MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suletud uste taga

Go down 
5 posters
AutorTeade
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:11


kommentaarid on teretulnud! sunny




Üksik naine, kes on 20-aastane, elab korteris, on jurist, lapsi pole ..........
„Ma ei suuda seda“ karjus Elena Irisele, „Ma tean, et ei suuda, miks siis mind niimoodi piinata?“
„Sest sul tuleb endast kõik välja laduda“ vastas Irina- Irise kaksikõde.
„Aga see on igav, ma tahaksin hoopis midagi põnevamat teha ja mul on ka paar mõtet“ lausus Elena salakavalalt naeru kihistades. Seejärel jäädavalt naeratades ütles:„Ainuke probleem on kas te tulete ka või leian kellegi teise“ samal ajal enda toas ringi vaadates ja otsimas oma plaani täideviimiseks sobivaid riideid.
„Kuule nüüd! Elena ma arvan, et tean, mis sul plaanis on, aga sa pead selle siin lõpuni kirjutama.“
Elena jätkas toas tuhnimist ja lõpuks peatus ja sellega kadus ka tema naeratav nägu. „Mul on teile ühtteist rääkida, aga ma tahaks, et Miranda ka kuuleks, mis mul öelda on.“
Kuuldes oma hea sõbra ja sama hea kui mitte veel parema nõia nime tardusid Irise ja Irina silmad ¹okist.
„Ma loodan, et sul on seekord palju toredam põhjus meid jälle kokku kutsuda, kui eelmine kord“ lausus Iris murelikult aknast õue vaadates „ ja pealegi kas Miranda ei peaks Itaalias olema?“
„Ei, ta tuli tagasi eelmine nädal, aga teate ju küll kui palju tööd tal on teha ja nii pole tal meie jaoks aega jätkunud“ seletas Elena „ja mul on väga kahju teie mõlema pärast, mis eelmine kord juhtus“ suutis Elena nuuksudes kuulda tuua „mul on nii nii kahju.“
„Ma tean, aga see ei olnud sinu süü, et Marcusega nii läks ja ta ohverdas ennast teadlikult ja sa ei pea ennast süüdlasena tundma“
„Tänan sind Iris, ma lihtsalt oleksin pidanud olema ettevaatlikum, aga ärme sellest enam räägi“ lausus Elena pisaraid kuivatades. „Ma arvan,et te peaks minema ja ma saadan teile sõnumi, kui on aeg Miranda juurde minna“ kostis Elena külalisi ukse poole juhatades. „Me läheme snna homme, puhake siis ilusti välja eks.“
„Jah, me lubame!“ kostsid hüüded juba suletud ukse tagant. Elena ohkas ja sättis ennast magamaminekuks valmis.
„Paistab, et tänane päev kujunes hoopis teistsugusks, kui plaanitud“ sõnas ta voodis lamades ja und oodates „järgmine kord läheme kohe peole“ lausus ta ja uinus.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:15

Natuke segane. Ei saanud kõigest hästi aru (liiga kiiresti lisanduvad tegelased, arusaamatu tegevus minevikus, kiire tegevustik). Ja kirjavahemärkide ja lõikude puudumine häiris. Näiteks komade puudumine enne jutumärke.
Lisaks tundus Elena kuidagi äärmiselt kiiresti tujusid muutvat. Ühel hetkel karjus, siis kihistas naerda ja siis hakkas veel nutma ka. Ei saanud suurt midagi aru :)

Aga võta arvesse ja kirjuta uus osa kiiresti Wink
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:17

Nastik ütles kõik ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:18

Lühikeeeee!!! Kuigi mina pole selle koha pealt mingi ütleja Wink
Ei oska midagi öelda kuna see on lühike, tee kiiresti siia miskit uut ja pikkemat Very Happy
Ja ma täitsa nõus Nastikuga Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:29

Nastikuga samuti nõus. Tühik võiks ka lõikude vahel olla. Kohutavalt lühike osa! Ise teen ma tavaliselt nii 1000 - 3000 sõna vahepealseid jutte, alustan wordis.

Alguses see punktide lõpp, seda polegi nagu eriti vaja. Kirjeldada võiks nagu ka. Üldse pole midagi kirjeldatud.

Võta aega ja kirjuta rahulikult!

PS! Ma tean, kes sa oled Wink

Ootan siis uut!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime16/5/2012, 20:46

Ma mõistan teie muret, aga see kõik ongi segasena mõeldud.
järgmises osas mõistate miks Razz

ja vabandage väga kirjavigade pärast rendeer
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suletud uste taga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suletud uste taga   Suletud uste taga Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suletud uste taga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Suletud kardinad
» Reaalsuse taga
» Kaheksa maa ja mere taga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: