav pime roimamaailma, samas ees polnud midagi sellest paremat. Roxanne võttis kapuutsi peast ning istus ühele pakule, mingi võõra kõrval ning korkis maasolevat õllepudelit lahti. „Roxanne, sa tulidki!“ kuulis ta Kittyt - kõikide pidude tähelepanukeskust – enda poole koperdamas „Ma arvasin et sa ei tulegi.. Meil on just pooleli.. mistanüüdoligi.. suudle-kõige-eemaletõukavamat-inimest-seltskonnas mäng.. tahad ühineda?“ Roxanne isegi ei vaadanud Kitty poole, vaid võttis paar lonksu õllest ja rääkis oma katkiseid põlvi jälgides Kittyle „Mul pole tuju ühe kalkuni hääle, võltsvalgete tupeeritud juuste ja viina järgi lehkava söögitoruga tibiga keeli kokku ajada..“ Kitty turtsatas selle lause peale ning lobises „heh, aga siin ju pole ühtegi.. aihh, kuule sa ei pea nii jäme olema.“ Kitty kõndis eemale, olles pettunud, et Roxanne teda eemaletõukavaks peab ning istus niiöelda lohutuseks ühe võõra tüübi sülle. Ka Carol märkas Roxi kohalolu, kuid oma kiires ja põnevas elus ei hoolinud ta hetkel tolle Maailm-On-Kole-Ja-Ma-Teen-Kohe-Veel-Koledamaks põhimõtet järgnevate lausete kuulamisest. Rox, kes järsku tundis, et ta kurk rohkem seda saasta, mida õlleks kutsutakse sisse ei võta, hakkas köhima, ning lõi klaaspudeli vastu ühte kivi sodiks. See saatuslik liigutus pani Roxi kõrval istuva kuti talle otsa vaatama. Rox ei saanud arugi, et teda jälgitakse, kui järsku hääl küsis sõbralikult „Neiu, on kõik korras?“Rox vaatas ülesse ja kes muu seal oli kui Jake muidugi. Taaskord läks Rox närvi teda nähes ning kukkus pakult maha, otse klaasikildudele otsa. Jake vaatas kuidagi väga muretsevalt Roxile otsa ja Rox läks veelrohkem närvi. Tüdruku sees oli sügav tahtmine toda hammustada.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime30/11/2008, 20:35

õõh, asi läheb jubedaks :d
aga superhea :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime1/12/2008, 19:55

sa juba tead mis ma sellest arvan Very Happy
aga..

see algus oli hea, tekitas mõnusalt kõheda tunde janii Very Happy
ja see viimane lause oli nii.. mai saa öelda armas aga naerma ajas ikka küll Very Happy

mai hakka 'hea' ja 'uut' kirjutama, pole mõttet Very Happy.
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime1/12/2008, 21:47

Sul on siin jutus vahepeal nii head laused noo (Y) Very Happy
Jutt on põnev ja heaa :)
uut! Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Final Effect Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Final Effect   The Final Effect Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Final Effect
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: