MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hüpe tundmatusse

Go down 
+3
Natu
*Nastik.
ellu
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 18:42

Esiteks oleks imelik ka, kui ta ei kirjutaks minust paremini ja teiseks kriitikat ma tahtsingi, et oma juttu paremaks teha. Ma lihtsalt ei saanud aru, miks audreyl kooliteema üle viskab, kui ta ise ka sellest kirjutab.
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 18:53

Teate, andke kõik nüüd mulle andeks. Mul lihtsalt väga halb päev olnud ja valasin selle kõik teie peal välja. Loodan, et teil ei tule läbi elada sellist päeva.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 18:56

ellu kirjutas:
tead, kui nii väga vaja sul kritiseerida, vaata enda jutte.


Sorry, aga sinul on kriitikat vaja, et oma jutte paremaks muuta, kui need hetkel on. Praegu on need liiga algajalikud ja nii edasi. Ja see on juba sinu probleem, kui sa kriitikat ei talu. Ma olen aus, kriitiline ja täiesti erapooletu, ega hakka midagi ilustama, MITTE ET MUL HALB TUJU OLEKS nagu keegi siin juba mainis. Kui sa ei suuda sellega leppida, siis ma tõesti ei tea...
Ma soovitan sul endal vanemate tegijate jutte lugema minna. See, et SINA käsid MINUL mu enda jutte vaatama minna, on nagu eriti lapsik. Ma olen piisavalt kaua kirjutanud ja piisavalt selle käigus arenenud, et ma sinusuguseid algajaid juba arvustada suudaks.
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 18:59

See on ju nii tore, et sa mind kritiseerisid, loodan väga, et see aitab mul paremaks saada.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:09

Nüüd on nii tore jah?

Ja kooli teema minu juttudes. Üldiselt ma ei alusta jutte a'la peategelane läheb uude kooli jne. Mu tegelased lihtsalt käivad koolis. Ühte juttu tuli vist üks uus tüdruk aga jutu peategelane oli poiss, kes ammuilma juba seal koolis käis.

Soovitan sul meelde jätta, et originaalsus tagab edu. Uude kooli minek on lihtsalt nii levinud asi juttudes, et pikapeale tõesti tüütab ära. Ja ma olen see, kes üldiselt ei taha oma kriitikas kasutada sõna etteaimatav.
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:13

Ma natuke hull jah.


Viimati muutis seda ellu (31/5/2012, 19:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:15

Pealegioli mul vaja teada teie reaktsioone, et neid oma loosse kaasata. sorry, kui liiale läksin.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:30

Nüüd tahad väita, et tegid seda teadlikult? Ok, mida iganes... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:33

No ma natuke imelik, veider päev oli. Ja üks inimene rääkis mulle, et sa mingi nõme ja ma mõtlesin, et oleks just sellise inimese reaktsioone vaja, aga sa ei olegi selline.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:35

AA siis, kes see oli, kes mind nõmedaks peab? Olen nõme, kuna julgen kritiseerida. Gosh.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:37

Issand...Kuulge...Miks te nii teete.

Ellu: Miks sa ütled, et Audrey on nõme? Audrey pole nõme.

Jutu kohta ütleks niipalju, et arenemisruumi on ja see oleks tore kui juba järgmine osa edasist arengut ka üles näitaks. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:38

Ellu ei öelnud seda, keegi teine. Ma väga tahaks teada kes.
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:42

Ma ei tea, kas sa tunned teda, sest ta ei ole ennast siia registreerinud,vist, aga ta nimi on Helena.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:45

Ja siis teab seda öelda? Huvitav küll mille põhjal? Very Happy
Tagasi üles Go down
ellu
Piraat
ellu


Female Postituste arv : 22
Age : 25

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:50

Eks ma küsin talt seda Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 19:51

Ja mina jään kannatamatult vastust ootama
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hüpe tundmatusse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüpe tundmatusse   Hüpe tundmatusse - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hüpe tundmatusse
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: