MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Logo väljakuulutamine

Go down 
+9
Everleigh
Viinamari
Cilen
*Nastik.
Mezilane
Natu
Audrey
Naughty
nasicc
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 20:57

Eksole. Pingu, mulle jääb mulje, et sa oled vb liiga busy, et foorumis olevaga kursis olla...Kahju. Pm mulle öeldi, et see foorum näeb väga hale välja ja et selle foorumi tegemisega saab igaüks hakkama. Küsiti miks me uuendusi ei tee? Kuid kui ühe sellise logo tegemisega kaasnes selline suureks puhutud mull mis kohe plahvatab, siis no ma ei tea, millistest uuenduste tegemisest saab üldse rääkida. Läbirääkimised kui sellised tunduvad absurdsed. pealegi millisest vaevast sa siis räägid kui sinujaoks on käige tähtsam sahkerdada vabas teemas. Niialju kui mina näinud olen, oled sa sinna ainult paari lauselised kommetaarid lisanud. Sa ei loe, sa ei kirjuta. Mida sa siis teed? Pealegi näeb sind siin tõesti päris harva ja samas kui Sille on alati kättesaadav ja abivalmis. Olen näinud ainult teda siin siblimas jne. Miks teda keegi ei abista? Ma saan ju aru, et kiire jne, aga kas Sille siis peabki üksi tegema. üksi rabelema?

Ma ei mõista sinu suhtumist Pingu. Se on isekas ja üldse väga üleolev. loodan, et keegi on sulle ikka seda öelnud, sest mina ei sooviks see esimene olla.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 21:04

Ma ei saa aru, miks te kõik Pingule näkku kargasite. Paljudel inimestel on tegemisi ja see pole absoluutselt kellegi asi, miks nad mingi asjaga tegeleda ei jõua. Ei näinud üht teemat, ei näinud, see on tema probleem, ma leian, et sellest ei tasu skandaali teha.

Kujunduse suhtes- aga mis tähtsust sellel on? Foorumi põhimõte on siiski loomingut avaldada ja arvamust jagada, mitte võistelda teiste lehekülgedega igasuguste lahedate nippide ja ilsua kujunduse pärast. Lihtsuses peitub võlu.

Inimesed, palun rahunege maha :) Ärge karake üksteisele kõrri kogu aeg, säästate nii enda kui teiste närve.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 21:27

Vabateema.... alles kunagi kuskil oli teema, et vabasteemas postitates läheb rohkem punkte ka maha, kuna ei taheta, et seal nii suur lobisemine oleks, kuna meil ikkagi ju järjejuttude foorum.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 22:06

ja nii ongi. Vabandust, ma väljendasin ennast halvasti. Käin pigem uudiste ja uuenduste juures, et näha kas kellelgi mingeid otseseid pretentsioone on.
Sille on tõesti tore ja kättesaadav ja lahke, aga on põhjus, miks tema on "pehme admin" ja mina "kuri". Someone has to be the bad cop.
Huh Nastik thanks Very Happy. Te läksite tõesti jube ruttu närvi. Ma ei öelnud midagi uute valimiste kohta. Las see logo olla, jumala pärast. Lihtsalt tahtsin öelda, et reklaamivallas on veel arenemisruumi.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 22:13

Kuri admin?

Kuri...kas Sa tahad selle sõna mulle defineerida. Kas kuri tähendab siis, et Sinu kui admini peale ei saa loota, sest oled kuri? Neutral

No siis võiks see kuskil kirjas olla. Et nii on...sest mina seda ei teadnud, et sinu kohutuseks on vabal teemal silma peal hoida.

Mina vabandan ka, et närvi läksin ja vb natuke liiga puhevile oma suled ajasin, aga usun, et mul on õigus oma arvamus välja öelda. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 22:19

Naughty, kuri sellepärast et ma kuulsin friggin kuulujuttu endast. Ma ütlen enamasti kohe ja kõvasti välja oma arvamuse ja inimesed võtavad seda kui õelust.
Ja sul pole tegelikult õrna aimugi mida ma teen. See et foorum iga päev värvi ei vaheta, ei tähenda et muutused ei toimuks.
Aga vaadates seda kuidas te lihtsalt mu sõnu väänate et need teile sobiks peaks hoopis teid vastikuteks tembeldama.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 22:26

No nähtavasti on sinuga asjade arutamine väga tühine ja mööda külge allajooksev tegevus.

Mulle meeldib vastik olla nagu sullegi. Mis teha. Ja TÕESTI mulle meeldib vastik olla. Ma ei saa sinna samuti midagi parata, et ma julgen oma arvamust välja öelda. Ja ma ei ole sinu sõnu väänanud. Sa ju ise ütlesid, et sa ei keri alla, mida ma siis sellest järeldama peaks? Neutral
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 22:38

Ärge nüüd niimoodi...Very Happy
Ma tunnistan, et ka mina ei keri kõige alla, kuna mul on kindlad asjad, mida ma jälgin ning need lihtsalt ei ole all. Nii ei teadnud ka mina millal hääletamine ja isegi logode saatminel lõppes. Ning seetõttu ei saanud ka mina hääletada, kuigi ma oleks võibolla tahtnud kuna minu jaoks ei ole võidulogo kõige sümpaatsem, kuid see võib ju täitsa logo olla, kuid kas peab sellega tegema ümber terve foorumi välimuse, kui tegelikkuses on hääletanud nii väike osa neist, kes siin käivad. Ning kuigi tõesti on hääletanud just kõige aktiivsemad siis siin on väga palju ka inimesi, kes tõesti ei käi siin iga päev, aga neile meeldib siin käia ja näiteks lihtsalt lugeda näiteks kord nädalas. Ei saa väita, et need inimesed on siin puhul vähem olulised.

Ja selle good cop bad cop osas- see on lihtsalt tööjaotus. Sille teeb neid asju kuna talle meeldib seda teha ja ta tahab koguaeg midagi korraldada, aga kui Sillet ei oleks teeks Pingu neid asju ikka. Nad on lihtsalt väga erinevad inimesed ning saab küll öelda, et Sille on foorumi inimeste jaoks rohkem olemas (kuna ta ka käib ja kirjutab ja loeb), kuid Pingu käib ja üritab korda hoida ta ei käi siin selleks, et jutte lugeda, vaid tõesti ainult selle foorumi jaoks.

Ühesõnaga ühe konkursiga ei tasuks tervet foorumi olemust ära muuta. Võibolla selleks tuleks teha mingi mitmevoorune konkurss, et kõik saaksid tõesti osa ning seda rohkem promoda, kuna see on tõesti väga suur muutus. Logo võib ju jääda, kuid ta ei pea olema igalpool, kindlasti leiab sellele ka muid kasutusi, kui foorumi nö bänneriks panna.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 23:20

Ja sellepärast olen mina iseloomustava sõnata admin, et mind ei märgata üldse. xD
Aga no seda põhjendatakse sellega, et mina hoian silma peal ainult abi teemal (see liiguta/kustuta/muuda jms). Usin Nässu aga "röövib" minu tööd ka.

Mis logosse puutub, siis mina ka ei hääletanud. Mõtlesin, et teen seda viimasel hetkel, aga nojah, juhtus nii, et mul polnud võimalust siia kümnendal tulla. Edaspidi ei lükka asju edasi, luban.

Mis üleüldisesse kujundusse puutub, siis mina olen ka selle poolt, et lihtsuses peitub võlu, ent samas võiks siin olla midagi omapärast. Lihtsat, kuid tabavat. (:
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 23:26

Lepime kokku, et abi jääb sulle siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 23:30

Kuna ma nädalavahetustel tihti ära olen, siis pole mul tegelikult mitte midagi selle vastu, kui sa ise abiga toimetad. See oleks ka nõme, kui sina ja Pingu olete sees, aga kuna mind pole, siis keegi tavakasutajatest ikkagi abi saamisega ootama peab.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime16/5/2012, 23:32

Tru dat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime17/6/2012, 22:11

Logo ja bänner on kaks eri asja... Osalenud tööd on bännerid...

Just saying.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime17/6/2012, 23:55

*ohkab*
Tean.
See asi läks natukene metsa kahjuks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime17/6/2012, 23:58

Mis saab? Tuleb uus võistlus? Ei tulegi midagi? Jääb vana oran¾ riba (millel pole häda kedagi imho)?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 00:15

Esialgu jääb vana oran¾ riba.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 11:47

Võiks uus võistlus tulla Very Happy
Aga seekord võiksid mõõdud ja asjad kõik paika pandud olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:09

Jah, absoluutselt nõus. Very Happy
Mina tegin üldse mingis x mõõdus ennem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:21

Spoiler:

LE WILD EDIT!
Võistluse esimest teemat vaadates on see ülalmainitu kõik kenasti olemas - what went wrong? Paradox.
Panin ülaloleva jutu spoilerisse, väike targutamine ja esimese teema kordamine... Muidugi ei loe ma enne teisi teemasid, vaid kukun kaagutama. Jah.

Oran¾i bänneri mõõdud on 740 x 100 px.


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (18/6/2012, 15:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:25

Nojaa, saan aru mis on bänner ja veebibänner aga mis nende suurused on?
Ma ei näinud et esimeses postis suuruseid mainitud oli Very Happy
Aga ok. Nüüd teame siis.

Cilen kirjutas:
Jah, absoluutselt nõus. Very Happy
Mina tegin üldse mingis x mõõdus ennem. Very Happy

Ma tegin 540x173 suurusega, kuid ma ei saatnud neid siia xD
Umbes võetud, kuna mul polnud õrna aimugi, mis suurus seal olema peab. Sille ütles umbkaudu ja ma siis igavusest katsetasin Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:28

Logoga on see asi, et selle suurust on väga lihtne muuta ja kui seda just konkreetsete, teravate pikselservadega ja üleüldse Bitmapina ei tee, siis jääb see ka väiksemana üsna legit. Nii et logo suurus polegi nii oluline, peaasi, et selle kõrgus üle 100 px on.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:32

Ma arvan et Logo ei jääks ilus siin... sm kuhu see panna? Keskele jääks kole aga kuskile kõrvale ei saa seda ka panna ju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 15:34

Ja selleks saab korraldada bännerivõistluse - "asendame oran¾i bänneri!" Very Happy

Logo*

Või läbipaistvale taustale. Sel ei peagi mingit tausta olema. On lihtsalt logo, foorumi skin peaks selle automaatselt keskele lükkama et voilà.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 16:13

Mulle meeldiks rohkem bänner, kui logo Very Happy
Aga eks adminid ise otsusta seda mis ja kuidas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 16:42

Bänner on nii... Mängukoobas imho. No offence, MK-lased. Logo oleks ametlikum ja professionaalsem. :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Logo väljakuulutamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Logo väljakuulutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: SNLHMN-i logovõistlus-
Hüppa: