MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Igaveseks magama jäänud

Go down 
3 posters
AutorTeade
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Igaveseks magama jäänud Empty
PostitaminePealkiri: Igaveseks magama jäänud   Igaveseks magama jäänud Icon_minitime6/10/2012, 22:12

Väikese toa rohelisi seinu valgustab aknast paistev kuu. Selles hämaras ruumis on vaikne, kuid toa nurgast kostub vaikset hingamist. See on kiire ja rütmipärane nagu kellatiksuminegi ning ajapikku see muutub aeglasemaks ning peatub. Kõik seisab vaikselt. Igaveseks uinunud tüdruk ei liiguta ennast ega teagi veel, et ta surnud on.

„Südame seiskumine,“ ütlevad järgmisel hommikul enda üksluisest tööst tüdinud arstid ega suvatsegi endast väljas lapse isale midagi lähemalt selgitada.

„Tehke midagi!“ karjub pisarais isa. Ta on kaotanud oma tütre täpselt viis tundi tagasi, kell neli hommikul, kui noore neiu süda jäi seisma. Lihtsalt, ilma põhjuseta.

„Tehke midagi. Tehke nii, et ta elaks!“ karjub lapsevanem uuesti, kuid keegi nagu ei kuulekski teda. Valgetes kitlites inimesed seisavad tema ümber ning vaatavad tüdruku vereproovide tulemusi. Nad ainult vangutavad pead. Mees vajub põlvili, pea kätele toetatud ja nuuksub.


Umbes kolmekümnendais eluaastais mees ärkab külma higiga kaetuna enda voodist. Üksinda nagu ka kõik need viimased 16 aastat.

„Ainult unenägu,“ sositab ta omaette ning vajub uuesti sügavasse unne. Tema hingamine on kiire ja rütmipärane kui kellatiksumine. Tik-tak, tik-tak. Nüüd see muutub aeglasemaks ning mehe rindkere tõuseb ja langeb aeglasemalt kuni lõpetab liikumise.

Järgmisel hommikul kui äratuskellad helisevad saavad nad teada, et nad on igavaseks magama jäänud, et siin maailmas ei ärka nad enam kunagi.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igaveseks magama jäänud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igaveseks magama jäänud   Igaveseks magama jäänud Icon_minitime8/10/2012, 22:56

Selline kurb, aga samas mõtlema panev looke...
Mulle meeldis. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igaveseks magama jäänud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igaveseks magama jäänud   Igaveseks magama jäänud Icon_minitime9/10/2012, 00:53

Mmm, jah. Nõustun Alice'iga.

Ma ise olen 3 korda elustatud, kuna olin niinimetatud stillborn (paljude erinevate probleemidega, nt. mittetöötavad siseelundid jms). Sinu jutus oli tegemist neiuga... Kuid tabas siiski.

Ja sellepärast ma ei hakka millegi kallal vigisema ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Igaveseks magama jäänud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igaveseks magama jäänud   Igaveseks magama jäänud Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Igaveseks magama jäänud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: