MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 19:26

Tahan veeeeel ju. Ma kommenteeriks pikemalt (yeah, right) aga ma saan süüa kohe. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 19:46

Prsh. Very Happy
Nii palju siis MG sulle korda lähebki? Ta solvub. ;D
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 20:25

Miks siin uut osa üleval ei ole? Ei ole aega, jah? Aega tuleb võtta, osta, kaubelda, varastada- ainult nii me elada saamegi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 20:34

Mwahahaha. XD
Tõsi... Very Happy Annan endast parema. Tänase kohta.... kui ma veel kaua oma kodutöid ignon, ss vbl isegi kirjutan. Very Happy
Aga vahepeale tglt päris suur palve... kellelgi on korralikku Seitsmenda rahukevade kokkuvõtet v linki kohta, kus seda arutatakse?
Jah, Sille annab esimest korda elus alla ja ei loe raamatut ära... *häbeneb nüüd natukene* Tegin endale annaabisse kasutaja ja end vipiks ka... sain mingi pasa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 20:59

Haha. Paha Sille, paha, paha Sille! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 21:08

Aholevait. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime29/9/2011, 22:25

Hah, aga vot ei ole Razz Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime30/9/2011, 07:00

Prsh.Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime30/9/2011, 21:29

Muhahahahaha.
Me likes Fridays. Siis on aega kirjutada. Very Happy
Ja tööd ei tuldki selle raamatu peale. -.- Very Happy
Nautige!


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 16:44

Ohh! Ma kiitsin seda juba emmessennis, kuid kiidan veel Very Happy
VÄGA ÄGE OSA! Mulle väga meeldis, eriti see lõpp Very Happy
Ma arvasin alguses, et nad lähevad koos vanaisaga, kuid ei läinudki...
Eniveis, ootan huviga mis saama hakkab. Ja see tähendab, et sa pead mulle uue osa andma ^^ KOHE Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 16:46

Mwahahahahaha. xD
Kusjuures, ma arvasin ka alguses, et nad lähevad vanaisaga. Very Happy Vanaisa pidi sisse saama ja nad pidid koos paneeli pärast kaklema, aga siis enne seda kui Kaari masinasse astus, otsustasin, et Georg jääb maha. Very Happy V nh, ta ütles mulle, et ta ei viitsi minna tagasi. xD
Ja kes olen mina, et oma tegelaste soove mitte täita... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 16:51

Hah. Nõme oled Very Happy
Nad oleksid võinud koos minna, oleks huvitavam Very Happy
Pealegi.. tegelased soovivad paljusid asju aga kõike ei saa mida tahad xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 16:52

Aga kui nad KARJUVAD mulle, et eiiiiiiiiii, see ei lähe niiiiiiiiiiiiiiii. Raske ignoda neid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 16:59

Irv Very Happy
Pane teinekord tropid kõrva Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:00

See hääl tuleb minu seeeeest. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:02

No siis pane .. ee.. blokid ette Very Happy
Ehita müürid vms Very Happy
Do Something ! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:09

Aga ma tahan nende arvamust teada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:18

No sa tead aga sa ei kuula neid Very Happy
Igno neid sajaga ja kui mõistavad, et sa ei kavatse nende tahtmist teha, siis nad jäävad vait lõpuks Very Happy Ning annavad sulle oma arvamuse, kuid ei suru oma tahtmist peale ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:21

Prsh.
Ma respekteerin neid selleks liiga palju. Very Happy
Ja las see Georg jäi maha... tal nii ka hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:23

Me liked him Very Happy
Vähemalt keegigi, kes hoidis Kaaril silma peal sellel hullumeelselt tripil Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:27

Muhahahahaha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 17:45

Mmh, hakka kirjutama parem. I mean it ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 20:20

Ma olin jumala kindel, et aeg jõuab nulli sama hetk kui vanaisa saab ukse lahti ja astub sisse, et Kaari ära tõmmata ja siis nad lähevad koos.

Mulle meeldis, et see osa polnud ettevarvatav. Nagu see riiv. Ma mõtlesin sellele, et kui vanaisa hommikul ärkab, siis ta näeb, et uks on seespoolt riivi pandud ja saab sedasi aru, et Kaari on läinud. Aga tglt oli sellel hoopis teine point. Mis mulle meeldis.

Väga hea osa oli. :)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 21:53

Ma ootasingi juba Kaari ajarännaku algust. Ajas tagasi rändamine on alati põnev Laughing Georgi ajamasina kirjelduse peale tuli tahtmine uuesti "Crusade in Jeans" kätte võtta, aga ma olen selle kellelegi laenanud, nii et seni, kuni ma selle tagasi saan, peavad mind lõbustama hoopis Kaari seiklused minevikus. Mina leian, et koju jäämine oli Georgi jaoks õige lahendus Very Happy

Uut!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime1/10/2011, 23:10

Käro - Mulle meeldib, et sulle meeldis. Very Happy ja et asjad vähekenegi ettearvamatud olid. Very Happy See versioon on kergelt teistsugune kui eelmine... *pole kindel, kui õige on selle kohta sõna kergelt kasutamine* Very Happy

Prince Kirameki - Kellelegi laenanud? Ei teagi, kellele? Ai ai ai. Very Happy
Mõnus sisukas kommentaar. :) Ja eks näis, mis Georgist saab... Very Happy

Uus osa... Very Happy Aeh. Very Happy Me likes it. Very Happy Millegipärast on põnev kirjutada. Very Happy



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: