MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varjukülg

Go down 
+13
Shadowpaw
shine
Getzzzu
MyMystery
Tennu
Bubblegum
Dragomira
*Nastik.
Keku
Naughty
AliceInWonderland XD
Mezilane
Cilen
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime1/4/2013, 19:00

Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime2/4/2013, 15:26

Mis jutule esimesena uus osa ilmub? Very Happy Siia? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime2/4/2013, 17:24

Pole õrna aimugi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime12/5/2013, 11:03

c'mon Cilen siin pole juba üle KAHE kuu osi tulnud. Paluuuun paluuun lisa osasid mul on niiiiiii igav
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime12/5/2013, 11:09

Oh jah. Mul endal ka natuke häbi, et nii pikka aega pole uut osa tulnud. Aga ma pean tunnistama, et ma olen kirjutanud. Palju. Ja alati ka kustutanud. Vahepeal on lihtsalt nii, et kirjutatu ei sobi. Loed selle läbi ja ei sobi, isegi kui see on päris hea. Ning no ma pole veel suutnud seda õiget osa teile kirjutada.
Kuid ma proovin tubli olla ja kirjutada. Ehk isegi täna kirjutan midagi natuke. :)
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime12/5/2013, 11:16

Uuuuu ma annan äkki saabki siis midagi koju minnes lugeda. Ja sa võid Armutule ja "Taas hingata" ka osi lisada
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime12/5/2013, 11:21

Oleks tore küll nendesse juttudesse osasid lisada, aga no mul see kirjutamine nii kiiresti ka ei käi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime20/5/2013, 20:23

kas oleks võimalik saada uusi osi juttudesse?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime20/5/2013, 21:42

Ma tegelen nendega, kuid kindlat aega, mil mingi osa valmis saan, on raske ennustada. Aga ma proovin endast parima anda. Olen tegelikult ka viimaks järje peale jõudnud, sest suhtes, et Armutul ja sellel jutul on mõlemal algus olemas, mis tavaliselt ongi minu jaoks kõike raskem. Very Happy

Ehk mingi aeg siis saab ka! :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime17/6/2013, 20:59

Sellest on nii kaua aega möödas, mil ma viimati siia uue osa lisasin. Mil ma siia foorumisse üldse mingi osa lisasin. Lihtsalt kohutav mõelda. Selles suhtes, et ma nädala jooksul ikka vähemalt korra avan ükskõik millise wordi dokumendi ning kirjutan, kuid nagu valmis ei taha midagi saada... Very Happy
Praegusel hetkel on nii, et ma nagu tahan kirjutada, tõepoolest tahan, kuid kui ma arvuti ette jõuan ja mälupulga arvutisse lükkan siis see tunne nõrgeneb. Very Happy Tegelikult pole see nagu üldse naljakas, pigem jube närvi ajab. Kuid on muidugi ka hetki, kus on nii et ohh jahhh KIRJUTAMAAAAA!!!!! Siis tuleb välja ka. Wink
Mainiks siis ära ka, et see ei ole terve 10-s osa. Teine pool tuleb ka mingi aeg, aga ma lihtsalt ei suutnud seda osa siis praegu mitte lisada. Ma ei ole ju niiiiii ammu midagi lisanud!!! 
Very Happy


10. osa


Mingi ebamugav kihelus mu kuklas oli mind juba terve päeva kammitsenud. Alguses pidasin seda lihtsalt hirmuks, et Thomas varitseb mind kusagil ning kuulutab tervele koolile mu ebanormaalsusest, kuid peagi oli mulle selge, et see ei olnud tema pärast. Nate oli mu juba peale teist tundi üles otsinud ja kurtnud enda murest, et Thomast pole koolis. Mõistagi ei tundnud Nate tema puudumise pärast muret, vaid  oli õnnelik, et saab taas minu üle nalja heita.
Kui kihelus mu kuklas ka peale viimast, seitsmendat tundi kadunud polnud, muutusin ärevaks. Mul oli selline tunne varemgi olnud, kuid need tunded lõppesid enamjaolt halvasti. Viimane kord, mil see juhtus, kolisime perega siia.
Raske õlakott õlal, kõndisin kiirel sammul garderoobi, kus panin endale mantli selga, tõmbasin salli tihedalt kaela ümber ja pistsin käpikud kätte. Mu suust pääses valla pahur ohe, kui ma ei suutnud kusagil enda talvesaapaid näha. Mõned hetked nördinud ringivaatamist, leidsin need radiaatori taha peidetult. Suutsin vaid imestada seda tobedat lapsikust, samal ajal, kui ma nõtkete sammudega koolimaja uksest välja astusin, proovides mitte välja teha närivast kihelusest mu kuklast, mis polnud mind endiselt rahule suutnud jätta.
Otsustasin täna ette võtta pikema kodutee. Mu meelt ei muutnud isegi jäine tuul ega see, et pidin seda teed üksi käima. Mul oli vaja mõelda. Olin seda endale terve koolipäeva meelde tuletanud, et kuidagi päev õhtusse veereks. Kinnitasin endale, et kui ma asjad enda jaoks selgeks mõtlen, muutub ka mu enesetunne paremaks. Kuid nüüd, kui mu sammud kajasid vaiksel metsateel mulle vastu, polnud ma selles enam nii kindel. Kuidas mõelda enda jaoks selgeks midagi, millest sa nagunii aru saad, kuid mida tunnistada ei taha? Ma ohkasin vaikselt ja sulgesin silmad, lastes tasasel linnulaulul enda kõrvu hellitada.
Aeglasel sammul edasi astudes, surusin kindas käed sügavale mantli taskutesse. Mu hingeõhk auras, kui ma mööda langevaid lehti sammusin ja millelegi kindlale keskenduda proovisin. Ma proovisin endale korrutada, et kogu see jant Thomasega on olnud vaid ettekujutlus, korrutasin seda endale kümneid kordi, kuid… Ma ei uskunud seda endiselt. Ma ju tegelikult teadsin, kes Thomas on, teadsin, et ta on samasugune nagu mina. Teadsin. Ja ma ei suutnud seda ikka endale tunnistada.
Äsasin pahuralt suurele lehehunnikule jalaga, nii et lehed igas ilmakaares laiali lendasid. Üks lehtedest lendas mu mantli peale, seisis seal hetke ning jätkas siis oma teekonda minu seljataha. Ohkasin raskelt ja mõtlesin selle üle, et olin just kellegi suure vaeva asjatuks teinud.
Korraga tundsin midagi enda sääre vastas surisemas. Jäin hetkeks kõhklevalt seisma, kuid sirutasin siis käe püksitasku poole ja koukisin sealt välja väriseva telefoni. Ekraanil vilkus Nate’i nimi. Mu nimetissõrm sirutus välja, et kõne vastu võtta, kui tundsin kellegi kätt enda suu ümber kaardumas. Olin esiti nii ehmunud et ei suutnud end isegi mitte liigutada. Alles siis, kui mu sõrm vastu puuteekraani läks ja ma Nate’i häält kostmas kuulsin, proovisin appi karjuda. Võõras tegutses kähku. Ta haaras mu telefoni ning lõpetas kõne, seejärel tõmbas vilunud liigutusega mu suule tugeva teibi ja viskas mu üle enda õla. Proovisin karjuda, kuid teip pitsitas ning üle mu huulte pääses vaid mõni üksik mühatus. Ma äsasin kogule rusikatega vastu selga, peksin teda jalgadega, kuid see oli kasutu. Paistis nagu ta ei tunnekski seda. Kuid siis tundsin, et tabasin kümnesse. Idioot, kes mu üle enda õla oli visanud, haaras lähemal asuvast puust kinni ning ma vajusin sujuva liigutusega ta õlalt maha. Ühe hingetõmbe jooksul tõmbasin enda suult teibi, ise selle peale valust nina krimpsutades. Heitsin teibi jupi kõrvale ja hakkasin jooksma. Kuulsin, kuidas isik vandus. Kuulsin tema rutakaid samme lähenemas, kui ma mööda metsaalust edasi tormasin, peas vaid mõte, et see ei saanud ju ometi minuga juhtuda. Inimesi röövitakse ainult filmides ja raamatutes, vahel ka päriselus, kuid mind…
Ma hingasin suu kaudu. Ma hingasin raskelt ning pidevalt jäi miski mu teele ette, nii et ma peaaegu pikali oleksin lennanud. Mu raske õlakott, mis ennist õlal oli lebanud, oli nüüd kadunud.
Ühel hetkel ma jooksin, teisel tundsin, kuidas minust uuesti kinni haaratakse ja vastu jäist maapinda surutakse, nii et mul oli raske hingata. Tundsin isiku raskust endal, proovisin vastu hakata, kuid ei suutnud. Ta oli liiga raske.
„Veidi kulunud trikk, Lara,“ sõnas mu peal lamav isik. Ta hääl tundus nii tuttav, kuid ma ei suutnud meenutada, kus ma seda häält varem kuulnud olin. Ägasin jõuetult poisil küünarnukiga õla pihta, kuid too ei liigutanud.
„Mul on tõesti selle kõige pärast kahju, aga-“
„Michael?“ Ma teadsin, et olin seda häält varemgi kuulnud.
„Mina, mina. Ära nüüd erutu, kuid John saatis mu sulle järele. Tõesti kahju."
Proovisin end tema alt ära veeretada, kuid ta ei lasknud. Tundsin, kuidas ühe hetkega viha ning paanika mu sisemust täitsid. „See on inimrööv. Igavene… vastik… idioot…“ proovisin teda lüüa, kuid suutsin hetkeks vaid tema külge tabada.
„Ja mina arvasin, et sa oled mõistlik tüdruk,“ pomises Michael justkui iseendale, seejuures end sentimeetritki liigutamata.
„Mõistlik? Sa lihtsalt tuled ja… viskad mu üle õla ning nüüd lamad minu peal. Kas sa saad aru ka, kui valus see on?“
„Vabandust selle pärast. Kartsin, et pistad uuesti plehku,“ poiss irvitas. Sõna otseses mõttes. Möödus mõni hetk, enne kui ta end mu pealt maha veeretas ja püsti tõusis. Lamasin veel hetke, kuid ajasin siis ka end maast püsti ja pühkisin mantli lehtedest puhtaks. Mu pea kumises
„Hea küll siis,“ noogutasin häält puhtaks köhides, „ma siis lähen nüüd.“ Tegin näo justkui poleks Michael Johni nime maininudki ning tegin juba esimese sammu tagasi, kui poisi käed minu ümber sulgusid ja ta mu uuesti üle enda õla viskas. Ägasin vastikustundest, mida see tekitas.
„Pane mind maha.“
„Ei kavatsegi.“
„Mul on valus,“ sõnasin raskelt välja hingates ja talle rusikaga vastu ülaselga äsades. Kuid Michael astus rahulikul sammul mööda metsaalust edasi, ise seejuures lausudes:
„Mul on tõesti selle pärast kahju. John lubas, et vaid räägib sinuga ning ei puuduta sind sõrmeotsagagi.“
Hakkasin vihaselt naerma ja proovisin end noormehe õlalt maha libistada. „Pane mind maha. Nagunii ma enam kuhugi joosta ei jõua.“ Tegin käega mingi ebamäärase liigutuse ning libistasin selle siis üle enda näo. Kuradi Michael, usub seda tõbrast Johni. Niipea kui viimane mind näeb, rebib ta mu tükkideks.
„Kindel?“ küsis Michael.
„Jah,“ vastasin kärsitult. Poiss vabastas enda käe mu põlvede ümbert ning ma libistasin end tagasi maa peale. Justkui harjumusest tõmbasin mõlema käega üle mantli, justkui seda puhastades ning panin siis käed mantli taskutesse.
„John siis väitis, et ei kavatse mind peksta, jah?“
Michael noogutas. Oleksin võinud ta siira näoilme peale naerma hakata, kuid olin liialt pabinas. Ja hirmunud. John on kõigeks valmis. Arvatavasti ei pilgu isegi ta silm, kui ta mind enda raske rusikaga vastu nägu lööb.
„Jeps. Nii ta vähemalt väitis. Pealegi ma ei usus, et ta julgeks. Thomas tegi talle ükspäev väga selgeks, et kui ta sind veel puutuma peaks, ei lähe tal hästi,“ lausus poiss, pilk valvsalt minul ning tema krabiseva talvejopega kaetud käsivars aegajalt minu oma vastu põrkumas.
„Thomas?“ muutusin samuti valvsaks. Mida kuradit Thomas teinud oli?
Michael heitis mulle hetkeks kõhkleva pilgu, kuid suunas siis näo otse ette ja kortsutas kulmu. „Arvasin, et sina saatsid ta Johnile seda ütlema.“
„Mina? Arvad, et ma kirjutan meelega enda surmaotsusele alla või?“
„Kuule, nii hull see asi ka ju ei ole…“ vangutas ta pead.
„Ei ole?“ naersin närviliselt. „Ta tahtis mind ära uputada. Ta surus mu vee alla. Oled sa tõesti unustanud, kuidas ta seda tegi?“
„See oli ju vaid nali,“ pomises poiss justkui enda nina alla, seejuures kohmetult käsi taskusse surudes. Tundsin end nii vihasena, et ta midagi sellist suutis öelda. Ei, see ei olnud nali. Ma oleksin peaaegu lämbunud. Pealegi jäin ma ilma enda taskus olnud telefonist, mis arvatavasti endiselt kuskil jõe põhjas vedeleb.
„See oli tõesti ju nii naljakas. Ma lausa surin naeru kätte,“ laususin sarkasmist nõretaval häälel ning lisasin: „Aitäh, Michael, et sa mind uuesti surma tahad saata, kuid seekord see nii ei lähe. Ma lähen nüüd koju, kuhu ma ka ennist teel olin.“
Pöörasin Michaeli vastust ootamata otsa ringi. Ma ei kuulnud teda endale järgnemas. Seevastu tundsin, kuidas mingi raske ese mu kukalt tabas. Enne veel, kui pilt mu silme ees täiesti mustaks tõmbus, kuulsin Michaelit midagi ütlemas. Ta vabandas.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime17/6/2013, 21:27

Ojee, uus osa! bounce

Algul olin ma segaduses - kes kurat on John ja Michael? Seega sirvisin eelmised osad läbi ja leidsin enda küsimusele vastuse Very Happy


Igatahes, väääga tore, et uus - küll poolik, kuid siiski midagi - osa siia ilmus. Ootan huviga järge.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime17/6/2013, 21:29

Hehe. Ainult rõõm on kuulda, et sul oli hea meel uut osa lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime17/6/2013, 23:03

jess jess jess jesss jesss sa tegid seda
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime18/6/2013, 14:33

Haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime18/6/2013, 15:52

John oli ikka see tüütu ja halb koolikaaslane, mitte mõni gangiliige... eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime18/6/2013, 18:34

Absoluutne gängiliige. Very Happy Ses suhtes, et ta on selle nö liider.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime8/7/2013, 17:39

Ma nüüd ei tea. Ma vist kirjutasin praegu kolm tundi järjest, mu kõht on kuidagi jube tühi ja tagumik on valus. Ja õde vingub, et ta tahab ka arvuti, kuigi ise on oma nutitelefoniga facebookis.
Very Happy
Aga ma loodan, et teile meeldib 10-da osa jätk.


***

Kissitasin ereda valguse käes silmi. Ühe silmapilguga tundsin, kuidas mu käed ning mõlemad jalad olid tooli külge aheldatud ning mantel, mis mul ennist seljas oli olnud, oli kadunud. Ühest paokile jäetud aknast puhus sisse jahe tuul, mis mu värisema pani. Proovisin enda käsi lahti sikutada, kuid teenisin sellega ära veel suurema valu, kui käsi kinni hoidvad nöörid mu käsi soonisid. Neelatasin raskelt ja lasin pilgul üle ruumi käia, kuid ere valgus ei lasknud mul peale ähmaste kujude midagi näha. Sulgesin uuesti silmad ja proovisin enda aju tööle saada. Mulle meenus Michael. Meenus see, et Nate oli mulle helistanud, kuid Michael oli telefoni enda kätte krabanud ja kõne lõpetanud. Kas Nate võis arvata, et midagi on valesti?
Mu mõttelõng katkes järsult, kui otse ees avati valju pauguga uks ning ähmane kuju mu vaatevälja astus. Kissitasin silmi, kuid pilt ei muutunud. Ja siis hakkas isik valjult naerma. Ning ma teadsin, kes see on. John.
„Kas pole kaunis vaatepilt?” autles poiss justkui iseendaga. Ta lähenes mulle aeglaste sammudega, kuni seisis viimaks otse minu ees, näol õel irve. Oleksin teda löönud, kui mu käed kinni poleks olnud seotud.
„Mida sa nüüd teed? Tapad mu lõpuks ära? Lihtsalt piinamisest sai kõrini?” küsisin vihaselt, sõnad justkui iseenesest suust välja tulemas. Ma ei mõistnud, kust järsku selline julgus tuli, kuid ühtäkki ma taipasin, et see ei huvitanudki mind. Oli hea tunne kellelegi nii vastikule vastu hakata.
„Oh ei, tibuke. Sinu piinamine on üks minu suurimaid lõbusid. Küll sa näed, meil saab lõbus olema,” lausus John ja laskus kükakile, jäädes enda näoga otse minu näo ette. Ma ei suutnud end tagasi hoida. Ma sülitasin talle näkku.
Poisi nägu väljendas hetkeks jahmatus, mis asendus kiiresti vihaga. Ta käsi tõusis, virutades mulle lahtise käega vastu vasakut põske, nii et mu pea löögi taktis vasemale küljele põrkus. Tundsin, kuidas kuumav valu mu põse vallutas, kuid teesklesin justkui poleks äsja juhtunu mulle midagi teinud. Seevastu ilmus mu näole naeratus.
„Ma ei arvanud, et sa nii madalale langed, et tüdrukuid lööma hakkad,” ütlesin, hääl kõlamas rahulikult ning vaoshoitult. Mulle pakkus rõõmu, milline ilme üle Johni näo uhas. Ta oli üllatunud ning see tõi mu näole veel laiema naeratuse.
John, kes oli vahepeal püsti tõusnud, kükitas uuesti ja vaatas mulle tõsiselt silma. Tema hallid silmad olid kalgid. „Sa veel kahetsed seda. Ning mitte kuradi keegi ei tõtta sulle enam appi. Ei sinu kulla kallis vend ega ka idiootlik Thomas, kes end mingisugusest Jumalaks peab. Ei, nüüd, armas Lara, oled sa üksi. Ja ausõna, sa kahetsed äsja tehtud enda elu lõpuni.”
John tõusis järsult püsti ja kõndis kiirete sammudega toast välja, lüües ukse pauguga enda järel kinni. Kuulsin, kuidas ta kusagil eemal valjult vandus ja miski vastu maad kildudeks purunes. Kuid siis hääled ühtäkki kaugenesid ja ma ei kuulnud peale lindude siristamise enam midagi.
Ma ohkasin valjult. Kogu mu julgus oli Johni viimaste sõnade ajal hajunud. Lihtsalt kadunud. Ma pidin tõesti leppima asjaoluga, et Nate ei tule mulle appi ega vii mind siit ära. Isegi mitte Thomas ei tule, kuna kumbki neist ei tea, kus ma olen. Ma isegi ei tea seda. Lükkasin pea kuklasse ja mu suust pääses valla vaikne hüsteeriline naer. Ükskõik kui palju ma endale ka ei korrutanud, et nad ei tule mind siit ära viima, püsis mu südames veel mingi asjatu lootus, et nad siiski tulevad.
Selle mõttega suutsin ma mingiks hetkeks isegi tukastama jääda, kui kuulsin taas ust avanemas, seekord vaiksemalt. Sammud lähenesid ning ma tõstsin aeglaselt pea, pilgutades mitmeid kordi silmi, et pilk paremini fokuseeriks. Kui kogu mu ees seisma jäi, ohkasin mõtteis kergendatult. See oli vaid Michael.
„Mida sa tahad?” küsisin vaikselt, hääl külmast kergelt värisemas. Tajusin alles nüüd, kui külm mul tegelikult oli.
Kuulsin Michaeli suust ohet. Ta laskus kükakile, samamoodi nagu oli ennist John teinud. Seejärel vajus ta suu kergelt paokile ja ta silmadesse tulvas valus mõistmine. „Ta lõi sind?” küsis poiss, hääles segunenud viha ja uskumatus. Kui ma noogutasin, võisin poisi näost välja lugeda vaid viha. Tundus, et ta oli viimaks aru saanud, kellega Johni näol tegu oli.
Kui poiss end püsti ajas, suundus ta akna juurde, käed tugevalt rusikasse pigistatud. Ta sulges kiire liigutusega akna ja pööras siis end uuesti minu poole, silmis hullunud pilk. Ja seejärel ta sõnas: „Ma aitan su siit välja.”
Mu kulm tõmbus kergelt kipra. „Sa ei saaks ju...”
Michaeli näole ilmus lai naeratus. „Muidugi saan. Pean lihtsalt ühe väikese kõne tegema. Ma teen nii kiiresti kui võimalik ning varsti oled siit väljas.” Seda öelnud, pööras poiss mulle selja ja hakkas aeglastel sammudel eemalduma, käsi liikumas enda pükste taskute poole. Järgmine hetk nägin, kuidas minu valge Huawei nähtavale ilmus. Hakkasin midagi ütlema, kuid Michael oli uksest juba välja astunud ning tema nime karjumine oleks olnud vale. John oleks võinud teada saada, mis tal plaanis on.
Sulgesin hetkeks silmad ja vajusin toolil kössi, nii palju, kui see kinni seotud käte ja jalgadega üldse võimalik oli. Kui ma need uuesti avasin, proovisin endale selgeks teha, et Michael ei helista Nate’ile. Võib-olla polnud tal lihtsalt enda telefoni kaasas ning poidi minu oma kasutama. Michael ja Nate pole kunagi hästi läbi saanud, miks peaks ta siis nüüd tema abi paluma.
Kuid mida enam ma end selles veenda püüdsin, seda enam sain ma aru, et just seda Michael teha kavatsebki. Helistab Nate’ile ja ütleb talle, mis toimub. Ning siis tuleb ta siia, võib-olla tuleb isegi Thomas, kuigi ma lootsin, et mitte ja Nate saab uuesti haiget. Tundsin, kuidas märg pisar mööda mu kahvatut nägu alla voolab. Ma ei tahtnud, et mu vend uuesti minu pärast haiget saab. Ma ei tahtnud, et keegi üldse minu pärast haiget peaks saama.  
Ühe hingetõmbe jooksul sain ma aru, et pean Nate’i päästmiseks Michaeli plaani nurjama. John peab sellest teada saama. Kohe!
Sügavalt sisse-välja hingates ning valmistudes järgmisteks löökideks, avasin end suu ja karjusin John’i nime. Kui sellele midagi ei järgnenud, hüüdsin ta nime uuesti, seekord kähedamalt, kuid kõvemini kui enne. Ja siis veel ühe korra. Ja siis kuulsin ma raskeid samme mööda puitpõrandat lähenemas. Toa uks kääksatas koletult ja sisse astus John, maruvihane.
„Mis sul viga on?” küsis poiss ja haaras tugevalt mu vasakust õlast. Ta lükkas mu tooliga tahapoole, nii et kaks eesmist jalga õhku tõusid. Kui ta minust kinni poleks hoidnud, oleksin ma pikali kukkunud.
Neelatasin raskelt ja tundsin järgneva ees õudu. Kas ta teeb Michaelile midagi? Ehk oleks targem talle mitte öelda. Ehk ei saanud Michael Nate’i kätte. Äkki...
„Noh?” käratas John ja järgmisel hetkel ta pitsitav haare mu õla ümbert kadus. Mu huulilt pääses valla kähe kiljatus, kui tundsin, kuidas tool tasakaalu kaotas ning järgmisel hetkel vastu tolmust põrandat põrkus. Minu pea ja käed niisamuti. Tundsin tuima valu enda mõlemas käes. Mu pea lõi tuld ning mu nägemine oli ähmastunud. Ma ei suutnud end liigutada.
„Niisiis, millest sa rääkida tahtsid?” küsis John uuesti, kuid seekord suutsin ähmaselt ta häälest tuvastada pilkava alatooni. Ta vist isegi naeris, kuid mul oli liiga valus, et sellele keskenduda.
Sulgesin hetkeks silmad ning kui ma need uuesti avasin, tantsisklesid mu silme ees mustad täpid. Ma ei tahtnud minestada. Ei tahtnud. Hingasin raskelt läbi suu sisse ja välja ja pilgutasin aeglaselt silmi, kuid mul oli nii paha olla.
Ja siis tabas mind hingemattev valu mu paremas küljes. Kui ma enda pea raskustega küljele suutsin keerata, nägin läbi mustade täppide Johni valgeid Nike’i tosse. Ta oli mind löönud. Ja ta lõi uuesti. Ja siis veelkord, kuni ma mustavasse uttu kandusin, silme ees valged Nike’i tossud.


Keegi karjus. Keegi tüdruk. Ta hääl oli kile ja hirmunud, kui ta muudkui kordas, et nad lõpetaksid. Ta hääl oli anuv ning nutune. Ja siis jäi ta ühtäkki vait, juurde tuli uus tüdruku hääl. Ta ei olnud hirmunud, ei kartnud ega nutnud. Ta vaid ütles: „John tegi temaga üks-null.” Ja siis ma sain aru, kellele see hääl kuulus. Harper. Ma vihkasin seda nime.
Avasin aeglaselt silmad, kuid panin need siis uuesti kinni. Tundsin, kuidas mu parem külg valust tuikas ja üks käsi mu keha all imeliku nurga alla oli. Kuid ma ei tundud valu. Olin kindel, et see tuleb hiljem. Kuid mu pea valutas ning mul oli raskusi isegi silmade lahti tegemisega, niisiis hoidsin ma neid kinni. Vaadata polnud ju nagunii midagi.
Mulle ei meeldinud Harperi öeldud lause, et John tegi minuga üks-null. Ma olin ju elus, eks? Ning Evey nuttis. Kas John lõi teda ka? Ma poleks imestanud, kui lõi.
Ma avasin uuesti silmad, küll vaevaliselt, kuid siiski. Toas paistis pimedam kui enne. Proovisin hetkeks mõistata, kui kaua ma teadvuseta võisin olla, kuid mu pea hakkas sellest veel enam valutama ning ma jätsin asja sinnapaika. Ja siis kuulsin ma uuesti neid hääli, ainult, et nüüd oli neid rohkem. Need karjusid, kuid ma ei saanud aru kellele need kuulusid. Mu pea hakkas veel rohkem valutama, oleksin tahtnud karjuda, kuid ei suutnud. Sulgesin uuesti silmad ja proovisin mitte kuulata.
Kuid ma kuulsin ikkagi. Isegi sellise peavaluga kuulsin ma, kuidas keegi maha kukkus ja midagi karjus. Keegi lõi uuesti. Ja uuesti. Evey nuttis ikka veel. Ja siis kuulsin ma lähenevaid samme. Hinge kinni pidades jäin kuulatama. Kartsin, et see on John ning ta lööb mind uuesti. Samamoodi nagu ta oli võib-olla Evey’t löönud. Küljes tuikav valu tundus ühtäkki veel valusam, kui ma mõtlesin, kuidas tema valge Nike’i toss seda kohta uuesti lööb. Ja aina uuesti ja uuesti...
„Lara.” Hääl oli vaikne nagu sosin. Kuulsin, kuidas hääle omanik minu kõrval seisma jäi. Ta ütles, midagi, kuid ma ei saanud aru. Mu peas kohises kuidagi veidralt. Kuid ma sain aru, et see ei olnud John.  Tema poleks mu nime niimoodi öelnud. Oli see Nate? Minu vapper Nate...
Avasin vaevaliselt silmad, kuid ei suutnud midagi näha. Mu silme eest tantsisklesid uuesti need neetud mustad täpid. Pilgutasin väsinud silmi ja tundsin siis, kuidas mind tooliga püsti tõstetakse. Mu paremat külge läbis terva valu, mille peale ma silmad tugevalt kokku pigistasin. Seejärel tundsin kellegi jahedaid käsi endi omi puudutamas, kui ta õrnalt käsi soonivaid nööre lahti arutas. Tal kulus selleks vaid mõni hetk, kuid selle aja jooksul suutsin ma taas enda ümber olevast aru saada. Proovisin midagi öelda, kuid häält ei tulnud välja.
„Lara?” minu nimi kõlas vaikse ja kurvana. Tundsin, kuidas jahedad sõrmed õrnalt minu kätest haarasid ja need minu ette tõid, asetades need õrnalt mulle sülle. Seejärel astus isik minu ette ja laskus kükakile. Mu pilk jooksis üle isiku näo ja ma tundsin kergendust. Nii suurt kergendust, et ma oleksin tahtnud nutma hakata. Rõõmust, mitte valust.
„Nate.” Mu hääl oli kähe ja ma pidin pingutama, et seda vähest öelda. Üle poisi näo valgus valulik naeratus, kui ta oma käe üle mu juuste ja seejärel näo libistas. Tema silmad helkisid ning ta pilgutas neid kiiresti.
„Mida nad sinuga küll teinud on?” küsis Nate rohkem iseendalt, kui minult. Ta langetas pilgu ja hakkas tooli külge seotud jalgu lahti siduma. Ma nägin, kuidas üle Nate’i põse voolas üksasinus pisar, mille ta sealt kiiruga ära pühkis. Oleksin tahtnud teda kallistada, kuid mu käed ei kuulanud sõna. Seevastu suutsin ma kuidagi enda kähiseval ja vaiksel häälel öelda:
„Minuga on kõik korras.”
Pitsitavad nöörid mu jalge ümbert vabanesid, kui Nate uuesti enda pilgu tõstis, silmis viha ja põlgus. „Kas see oli John, kes sulle nii tegi?” Nägin, et poisi pilk oli kinnitatud minu paremale küljele. Vaevaliselt langetasin enda pilgu ja nägin, kuidas mu riided olid sellest kohast verest läbi imbunud. Ma imestasin, et miks ma ainult tuima tukslemist tunnen, kui vigastus nii tõsine on.
„Ma tapan selle kuradi raisa ära, ausõna, ma tapan ta ära.”
„Nate...” pomisesin vaikselt. Ma ei tahtnud, et ta kedagi ära tapaks.
„Kuidas sa saad nii rahulik olla, kui ta... niiviisi... isver, Lara,” Nate langetas pea, kuid tõstis siis selle uuesti. „Mul on hea meel, et sa... et ta sinuga...” Nate’i hääl vaibus olematusse. Ta tõusis aeglase, otsustava liigutusega püsti, samal hetkel, mil tuppa sisenesid veel teisedki sammud.
„Ma arvan, et sa tahad Johniga ise ühele poole saada, Nate,” lausus tulija. Ma teadsin ka seda häält. Thomas.
Nägin Nate’i noogutamas. Ta heitis mulle veel ühe lühikese pilgu ja noogutas siis Thomasele. Nägin, kuidas viimane talle ka vastu noogutas ja siis mulle aeglaste sammudega lähenes. Oleksin tahtnud midagi öelda, kuid ei teadnud, mida. Kui ta minu ette jõudis, sulgesin silmad ja lasin juustel enda näo ette kukkuda.
„Lara,” sõnas Thomas õrnalt ning ta käsi peatus mu põsel, samal ajal, kui ta mu juuksed kõrva taha lükkas.
Ja siis tundsin ma, kuidas ta käsi mu põselt eemaldus ning ta mõlemad käed minust kinni haarasid ja endale sülle tõstsid. Ma ei öelnud midagi. Valu mu paremal küljel lõi mu pea sassi, pani mind õhku ahmima ja tugevalt Thomase külge klammerduma.
„Kõik on korras, Lara. Keegi ei tee sulle enam haiget,” lausus poiss vaiksel sosinal ja astus mööda tuba edasi.
„Kuhu me lähme?” See kõlas mu suust nii vaikselt, et kartsin, et ta ei kuulnudki mind.
„Koju.”
Ma sulgesin silmad ja toetasin pea vastu Thomase rinda. Koju. Ma oleksin pidanud seal juba ammu olema.


Viimati muutis seda Cilen (8/7/2013, 20:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime8/7/2013, 18:49

Oh issand, see John on vist hull. Very Happy Röövib lihtsalt heast peast oma klassiõe ära ja peksab siis läbi. Või on ta kuidagi nende võluvõimete asjaga seotud?

Ma igatsen seda matemaatikaõpetajat. Very Happy Aga seda, et Lara ja tema vahel kunagi midagi juhtub, on vist palju loodetud? Very Happy
Tegelikult on Thomas ka täitsa okei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime8/7/2013, 19:41

Ma ei ütle midagi. Very Happy

Aga Thomas on küll okei, jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime10/7/2013, 01:36

John on segane, 100% hull. Tüdrukut peksta? Shocked Põnev.
Thomas on täitsa nunnu. Very Happy 
UUT. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime10/7/2013, 11:59

Põnev? Very Happy

Eks mingi aeg ilmub uus ka, olen sellega juba veidi algust teinud. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime11/11/2013, 17:48

Nädalavahetusel kirjutasin. Ausõna. Ja ma tõepoolest loodan, et saan lähitulevikus ka uue osaga maha. Rolling Eyes 
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime25/11/2014, 21:54

Ma lootsin et ma ei pea enam ühegi jutu alla kirjutama, aga kallis Cilenikene sa postitasid viimase osa rohkem kui aasta tagasi Sad Sad Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! ma nagu endiselt ootan Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime26/11/2014, 02:33

Jaa, mina tahan ka uut
Aga ilmselt ei tule?
Sad
Sa kirjutad liiga hästi, et pooleli jätta...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime27/11/2014, 17:33

Jaaaaaaa, see ON kohutav, mis toimub. Ma olen lihtsalt idioot
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varjukülg - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varjukülg
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Cileni looming-
Hüppa: