MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hingetu

Go down 
+4
Cilen
Dragomira
Naughty
Audrey
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Melancholia.
Piraat
Melancholia.


Female Postituste arv : 17
Age : 25

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 13:22

Ahaaaa, mis ma selle permissioni saamiseks tegema pean siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 13:28

Pugema. Just kidding. Ilusti küsima ja lubama, et see jääb vaid sulle... Või kuulub hiljem hävitamisele Very Happy
Tagasi üles Go down
Melancholia.
Piraat
Melancholia.


Female Postituste arv : 17
Age : 25

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 13:36

No sel juhul, palun-palun-palun?
Hingetu - Page 3 Tumblr_m6zeisNn2G1r7h0lz

Very Happy

See jääb kindlalt ainult minu kätte. Mul pole seda kellelegi andagi ja ma ei vii seda raudselt ka kuskile kirjastusse ja ütle, et näete mina kirjutasin. Very Happy Kui sa tahad, siis ma võin selle hiljem ära põletada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 14:46

Yes and then BUUUUURN Very Happy

Täiesti jabur... Käisin poes. Tulin kodu poole ja hopsti- uusi naabreid nähes tuli selline mõte, et anna olla... Ma ei suuda oma mõtteid ohjeldada. Aaah. KILL. ME. NOW. Ma ei saa mingit neljandat juttu ju ka nüüd kirjutama hakata...

Tagasi üles Go down
Melancholia.
Piraat
Melancholia.


Female Postituste arv : 17
Age : 25

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 15:55

Gooood. Very Happy Pff, ma tean nii hästi, mida sa tunned. Mul tuleb tänaval või trennis või koolis või kusiganes pidevalt mingeid uusi ideid, mis mul lõpuks kasutamata jäävad. Kas sa seda mõtet kuidagi siia sisse ei saa keerata? Very Happy Idk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 15:58

Audrey see on täiesti normaalne nähtus Very Happy Just look at me. Ma saan mingi loo juba tavalistest kääridest! Mis meenutas mulle, et mul on uus mõte tulemas... Cool
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 17:55

Mkm, te ei tea, kuidas see mul on Very Happy See on täiesti meeletu, mis toimuma hakkab. Sõbranna oli kunagi sellisel hetkel juures ja ma rääkisin talle pika loo maha ja ta oli tükk aega lihtsalt vait. See, mis tuli, oli kui paduvihm. Rääkisin algusest lõpuni loo keerud ja asjad talle ära ja mnjah... Very Happy Lõpuks imestas, et kuskohast mul sellised mõtted ja asjad tulevad Very Happy Kuna kirjutamine on ikkagi aeganõudvam protsess, olen mõelnud, et peaks audiot tegema. Nii saaks ''jutt'' kiiremini valmis Very Happy

Ja nagu mulle öeldud on- mul on teistsugune mõtlemine Very Happy Ja ma ise ka tunnen seda juba Very Happy

Mu lapsel saab hea elu olema Very Happy Emme oskab huvitavaid jutte unejutuks rääkida ja kirjutab ka veel Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 17:57

Vähemalt osadel lastel veab siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 18:09

Mhmh, nüüd kui tädipõli paistab, saab testida oma võimeid Very Happy Hakkan veel kunagi lasteraamatuid ka kirjutama Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 18:11

Hah nüüd teab, kelle poole pöörduda kui vaja mõnda uut lasteraamatut
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 18:53

Käsu peale ma NEVER ei kirjuta, sest selline kirjutamine pole n-ö siiras...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 18:56

Rahu-rahu
Just joking
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime12/7/2012, 19:09

JAp Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime13/7/2012, 00:51

Ma vaatan et teil on siin jahm pisut teema lonkama läinud, aga ma mainiks ära selle, et ma jah printisin esimese NP välja ja selle iga lehekõlje jalusesse on märgitud Autor: Audrey, kuupäevad isegi ja printisin selle juurde ka bänneri, millel o samuti Autori nimi peal. Loodan, et kui kunagi saab valmis ka teine osa siis ma võin ka selle välja printida. Ning seda kellelegi jagamise kohapealt võin öelda, et minupuhul oleks see absurd, sest Auts ise teab mismoodi ma seda lugu austan. Ning vaevalt ma oleksin siis vaeva näinud ja igale lehele sellise lisainfo pannud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime13/7/2012, 03:19

I feel like a real writer now Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime14/7/2012, 00:12

Ma olen tubli, lugesin loo kõigepealt telefonis läbi ja nüüd lugesin lõpu siin uuesti läbi. No mina ei saa Gloriast aru, ta nagu ei tahakski minevikku unustada. Mulle meeldib ta ema, selline rahulik, vaikne, aga siiski ema. Kui nad teed jõid tekkis mul vastupandamatu tee isu peale -_- aga, kes see ikka 0:12 teed tegema hakkab.

Mulle meeldib!

UUUUUUUUUUUUUUUT!


Naughty sa printisid päriselt NP esimese osa välja O.O ?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime14/7/2012, 00:52

Printisin jaa (: Ja Auts, miks sa nutad????? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime27/7/2012, 21:26

Ma tegelikult tahtsin oodata millal uus osa tuleb, et seda öelda, aga kuna seda ei tule ega tule siis ma lihtsalt pean kohe selle välja ütlema.
Tähendab, kirjutama. Very Happy

Niisiis, nimi Gloria tuletab mulle koguaeg lillat värvi meelde. Ise ka täpselt aru ei saa, miks, aga kui kuulen või loen siis tuleb ikka ja jälle lilla värv meelde. Very Happy

Okei, nüüd on süda rahul. Sai välja öeldud. : D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime30/7/2012, 18:18

Ma ei tea, millal tuleb. Mul pole üldse mahti enam kirjutada Very Happy Ei suuda Very Happy Aga eks mu inspihoog võib väga järsk olla. Samas on mul plaanis selline paariosaline lühike uus jutt teha... A'la 10 osa või nii Very Happy Eks näeb, kas suudan kirjutada midagi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime26/10/2012, 02:18

Woohoo, varsti saate siia vist uue osa :) Kirjutan seda hetkel Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime29/10/2012, 12:57

Nääääääähhhhhhhhhh!!! No Mind haaras täielik meeleheide hetkel. pale
Sihin juba pikemat aega enda lugemisjärjega siia, et uut osa lugeda, aga mida minu silmad näevad. confused MITTE MIDAGI EI NÄE!! Sad

Aga olgu...ma saan aru küll, et nii need asjad ei käi, et hops tekst paberile ja valmis see ongi. Very Happy Lihtsalt olin 100% kindel, et ma saan uut osa lugeda, sest olen päris pikka aega eemal olnud ja see oleks nii ilus silmadele olnud, kui see uus osa siin ilutsenud oleks. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime29/10/2012, 20:58

Mul on teine osa pooleli... Aga ega ma vist enam siia üles ei pane ka Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hingetu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hingetu   Hingetu - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hingetu
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hingetu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: